Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
28-01-2021 23:53Paolo Monstro (6146 punktów)Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
Ocena 11 na 11
Wg urzędu stanu cywilnego w 2020 roku, w Polsce zmarło o 82tys ludzi więcej niż wynosi średnia za lata 2016-2019. To w przeliczeniu na głowę 2gie najgorsze miejsce (po Bułgarii) w grupie 30 porównywanych krajów Europy. Te osoby nie są uznane za zmarłych z powodu COVIDa, ale system służby zdrowia z jakiegoś powodu nie uratował tych ludzi, mimo iż w latach bez COVIDa radził sobie lepiej.
Statystyka nie wskaże niczego dokładnie, ale na tak dużym zbiorze skok o 82tys bez sytuacji wojny czy innej katastrofy, w sytuacji zmniejszonego nawet ruchu turystycznego wydaje się dobrą miarą efektu pandemii.


Nie prezentuję tej grafiki by krytykować bądź chwalić sprawność polskiego rządu w okresie pandemii, bo te liczby bez dodatkowych analiz nie pokazują niczego o rządzie.

Te liczby są jednak ilustracją propagandy PiS/Zjednoczonej Prawicy, która ma i miała miejsce w okresie pandemii. Partia: polski rząd, prezydent, urzędnicy powiązani z partią i członkowie partii krytykowali 'kraje Europy Zachodniej' na każdym kroku wychwalając swoje osiągniecia. Szczególnie dostało się Szwecji, którą Szumowski (podówczas minister zdrowia) oskarżył o 'eutanazję' już w kwietniu 2020. W czerwcu i lipcu odtrąbiliśmy sukces i powstrzymanie pandemii a nasz premier regularnie pozował do zdjęć na konferencjach z wykresami opartymi na .... stronie internetowej worldmeters.



Sam fakt, że Polski rząd podejmuje decyzje w oparciu o dane ze strony internetowej, bez zbadania czy liczby są porównywalne, bez głębszej analizy, jest już samo w sobie dowodem nieprofesjonalizmu a nie sukcesu.

Mineło 9 miesięcy od rozpoczęcia propagandy jak to Polska radzi sobie najlepiej na świecie a 'zachód' tonie nieudolnie naśladując Polskę i dzisiaj mamy liczby, nie ze strony internetowej, ale porównywalne dane z Eurostatu, które pokazują, że Szwecja czy Niemcy, których pouczaliśmy mają ponad 3x mniejszą śmiertelność.
Oczywiście na koniec pandemii sytuacja może wyglądać przeciwnie. Jednak już teraz widać, że propaganda była kompromitacją bo wyśmiewani przez nas na starcie, są w stanie, w pewnym momencie, prześcignąć nas o 3 okrążenia.

Mam w związku z tym pytanie do wszystkich tych, którzy już w kwietniu, czyli na samym początku maratonu, analizowali, porównywali, zachłystywali się propagandą PiS ekstytowali się 'osiągnięciami' i w czambuł potępiali Niemców czy Szwedów:

Nie głupio Wam?
Ci zabijający staruszków, źli, cywilizacja śmierci ... w tych liczbach, którymi się szczyciliśmy wyglądają znacznie lepiej.
Wyłączyli światła po konferencji, zdjęli plakaty a nam zostało 82tys trupów więcej ....choć tymi liczbami trupów oskarżaliśmy całą Europę.

Bajeczka w TVP nikogo nie ożywi, nie zaczaruje służby zdrowia, ani nikogo nie nakarmi poza partią może?


Pozdrawiam
Paolo Monstro
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..
#121
01-02-2021 17:39
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
> Dojrzali ludzi mają wszelkie predyspozycje do tego, żeby np.
> opiekowac się dziecmi, kiedy rodzice nie mogą. Mają najwięcej
> doświadczeń do przekazania a jednocześnie sami potrzebują wysiłku, żeby utrzymać formę/

Właśnie. Uprawiają warzywnik kiedy chcą, bawią wnuki jak chcą - tak jest teraz.
Gdzie zatem ulepszenie - w tym, by zmuszać starych ludzi permanentnie do bawienia dziatwy (swojej czy cudzej - obojętne) tudzież roboty w warzywniku?

Hamerlik, ile lat mają twoi rodzice i jak często bawią twoje dzieci?

Fakt iż chwili nie masz by z nimi spędzać czas (chyba, że między 19 a 20 czyli wtedy, gdy zazwyczaj piszesz na Racjonaliscie) sprzyja twoim chytrym planom wobec własnych rodziców..


