 |
Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-01-2021 23:53 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
11 na 11 | Wg urzędu stanu cywilnego w 2020 roku, w Polsce zmarło o 82tys ludzi więcej niż wynosi średnia za lata 2016-2019. To w przeliczeniu na głowę 2gie najgorsze miejsce (po Bułgarii) w grupie 30 porównywanych krajów Europy. Te osoby nie są uznane za zmarłych z powodu COVIDa, ale system służby zdrowia z jakiegoś powodu nie uratował tych ludzi, mimo iż w latach bez COVIDa radził sobie lepiej. Statystyka nie wskaże niczego dokładnie, ale na tak dużym zbiorze skok o 82tys bez sytuacji wojny czy innej katastrofy, w sytuacji zmniejszonego nawet ruchu turystycznego wydaje się dobrą miarą efektu pandemii. Nie prezentuję tej grafiki by krytykować bądź chwalić sprawność polskiego rządu w okresie pandemii, bo te liczby bez dodatkowych analiz nie pokazują niczego o rządzie. Te liczby są jednak ilustracją propagandy PiS/Zjednoczonej Prawicy, która ma i miała miejsce w okresie pandemii. Partia: polski rząd, prezydent, urzędnicy powiązani z partią i członkowie partii krytykowali 'kraje Europy Zachodniej' na każdym kroku wychwalając swoje osiągniecia. Szczególnie dostało się Szwecji, którą Szumowski (podówczas minister zdrowia) oskarżył o 'eutanazję' już w kwietniu 2020. W czerwcu i lipcu odtrąbiliśmy sukces i powstrzymanie pandemii a nasz premier regularnie pozował do zdjęć na konferencjach z wykresami opartymi na .... stronie internetowej worldmeters.  Sam fakt, że Polski rząd podejmuje decyzje w oparciu o dane ze strony internetowej, bez zbadania czy liczby są porównywalne, bez głębszej analizy, jest już samo w sobie dowodem nieprofesjonalizmu a nie sukcesu. Mineło 9 miesięcy od rozpoczęcia propagandy jak to Polska radzi sobie najlepiej na świecie a 'zachód' tonie nieudolnie naśladując Polskę i dzisiaj mamy liczby, nie ze strony internetowej, ale porównywalne dane z Eurostatu, które pokazują, że Szwecja czy Niemcy, których pouczaliśmy mają ponad 3x mniejszą śmiertelność. Oczywiście na koniec pandemii sytuacja może wyglądać przeciwnie. Jednak już teraz widać, że propaganda była kompromitacją bo wyśmiewani przez nas na starcie, są w stanie, w pewnym momencie, prześcignąć nas o 3 okrążenia. Mam w związku z tym pytanie do wszystkich tych, którzy już w kwietniu, czyli na samym początku maratonu, analizowali, porównywali, zachłystywali się propagandą PiS ekstytowali się 'osiągnięciami' i w czambuł potępiali Niemców czy Szwedów: Nie głupio Wam? Ci zabijający staruszków, źli, cywilizacja śmierci ... w tych liczbach, którymi się szczyciliśmy wyglądają znacznie lepiej. Wyłączyli światła po konferencji, zdjęli plakaty a nam zostało 82tys trupów więcej ....choć tymi liczbami trupów oskarżaliśmy całą Europę.
Bajeczka w TVP nikogo nie ożywi, nie zaczaruje służby zdrowia, ani nikogo nie nakarmi poza partią może?
