 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-07-2016 12:32 | Max Golonko (1811 punktów) | Opłaty za CO2 | PIS starszy górników UE (grożą nam jakieś straszne opłaty za palnie węglem) a tymczasem ... Jak to jest z tymi słynnymi opłatami za CO2? Z pierwszej ręki od fachowca w tym względzie wiem, że Polska ma dobre limity (na bazie 1990 roku) i jeszcze na tym zarabia sprzedając nadwyżki. Japonia musi już płacić lub odkupywać limity. Instytucja, która zbiera te opłaty daje potem pieniądze różnym krajom na modernizacje proekologiczne lub monitoring środowiska. Te kraje zwykle wpuszczają te pieniądze w budżet czyli na wszystko, a potem, ze wstydu, około połowy tych środków wykorzystują zgodnie z przeznaczeniem. PIS jak zwykle straszy i szczuje Polaków na kolejnych wrogów. A ateiści to sodomici, gwałciciele i agenci Rosji - stąd komisja do sprawy przeciwdziałania ateizacji Polski.  Przypominam, że ateistą (co szkodzi innym) jest Jarek K. bo jest niemożliwe żeby homoseksualista, który miał w szkole teorię ewolucji, wierzył w boga. Ale to KrK nie przeszkadza. Ubijają swoje interesy. Jarek realizuje misję swego życia - zemsta na Wałęsie i jego sojusznikach - za wyrzucenie go z ekipy Wałęsy. KrK i Rydzyk po prostu biorą kasę, grunty i przywileje jakie Jarek K im daje w zamian za umożliwienie swojej misji. Jarek nigdy nie zaprzeczył i nie zwalczał przelicznych doniesień w mediach o jego homoseksualizmie (bo musiałaby skłamać). Ten homoseksualizm (odmienny niż u jego brata - jednojajowego bliźniaka) nie jest dziwnym bo nie u wszystkich mężczyzn orientacja seksualna jest wrodzona. Może ukształtować się później - pod wpływem pewnych zdarzeń w sferze "social". Ba, była społeczność, w której czynniki "social" doprowadziły do 20% udziału homoseksualnej orientacji wśród mężczyzn. Wszystko to wyszło w szerokim badaniu Szwedom w 2007,2008 roku. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Dalej..#526 4 na 4 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | > Ok, zwyciężyłeś, poddaję się.> Z tobą juz niczego nie zmienięCóż, pozostaje ci zapewne ogłupiać kolejnych kandydatów do prania mózgu, ale obawiam się, że i z nimi tutaj będzie podobnie. > Nie chcę z wami dłużej rozmawiaćZawsze uważałem, że nie należy milczeć wobec prymitywnych kłamstw, konfabulacji, półprawd czy ordynarnej ideologii. Że należy przeciwstawiać się zacietrzewionym szkodnikom np. takim jak ty. Nie liczyłbym zatem na nasze milczenie. > Nie chcę cię juz dłużej znać. Obcowanie z tobą szkodzi mi.W takim razie radzę, najlepiej znajdź sobie inne forum. Tutaj twoje pragnienie mesjanizmu się nie zaspokoi, choć zapewne nie zostawimy tych wszystkich gniotów ala "nie mam wakacji, ale jeżdżę do Wiednia, nie wolno mi jeździć po drogach ale jeżdżę samochodem po Berlinie, jestem uczciwy ale próbowałem stosując kruczki prawne przejąć za grosze firmę pewnego biznesmena" itd. bez odzewu. To co naprawdę ci szkodzi my bardzo dobrze tutaj wiemy. Trudna prawda, na której przyjęcie po prostu cię nie stać. A szkoda.
Czy ambicja, której pożyteczności nikt na zewnątrz nie uznaje to już kapitał, czy jeszcze nie? |
#527 4 na 4 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | > Dobra, i tak już trucizna jaką tu we mnie wpojono ulewa mi się, mam> jadu po dziurki w nosie, ja stąd spadam, kiście się dalej sami> we własnym sosie, tu można przegrać życie.Zbyt długo cię znamy, żeby liczyć iż teraz przestaniesz tu głosić swoje prawdy objawione. Daję ci dwa dni na rozpoczęcie, jak gdyby nigdy nic kolejnego wątku. Założymy się? Twoim pokarmem jest uwaga bliźnich, tu niestety ci ją dają (uważam, że niczym sobie na nią nie zasłużyłeś) więc z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że będziesz sobie dogadzał dalej niczym Duch Prawdy. 
