 |
Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-01-2021 23:53 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
11 na 11 | Wg urzędu stanu cywilnego w 2020 roku, w Polsce zmarło o 82tys ludzi więcej niż wynosi średnia za lata 2016-2019. To w przeliczeniu na głowę 2gie najgorsze miejsce (po Bułgarii) w grupie 30 porównywanych krajów Europy. Te osoby nie są uznane za zmarłych z powodu COVIDa, ale system służby zdrowia z jakiegoś powodu nie uratował tych ludzi, mimo iż w latach bez COVIDa radził sobie lepiej. Statystyka nie wskaże niczego dokładnie, ale na tak dużym zbiorze skok o 82tys bez sytuacji wojny czy innej katastrofy, w sytuacji zmniejszonego nawet ruchu turystycznego wydaje się dobrą miarą efektu pandemii. Nie prezentuję tej grafiki by krytykować bądź chwalić sprawność polskiego rządu w okresie pandemii, bo te liczby bez dodatkowych analiz nie pokazują niczego o rządzie. Te liczby są jednak ilustracją propagandy PiS/Zjednoczonej Prawicy, która ma i miała miejsce w okresie pandemii. Partia: polski rząd, prezydent, urzędnicy powiązani z partią i członkowie partii krytykowali 'kraje Europy Zachodniej' na każdym kroku wychwalając swoje osiągniecia. Szczególnie dostało się Szwecji, którą Szumowski (podówczas minister zdrowia) oskarżył o 'eutanazję' już w kwietniu 2020. W czerwcu i lipcu odtrąbiliśmy sukces i powstrzymanie pandemii a nasz premier regularnie pozował do zdjęć na konferencjach z wykresami opartymi na .... stronie internetowej worldmeters.  Sam fakt, że Polski rząd podejmuje decyzje w oparciu o dane ze strony internetowej, bez zbadania czy liczby są porównywalne, bez głębszej analizy, jest już samo w sobie dowodem nieprofesjonalizmu a nie sukcesu. Mineło 9 miesięcy od rozpoczęcia propagandy jak to Polska radzi sobie najlepiej na świecie a 'zachód' tonie nieudolnie naśladując Polskę i dzisiaj mamy liczby, nie ze strony internetowej, ale porównywalne dane z Eurostatu, które pokazują, że Szwecja czy Niemcy, których pouczaliśmy mają ponad 3x mniejszą śmiertelność. Oczywiście na koniec pandemii sytuacja może wyglądać przeciwnie. Jednak już teraz widać, że propaganda była kompromitacją bo wyśmiewani przez nas na starcie, są w stanie, w pewnym momencie, prześcignąć nas o 3 okrążenia. Mam w związku z tym pytanie do wszystkich tych, którzy już w kwietniu, czyli na samym początku maratonu, analizowali, porównywali, zachłystywali się propagandą PiS ekstytowali się 'osiągnięciami' i w czambuł potępiali Niemców czy Szwedów: Nie głupio Wam? Ci zabijający staruszków, źli, cywilizacja śmierci ... w tych liczbach, którymi się szczyciliśmy wyglądają znacznie lepiej. Wyłączyli światła po konferencji, zdjęli plakaty a nam zostało 82tys trupów więcej ....choć tymi liczbami trupów oskarżaliśmy całą Europę.
Bajeczka w TVP nikogo nie ożywi, nie zaczaruje służby zdrowia, ani nikogo nie nakarmi poza partią może?