Pozdrawiam Paolo Monstro | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..#196 4 na 4 | szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Rozumiem, że gdy zdobędziesz się na respektRespekt zdobędziesz uczciwie dyskutując Powtarzanie MANTR nie jest uczciwą dyskusją i uważania nie powoduje Wielekroć pisałeś o czujnikach ruchu Odpowiadałem, że bez takiego czujnika, nigdy nie przystąpię do pracy pod ziemią Co na to Hamerlik? Ucieczka a potem powtórka mantry o czujnikach ruchu Mantra - ucieczka - powtórka mantry A potem zmiana tematu lub ucieczka Przykład oponiarza Ucieczka - mantra - ucieczka - mantra - ucieczka - mantra - ucieczka - mantra - ucieczka - mantra I od nowa Hamerlik twierdzi że jeśli najemny pracownik warsztatu będzie wiedział ile przychodu ma właściciel zakładu - dostanie podwyżkę ON WIE i co? I od nowa Hamerlik twierdzi że jeśli najemny pracownik warsztatu będzie wiedział ile przychodu ma właściciel zakładu - dostanie podwyżkę Nie ma znaczenia, że ten robotnik WIE I od nowa Hamerlik twierdzi że jeśli najemny pracownik warsztatu będzie wiedział ile przychodu ma właściciel zakładu - dostanie podwyżkę > wtedy w rozmowie naprawdę będą potrzebne dobre uzasadnienia a tych brak.ucieczka - mantra - chochoł - kłamstwo - ćpuński zjazd, To twoje uzasadnienia Nadal twierdzisz, że berlińskiego robotnika nie stać na podróż autobusem do sąsiedniego miasta? Ucieczka > Zatem hucpa jest jedynym sposobem obrony .... ... racji Hamerlika > Wtedy nie mówimy o poruszonym problemie tylko zajmujemy się osądem mojej skormnej osoby.Jak rozmawiać o problemie skoro jedyną twoją odpowiedzią jest UCIECZKA ? > Poddałbyś się poglądom osoby intelektualnie słabej? Pytam retoryczne.I dlatego nikt za tobą nie idzie, nawet chętnie_r. broni cię, ale nie przyznaje ci racji
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Do ataku na bank potrzebne jest zaatakowanie wszystkich klientów, w niemal tym samym czasie i oszukanie ich tak by oprożnić wszystkie konta i wypłacić pieniądze z innego banku zanim ktoś się połapie, włączając w to zespół obserwujący transakcje i specjalizujący się w bezpieczeństwie. Potem jeszcze złodziej musi odczekać aż transakcja dojdzie do skutku - od kilku do kilkudziesięciu godzin i w tym czasie również zespół, wspomagany oprogramowaniem do wykrywania kradzieży, opłacany żeby łapać złodziei nie może się połapać, że ktoś czyści im konta.> Podsumowując: - kasa nie znika przy samym poznaniu klucza, trzeba ją nadal ukraść od wszystkich klientów, wtedy gdy zechcą coś przelać i musi się to wydarzyć w b. krótkim czasie - a to dużo większa bariera niż samo poznanie klucza prywatnego. Złapanie pojedynczego klienta - nie załamie systemu.Chyba nie rozumiesz, jak działa system pieniężny. Żeby okradać innych, nie musisz nawet czyścić stanu ich kont. Wystarczy, że masz możliwość dopisywania salda na swoim koncie bez nominalnego zmniejszania salda innych użytkowników systemu. Może to zrobić prezes NBP (emisja pieniądza poprzez operacje otwartego rynku), może to zrobić pospolity fałszerz (który np. ukradł matryce i drukuje nowe banknoty pod osłoną nocy). W obu przypadkach społeczeństwo nie ma nad tym żadnej kontroli, nie wie, jak naprawdę wygląda baza monetarna, a jest okradane z siły nabywczej swoich oszczędności. > Poza tym, wypowiadzasz się b. pewnie o bezpieczeństwie tego systemu - skąd masz tą pewność? Kto gwarantuje Ci, że systemy typu BTC nie są podatne na