Czy ambicja, której pożyteczności nikt na zewnątrz nie uznaje to już kapitał, czy jeszcze nie? |
#528 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | . Oj olson na tle takich Zbyszkówzwarszawy, Duchów Prawdy, Hamerlików czy Krystykonów których to nasze forum już gościło wypada naprawdę blado. Od takie nieco mniej wulgarne wcielenie Atto.> W.R. wchodzisz w najbardziej zatrollowany wątek,Czy najbardziej to wątpię, iż zatrolowany to widać jasno, ale w tym wątku, to kto jest głównym trollem? > gdzie cię nikt nie prosi i nie tylko nie używasz filtra ukrywającego trolling i hejt lecz najwyraźniej cały trolling i hejt czytasz.> Przecież masz komendę "ignoruj" a aplikacja serwera nie potrafi wybrać inaczej niż ty i dla niej ignoruj to ignoruj.> Dlaczego?Może po prostu dlatego, iż gdy wszyscy ustępują to trolle tu królują. A ten portal ani dla trolli nie został powołany, ani do trolli nie jest skierowany: www.racjonalista.pl/kk.php/d,67 Filtr "nic nie mówię, nic nie widzę, nic nie słyszę" jest tylko przez głupców zamkniętych na otaczającą nas rzeczywistość budowany. Człowiek inteligentny nie zamyka się na świat, [Załącznik] tylko reaguje tak jak potrafi i tak jakie ma możliwości. > Dlaczego nie zbudujesz sobie z przyjaciółmi własnej rozmówki na wysokim poziomie z odpalonym przez wszystkich przyjaciół filtrem na trolle???Może właśnie dlatego, iż budowanie sobie jakiś dostępnych tylko sobie rzeczywistości świadczy o psychozach: www.racjon(*).php/z,0/d,34/s,714907#w718216www.racjon(*)m.php/z,0/d,4/s,717675#w718289www.racjon(*)m.php/s,716930/z,0/d,2#w717799"Merytoryka" w wydaniu Pana Olsona: Andrzej Bogusławski. Całkowicie się skompromitował i pokazał słomę z butów. Nakręciłem jego jak dziecko. To dorosły chłop i właśnie o to mi chodziło żeby wyszedł na dziecko. Większość jest jeszcze gorsza. Będziesz spotykał głównie plebs, który będzie chciał Ci wmówić swoją wersję rzeczywistości... ... bo podludzie będą upierać się przy swoim, przekręcać wypowiedzi, autorytarnie stwierdzać coś bez podania argumentu. Sztuczki trolli mam obcykane i w realu występują te same mechanizmy. Ty też zamiast logicznie analizować i być ponad tym, wchodzisz emocjonalnie w te dyskusje. Podstawowa zasada jest taka, że musisz być wyluzowany. Takie dyskusje muszą Ci sprawiać przyjemność. Musisz olać swój wizerunek i prowokować ludzi do tego żeby lała się im piana z pyska.> Głupie pytanie bo twoje intencje są jasne jak Słońce, tobie nie wystarczy, że sam zignorujesz wybranego przez siebie użytkownika, ty potrzebujesz, żeby wszyscy zignorowali.Słuszna diagnoza, nasze forum było przeznaczone do w miarę poważnych rozmów ludzi inteligentnych myślących samodzielnie, a zdominowali go trolle, leczący tu swoje kompleksy lub czujący misje nawracania innych na własną wiarę. www.racjon(*).php/z,0/d,20/s,622763#w624217 Dlatego dobrze by było aby głupców ignorowali wszyscy, ale to niemożliwe, gdy właśnie spora część uparcie w głupcie tkwi i mocno tu walczy aby całe forum na ich poziomie było. Oni nie potrzebują miejsca do inteligentnej inspiracji, tylko miejsca, gdzie mogą sobie popieprzyć, to co im wytwory mózgów przyniosą. > Dobra, i tak już trucizna jaką tu we mnie wpojono ulewa mi się, mam jadu po dziurki w nosie, ja stąd spadam, kiście się dalej sami we własnym sosie, tu można przegrać życie.Nic z tego troll, a szczególnie troll mający poczucie krzywdy tak przez los, jak i przez innych ludzi, troll zakompleksiony i leczący tu własne kompleksy tak łatwo nie ustępuje i dlatego moim zdaniem należy tu tępić trollizm, a szczególnie nadętą głupotę. Trolli najlepiej się tępi nie wchodząc z nimi w rozmowy, ale racjonaliści mający szacunek dla innych i zwyczajnie lubiący ludzi, łapią się na nęcenie trolla jak dzieci. Myślę tu także o sobie. Dużo szczęścia na nowej drodze, już bez trollowania, Panu życzę. @@@ . |