Pozdrawiam Paolo Monstro | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..#136 2 na 2 | zeniu73 (6483 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >To, że kryminalne siły gwałcą BTC to nie wina BTC ani jego użytkowników.> Gdyby miał koronowe konto w normalnym banku, już miałby wyrok za szantażNa 100% ma takie konto. Gdyby nie było BTC to kazał by ci kupić kartę debetową na stacji benzynowej żebyś przelał mu anonimowo kasę. Przez Western Union też można anonimowo przesyłać kasę. Możliwości dla kryminalistów jest dużo. Metoda na wnuczka też działa. Zabraniamy wnuczków? |
#137 1 na 1 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > No naprawdę, Google, które zaangażuje się w rozwój kryptowalutMówiłeś o BTC, są kryptowaluty oparte o problemy, które pozostają trudne dla komputera kwantowego > i związane z nimi pośrednictwo finansowe zaatakuje sieć wszystkimi swoimi zasobami, żeby zniszczyć źródło własnego dochodu.Dlaczego miałby nie zniszczyć konkurencji? Poza tym zastosowaniem komputera kwantowego nie jest kradzież bitcoinów tylko znacznie istotniejsze zastosowania, twórca sensownego komputera kwantowego zarobi pewnie więcej niż wartość całego rynku BTC. > Czekać tylko aż Microsoft wypuści wirusa, który zniszczy wszystkie komputery operujące na Windowsie.nieadekwatny przykład > Co za bzdury!> Powiem Ci jak rozwiązać problem przyśpieszenia komputerów w sieci bitcoina.> Wystarczy tylko zwiększyć liczbę bitów klucza prywatnego.> Długość klucza dostosowana jest do bieżącej prędkości operacyjnej komputerów czyniąc łamanie kluczy całkowicie nieopłacalne. Żaden klucz nie jest warty jego złamania, biorąco pod uwagę zasoby jakie w złamanie go musisz zaangażować.> Kiedy komputery przyśpieszą 1000x wystarczy, że użytkownicy w porozumieniu wydłużą określoną metodą swoje klucze prywatne do tego stopnia, że będzie 1000x trudniej złamać je. I już.Mylisz się: 1. problem nie rozbija się o to, że komputer kwantowy jest szybszy, on nie jest szybszy tylko inny. Problem trudny np.: podziału na liczby pierwsze czy problem logarytmu dyskretnego, może być rozwiązany przy pomocy algorytmu wielomianowego na komputerze kwantowym 2. Wydłużanie klucza wydłuża obliczenia np. podpisanie albo zweryfikowanie podpisu w czasie zwiększającym się wykładniczo względem długości klucza na komputerze liniowym 2. BTC działą na komputerach liniowych a atakujący ma komputer kwantowy 3. Zwiększanie długości klucza zwiększy więc jedynie wielomianowo czas łamania systemu, ale tak samo jak rośnie czas normalnego użycia na komputerze liniowym Używając Twojego przykładu - wydłużasz klucz tak, że lamanie na komputerze liniowym wydłuża się 1000x , na komputerze kwantowym łamanie nie wydłuża się wcale albo wydłuża się 10%. Nic nie polepszasz. Wydłużasz więc klucz tak, że na komputerze kwantowym czas łamania jest 1000x dłuższy ale wtedy przeprowadzenie transakcji zajmuje też 1000x dłużej - system jest bezpieczny, ale .... nie działa. To jest dyskusja wybiegająca poza to forum, w skrócie: algorytmy łamalne przy pomocy komputera kwantowego już dzisiaj są wycofywane przez np. NIST. Wydłużanie klucza może fktycznie przedłużyć czas życia systemu kryptograficznego i może być to dostatecznie dobre rozwiązanie bo i tak systemy te projektowane są na dekadę - dwie. Algorytmy, które były uznane za bezpieczne w latach 80tych, dziś są łamane w minuty - np. DES. W przypadku BTC - twórca tego nie uwzględnił. > Jesteś naiwny sądząc, że cała masa ludzi żywiących się z istnienia bitcoina pozwoli komuś odebrać im chleb. Naprzeciw każdej wrogiej mocy obliczeniowej w sieci powstanie jeszcze większa do obrony.Być może jestem naiwny, ale na moje argumenty odpowiadasz tylko tym, że jestem naiwny ... Krystek, obudź się, BTC jest kodowany przez grupkę entuzjastów, czy sobie poradzili? Na początku źle wystartowali, potem zaczeli się uczyć, ale system nie jest zaprojektowany do 'wspólnej waluty dla całego świata na zawsze'. To jest zabawka, którą naiwniacy kupili jako genialną technologię i dopóki w to wierzą dopóty BTC ma wartość. Pomijając problem komputera kwantowego, zarówno projekt jak i implementacja tego