inne ataki, albo że ich implementacja jest zgodna z planem?Oczywiście, że nie mogę mieć absolutnej pewności, że w protokole bitcoina nie ma żadnych błędów. Jednak 99% pewności co do uczciwości sieci BTC jest dla mnie i tak znacznie lepsze niż 0% pewności co do uczciwości państwowego fiata, w którym już w samym założeniu, z uwagi na efekt Cantillona, stale dochodzi do transferu siły nabywczej portfeli na rzecz grupki uprzywilejowanych osób (sektor państwowy i finansowy wykonujący bezpośrednie transakcje z NBP) i to kosztem przeciętnych zjadaczy chleba. . |
#198 -2 na 2 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > społeczeństwo nie ma nad tym żadnej kontroli, nie wie, jak naprawdę wygląda baza monetarna, a jest okradane z siły nabywczej swoich oszczędności.Zgadza się. Nad współczesną bazą monetarną państwowego pieniądza słabą kontrolę ma tylko grupka zmówionych cwaniaków, co do których intencji żaden zwykły zjadacz chleba nie ma bladego pojęcia, można tylko założyć, że te nie są dobre dla społeczeństwa. Społeczeństwo nie ma żadnej kontroli nad pieniądzem - ZERO! A jest od pieniądza egzystencjalnie zależne. Kto sobie pozwala na brak kontroli nad decydującym czynnikiem własnej egzystencji. Niestety naprawdę istnieje patoelita, o której wciąż pisze okrągły, która ma w tym interes, żeby ten chory stan społeczny utrzymać. To jest nie do przyjęcia! Tego nie wolno akceptować! Społeczeństwo musi mieć pełną kontrolę nad bazą monetarną i nie tylko. Społeczeństwo musi mieć pełną kontrolę nad mnożnikami kreacji pieniądza ujemnego, kreowanego na podstawie tej bazy. Sytuacja, w której jakiś lichwiarz w ciemnej bramie pożycza bidakowi pieniądze pod zastaw telewizora czy mieszkania jest KATEGORICZNIE nie do zaakceptowania! To jest po prostu chore! |
#199 4 na 4 | Paweł_P (417 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > > PiSS nie przejmuje się nadumieralnością,> co TY byś zrobił? napisz, wypowiedz się aby1) Nie kupowałbym bym sprzętu wojskowego od Yankesów po zawyżonych o 30% cenach. 2) Całkowicie odciął bym finansowanie Kościoła Katolickiego z budżetu. 3) Otworzył bym granice i ułatwił pracę medykom ( lekarzom , pielęgniarkom ratownikom) zza wschodniej granicy. 4) rezygnacja z paranoidalnych pomysłów pissiorów - Przekop Mierzei , CPK , ... 5) Cofnąłbym 2 mld zł na Kurwizję. 6) Maksymalnie promował bym fotovoltaikę ( energia bezemisyjna to mniejszy smog i mniej zgonów rocznie) Zaoszczędzone pieniądze przeznaczył bym na dofinansowanie służby zdrowia. |
#200 -2 na 2 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > 1) Nie kupowałbym bym sprzętu wojskowego od Yankesów po zawyżonych o 30% cenach.No i nie miałbyś żadnego układu z Yankesami a Ruscy gdyby to tylko wyczuli podnieśliby cenę za gaz i broń o 100%. > 2) Całkowicie odciął bym finansowanie Kościoła Katolickiego z budżetu.Kto wtedy będzie przekonywał biedotę, żeby nie buntowała się, bo czeka na nią nagroda po śmierci? Co by to było, gdyby biedota przestała wierzyć, że po śmierci będzie wyrównanie rachunków? Bez wiary w sąd ostateczny chciałaby się sądzić od razu. Jesteś na to przygotowany? > 3) Otworzył bym granice i ułatwił pracę medykom ( lekarzom , pielęgniarkom ratownikom) zza wschodniej granicy.Czyli ukradł z trudem wykształconych synów i wykształcone córki biednemu społeczeństwu, którzy mogliby wyleczyć własnych rodziców ale pójdą za srebnikami pochodzacymi z otwarcia w Polsce Amazonu i