#529 3 na 3 | JarekS (695 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 |
> Jakie to typowe. Troll wytyka trollowi bycie trollem Olson jak by to Tobie delikatnie powiedzieć ... Być Trollem to jest duża sztuka. Prawdziwy Troll nie obraża korespondentów, nie grozi i nie wysyła maili z pogróżkami. Prawdziwy troll pisze 2 -3 posty a reszta się szarpie. Przynajmniej kiedyś tak było. Mówiłem żebyś odpuścił a Ty bardzo mocno przesadziłeś. Nakręciłeś się jak dziecko. I jeszcze te maile, wstyd. Grozić rozmówcy za posty na necie, chłopie zrównałeś się z jakimś fundamentalistą. Co z Ciebie za racjonalista jak ludzi za posty bić chcesz. Porażka. I nawet podpisać się nie miałeś odwagi. Co do AI też wymiękasz, ja daje argumenty a Ty będzie super i koniec. Coś jak zestawienie artykułów w SN o AI, może później napisze więcej co ja o nich sądzę. EOT w tym wątku zdecydowanie. |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | > >Jakie to typowe. Troll wytyka trollowi bycie trollem > Olson jak by to Tobie delikatnie powiedzieć ...> Być Trollem to jest duża sztuka.Niekoniecznie. Trollowanie debili jest dostosowane do ich poziomu. Nie trolluje osób, które szanuję, bo nie przyszedłem tu po to żeby trollować. To wyszło przy okazji gdy zobaczyłem, że AB da się łatwo pociągać za sznurki. > Prawdziwy Troll nie obraża korespondentów,Skąd wziąłeś definicję prawdziwego trolla?  Obrażanie służyło odwróceniu kota ogonem. On obraża, więc ja robię to samo, jego jedyny "argument" czyli ad personam się redukuje i mam oczekiwany efekt - pianę na ustach trolla, któremu wydaje się, że jest kimś, a ktoś wytyka mu bredzenie, kłamstwa i bufonadę. On potem to wszystko zaprojektował na mnie, czyli zrobił tą samą sztuczkę żeby zredukować moje argumenty. Skoro to było jedyne na co go stać to dostałem już zarys jego psychiki. Z kimś bardziej kreatywnym miałbym ciężej. > nie grozi i nie wysyła maili z pogróżkami.W tym momencie opadły mi ręce. Trolling nie może się udać gdy ludzie nie czytają ze zrozumieniem. Wydajesz mi się inteligentny, więc nie wierzę, że doszukałeś się tu gdzieś pogróżek. Gdzie? Poproszę o konkretny cytat. Wiem dokładnie co pisałem - że ktoś impulsywny dałby mu po mordzie. Pisałem mu także, że na solo nie będę z nim szedł. Proponowałem też "mentalne solo" czyli wymianę na argumenty punkt po punkcie, na co AB się nie zgodził i wolał pisać takie same posty ad personam. Ja tu nie miałem żadnej renomy, ani nie interesuje mnie co myślą sobie inni, więc nie miałem nic do stracenia, za to Bogusławski miał. Gdybym nie trafił w czuł punkt to nie byłoby tej ciągnącej się pyskówki. > Prawdziwy troll pisze 2 -3 posty a reszta się szarpie.> Przynajmniej kiedyś tak było.Niekoniecznie. Ja nie mam zamiaru trollować po to żeby siać ferment, tylko po to żeby wykazać jakim człowiekiem jest Andrzej Bogusławski. Całkowicie się skompromitował i pokazał słomę z butów. > Mówiłem żebyś odpuścił a Ty bardzo mocno przesadziłeś. Nakręciłeś się jak dziecko.Nakręciłem jego jak dziecko. To dorosły chłop i właśnie o to mi chodziło żeby wyszedł na dziecko. Wiem, przy okazji w pewnym sensie sam zrobiłem to co on, ale nie można postawić mi tego zarzutu, a nie stawiać go jednocześnie jemu, a mnie nie interesuje co ktoś sobie o mnie pomyśli. To dla AB ważna jest renoma i źle pojmowany prestiż. To on unika argumentacji, którą by przegrał i ocenia autorytarnie cudze wypowiedzi. > I jeszcze te maile, wstyd. Grozić rozmówcy za posty na necie, chłopie zrównałeś> się z jakimś fundamentalistą. Co z Ciebie za racjonalista jak ludzi za posty bić chcesz. Porażka. I nawet podpisać się nie miałeś odwagi.No to już wyjaśniłem, choć nie powinienem. Bogusławski powiedział Ci o tych pogróżkach? Jest gdzieś tutaj wklejony mój mail, sam AB to zrobił w niehonorowy sposób. > Co do AI też wymiękasz, ja daje argumenty a Ty będzie super i koniec.