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

#122
01-02-2021 17:40
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi okragly
> Może tak hartowała sie stal?

A złoto oczyszczało w ogniu?


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

#123
01-02-2021 17:46
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi okragly
> to nie ON, tylko instytucja która zatrudniła młodego ambitnego
> chłopaka z obietnicą "ameryki" uprzednio ucząc jak ma być skuteczny
> (prowizje), weszli mu na ambicje, socjalizm to małe piwo w manipulacji
> w porównaniu z liberalizmem

Hm. A teraz próbujemy pokazać, jak tamte szkody naprawić i od myślenia "tymi kategoriami" uwolnić sie po 13 latach.
Może spotkać się z tamtymi ofiarami własnych dzieł. Ale H od nikogo uczuć się już nie chce, ni nawet zastanowić. Dasz wiarę?
Wniosek, że każdy własnych profesorów sobie wybiera.
Jak celnie zauważyłeś, dla niego byli to starsi koledzy z windykacji. Howgh.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

#124
01-02-2021 17:52
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi okragly
> W raju nie było bezrobocia

Pewnien misjonarz, który dał sie częściowo nawrócić tubylcom na ich wiarę opowiadał kiedyś, jak pewne plemię Afrykańskie z którym mieszkał kilka lat, radziło sobie z morderstwem. Tzn. co wtedy robiło.

Ciekawi mnie, czy Hamerlika byłoby stać na coś analogicznego.
Rozumiem że on nikogo nie zamordował, ale jakiś dług emocji w końcu zaciągnął. Parę żyć złamał i pewnie jak dotąd nic nie spłacił.

Więc to plemię mialo na takie grubsze i zwyklejsze rzeczy sposób.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

#125
01-02-2021 18:20
 Ocena 1 na 1
Paolo Monstro (6146 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>>Bitcoin to najczystsza spekulacja i najczystsza bańka w dotychczasowej historii ekonomii. Może trwać do czasu stworzenia dostatecznie wydajnego komputera kwantowego, który zawali cały system w 1 dzień co nastąpi pewnie w przyszłości nie dłuższej niż 20 lat. Sam fakt jak waha się kurs tego tworu wskazuje jak łatwo cwaniacy rozgrywają naiwniaków. Nikt naiwniaków nie obroni - bo nikt niczego nie gwarantuje.
>Stek bzdur! Wyraz tradycyjnych wierzeń. Nic z tego nie jest prawdą ani żadna z tych projkcji się nie spełni.

Trudno mi 'udowodnić', że coś nastąpi w ciągu 20 lat, komputery kwantowe istnieją już od kilku lat, w zeszłym roku Google ogłosił, że jego komputer kwantowy osiągnął przewagę nad komputerem liniowym, ale droga do rozwiązywania trudnych problemów jeszcze daleka.
Niezależnie od tego teza, że posiadacz dostatecznie silnego komputera kwantowego będzie w stanie załamać przynajmniej 25% rynku bitcoina nie jest wierzeniem - jest trywialnie wykazywalna. Być może 100% jeśli złamie również funkcję skrótu użytą do hashowania adresów w ostatnich latach.

Zamiast wykrzykiwać o bzdurach, po prostu podważ to:

  • 1. Łamany element systemu: Przez 1sze lata istnienia oprogramwoania do obługi Bitcoina, adresy kont były po prostu kluczem publicznym skojarzonym z kluczem prywatnym służącym do podpisu tranzakcji. Znając klucz prywatny właściciela konta - możesz mu opróżnić konto.
    Zgodzisz się z tym faktem?

  • 2. Mechanizm łamania systemu:
    Do podpisywania tranzakcji progamiści Bitcoina użyli algorytmu opartego na krzywych eliptycznych. Algebra stworzona na krzywych eliptycznych łączy klucz prywatny z publicznych w taki sposób, że obliczenie klucza prywatnego na podstawie klucza publicznego jest tożsame z rozwiąziem problemu trudnego dla komputera liniowego.
    Ten problem jest jednak łatwy dla komputera kwantowego - algorytm Shora ma złożoność wielomianową.
    Zgoda?

  • 3. Łamanie systemu
    Znając klucz publiczny (jawny adres) używając algorytmu Shora odnajdujesz (obliczasz) klucz prywatny (zajmie Ci to może kilka godzin - zależnie od komputera) i koniec - przejmujesz bitcoiny. System nie jest bezpieczny.
    Zgoda?