systemu na 99.99% ma wiele błędów, których przeciętny programista (50% programistów nie ma nawet wykształcenia informatycznego) nie ogarnie. NSA, rosyjskie FSB , Chińczycy czy Żydzi postawią sztab matematyków, przeanalizują kod źródłowy i znajdą te problemy (pewnie już to zrobili). Przykładów gdzie się mogli pomylić można by mnożyć, począwszy od jakości generatorów liczb losowych. Pomyśl nad takim atakiem: problemy, na których opiera się bezpieczeństwo tego systemu są trudne asymptodycznie, ale istnieją wystąpienia tych problemów, które są łatwe w złamaniu (nie są trudne obliczeniowo). Programiści prawdopodobnie nie zdają sobie z tego sprawy i najprawdopodobniej generują wszystko losowo nie sprawdzając czy nie wylosowali akurat zgniłego jajka. Co jeśli 1% posiadaczy BTC można okraść na komputerze klasy 'Atari'? Wystarczy taka informacja by system zaufania się zawalił. Zaprojektowanie bezpiecznego (na jakiś czas) systemu i jego zakodowanie jest możliwe, ale do tego trzeba olbrzymich zasobów i być może dedykowanych komputerów lub kart. Potrzeba też na to czasu i weryfikacji. Popatrz jak tworzono np. algorytm AES ile czasu to zajęło i ilu ludzi nad tym pracowało. I to nie koniec - jego implementacja trwa i by została uznana za bezpieczną musi być zatwierdzona przez specjalistów. Tego wszystkiego nie ma w kryptowalutach. Myślę, że nie tylko BTC, ale wszystkie kryptowaluty nie są tak bezpieczne jak twierdzą ich autorzy. > Ponadto nikt nie zaatakuje słusznego konceptu przepisanego w kod programowy.> To musiałby być wariat a wariaci nie są zdolni zdobyć odpowiednich zasobów do takich absurdalnych ataków.Być może są to wariaci, ale tacy wariaci nie tylko łamią takie systemy, Ci wariaci nawet je projektują tak by łatwo było je złamać i sprzedają naiwniakom, którzy myślą, że to niemożliwe: pl.wikipedia.org/wiki/Crypto_AGPozdrawiam Paolo Monstro |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Krystek, obudź się, BTC jest kodowany przez grupkę entuzjastów, czy sobie poradzili?Nie jestem entuzjastą bitcoina lecz technologii rozproszonego i kryotograficznie zabezpieczonego zapisu elektronicznego będącego idealną podstawą dla powszechnej i publicznie jawnej księgi kapitału opisującej wszelką własność. Nie zgadzam się z algorytmem kreacji i emisji jednostek btc, nie zgadzam się z anonimowością portfeli btc, nie promuje btc, nie polecam btc inaczej niż do rozwoju własnych umiejętności. W rozwój właściwego algorytmu może zaangażować się państwo z zastrzeżeniem, że algorytm jest publicznie jawny i kod otwarty, aplikacja jest rozporoszona i pod kolektywna kontrolą, wg moich postulatów pod kolektywna kontrolą większości kapitału. Utajnienie algorytmu, zamknięcie kodu, centralizacja administracji dla elektronicznego zapisu księgi kapitału jest kategorycznie nie do zaakceptowania. Obaj wiemy, że nie chodzi tu o brak możliwości stworzenia odpowiedniego algorytmu. Tu chodzi o coś innego. Tu chodzi o kontrolę kolektywu. Robol ma robić, jego Pan ma go całkowicie kontrolować używając do tego algorytmów i procesorów natomiast robol, którego owocami pracy żywią się wszyscy ma nie mieć żadnej kontroli. Tak jest i to chcecie utrzymać. NIE ZGADZAM SIE! PROTESTUJĘ! SPRZECIWIAM SIĘ! KWESTIONUJĘ WASZE WSZYSTKIE ZASADY! Kapitalista musi podlegać tej samej kontroli że strony kolektywu roboli jakiej dziś każdy robol podlega ze strony kapitalisty. Brak kontroli nad kapitalistami jest niedopuszczalny! Nikt z ludzi nie poświęci więcej swojego życia na budowę piramidy, bo jakiemus cwokowi w umyśle ubzdurało się, że jest bogiem. Koniec z tym. Wyjawiac kapitały dla wspólnego dobra. W społeczeństwie nie ma miejsca dla pasożytów! |
