 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-07-2016 12:32 | Max Golonko (1811 punktów) | Opłaty za CO2 | PIS starszy górników UE (grożą nam jakieś straszne opłaty za palnie węglem) a tymczasem ... Jak to jest z tymi słynnymi opłatami za CO2? Z pierwszej ręki od fachowca w tym względzie wiem, że Polska ma dobre limity (na bazie 1990 roku) i jeszcze na tym zarabia sprzedając nadwyżki. Japonia musi już płacić lub odkupywać limity. Instytucja, która zbiera te opłaty daje potem pieniądze różnym krajom na modernizacje proekologiczne lub monitoring środowiska. Te kraje zwykle wpuszczają te pieniądze w budżet czyli na wszystko, a potem, ze wstydu, około połowy tych środków wykorzystują zgodnie z przeznaczeniem. PIS jak zwykle straszy i szczuje Polaków na kolejnych wrogów. A ateiści to sodomici, gwałciciele i agenci Rosji - stąd komisja do sprawy przeciwdziałania ateizacji Polski.  Przypominam, że ateistą (co szkodzi innym) jest Jarek K. bo jest niemożliwe żeby homoseksualista, który miał w szkole teorię ewolucji, wierzył w boga. Ale to KrK nie przeszkadza. Ubijają swoje interesy. Jarek realizuje misję swego życia - zemsta na Wałęsie i jego sojusznikach - za wyrzucenie go z ekipy Wałęsy. KrK i Rydzyk po prostu biorą kasę, grunty i przywileje jakie Jarek K im daje w zamian za umożliwienie swojej misji. Jarek nigdy nie zaprzeczył i nie zwalczał przelicznych doniesień w mediach o jego homoseksualizmie (bo musiałaby skłamać). Ten homoseksualizm (odmienny niż u jego brata - jednojajowego bliźniaka) nie jest dziwnym bo nie u wszystkich mężczyzn orientacja seksualna jest wrodzona. Może ukształtować się później - pod wpływem pewnych zdarzeń w sferze "social". Ba, była społeczność, w której czynniki "social" doprowadziły do 20% udziału homoseksualnej orientacji wśród mężczyzn. Wszystko to wyszło w szerokim badaniu Szwedom w 2007,2008 roku. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Dalej..olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | > Oczywiście w jego konfabulacji, których tu multum.A żadnej nie potrafisz wytknąć kłamco  |
#497 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | No właśnie. Dajesz tylko link na chybił trafił, a w nim są same bzdety i ataki personalne. Cały czas się podkładasz i tego nie dostrzegasz  Jak ochłoniesz to zrobi Ci się wstyd. |
#499 5 na 5 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | > >Ech olson jedno co można powiedzieć o tym co zrobiłeś to głupota.> Co jest głupotą i dlaczego?Twoje zachowanie > >I jakie prywatne dane jaka korespondencja.> No jak to jakie? Podanie czyjegoś maila na publicznym forum nie jest ok. Tak robią osoby, które nie wyrosły z mentalności szkolnego kujonika.Jakiego twojego maila to nie twój mail sam tak stwierdziłeś. W dodatku twoje zachowanie wymagało właśnie takiego zachowania. > >Chłopie rozbiegnij się a ściana cię sama znajdzie jak przywalisz w nią kilka razy to może wybije ci to z głowy takie dziecinne zagrywki.> Nie wybije. Większość dorosłych ludzi ma w sobie dziecięce aspekty. Mi w zasadzie zostało tylko tępienie wysokiego ego i zakłamania u innych i dopóki będzie mi to sprawiało przyjemność, będę tak robił.Ech zacznij od siebie. |