> Coś jak zestawienie artykułów w SN o AI, może później napisze więcej co> ja o nich sądzę.> EOT w tym wątku zdecydowanie.Nie wymiękam, tylko Twoje argumenty były w ogóle nie trafione. Nie było na co odpowiadać. Podałem Ci jeden kontrargument - technologiczna osobliwość i niski poziom ludzkich mózgów i przemyśleń i porównanie metody naukowej do możliwości ludzkich mózgów i możliwości AI. |
#531 1 na 1 olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | > W.R. wchodzisz w najbardziej zatrollowany wątek, gdzie cię nikt nie prosi i nie tylko nie używasz filtra ukrywającego trolling i hejt lecz najwyraźniej cały trolling i hejt czytasz.> Dlaczego?Pytanie retoryczne. Krystkon, wg mnie jesteś niezbyt mądry. Nie wiesz, że nikogo nie przekonasz? Nawet gdybyś miał rację to jest to praktycznie niemożliwe, bo podludzie będą upierać się przy swoim, przekręcać wypowiedzi, autorytarnie stwierdzać coś bez podania argumentu. Sztuczki trolli mam obcykane i w realu występują te same mechanizmy. Ty też zamiast logicznie analizować i być ponad tym, wchodzisz emocjonalnie w te dyskusje. Podstawowa zasada jest taka, że musisz być wyluzowany. Takie dyskusje muszą Ci sprawiać przyjemność. Musisz olać swój wizerunek i prowokować ludzi do tego żeby lała się im piana z pyska. Szarley pomimo tego, że ma rację np został przez Ciebie sprowokowany, widać niepowstrzymane emocje. Ty traktujesz to na serio przez co zawsze przegrasz. Emocje, emocje, emocje. Gdybyś miał je wyciszone to dostrzegałbyś więcej. Widziałbyś słabość rozmówców i ich proste błędy wynikające z nieopanowania. Dostrzegłbyś jak manipulują. Znając te mechanizmy musiałbyś też przyznawać się do porażki gdy ona nastąpiła, a akurat Jacek z Szarleyem wytknęli błędy w Twoich teoriach. Ty robisz wtedy coś takiego jak schizol - dorabiasz kolejną teorię, która ma usprawiedliwiać jakieś nieścisłości. To jest czysta wiara, czyli przeciwieństwo logiki. Zobacz, ja stawiam mało tez. Więcej neguję. Pisałem o sobie, że mam gdzieś opinię na swój temat i ogólnie personalizm i ego. Nie mam wysokiej samooceny, nie przykładam do tego wagi. Prawda jest dla mnie ponad kulturą, którą uważam za kamuflaż i udawane pseudo relacje dla plebsu. Nie ma w co uderzyć, więc pozostają jedynie kłamstwa i manipulacje, a mnie cieszy zarówno gdy widzę, że ktoś jest kumaty i używa logicznych argumentów, jak też gdy puszczają mu emocje i zaczyna kręcić i obrażać. To są zwierzęce mechanizmy. Postaraj się patrzeć na to z innej perspektywy, zupełnie z boku, odsuwając w nicość emocje, osobowość, utożsamienia. Świat zaczyna nabierać wtedy innych kolorów. |
#532 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 |
> udowodniono mu że łżeCzyli zajmowałeś się prawdomównością krystkona_1976, a nie przedstawianymi przez niego argumentami. 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#533 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | > Czyli zajmowałeś się prawdomównością krystkona_1976,> a nie przedstawianymi przez niego argumentami.  Ale co, ale jak - argumenty mają być sierotami i nie mają mieć swojego odpowiedzialnego ojca??  Oooo.. nie, ja nie udaję, że pada jak ktoś pluje usiłując mnie kokietować w reklamie swojego 'produktu'.