#139 1 na 1 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Moje pytanie jest takie:> Dlaczego ktoś będący w stanie łamać kryptografię asymetryczną miałby zaatakować bitcoina, ale już nie komunikację międzybankową tradycyjnego systemu finansowego ? 0. Jeśli myślisz, że udane ataki na systemy bankowe się nie zdarzają, nie tylko przy użyciu problemów z kryptografią - to jesteś w b. dużym błędzie 1. Jeśli mówisz o komputerze kwantowym jako zagrożeniu to mówimy o potencjalnej przyszłości, a system bankowy działa teraz, 2. W systemie bankowych 'pewność' pieniądza nie opiera się na kryptografii asymetrycznej tylko o cały biznes banku (księgowość, opłacanych pracowników, budynki i ich zabezpieczenia, sztab ludzi obserwujących czy ktoś właśnie nie podkłada klucza, dodatkowe zabezpieczenia transakcji itd ) 3. W systemie bankowym kryptografia asymetryczna jest faktycznie używana do niektórych komponentów - np. do zabezpieczenia transakcji w systemie home banking, ale możliwość 'złamania' tego jest uwzględniona w projekcie systemu - każdy certyfikat klucza publicznego ma datę ważności i możliwość odwołania. I to się zdarza już bez komputerów kwantowych - czasem klucz prywatny bywa skompromitowany, czasem całe centrum autoryzacyjne bywa skompromitowane. W połączeniu z pkt 2. Do ataku na bank potrzebne jest zaatakowanie wszystkich klientów, w niemal tym samym czasie i oszukanie ich tak by oprożnić wszystkie konta i wypłacić pieniądze z innego banku zanim ktoś się połapie, włączając w to zespół obserwujący transakcje i specjalizujący się w bezpieczeństwie. Potem jeszcze złodziej musi odczekać aż transakcja dojdzie do skutku - od kilku do kilkudziesięciu godzin i w tym czasie również zespół, wspomagany oprogramowaniem do wykrywania kradzieży, opłacany żeby łapać złodziei nie może się połapać, że ktoś czyści im konta. Podsumowując: - kasa nie znika przy samym poznaniu klucza, trzeba ją nadal ukraść od wszystkich klientów, wtedy gdy zechcą coś przelać i musi się to wydarzyć w b. krótkim czasie - a to dużo większa bariera niż samo poznanie klucza prywatnego. Złapanie pojedynczego klienta - nie załamie systemu. 4. Atak na system bankowy nie spowoduje kradzieży wszystkich pieniędzy bo banki mogą działać bez krytpografi i ktoś może po prostu cofnąć i/lub zablokować transakcję - patrz przypadek kradzież całej kasy z banku w Bangladeszu przez Koreę Północną 5. Potencjalni adwersarze, którzy jako pierwsi będą (być może)w stanie złamać komponenty oparte na kryptografii asymetrycznej nie należą raczej do tych, którzy kradną, ale do tych, którzy łapią złodziei. Ci sami adwersarze wymuszą na bankach zmianę zanim złodzieje bedą w stanie kraść 6. W momencie, w którym problem komputera kwantowego będzie realny - aktualne certyfikaty będą już nieważne i systemy bedą używały wyłącznie mechanizmów niepodatnych na ataki komputerem kwantowym - jak mówiłem wcześniej taka możliwość jest uwzględniona w projekcie systemu bankowego. > Bezpieczeństwo komunikacji pomiędzy bankami opiera się na tej samej kryptografii. To oznacza, że pod tym względem sieć BTC nie jest mniej bezpieczna niż sieć telekomunikacyjna służąca wymianie informacji pomiędzy bankamiPorównanie do systemów bankowych to jest chwyt marketingowy stosowany przez gury kryptowalut - napisałem powyżej jaka jest różnica. W banku pieniądz istnieje bez kryptografiii, w BTC pieniądz istnieje na koncie tylko i wyłącznie dzięki kryptografii. > (już nie mówiąc, że ze względu na mechanizm nagrody w BTC związany z potwierdzaniem transakcji, ktoś dysponujący przewagą techniczną może mieć motywacje, aby wykorzystać ją do potwierdzania transakcji, a nie do zniszczenia sieci).Sama możliwość idealnego sfałszowania pieniądza zabija system, wartość BTC spadłaby do zera gdyby ktoś pokazał maszynkę do nieodróżnialnej od prawdziwego transferu kradzieży BTC. > Ponadto jak sam wspominasz większość adresów BTC (których używa się od ponad 10 lat, począwszy od formatu p2pkh, a skończywszy na najnowszym bech32) nie są podatne na algorytm Shora, ponieważ powstają poprzez wykonanie funkcji jednokierunkowych (ripemd160 i sha256), których szybki/efektywny sposób odwrócenia nie jest znany nawet z wykorzystaniem komputera kwantowego.Mówimy nadal o 20-25% rynku, który jest natychmiast podatny, cała reszta, z większą trudnością również - musisz być szybszy w łamaniu, nawet komputer 2x wolniej łamiący niż system zabije zaufanie do BTC. Wycena wartości aktywów uwzględni przyszłe problemy od razu. > Nowoczesne portfele zapewniają odpowiedni format adresu i automatycznie wydają "resztę" na inny adres, co oprócz zapewnienia