#500 2 na 2 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | > .> >Ech olson jedno co można powiedzieć o tym co zrobiłeś to głupota. I jakie prywatne dane jaka korespondencja. Chłopie rozbiegnij się a ściana cię sama znajdzie jak przywalisz w nią kilka razy to może wybije ci to z głowy takie dziecinne zagrywki.> Dziękuję, iż po moim telefonie Pan - podobnie do pana Jacka - zaraz tak zareagował i pana Olsona skrytykował. Oczywiście w jego konfabulacji, których tu multum. "Czyli porzucałeś obelgami, a argumentów jak nie było tak nie ma. Są za to plusy, prawdopodobnie od kumpli. Skoro bawisz się w konfabulacje to ja też pójdę tym tropem. Wygląda to pewnie tak, że Bogusławski dzwoni do kolegi i mówi "patrz jak ten okropny olson mnie obraża, daj mi plusa żeby zobaczył, że to ja mam rację i ze mną się ludzie zgadzają", a on odpowiada "no ok, to jest cham i nie ma racji bo użył brzydkiego słowa i nie podkreślił wypowiedzi na kolorowo", na co Andrzej mówi "no właśnie, widzisz, on nawet nie pisze do mnie per pan, nie stawia mnie na piedestale, nie uważa mnie za autorytet", i odpowiedź "no rozumiem, też będę kiedyś potrzebował plusa więc potem mi się odwdzięczysz", na co AB "oni na pewno też tak robią, że się plusują, więc my też możemy i popatrz tak mu pocisnąłem, że aż usunął post". Tylko jeszcze o plusach przypominam, gdyż o nich Pan zapomniał.> Pozdrawiam.> @@@> .Oczywiście już to naprawiłem plusiki dałem. Naprawdę co się poniektórym w głowach może uroić. Plusy od kolegów, telefony wzajemnego zaufania. Ech brak słów. |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | > >>Ech olson jedno co można powiedzieć o tym co zrobiłeś to głupota.> >Co jest głupotą i dlaczego?> Twoje zachowaniePodaj jakiś konkret, bo póki co wygląda mi to na emocjonalną, aprioryczną ocenę opartą o skojarzenia. > Jakiego twojego maila to nie twój mail sam tak stwierdziłeś. W dodatku twoje zachowanie wymagało właśnie takiego zachowania.Wymagało? Psychopata też może powiedzieć, że sytuacja wymagała odejścia od zasad i można sobie spokojnie zabijać ludzi. Nie mój mail, bo przewidziałem, że AB to człowiek bez zasad i może zrobić taki numer. On jednak podając ten mail nie wiedział o tym. > >Nie wybije. Większość dorosłych ludzi ma w sobie dziecięce aspekty. Mi w zasadzie zostało tylko tępienie wysokiego ego i zakłamania u innych i dopóki będzie mi to sprawiało przyjemność, będę tak robił.> Ech zacznij od siebie.Od siebie zacząłem. Pozbyłem się zakłamania, które wynikało z wiary a priori w różne rzeczy i mogę śmiało to zrzucić na niedojrzałość i młody wiek. Z tego się jednak powinno wyrosnąć. Jeśli chodzi o wysokie ego to zawsze warto to tępić, ale tu na pewno nie mam sobie nic do zarzucenia. Dla siebie jestem podobnie bezlitosny jak dla innych i właśnie to daje możliwości rozwoju. |