wydojenia najemnych roboli z elektroniką śledząca ruchy na łbie. To było gadać na Niemców, że źli skoro chcesz zrobić co sami robią? > 4) rezygnacja z paranoidalnych pomysłów pissiorów - Przekop Mierzei , CPK , ...Najlepiej zrezygnować wtedy gdy będzie do wybrania ostatnia łopata piachu. Wtedy Polacy będą najsmieszniejsi i cały świat pęknie że śmiechu  > 5) Cofnąłbym 2 mld zł na Kurwizję.I przyznał 4 mld z podatków od biedy nowej telewizji, która wreszcie zacznie mówić to co chcesz usłyszeć. > 6) Maksymalnie promował bym fotovoltaikę ( energia bezemisyjna to mniejszy smog i mniej zgonów rocznie)Aż się okaże, że ta pożera cała energię słoneczną i zamienia ziemię w betonowo metalowa konstrukcję pod którą nie przeżyje nawet karaluch. Niech zgadnę pierwszy będziesz uciekał z terenów gdzie powstaną farmy fotovotaniczne czując do nich instynktowna odrazę tak jak teraz ludzie uciekają od kiedyś cudownych wiatraków. > Zaoszczędzone pieniądze przeznaczył bym na dofinansowanie służby zdrowiaAle pod warunkiem, że Ty rządzisz kasą z podatków od biedoty, bo jak rządzi ktoś inny to pewno kupuje sprzęty do szpitali, na którym doktorzy w różnych ukladzikach odwalają prywatę? I niech zgadnę. Umowy na zakup sprzętu od globalnych kropo, za kasę przymusowo wegzekwowana od biedoty, pod groźba surowej kary, zawierałbys z kolesiami z korpo o północy, po wypiciu z nimi wcześniej butelki whiskey. |
#201 -1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > 6) Maksymalnie promował bym fotovoltaikę ( energia bezemisyjna to mniejszy smog i mniej zgonów rocznie)Ponadto czy w swoich prostych rozwiązaniach dla złożonych problemów założyłeś już zakup patentów na fotovoltaike od Niemców? Bo oni będą się cieszyć i dzięki zarobionej kasie będą wymyślać nowe patenty a wtedy twoi ludzi będą dla nich kopać rowy. |
#202 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >Ciekawe, dlaczego  > Bo nie jestem już dzieckiem waszej kultury, zbuntowałem się.> Bo nie jestem taki ja wy.> Społeczeństwo nie pozwala, żeby ktoś odróżnił się.> Każdy musi być taki sam i wierzyć w to co wszyscy.> W przeciwnym razie ostracyzm, złość i agresja.> To wszystko zaprogramowane instynkty, które mają utrzymać społeczeństwo spójne, w którym wszyscy myślą tak jak jeden.> Atakujecie w obronie waszej kultury.Wytkamy Twoje nieuctwo, a co ono ma do kultury?? Wyjaśnisz?
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#203 5 na 5 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >6) Maksymalnie promował bym fotovoltaikę ( energia bezemisyjna to mniejszy smog i mniej zgonów rocznie)> Ponadto czy w swoich prostych rozwiązaniach dla złożonych problemów założyłeś już zakup patentów na fotovoltaike od Niemców?> Bo oni będą się cieszyć i dzięki zarobionej kasie będą wymyślać nowe patenty a wtedy twoi ludzi będą dla nich kopać rowy.Krystek, pohamuj się proszę, ze swoją wizją nowego ładu i obsesją obrony pokrzywdzonych .... nawet wbrew ich woli. Rozumiem, że ten problem Cię nurtuje i jest dla Ciebie najważniejszy, ale są też inne problemy w życiu innych ludzi. Dyskutujemy o propagandzie Twój wkład to: "uciemiężony przez kapitalistów lud kopie rowy" Dyskutujemy o kryptowalutach, Twój wkład to: "uciemiężony przez kapitalistów lud kopie rowy" Dyskutujemy o aborcji, Twój wkład to: "uciemiężony przez kapitalistów lud kopie rowy" Dyskutujemy o zbiorze: wszystkich tematów minus zbiór tematów o "uciemiężonym przez kapitalistów ludzie" a