odporności na ataki algorytmem kwantowym, poprawia również anonimowość (ponieważ nie wiadomo, który transakcja jest rzeczywistą płatnością, a która resztą).Nowoczesne portfele nie wykazują podatności na najbardziej oczywisty atak przy użyciu znanego klucza publicznego. Wykazują podatność na atak komputerem, który prześcignie weryfikacje transakcji. Poza tym, wypowiadzasz się b. pewnie o bezpieczeństwie tego systemu - skąd masz tą pewność? Kto gwarantuje Ci, że systemy typu BTC nie są podatne na inne ataki, albo że ich implementacja jest zgodna z planem? Jeśli jutro odkryjesz, że system ma luki (a ma z pewnością), które pozwalają na wyzerowanie kont - to do kogo zwrócisz się o zwrot kasy? Pozdrawiam Paolo Monstro |
#140 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >Żydzi nie prowokowali w ten sposób:> >Cytat:Stary człowiek ma pracować do śmierci a na starość po kawałku wyprzedawać zgromadzone mienie (..) wbicie sobie to do waszych prymitywnych głów, bo dobrze wam życzę, żebyście pracowali do dnia śmierci! > Praca do śmierci to żadna prowokacja, praca to fundament życia.> Nikt z ludzi, kto jest zdrowy, wypoczęty, syty nie powinien ustawać w pracy bez względu na wiek.Czy mówisz o polskim emerycie? Czy o niemieckim cy amerykańskim? > Pracują dzieci w szkołach podejmując wysiłek intelektualny ucząc się, powinni pracować także starcy dopóki starczy siły.Dożyj Ty starości a potem mędrkuj. > Dojrzali ludzi mają wszelkie predyspozycje do tego, żeby np. opiekowac się dziecmi, kiedy rodzice nie mogą. Mają najwięcej doświadczeń do przekazania a jednocześnie sami potrzebują wysiłku, żeby utrzymać formę.Znów p*****lenie. > Z nic nie robiących ludzi kształtują się kaleki zarówno fizyczne jak i intelektualne.Ty podobno aktywnie walczysz z wiatrakami ale z intelektem u Ciebie kulawo. > W moim modelu praca się do śmieci a emerytura wynika ze spieniężenia zgromadzonych przez życie posiadłości.To nie jest żaden model. Model trzeba krok po kroku opisać. Ty tylko piszesz manifesty. > Kto nie ma posiadłości w moim modelu ten żyje z dochodu podatkowego z podatków od własności opłacanych przez kapitalistow na rzecz osób bez mienia.Co za sprawiedliwość w tym "modelu". > W moim modelu jest bardzo ważne aby w posiadanie środków produkcji weszła osoba, która poradzi zapłacić najwyższy podatek od tej posiadłości, bo to gwarancja że te środki efektywnie wyzyska.No widzisz skurwielu? Najwyższy podatek ustanowiony w jawnym głosowaniu demokratycznym, przez kogo? Tych którzy w życiu nie pracowali uczciwie/zawsze się migali? > W moim modelu własność na wszelki wypadek, na zabezpieczenie starości, dzieci i wnucząt, własność z którą nic się nie robi, bo ta przechowuje jedynie wartość i czeka na jej wzrost jest niemożliwa.A Q.WA JAK KTOŚ NIE MA SWOICH TZW. ZASOBÓW? TY MASZ POJĘCIE ILU TAKICH JEST? NIE WIDZĘ TEGO PO TWOICH WPISACH. > W waszym chorym systemie posiadłości pól uprawnych, państwowo dotowanych z podatków od biedy, puszczonych w ugor jest wysoce prawdopodobne. W moim modelu to niemożliwe.W Twoim modelu nic nie jest możliwe. To model przymusu w stosunku do tych, którzy bez Twoich nauk sami sobie zapracowali uczciwą pracą i ich winą jest tylko, że byli uczciwi i umieli swoje życie zorganizować nie tak jak Ty. > Wasz system, w którym żyjecie patologiczną ideą, że kapitał pracuje, jest nieefektywny.No masz na to q.wa dowody/przykłady? Jak nie to oznacza, że sobie to wymyśliłeś swoim zagluciałym umysłem. Bo sobie tylko stwierdzasz. Na podstawie czego? > Grupka ludzi pracuje ponad swoje siły a reszta żyje na ich garbie. Czysta patologia.Proszę o żywotne przykłady. Patologie to Ty tu siejesz bez umiaru. Wyraźnie uprawiasz p*****lenie kotka za pomocą młotka. Właśnie tego, którego masa maleje w ruchu i transformuje w przestrzeń.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >>Bitcoin i większość innych kryptowalut nie ma nic wspólnego z przejrzystością. Przeciwnie - służy od lat do ukrywania tożsamości.> >Stek bzdur! Wyraz tradycyjnych wierzeń. Nic z tego nie jest prawdą ani żadna z tych projkcji się nie spełni.