#502 6 na 6 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | > >>>Ech olson jedno co można powiedzieć o tym co zrobiłeś to głupota.> >>Co jest głupotą i dlaczego?> >Twoje zachowanie> Podaj jakiś konkret, bo póki co wygląda mi to na emocjonalną, aprioryczną ocenę opartą o skojarzenia.Konkret mamy powyżej żałosne i dziecinne zagrywki z rozsyłaniem maili z obelgami. > >Jakiego twojego maila to nie twój mail sam tak stwierdziłeś. W dodatku twoje zachowanie wymagało właśnie takiego zachowania.> Wymagało? Psychopata też może powiedzieć, że sytuacja wymagała odejścia od zasad i można sobie spokojnie zabijać ludzi. Nie mój mail, bo przewidziałem, że AB to człowiek bez zasad i może zrobić taki numer. On jednak podając ten mail nie wiedział o tym.Gówno prawda, wysłałeś mail od którego na kilometr pachniało podpuchą geniuszu od siedmiu boleści. Twoje dziecinne zachowanie Bogusławski tym mailem nam tu przedstawił. Nie pokazał się jako człowiek bez zasad, ty pokazałeś się jako idiota, wysyłający obraźliwe maile. > >>Nie wybije. Większość dorosłych ludzi ma w sobie dziecięce aspekty. Mi w zasadzie zostało tylko tępienie wysokiego ego i zakłamania u innych i dopóki będzie mi to sprawiało przyjemność, będę tak robił.> >Ech zacznij od siebie.> Od siebie zacząłem. Pozbyłem się zakłamania, które wynikało z wiary a priori w różne rzeczy i mogę śmiało to zrzucić na niedojrzałość i młody wiek. Z tego się jednak powinno wyrosnąć. Jeśli chodzi o wysokie ego to zawsze warto to tępić, ale tu na pewno nie mam sobie nic do zarzucenia. Dla siebie jestem podobnie bezlitosny jak dla innych i właśnie to daje możliwości rozwoju.Niestety ale nie widzę tego w tobie. Zakłamanie widać od ciebie właśnie przy tym numerze z mailem. Ego wyraża się pogardliwym stosunkiem do wszystkich. Stąd i ci mówię zacznij tępić te cechy u siebie, zanim weźmiesz się za innych. |
#503 -1 na 3 olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | > Konkret mamy powyżej żałosne i dziecinne zagrywki z rozsyłaniem maili z obelgami.To jest Twoja subiektywna ocena, a ja pytam o konkrety. Jakimi obelgami? Widzę, że chyba nie czytałeś naszego sporu. Gdybyś czytał wiedziałbyś dlaczego tak napisałem. Zapytałem go czy myśli, że ktoś rozsądny weźmie na poważnie jego kłamstwa. Napisałem, że jest oszustem co nie jest obrazą, tylko stwierdzeniem faktu. Wspomniałem o tym, że dostałem maile od osób, które z jakichś powodów nie chciały wchodzić w dyskusję z AB, a podzielają moje zdanie i o tym, że w realu za taki trolling wiele osób dałoby mu po gębie. Poprosiłem go też o potwierdzenie lub zaprzeczenie plotek na temat jego rzekomego ukrywania się pod fałszywym nazwiskiem. Wskaż mi może co i dlaczego jest tu żałosne i gdzie tu są obelgi. Szczególnie, że to AB konfabuluje na mój temat i próbuje mnie obrazić, bo myśli, że na mnie działają takie prymitywne metody (projekcja). > Gówno prawda, wysłałeś mail od którego na kilometr pachniało podpuchą geniuszu od siedmiu boleści.Jaką podpuchą? Możesz rozwinąć temat? > Twoje dziecinne zachowanie Bogusławski tym mailem nam tu przedstawił. Nie pokazał się jako człowiek bez zasad, ty pokazałeś się jako idiota, wysyłający obraźliwe maile.No i teraz obrażasz, choć nie masz na to argumentu i w dodatku bronisz człowieka bez zasad, który publikuje cudzego maila (treść i adres). > >Od siebie zacząłem. Pozbyłem się zakłamania, które wynikało z wiary a priori w różne rzeczy i mogę śmiało to zrzucić na niedojrzałość i młody wiek. Z tego się jednak powinno wyrosnąć. Jeśli chodzi o wysokie ego to zawsze warto to tępić, ale tu na pewno nie mam sobie nic do zarzucenia. Dla siebie jestem podobnie bezlitosny jak dla innych i właśnie to daje możliwości rozwoju.