Teraz zamiast wykrzykiwać o spisku i złym świecie, pozostaje Ci podważenie 1, 2 albo 3 (innych opcji nie masz)
Może zastanawiając się na tym zrozumiesz, że wielokrotne powtarzanie pseudo-naukowych teorii na forum nie wystarczy by przekonać rozsądnych ludzi. Podobnie jak ogłoszenie czegoś w TVP.

Co powiesz robolom jak ich kasa zniknie, cwaniak podrobi Twoją księgę czy dokona innych oszustw bo użyje komputera kwantowego? Wg mnie oszukujesz ludzi a może nawet sam siebie.

Jest możliwe stworzenie bezpiecznego systemu waluty kryptograficznej - czy jakiegokolwiek innego systemu, którego bezpieczeństwo opiera się na podpisie kryptograficznym (zachowującego bezpieczeństwo z założeniem komputera kwantowego), ale bitcoin, przynajmniej na początku, taki nie był.

Pozdrawiam
Paolo Monstro

#126
01-02-2021 18:45
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Cytat:
Stary człowiek ma pracować do śmierci a na starość po kawałku wyprzedawać zgromadzone mienie (..) wbicie sobie to do waszych prymitywnych głów, bo dobrze wam życzę, żebyście pracowali do dnia śmierci!

>Praca do śmierci to żadna prowokacja, praca to fundament życia.

Nikt ci nie wzbrania.
Zamieść na forum skan rejentalnego aktu, że zrzekasz się emerytury na rzecz DRK i pracuj do śmierci

>W moim modelu praca się do śmieci a emerytura wynika ze spieniężenia zgromadzonych przez życie posiadłości.

Niestety DEBILU nigdy nie odpowiedziałeś na pytanie na ile części ma podzielić to mienie, żeby starczyło do śmierci

>Kto nie ma posiadłości w moim modelu ten żyje z dochodu podatkowego z podatków od własności opłacanych przez kapitalistow na rzecz osób bez mienia.
z 4 000 złotych płaconych przez właściciela rafinerii?

>W waszym chorym systemie posiadłości pól uprawnych, państwowo dotowanych z podatków od biedy, puszczonych w ugor
Debil
Pokaż puszczoną w ugór ziemię, do której ktokolwiek dopłaca
Nie pokażesz, bo jesteś żałosnym zaćpańcem, żyjącym w świecie urojeń


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi Paolo Monstro
No naprawdę, Google, które zaangażuje się w rozwój kryptowalut i związane z nimi pośrednictwo finansowe zaatakuje sieć wszystkimi swoimi zasobami, żeby zniszczyć źródło własnego dochodu.

Czekać tylko aż Microsoft wypuści wirusa, który zniszczy wszystkie komputery operujące na Windowsie.

Co za bzdury!

Powiem Ci jak rozwiązać problem przyśpieszenia komputerów w sieci bitcoina.
Wystarczy tylko zwiększyć liczbę bitów klucza prywatnego.

Długość klucza dostosowana jest do bieżącej prędkości operacyjnej komputerów czyniąc łamanie kluczy całkowicie nieopłacalne. Żaden klucz nie jest warty jego złamania, biorąco pod uwagę zasoby jakie w złamanie go musisz zaangażować.

Kiedy komputery przyśpieszą 1000x wystarczy, że użytkownicy w porozumieniu wydłużą określoną metodą swoje klucze prywatne do tego stopnia, że będzie 1000x trudniej złamać je. I już.

Jesteś naiwny sądząc, że cała masa ludzi żywiących się z istnienia bitcoina pozwoli komuś odebrać im chleb. Naprzeciw każdej wrogiej mocy obliczeniowej w sieci powstanie jeszcze większa do obrony.

Ponadto nikt nie zaatakuje słusznego konceptu przepisanego w kod programowy.
To musiałby być wariat a wariaci nie są zdolni zdobyć odpowiednich zasobów do takich absurdalnych ataków.

#128
01-02-2021 19:41
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Czym jest giełda i krypto doskonale pokazał dziś przykład akcji gamestop.

Elektroniczny handel można w doskonały sposób manipulować. I to nie chodzi o manipulację przez użytkowników. Dziś system pokazał, że w każdym momencie może zablokować wszystkie prywatne klucze, srucze, wallety, srollety i inne bzdety.