> Oto czemu służy bitcoin:> Od kilku miesięcy dostaję niemal co dzień takiego maila:> Cytat:Ahoj Už sis vąiml, že jsem ti nedávno poslal z tvého účtu emailovou zprávu?Ano, znamená to, že mám neomezený přístup k tvému zařízení.Několik posledních měsíců tě sleduji.Přemýąlíą, jak je to možné? No, tvůj systém byl infikován malwarem , který jsi navątívil. Možná těmhle věcem nerozumíą, a tak se ti to pokusím vysvětlit.S pomocí viru trojského koně jsem získal kompletní přístup k tvému PC a vąem daląím zařízením.To jednoduąe znamená, že tě můžu pouhým zapnutím tvé kamery a mikrofonu kdykoliv sledovat, aniž by sis čehokoliv vąimnul(.......)Pokud tomu chceą zabránit, jediné, co pro to musíą udělat, je - převést na moji bitcoinovou adresu bitcoiny v hodnotě 25000 Kč (pokud nevíą, jak to udělat, stačí si otevřít prohlížeč a do vyhledávače zadat výraz: "Koupit bitcoiny").Moje bitcoinová adresa (BTC Wallet) je: 1Lsx7zGBeJSZCAv7zRu128Ho8K6uRKHVnt Jakmile obdržím potvrzení o platbě, video okamžitě smažu a je hotovo. Už o mně nikdy víc neuslyąíą.Na provedení transakce máą 2 dny (48 hodin).Po otevření tohoto emailu dostanu upozornění a časomíra se spustí.Jakýkoliv pokus o podání stížnosti k ničemu nevede, neboť tento email nelze zpětně dohledat a totéž platí i pro moje bitcoinové ID.Na tomhle jsem totiž pracoval hodně dlouhou dobu a chybám jsem nedal žádný prostor. Pokud bych se jakýmkoliv způsobem dozvěděl, že jsi tuhle zprávu ukázal nějaké třetí osobě, výąe uvedené video okamžitě zveřejním. > Nie dyskutuję z szantażystą, ale nie mam możliwości go zastrzelić. Policja jest bezradna. Po to jest BTC> Dla tajemnicy i dla przestępców> Dlatego chwali go zwolennik tajemnic i przestępca> Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzebyWygląda na to, że 6 ludzi dało się nabrać na te bzdury www.blockc(*)7zGBeJSZCAv7zRu128Ho8K6uRKHVntto jest straszne, bo już nie chodzi o to, że ktoś zwyczajnie nie rozumie ale o to, że ktoś boi się tego, że ktoś informacje o nim upubliczni, czyli chodzi o strach przed społeczeństwem. Ludzie boją się społeczeństwa, w których żyją, jakie to chore! BTC nie jest stworzony do przestępstw. To wasza państwowa tzw. "gotówka", tzn. liczby zapisane nie na dysku twardym lecz na papierze, została stworzona, żeby bezkarnie kraść, porywać dzieci dla okupu i odpłatnie mordować. Natomiast wasz państwowy tzw. "pieniądz elektroniczny" powstał po to, żeby zmówiona elita kontrolująca całkowicie system pieniężny zrobiła z reszty swoich niewolników. To ty propagujesz niemoralne i szkodliwe życie, ja propaguję moralne i dla wszystkich korzystne. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >Oto czemu służy bitcoin:> >Od kilku miesięcy dostaję niemal co dzień takiego maila:> >[cytat]Ahoj Už sis vąiml, že jsem ti nedávno poslal z tvého účtu emailovou zprávu?Ano, znamená to, že mám neomezený přístup k tvému zařízení.Każdy głupi potrafi podpisać się cudzym mailem, to znaczy tyle co nic. Niesamowite, że ten człowiek, czy grupa zdemoralizowanych ludzi zaczyna swoje groźby od Ahoj. Pewnie usłyszeli w szkole, w telewizji albo gdzieś na ulicy, że pierwszy milion trzeba ukraść, inaczej nigdy nie wyjdzie się z nizin społecznych. |
#143 2 na 2 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Nie jest też tak, ze BTC jest winny wszystkiemu.Podobnie jak nóż nie jest zły tak i BTC nie jest zły - źli są niektórzy ludzie. System, który ma dzialać w rzeczywistym świecie (a nie tylko w świecie Krystka) MUSI uwzględniać rzeczywistość - fakt, że nie wszyscy są dobrzy. Natomiast problem z BTC, poza ekonomicznym aspektem (jutro BTC może być wart 0 USD), jest fakt, że jest to narzędzie stworzone do anonimowych tranferów. Krystek tego nie chce zobaczyć, ale anonimowość i wiara, że tylko sami dobrzy ludzie tego użyją - prowadzi do tego co pokazuje szarley. Działanie bez nadzoru nikogo komu płacą za bezpieczeństwo, z jednej strony jest korzystne, z drugiej jest zgodnie z oczekiwaniem mniej bezpieczne, podobnie jak system drogowy bez przepisów, policji, praw jazdy itd ... Pozdrawiam Paolo Monstro |