> Niestety ale nie widzę tego w tobie.To trudno, nie każdy ma sokoli wzrok. > Zakłamanie widać od ciebie właśnie przy tym numerze z mailem.I gdzie tu zakłamanie?  Że nie chciałem aby troll wstawił tu mojego maila zawierającego imię i nazwisko? > Ego wyraża się pogardliwym stosunkiem do wszystkich. Stąd i ci mówię zacznij tępić te cechy u siebie, zanim weźmiesz się za innych.> Pogardliwy stosunek to nie ego. Do wszystkich? Aha, widzę, że to emocjonalna treść, a nie racjonalizm. Nie przeczytałeś tego co napisałem w poprzednim poście? > Jeśli chodzi o wysokie ego to zawsze warto to tępić, ale tu na pewno nie mam sobie nic do zarzucenia. Dla siebie jestem podobnie bezlitosny jak dla innych i właśnie to daje możliwości rozwoju.Na drugi raz radze nie odpowiadać na szybko. Lepiej coś przemyśleć niż walnąć babola. |
#504 6 na 6 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | > >Konkret mamy powyżej żałosne i dziecinne zagrywki z rozsyłaniem maili z obelgami.> To jest Twoja subiektywna ocena, a ja pytam o konkrety. Jakimi obelgami? Widzę, że chyba nie czytałeś naszego sporu. Gdybyś czytał wiedziałbyś dlaczego tak napisałem.To jest właśnie konkret. O który się domagałeś wysłanie do kogoś tego typu maila jak ty jest głupotą. I tak czytałem go. > Zapytałem go czy myśli, że ktoś rozsądny weźmie na poważnie jego kłamstwa. Napisałem, że jest oszustem co nie jest obrazą, tylko stwierdzeniem faktu.Tak jesteś oszustem nie jest obrazą. Szukaj głupszych od siebie. > Wspomniałem o tym, że dostałem maile od osób, które z jakichś powodów nie chciały wchodzić w dyskusję z AB, a podzielają moje zdanie i o tym, że w realu za taki trolling wiele osób dałoby mu po gębie.Tak dostałeś maile od wielu. Człowieku czy ty masz ludzi za idiotów. Tu jest prosty sposób oceny są plusy są minusy. Masz ludzi za idiotów, którzy uwierzą w twoje łgarstwa. Przy okazji pisanie o dawaniu po gębie no fajnie. Ja za tego typu zagrywki i zachowania faktycznie dałbym ci po gębie. > Poprosiłem go też o potwierdzenie lub zaprzeczenie plotek na temat jego rzekomego ukrywania się pod fałszywym nazwiskiem.Czyje plotki, sam kryjesz się za nickiem a od innych wymagasz otwartości. No kolejna twoja głupota. > Wskaż mi może co i dlaczego jest tu żałosne i gdzie tu są obelgi.Powyżej wskazałem. > Szczególnie, że to AB konfabuluje na mój temat i próbuje mnie obrazić, bo myśli, że na mnie działają takie prymitywne metody (projekcja).Kolejne twoje łgarstwa. A działa to na ciebie wyjątkowo. Żałosna akcja z mailem jednoznacznie mi to pokazuje. > >Gówno prawda, wysłałeś mail od którego na kilometr pachniało podpuchą geniuszu od siedmiu boleści.> Jaką podpuchą? Możesz rozwinąć temat?Na kilometr wiadomo, że to nie twój mail próbowałeś zdobyć w ten sposób materiał do walenia w Bogusławskiego na forum. że numer się nie udał, to trzeba walić ściemę, że taki był plan. A to guzik prawda. > >Twoje dziecinne zachowanie Bogusławski tym mailem nam tu przedstawił. Nie pokazał się jako człowiek bez zasad, ty pokazałeś się jako idiota, wysyłający obraźliwe maile.