Czy ambicja, której pożyteczności nikt na zewnątrz nie uznaje to już kapitał, czy jeszcze nie? |
#534 4 na 4 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | > Biedne dziecko, udowodniono mu że łże jak> szmata i się obraził  Oj tam. Też się obrażałem, jak przyłapano mnie na kłamstwie lub innym szwindelku.. w wieku 4-6 lat. Kiedyś rozbiłem latarkę bo chciałem mieć nową-piękniejszą (wszak wiadomo: nie działa, to trzeba wymienić). No cóż - dostało się za to baty, ale lekcja odrobiona 
Czy ambicja, której pożyteczności nikt na zewnątrz nie uznaje to już kapitał, czy jeszcze nie? |
#535 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 |
> argumenty mają być sierotami i nie mają mieć swojego odpowiedzialnego ojca?Oczywiście. No chyba, że komuś prawda ciąży, wtedy to mus jej ojca poszukać.
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#536 4 na 4 | szarley (54913 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | > >udowodniono mu że łże> Czyli zajmowałeś się prawdomównością krystkona_1976, a nie przedstawianymi przez niego argumentami.  Kiedy opisywał swoje poglądy np o tym, że nie powinno być drogowych mandatów tylko szlabany co skrzyżowanie - polemizowałem argumentami, kiedy łgał że płaci za mieszkanie 2/3 dochodu wytykałem mu konfabulacje Gdzie sprzeczność? |
#537 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 |
> >>udowodniono mu że łże> >Czyli zajmowałeś się prawdomównością krystkona_1976, a nie przedstawianymi przez niego argumentami.  > Kiedy opisywał swoje poglądy np o tym, że nie powinno być drogowych mandatów tylko szlabany co skrzyżowanie - polemizowałem argumentami, kiedy łgał że płaci za mieszkanie 2/3 dochodu wytykałem mu konfabulacje> Gdzie sprzeczność?Jaka sprzeczność? 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#538 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | > >Kiedy opisywał swoje poglądy np o tym, że nie powinno być drogowych mandatów tylko szlabany co skrzyżowanie - polemizowałem argumentami, kiedy łgał że płaci za mieszkanie 2/3 dochodu wytykałem mu konfabulacje> >Gdzie sprzeczność?> Jaka sprzeczność? Cytat: Czyli zajmowałeś się prawdomównością krystkona_1976, a nie przedstawianymi przez niego argumentami.
|
#539 4 na 4 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | O nawet bym nie wiedział, że krystykonowi się ulało pod moim adresem bo mam go w ignorowanych. Krystykon to dla mnie wyjątkowo żałosna postać oto człowieczek ewidentnie gardzący pracą sprzątaczki, chce stawać się rzecznikiem takich ludzi. Ba jego zdaniem tylko on rozumie tych ludzi, ale nie przeszkadza mu to gardzić ich pracą. Nie ma sensu wdawać się w dyskusje z tak żałosną i zakłamaną (kłamstwa o braku urlopu, nie możności poruszania się po drogach, realnych warunkach pracy itp itp) personą stąd i trafił na listę ignorowanych gdzie jego miejsce. Także Krystkonku niech ci się jeszcze trochę poulewa pod moim adresem i tak tego nie odczytam. Wiem boli ignorancja i właśnie tak powinno się Krystykona traktować. Tymczasem co krok łapie sobie ofiary które go podkarmiają. Ja nie zamierzam. Wiem wiem tobie i taki okruszek wystarczy, no ale skoro już dotarło do mnie, że ci się biedaczku ulewa to miej chociaż tyle. A teraz spier.... |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 |
> >>Kiedy opisywał swoje poglądy np o tym, że nie powinno być drogowych mandatów tylko szlabany co skrzyżowanie - polemizowałem argumentami, kiedy łgał że płaci za mieszkanie 2/3 dochodu wytykałem mu konfabulacje> >>Gdzie sprzeczność?> >Jaka sprzeczność? > Cytat: >Czyli zajmowałeś się prawdomównością krystkona_1976, a nie przedstawianymi przez niego argumentami.
Podtrzymuję swoje twierdzenie, bo przecież ani poglądy, ani anegdoty nie są argumentami.
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|