#144 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >W dzisiejszej Europie w wielu firmach motywuje się pracowników do lepszej pracy także premią z zysków.> Gdyby kapitał był publicznie jawny nikt więcej nie robiłby łaski pańskiej dzieląc się z pracownikami zyskiem, bo swiadomi robotnicy sami zażądaliby swojej działki i to kategorycznie.Bo jak nie to co? Strajk czy pospolite ruszenie z kosami? Ty idioto! W jakim prawie to widzisz? Pierw daj propozycję zmian w prawie, by sankcjonować te Twoje pludry jakie tu wydalasz. Gdyby rybom rosły wąsy to musiałyby się golić. Q.wa tylko jak? > Potrafiliby takze związać swój interes z interesem firmy, po uzyskaniu swojej działki i zaakceptować rolę najemnika na cudzym.Przecież to własność właściciela środków produkcji. Jakie mają prawo po prostu brać? Tylko po to by robić łaskę, że pracują? Za pół roku będą chcieli więcej, bo tak im się widzi. Widzisz do jakiego upadku sensu gospodarowania, planowania rozwoju firmy Ty pokrako ekonomiczna chcesz doprowadzić? > Utajniliscie kapitał żeby bronić się przed świadomością innych ale także przed sprawiedliwością społeczną.To typowe pojęcie "urowniłowki" rewolucji proletariackiej w Rosji. Okazała się wtedy niemoc i powszechna bieda, gdzie ludzie umierali z głodu. > Chcecie niesprawiedliwie więcej dla siebie.Ty tą metodą sprawiedliwości nie wprowadzisz. Widać po tym jakie tłumy za Tobą idą. > A ponieważ nikt nie potrafi niesprawiedliwosci akceptować musieliście kapitał utajnic pod groźba kary za zdradę cudzych posiadłości.No co Ty q.wa znów bredzisz! Podaj żywotne przykłady że tak jest. > Prawda jest taka, że chytry traci 2x.A z mądrym lepiej zgubić jak z głupim znaleźć.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#145 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Mogę wyjaśnić niepowodzenie spółdzielni.> W spółdzielni spółdzielca i współwłaściciel nie podejmie się dla spółdzielni pracy po 12h dziennie, w ekstremalnym tempie, z maksymalnym poświęceniem uwagi i energii życiowej swojej pracy.> W korpo przy pracy i życiu na cudzym (korpo wkracza w prywatną sferę życia swoich pracowników) to absolutna norma, zwłaszcza w amerykańskich czy japońskich. W korpo praca jest życiem, tam inne życie niż praca jest już tylko snem.> Oto co robi permanentna rywalizacja i kontrola z psyche i życiem człowieka.> Spółdzielnia przy korpo nie ma żadnych szans.> Bylaby szansa dla spółdzielni gdyby w spółdzielniach zaczęły panować stosunki społeczne jak w korpo, czyli prezes nakazuje a podwładny leci na wysokości lamperii wykonać polecenie w strachu, że jeżeli nie podoła to leci na pysk i w nadziei, że jeżeli podoła to zostanie uznany za lepszego od innych i dodatkowo nagrodzony.To jest p*****lenie o spółdzielczości Hamerlika, który spółdzielczości nie uznaje i nie ma pojęcia co to jest. Jestem też zwolennikiem spółdzielczości, bo od niej zacząłem swoją zawodową karierę (dodam spółdzielczości pracy).
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#146 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >>Ty twierdzisz, że spółdzielczość NIE ISTNIEJE> >Twierdzę, że skoncentrowany kapitał jest produktywniejszy od rozproszonego.> Twierdzisz, że spółdzielczość NIE ISTNIEJE> A potem piszesz:> Cytat:Lepsze jest 100 małych rafinerii od jednej dużej > Tępy ciul nie rozumie nawet własnych słów> >Ale jest pewien zasadniczy problem.> To problem twojego psychiatryNo znów daje nam używkę.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#147 2 na 2 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >Krystek, obudź się, BTC jest kodowany przez grupkę entuzjastów, czy sobie poradzili?> Nie jestem entuzjastą bitcoina lecz technologii rozproszonego i kryotograficznie zabezpieczonego zapisu elektronicznego będącego idealną podstawą dla powszechnej i publicznie jawnej księgi kapitału opisującej wszelką własność.Przez wiele postów opisujesz BTC. Więc pokazałem Ci na BTC jak ta piękna wg Ciebie idea wygląda w rzeczywistości. BTC jest tylko przykładem. Nie ważne jaki system chcesz budować. Opisałem Ci, że aby system dawał jakąś gwarancję bezpieczeństwa, ktoś musi być za to odpowiedzialny i musi być to ktoś porównywalnie silny z tymi, w których interesie leży złamanie systemu. To nie jest problem jednej czy drugiej technologii. Za 10 lat będzie nowy buzz-word ale to prawo się nie zmieni - ktoś musi zbudować i potwierdzić bezpieczeństwo, inaczej zostajesz z obietnicą 'Krystka' ... > Tak jest i to chcecie utrzymać....