> No i teraz obrażasz, choć nie masz na to argumentu i w dodatku bronisz człowieka bez zasad, który publikuje cudzego maila (treść i adres).Nie obrażam jak ty to ładnie ująłeś stwierdzam fakt, zachowałeś się dziecinnie. A człowiekiem bez zasad w tym układzie jesteś właśnie ty. Ponownie opublikował maila od którego na kilometr wali podpuchą. Pokazał, że łgasz o rzekomym poparciu i stosujesz chwyty które są dobre dla dzieci w piaskownicy a nie dla dorosłych ludzi. > I gdzie tu zakłamanie? Że nie chciałem aby troll wstawił tu mojego maila zawierającego imię i nazwisko?Jakie imię i nazwisko. No właśnie chociażby tu pokazujesz jak bardzo jesteś zakłamany a i głupi myśląc, że ktoś te łgarstwa kupi. > Pogardliwy stosunek to nie ego. Do wszystkich? Aha, widzę, że to emocjonalna treść, a nie racjonalizm. Nie przeczytałeś tego co napisałem w poprzednim poście?Tak wielokrotnie widziałem tu pana pogardliwe wiadomości względem sporej grupy ludzi. Teraz pan tu udaje względem mnie miłego bo myśli, że wciśnie łgarstwa. Niestety musiał bym odciąć sobie z pół mózgu aby aż tak zgłupieć, by uwierzyć w szlachetnego i dobrego olsona obrażanego przez złego Bogusławskiego. Znam twórczość obydwu panów i niestety tu biorę stronę właśnie Bogusławskiego. > >Jeśli chodzi o wysokie ego to zawsze warto to tępić, ale tu na pewno nie mam sobie nic do zarzucenia. Dla siebie jestem podobnie bezlitosny jak dla innych i właśnie to daje możliwości rozwoju.Niestety znowu pana łgarstwa. Może i pan nawet wieży w to ale ja tego w panu nie widzę. Jest pan zadufanym w sobie głupkiem. Od taka prawda. Nic kończę temat bo wiadomo, że dyskusja z trollami nie ma sensu. Pewnie zaraz dostane odpowiedź, ale niech pan się odpowiedzi nie spodziewa oleje ją. Żegnam ozięble i baw się dalej w piaskownicy dzieciaku. |
#505 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | |
#506 -4 na 4 olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | > To jest właśnie konkret. O który się domagałeś wysłanie do kogoś tego typu maila jak ty jest głupotą. I tak czytałem go.To nie jest konkret tylko Twoja opinia, której nie umiesz podeprzeć argumentem. Strzelasz samobója więc 1:0 dla mnie. > >Zapytałem go czy myśli, że ktoś rozsądny weźmie na poważnie jego kłamstwa. Napisałem, że jest oszustem co nie jest obrazą, tylko stwierdzeniem faktu.> Tak jesteś oszustem nie jest obrazą. Szukaj głupszych od siebie.Nie jest obrazą gdy mówię to do oszusta. 2:0 i znów samobój. > Tak dostałeś maile od wielu. Człowieku czy ty masz ludzi za idiotów. Tu jest prosty sposób oceny są plusy są minusy. Masz ludzi za idiotów, którzy uwierzą w twoje łgarstwa. Przy okazji pisanie o dawaniu po gębie no fajnie. Ja za tego typu zagrywki i zachowania faktycznie dałbym ci po gębie.No to zobacz na dyskusję i tam też są plusiki przy moich wypowiedziach. Zazwyczaj od różnych osób, a tych maili wcale nie było dużo. Jeśli chcesz konkretną liczbę to masz: 3. Mi wystarczy. Zarzucasz mi łgarstwa, co jest kłamstwem. Pisanie o dawaniu po gębie - co w tym złego, skoro to nie jest pogróżka? Chcesz mi dać po gębie? Lepiej panuj nad emocjami. Kolejny samobój, dalej nie liczę. > >Poprosiłem go też o potwierdzenie lub zaprzeczenie plotek na temat jego rzekomego ukrywania się pod fałszywym nazwiskiem.