Ty i tak wypalasz: "uciemiężony przez kapitalistów lud kopie rowy". Czy jest jakiś temat, na którego odpowiedzią nie jest Twój "manifest krystkoistyczny"? Podobno nie jesteś religiny, ale ja nie widzę różnicy między dyskusją z Tobą a banałami grupki katolików odpowiacej mi cytatami z Bibli albo "bóg jest odpowiedzią na wszystko" ... To jest nużące. Jeśli myślisz, że ktoś na tym forum jeszcze nie poznał Twojego manifestu - linkuj to, będzie szybciej i zaoszczędzisz prąd/klawiaturę i inne zasoby na które, co oczywiste, pracuje .... "uciemiężony przez kapitalistów lud kopiący rowy". Pozdrawiam Paolo Monstro |
#204 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >> PiSS nie przejmuje się nadumieralnością,> >co TY byś zrobił? napisz, wypowiedz się aby> 1) Nie kupowałbym bym sprzętu wojskowego od Yankesów po zawyżonych o 30% cenach.> 2) Całkowicie odciął bym finansowanie Kościoła Katolickiego z budżetu.> 3) Otworzył bym granice i ułatwił pracę medykom ( lekarzom , pielęgniarkom ratownikom) zza wschodniej granicy.> 4) rezygnacja z paranoidalnych pomysłów pissiorów - Przekop Mierzei , CPK , ...> 5) Cofnąłbym 2 mld zł na Kurwizję.> 6) Maksymalnie promował bym fotovoltaikę ( energia bezemisyjna to mniejszy smog i mniej zgonów rocznie)> Zaoszczędzone pieniądze przeznaczył bym na dofinansowanie służby zdrowia.Masz rację tylko działalność państwa, ogromnego organizmu ekonomicznego to nie tylko służba zdrowia, choć jest bardzo ważna, co rzeczywistość pokazuje.. Żeby istniało pojęcie państwa, to trzeba także umieć go bronić przed zakusami zaborczych wrogo państw sąsiadów. Trzeba także dbać o poziom wykształcenia i dostępność do nauki społeczeństwa lub tej jego części, która ma ochotę się uczyć. Edukacja leży podobnie jak służba zdrowia. Dwa najczulsze elementy, istnienia państwowości. No i porządek wewnętrzny w państwie. Zapewnienie przez inwestycyjną działalność rozwoju każdego rodzaju, by dać obywatelom miejsca pracy, dające z kolei komfort pewności ekonomicznej egzystencji rodziny. Tak ogólnie zgadzam się z wypunktowanymi przez Ciebie uwagami.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | |
#206 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >społeczeństwo nie ma nad tym żadnej kontroli, nie wie, jak naprawdę wygląda baza monetarna, a jest okradane z siły nabywczej swoich oszczędności.> Zgadza się. Nad współczesną bazą monetarną państwowego pieniądza słabą kontrolę ma tylko grupka zmówionych cwaniaków, co do których intencji żaden zwykły zjadacz chleba nie ma bladego pojęcia, można tylko założyć, że te nie są dobre dla społeczeństwa.> Społeczeństwo nie ma żadnej kontroli nad pieniądzem - ZERO!> A jest od pieniądza egzystencjalnie zależne.> Kto sobie pozwala na brak kontroli nad decydującym czynnikiem własnej egzystencji.> Niestety naprawdę istnieje patoelita, o której wciąż pisze okrągły, która ma w tym interes, żeby ten chory stan społeczny utrzymać.> To jest nie do przyjęcia!> Tego nie wolno akceptować!> Społeczeństwo musi mieć pełną kontrolę nad bazą monetarną i nie tylko.> Społeczeństwo musi mieć pełną kontrolę nad mnożnikami kreacji pieniądza ujemnego, kreowanego na podstawie tej bazy.> Sytuacja, w której jakiś lichwiarz w ciemnej bramie pożycza bidakowi pieniądze pod zastaw telewizora czy mieszkania jest KATEGORICZNIE nie do zaakceptowania!> To jest po prostu chore!Przestań bredzić ciągle to samo! Bo już się chce rzygać ja się Ciebie czyta. 