> NIE ZGADZAM SIE!> PROTESTUJĘ!> SPRZECIWIAM SIĘ!> KWESTIONUJĘ WASZE WSZYSTKIE ZASADY!> Kapitalista musi podlegać tej samej kontroli że strony kolektywu roboli jakiej dziś każdy robol podlega ze strony kapitalisty.> Brak kontroli nad kapitalistami jest niedopuszczalny!> Nikt z ludzi nie poświęci więcej swojego życia na budowę piramidy, bo jakiemus cwokowi w umyśle ubzdurało się, że jest bogiem.> Koniec z tym.> Wyjawiac kapitały dla wspólnego dobra.> W społeczeństwie nie ma miejsca dla pasożytów!Zlituj się Krystek .... co Ty pijesz chłopie? Twierdzisz, że jesteś robolem, ale masz kupę czasu na pisanie postulatów - w czym Ty robisz Krystek? Kto Ci za to płaci - jak przyjdziesz do mnie młotkować ale w tym czasie będziesz pisał posty na forum to mnie - robola oszukasz. Nie jesteś chyba aż tak pokrzywdzony jak twierdzisz? W każdej fabryce, na budowie i innych robolskich robotach, którą wykonywałem był zawsze taki koleś - 'oficer polityczny' - my z chłopakami kopaliśmy rowy albo targaliśmy ciężary a on odezwy nam robił w naszym interesie, dbał żeby nam się dobrze nosiło, zazwyczaj był w konflikcie z innymi oficerami politycznymi z innych brygad, potem zawsze go kierownikiem mianowali albo z roboty wywalali - na 2 babka wróżyła ....
Pozdrawiam Paolo Monstro |
#148 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? |
> Nie wiem, czy do końca chodzi tu o obrzucanie błotem.To poczytaj wypowiedzi przeciwników HK, toż to lawina błota.
cr |
#149 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >>Cóż takiego idealnego jest w koncepcji publicznie jawnej księgi kapitału?> >Dla Ciebie pełna jawność kapitału to ukrócenie kantów, cwaniaków i wszystkiego z czym walczysz.> >Nie dostrzegasz jednak, że wiedza o tym, że ktoś ma więcej to też zazdrość i zawiść. Są zawistni ludzie też niestety, czego zdajesz się nie uwzględniać w swoich pomysłach.> Błędne interpretujesz moje idee.Jak można głupotę nic nie załatwiającą nazywać szumnie ideą? > Nigdy nie chodziło mi o pohamowanie żądzy pieniądza i garnięcia tylko do siebie nawet po trupie innego człowieka.To tylko słowa. > W moim projekcie chodzi właśnie o uruchomienie u biedoty wielkiej zazdrości i zawiści.Brzydka i podła nauka. Tak zdarzyła się masakra wołyńska Ukraińców na Polakach. Siejesz fermenty społeczne. > To początkowo zawiść ma być motorem przemian stosunków społecznych.Co Ty to znasz, bo prezentujesz się bez przerwy jak rozgoryczony i zakompleksiony sztubak, że tak sobie życie urządziłeś. A przecież nikt z nas nie był temu winny. > Panujacych stosunków społecznych nie da się zmienić bez skrajnie negatywnych emocji.Teraz ideologia faszystowska rękojmią wypowiedzi. Wszystkiemu winni Żydzi! > Biedni ludzi muszą poczuć się naprawdę źle, żeby zmienić swój stosunek do innych ludzi.> Taki jest mój plan.Gratulacje! > Poprzez wielką złość wzbudzoną obrazem prawdy do lepszego świata.> Nie martw się ludzie nie wymorduja się skutkiem wyjawienia prawdy. Pobija się ale dzięki bijatyce powstanie nowy układ stosunków społecznych.No do cholery! To masz ambicje aż takie by tych ludzi poprowadzić? > Jak pamiętasz pewnie ze szkoły podstawowej, żeby uwolnić się od innego człowieka, który próbuje z ciebie zrobić jelenia trzeba mu raz dać w mordę. Dopiero kiedy zaboli pojawi się u niego respekt i obawa przed kolejnym ciosem.Czy Ty mówisz na poważnie o jakiejś rewolucji? Nie obawiaj się, że wyjdzie. Jesteś za malutki.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#150 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? |
> >>Musicie mnie ponizyc, żeby moje postulaty nie miały dla was i innych znaczenia.> >Podobnie było z Żydami w III Rzeszy: zaczęło się od mieszania ich z błotem, dlatego jak szli do gazu, to nikt w ich obronie nawet nie pisnął.> przesadzasz.> To takie męskie przekomarzanieŻe niby zabłądziłam na forum dla jakichś obszczymurów i co ja tutaj w ogóle robię?
cr |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|