> Czyje plotki, sam kryjesz się za nickiem a od innych wymagasz otwartości. No kolejna twoja głupota.Nie wymagam otwartości i pisałem, że nie chcę ujawniać tu swoich danych, więc mam nick jak większość. Nick to zupełnie co innego niż fałszywe dane osobowe... > >Wskaż mi może co i dlaczego jest tu żałosne i gdzie tu są obelgi.> Powyżej wskazałem.Gdzie? To była opinia. Robisz teraz to samo za co krytykuję Bogusławskiego - oceniasz coś bez uzasadnienia. Dla mnie to mieszanka głupoty i bufonady. > >Szczególnie, że to AB konfabuluje na mój temat i próbuje mnie obrazić, bo myśli, że na mnie działają takie prymitywne metody (projekcja).> Kolejne twoje łgarstwa. A działa to na ciebie wyjątkowo. Żałosna akcja z mailem jednoznacznie mi to pokazuje.No i kolejne pustosłowie. > >Jaką podpuchą? Możesz rozwinąć temat?> Na kilometr wiadomo, że to nie twój mail próbowałeś zdobyć w ten sposób materiał do walenia w Bogusławskiego na forum. że numer się nie udał, to trzeba walić ściemę, że taki był plan. A to guzik prawda.Jaki materiał? Skąd na kilometr wiadomo? Kolejne konfabulacje. Możesz sobie podać rękę z Andrzejem Bogusławskim. > Nie obrażam jak ty to ładnie ująłeś stwierdzam fakt, zachowałeś się dziecinnie. A człowiekiem bez zasad w tym układzie jesteś właśnie ty. Ponownie opublikował maila od którego na kilometr wali podpuchą. Pokazał, że łgasz o rzekomym poparciu i stosujesz chwyty które są dobre dla dzieci w piaskownicy a nie dla dorosłych ludzi.Nie stwierdzasz faktu tylko obrażasz bez argumentu. To co innego niż stwierdzenie, że Bogusławski kłamie co mu tutaj wielokrotnie wykazałem, a ten omijał odpowiedź na argumenty i wolał skupić się na atakach ad personam i projekcjach. Widzę, że masz podobną psychikę jak on. Łgam o rzekomym poparciu? Udowodnij kłamco. Na takie emocjonalne treści mógłbym w zasadzie nie odpowiadać, bo po co się zniżać do takiego poziomu. > >I gdzie tu zakłamanie? Że nie chciałem aby troll wstawił tu mojego maila zawierającego imię i nazwisko?> Jakie imię i nazwisko. No właśnie chociażby tu pokazujesz jak bardzo jesteś zakłamany a i głupi myśląc, że ktoś te łgarstwa kupi.Sałata słowna. Zero merytorycznej treści. W normalnym mailu mam imię i nazwisko. Zmieniłem go wysyłając maila do AB, bo spodziewałem się, że może to opublikować. Taki typ psychiki co od razu widać. > Tak wielokrotnie widziałem tu pana pogardliwe wiadomości względem sporej grupy ludzi. Teraz pan tu udaje względem mnie miłego bo myśli, że wciśnie łgarstwa.Kolejne konfabulacje. Nie ma co odpowiadać bo każdy może sobie zobaczyć, że to się nie trzyma kupy. Udaję miłego? No nieźle  > Niestety musiał bym odciąć sobie z pół mózgu aby aż tak zgłupieć, by uwierzyć w szlachetnego i dobrego olsona obrażanego przez złego Bogusławskiego. Znam twórczość obydwu panów i niestety tu biorę stronę właśnie Bogusławskiego.A kto mówił, że szlachetnego i dobrego olsona? Jestem wcieleniem zła. Lubię walić prawdą między oczy żeby poczuli gorzki smak porażki (i gorzkiej prawdy). A prawda to mit, dlatego głównie negacja konfabulacji odnosi skutek, który wywołuje u oponentów gorzkie emocje, więc wylewają żółć. W efekcie otrzymuję zastrzyk dopaminy i serotoniny. > Niestety znowu pana łgarstwa. Może i pan nawet wieży w to ale ja tego w panu nie widzę. Jest pan zadufanym w sobie głupkiem. Od taka prawda.Kolejne konfabulacje bez argumentów. Dokładnie jak AB i możecie sobie podać śliskie rączki www.youtube.com/watch?v=fYWAci9vbsA> Nic kończę temat bo wiadomo, że dyskusja z trollami nie ma sensu. Pewnie zaraz dostane odpowiedź, ale niech pan się odpowiedzi nie spodziewa oleje ją.