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#207 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Moje pytanie jest takie:> Dlaczego ktoś będący w stanie łamać kryptografię asymetryczną miałby zaatakować bitcoina, ale już nie komunikację międzybankową tradycyjnego systemu finansowego ? > Bezpieczeństwo komunikacji pomiędzy bankami opiera się na tej samej kryptografii. To oznacza, że pod tym względem sieć BTC nie jest mniej bezpieczna niż sieć telekomunikacyjna służąca wymianie informacji pomiędzy bankami (już nie mówiąc, że ze względu na mechanizm nagrody w BTC związany z potwierdzaniem transakcji, ktoś dysponujący przewagą techniczną może mieć motywacje, aby wykorzystać ją do potwierdzania transakcji, a nie do zniszczenia sieci).> Ponadto jak sam wspominasz większość adresów BTC (których używa się od ponad 10 lat, począwszy od formatu p2pkh, a skończywszy na najnowszym bech32) nie są podatne na algorytm Shora, ponieważ powstają poprzez wykonanie funkcji jednokierunkowych (ripemd160 i sha256), których szybki/efektywny sposób odwrócenia nie jest znany nawet z wykorzystaniem komputera kwantowego. Jeżeli podpisujesz jakąś transakcję wychodzącą z twojegop adresu, to ujawniasz klucz publiczny, który do niej pasuje, dlatego potencjalne ryzyko (związane z rozwojem komputerów kwantowych) dotyczy jedynie adresów, z których były wykonywane transakcje wychodzące lub bardzo starych adresów używanych w 2009 roku (tzw. format p2pk). Sposobem na rozwiązanie tego problemu jest nieużywanie tego samego adresu wiele razy i używanie nowszych formatów adresów p2pkh i bech32. Nowoczesne portfele zapewniają odpowiedni format adresu i automatycznie wydają "resztę" na inny adres, co oprócz zapewnienia odporności na ataki algorytmem kwantowym, poprawia również anonimowość (ponieważ nie wiadomo, który transakcja jest rzeczywistą płatnością, a która resztą).Jesteś zadufany w sobie. Znasz takie powiedzenie, że nie ma zamka, którego by złodziej nie otworzył? Raczej wierzę w to powiedzenie. Miałem przygodę będąc klientem banku BPH. Wygolono mi konto, gdzie wypłacono moje pieniądze w Filadelfii. Bank oczywiście zwrócił mi stan konta (co uważałem za uczciwe, bo przecież jemu powierzyłem moje pieniądze), którego obowiązkiem było strzec mojego stanu posiadania. Czy operując wirtualnymi/nierzeczywistymi, a więc bezwartościowymi "środkami" BTC, mam taką pewność? Nigdy. I nigdy mieć nie będę. Bo nawet nie wiedziałbym do kogo mieć pretensje. To podstawa mojej nieufności.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#208 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Oczywiście, że nie mogę mieć absolutnej pewności, że w protokole bitcoina nie ma żadnych błędów. Jednak 99% pewności co do uczciwości sieci BTC jest dla mnie i tak znacznie lepsze niż 0% pewności co do uczciwości państwowego fiata, w którym już w samym założeniu, z uwagi na efekt Cantillona, stale dochodzi do transferu siły nabywczej portfeli na rzecz grupki uprzywilejowanych osób (sektor państwowy i finansowy wykonujący bezpośrednie transakcje z NBP) i to kosztem przeciętnych zjadaczy chleba.I nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie: co zrobisz kiedy właściciel stacji paliw Prząsławiu odmówi przyjęcia BTC, bo za 10 minut wskutek paniki stracą 99% wartości? Rozpłaczesz się?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Sytuacja, w której jakiś lichwiarz w ciemnej bramie pożycza bidakowi pieniądze pod zastaw telewizora czy mieszkania jest KATEGORICZNIE nie do zaakceptowania!> To jest po prostu chore!Tak, to jest chore. Masz rację A jeszcze bardziej chore jest jest jeśli biedakowi nie wolno kupić telewizora bo nie ma telewizora, a jeśli jakimś cudem go kupi musi płacić podatek od niego Kupno mieszkania jest niemożliwe jeśli ktoś nie ma mieszkania ODPOWIEDZ KRETYNIE NA TEN ARGUMENT!!!! Ucieczka Ucieczka Ucieczka
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Jeśli są tu forumowicze, którzy z HK rozmawiali kulturalnie, to znaczy, że po prostu jest to możliwe.Oczywiście! Wolno Ci rozmawiać kulturalnie nawet z p.ch. Przypomnę jedynie, że wg własnych słów p.ch. : - zarabia powyżej średniej w jednym z najbogatszych miast Europy (ok. 25 000 zł/mies) - zalega z alimentoma (600 zł) - wakacje funduje mu córka (na którą zalega) dorabiająca kręceniem lizaków) Dane na podstawie jego własnych słów. Jeśli to budzi Twój szacunek... We mnie budzi odruch wymiotny na widok p.ch. Każdy ma swój etyczny system, Twoje prawo bronić "tatusia" Możesz mu zafundować jedną ratę alimentów
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|