Po tym jak malutcy akcjonariusze (czyli w Twoim systemie uwolnieni robole) zaczęli skupować akcje gamestopu żeby wyruchać shorttraderów, akcje zaczęły rosnąć. Shorttraderzy byli 20 miliardów w tył. I co? Ano platformy handlowe wczoraj z "technicznych" powodów nie pozwoliły na kupno dalszych akcji (a więc głębiejsze ruchanie rekinów) . Dziś platformy z jeszcze nieznanych powodów automatycznie sprzedały akcje swoich klientów. Wyglądało to jakby klienci sami ustawili heble.

Tak więc KAŻDY komputerowy system możesz skompromitować. ZARÓWNO z zewnątrz ale i (i to jest problemem) z WEWNĄTRZ.

A na wewnętrzną mafię nic nie poradzisz. Nawet prywatnym kluczem długim do księżyca.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi zeniu73
>Czym jest giełda i krypto doskonale pokazał dziś przykład akcji gamestop.
>Elektroniczny handel można w doskonały sposób manipulować. I to nie chodzi o manipulację przez użytkowników. Dziś system pokazał, że w każdym momencie może zablokować wszystkie prywatne klucze, srucze, wallety, srollety i inne bzdety.
>Po tym jak malutcy akcjonariusze (czyli w Twoim systemie uwolnieni robole) zaczęli skupować akcje gamestopu żeby wyruchać shorttraderów, akcje zaczęły rosnąć. Shorttraderzy byli 20 miliardów w tył. I co? Ano platformy handlowe wczoraj z "technicznych" powodów nie pozwoliły na kupno dalszych akcji (a więc głębiejsze ruchanie rekinów) . Dziś platformy z jeszcze nieznanych powodów automatycznie sprzedały akcje swoich klientów. Wyglądało to jakby klienci sami ustawili heble.
>Tak więc KAŻDY komputerowy system możesz skompromitować. ZARÓWNO z zewnątrz ale i (i to jest problemem) z WEWNĄTRZ.
>A na wewnętrzną mafię nic nie poradzisz. Nawet prywatnym kluczem długim do księżyca.

Ty opowiadasz o systemach centralnych, które są pod kontrolą jednego administratora i których jestescie wielkimi wyznawcami.

Bitcoin to aplikacja rozproszona, której administratorem jest kolektyw.
W btc podobne historie są niemożliwe.

Chyba, że na giełdzie, w kantorze czy banku, w którym zdeponujesz klucze prywatne i które są pod centralną kontrolą.

Jesli nikomu swoich kluczy prywatnych nie przekazesz nic podobnego cie nie spotka.

#130
01-02-2021 19:56
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>Zrobię eksperyment, zdobywając wcześniej odpowiednie środki i odpowiednie poparcie, który Was przekona i złamiecie się.

Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
>
>
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Uciekłeś od tego eksperymentu jak od przykładu oponiarza

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

#131
01-02-2021 20:00
 Ocena 3 na 3
zeniu73 (6483 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

Już Ci Paolo pisał. Komputery kwantowe obalą dogmat o niehakowalności kluczy prywatnych. Coś, za pomocą czego coś obliczasz nigdy bie będzie niehakowalne.

Porozmawiamy za parę lat jak pierwsze wallety będą oczyszczone z bitcoinow 😂😂

#132
01-02-2021 20:08
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Bitcoin i większość innych kryptowalut nie ma nic wspólnego z przejrzystością. Przeciwnie - służy od lat do ukrywania tożsamości.
>Stek bzdur! Wyraz tradycyjnych wierzeń. Nic z tego nie jest prawdą ani żadna z tych projkcji się nie spełni.

Oto czemu służy bitcoin:
Od kilku miesięcy dostaję niemal co dzień takiego maila:

Cytat:
Ahoj Už sis vąiml, že jsem ti nedávno poslal z tvého účtu emailovou zprávu?Ano, znamená to, že mám neomezený přístup k tvému zařízení.Několik posledních měsíců tě sleduji.Přemýąlíą, jak je to možné? No, tvůj systém byl infikován malwarem , který jsi navątívil. Možná těmhle věcem nerozumíą, a tak se ti to pokusím vysvětlit.S pomocí viru trojského koně jsem získal kompletní přístup k tvému PC a vąem daląím zařízením.To jednoduąe znamená, že tě můžu pouhým zapnutím tvé kamery a mikrofonu kdykoliv sledovat, aniž by sis čehokoliv vąimnul(.......)Pokud tomu chceą zabránit, jediné, co pro to musíą udělat, je - převést na moji bitcoinovou adresu bitcoiny v hodnotě 25000 Kč (pokud nevíą, jak to udělat, stačí si otevřít prohlížeč a do vyhledávače zadat výraz: "Koupit bitcoiny").Moje bitcoinová adresa (BTC Wallet) je: 1Lsx7zGBeJSZCAv7zRu128Ho8K6uRKHVnt Jakmile obdržím potvrzení o platbě, video okamžitě smažu a je hotovo. Už o mně nikdy víc neuslyąíą.Na provedení transakce máą 2 dny (48 hodin).Po otevření tohoto emailu dostanu upozornění a časomíra se spustí.Jakýkoliv pokus o podání stížnosti k ničemu nevede, neboť tento email nelze zpětně dohledat a totéž platí i pro moje bitcoinové ID.Na tomhle jsem totiž pracoval hodně dlouhou dobu a chybám jsem nedal žádný prostor. Pokud bych se jakýmkoliv způsobem dozvěděl, že jsi tuhle zprávu ukázal nějaké třetí osobě, výąe uvedené video okamžitě zveřejním.


Nie dyskutuję z szantażystą, ale nie mam możliwości go zastrzelić. Policja jest bezradna. Po to jest BTC
Dla tajemnicy i dla przestępców
Dlatego chwali go zwolennik tajemnic i przestępca

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi Paolo Monstro
Moje pytanie jest takie:

Dlaczego ktoś będący w stanie łamać kryptografię asymetryczną miałby zaatakować bitcoina, ale już nie komunikację międzybankową tradycyjnego systemu finansowego ?

Bezpieczeństwo komunikacji pomiędzy bankami opiera się na tej samej kryptografii. To oznacza, że pod tym względem sieć BTC nie jest mniej bezpieczna niż sieć telekomunikacyjna służąca wymianie informacji pomiędzy bankami (już nie mówiąc, że ze względu na mechanizm nagrody w BTC związany z potwierdzaniem transakcji, ktoś dysponujący przewagą techniczną może mieć motywacje, aby wykorzystać ją do potwierdzania transakcji, a nie do zniszczenia sieci).

Ponadto jak sam wspominasz większość adresów BTC (których używa się od ponad 10 lat, począwszy od formatu p2pkh, a skończywszy na najnowszym bech32) nie są podatne na algorytm Shora, ponieważ powstają poprzez wykonanie funkcji jednokierunkowych (ripemd160 i sha256), których szybki/efektywny sposób odwrócenia nie jest znany nawet z wykorzystaniem komputera kwantowego. Jeżeli podpisujesz jakąś transakcję wychodzącą z twojegop adresu, to ujawniasz klucz publiczny, który do niej pasuje, dlatego potencjalne ryzyko (związane z rozwojem komputerów kwantowych) dotyczy jedynie adresów, z których były wykonywane transakcje wychodzące lub bardzo starych adresów używanych w 2009 roku (tzw. format p2pk). Sposobem na rozwiązanie tego problemu jest nieużywanie tego samego adresu wiele razy i używanie nowszych formatów adresów p2pkh i bech32. Nowoczesne portfele zapewniają odpowiedni format adresu i automatycznie wydają "resztę" na inny adres, co oprócz zapewnienia odporności na ataki algorytmem kwantowym, poprawia również anonimowość (ponieważ nie wiadomo, który transakcja jest rzeczywistą płatnością, a która resztą).

.

#134
01-02-2021 20:16
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi szarley
Nie jest też tak, ze BTC jest winny wszystkiemu. Sama idea nie jest zła. Idea, że ma być skończona ilość BTC jest dobra. Sam mechanizm przechowywania można ulepszyć. Historia fiatów pokazała, że nie są jakimś uniwersalnym dogmatem, najlepszym rozwiązaniem uniwersum.

To, że kryminalne siły gwałcą BTC to nie wina BTC ani jego użytkowników.

Okup z fiatów za porwanie i anonimowe miejsce przekazania też nie jest dowodem, że fiaty to narzędzie tylko dla kryminalistów.

Morderca używa noża. Czy mamy zabronić noży?

Złoto też? Przecież szantażysta z twojego maila mógłby zażądać okupu ze złota. Zabraniamy złoto bo to narzędzie oszustów?

szarley (54913 punktów)Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
W odpowiedzi zeniu73
>To, że kryminalne siły gwałcą BTC to nie wina BTC ani jego użytkowników.
Gdyby miał koronowe konto w normalnym banku, już miałby wyrok za szantaż

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365