> Żegnam ozięble i baw się dalej w piaskownicy dzieciaku.:D Jakie to typowe. Troll wytyka trollowi bycie trollem  |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | > @@@@@@@@!  Troll musi mieć zawsze ostatnie zdanie. Tak, zaraz odbijesz piłeczkę i powiesz, że ja muszę je mieć, tylko, że ja nie zaprzeczam temu, że Cię strollowałem i tym samym obnażyłem Twoją głupotę, zadufanie w sobie i brak merytorycznej treści kryjącej się pod tym festiwalem fideizmu. |
#508 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 |
> @@@@@!  > Troll musi mieć zawsze ostatnie zdanie.> Tak, zaraz odbijesz piłeczkę i powiesz, że ja muszę je mieć, tylko, że ja nie zaprzeczam temu, że Cię strollowałem i tym samym obnażyłem Twoją głupotę, zadufanie w sobie i brak merytorycznej treści kryjącej się pod tym festiwalem fideizmu.Gdyby ktoś przypadkiem sobie pomyślał, iż ten nienawistny słowotok całkowicie kompromitujący osobnika dotyczy tylko Bogusławskiego to niech sobie poczyta: www.racjon(*).php/z,0/d,35/s,714907#w718210@@@ . |
#509 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Opłaty za CO2 | . Tak wielokrotnie widziałem tu pana pogardliwe wiadomości względem sporej grupy ludzi. Teraz pan tu udaje względem mnie miłego bo myśli, że wciśnie łgarstwa. Niestety musiał bym odciąć sobie z pół mózgu aby aż tak zgłupieć, by uwierzyć w szlachetnego i dobrego olsona obrażanego przez złego Bogusławskiego. Znam twórczość obydwu panów i niestety tu biorę stronę właśnie Bogusławskiego.
Niestety znowu pana łgarstwa. Może i pan nawet wierzy w to ale ja tego w panu nie widzę. Jest pan zadufanym w sobie głupkiem. Od taka prawda. Nic kończę temat bo wiadomo, że dyskusja z trollami nie ma sensu. Pewnie zaraz dostane odpowiedź, ale niech pan się odpowiedzi nie spodziewa oleje ją. Żegnam ozięble i baw się dalej w piaskownicy dzieciaku.> Jakie to typowe. Troll wytyka trollowi bycie trollem Pan może odpuścić sobie i chyba należy tak właśnie zrobić, ale niech nikt tu nie liczy, iż Pan Olson mu odpuści. Jak złapie za nogawkę, to będzie trzymał mocno i długo. Na każdy - choćby i najmocniejszy argument - on ma zawsze jedynosłuszną odpowiedź. Ba, żeby tylko jedną, on ma ich kilka i wszystkie są merytoryczne i jedynie prawdziwe, a ich podstawą jest święta niewzruszalna wiara we własną rację oraz debilizm wszystkich, którzy śmią w to wątpić. Torquemada przy nim wysiada. Pozdrawiam serdecznie. @@@ . |
#510 -2 na 2 olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Opłaty za CO2 | Kolejny raz bez argumentu. Teraz mam mnóstwo linków, które będę wklejał gdy ktoś w innym wątku przypadkiem pomyśli, że jesteś faktycznie kulturalny i wypowiadasz się merytorycznie. Moja prowokacja się udała, a Ciebie nic nie usprawiedliwia. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|