 |
Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-01-2021 23:53 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
11 na 11 | Wg urzędu stanu cywilnego w 2020 roku, w Polsce zmarło o 82tys ludzi więcej niż wynosi średnia za lata 2016-2019. To w przeliczeniu na głowę 2gie najgorsze miejsce (po Bułgarii) w grupie 30 porównywanych krajów Europy. Te osoby nie są uznane za zmarłych z powodu COVIDa, ale system służby zdrowia z jakiegoś powodu nie uratował tych ludzi, mimo iż w latach bez COVIDa radził sobie lepiej. Statystyka nie wskaże niczego dokładnie, ale na tak dużym zbiorze skok o 82tys bez sytuacji wojny czy innej katastrofy, w sytuacji zmniejszonego nawet ruchu turystycznego wydaje się dobrą miarą efektu pandemii. Nie prezentuję tej grafiki by krytykować bądź chwalić sprawność polskiego rządu w okresie pandemii, bo te liczby bez dodatkowych analiz nie pokazują niczego o rządzie. Te liczby są jednak ilustracją propagandy PiS/Zjednoczonej Prawicy, która ma i miała miejsce w okresie pandemii. Partia: polski rząd, prezydent, urzędnicy powiązani z partią i członkowie partii krytykowali 'kraje Europy Zachodniej' na każdym kroku wychwalając swoje osiągniecia. Szczególnie dostało się Szwecji, którą Szumowski (podówczas minister zdrowia) oskarżył o 'eutanazję' już w kwietniu 2020. W czerwcu i lipcu odtrąbiliśmy sukces i powstrzymanie pandemii a nasz premier regularnie pozował do zdjęć na konferencjach z wykresami opartymi na .... stronie internetowej worldmeters.  Sam fakt, że Polski rząd podejmuje decyzje w oparciu o dane ze strony internetowej, bez zbadania czy liczby są porównywalne, bez głębszej analizy, jest już samo w sobie dowodem nieprofesjonalizmu a nie sukcesu. Mineło 9 miesięcy od rozpoczęcia propagandy jak to Polska radzi sobie najlepiej na świecie a 'zachód' tonie nieudolnie naśladując Polskę i dzisiaj mamy liczby, nie ze strony internetowej, ale porównywalne dane z Eurostatu, które pokazują, że Szwecja czy Niemcy, których pouczaliśmy mają ponad 3x mniejszą śmiertelność. Oczywiście na koniec pandemii sytuacja może wyglądać przeciwnie. Jednak już teraz widać, że propaganda była kompromitacją bo wyśmiewani przez nas na starcie, są w stanie, w pewnym momencie, prześcignąć nas o 3 okrążenia. Mam w związku z tym pytanie do wszystkich tych, którzy już w kwietniu, czyli na samym początku maratonu, analizowali, porównywali, zachłystywali się propagandą PiS ekstytowali się 'osiągnięciami' i w czambuł potępiali Niemców czy Szwedów: Nie głupio Wam? Ci zabijający staruszków, źli, cywilizacja śmierci ... w tych liczbach, którymi się szczyciliśmy wyglądają znacznie lepiej. Wyłączyli światła po konferencji, zdjęli plakaty a nam zostało 82tys trupów więcej ....choć tymi liczbami trupów oskarżaliśmy całą Europę.
Bajeczka w TVP nikogo nie ożywi, nie zaczaruje służby zdrowia, ani nikogo nie nakarmi poza partią może?
Pozdrawiam Paolo Monstro | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Odniesiesz się do przykładu oponiarza?> Odniesiesz się do argumentów o czujnikach ruchu?> Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka> Mantra - ucieczka - mantra - ucieczkaOponiarze mają podzielone cenniki i odróżniają w nich świadczenia przy oponach od malucha od świadczeń przy oponach od mercedesa. Zaden Pan nie zniży się do malucha, to byłaby kompromitacja. W Amazonie właściciele, z których znany jest tylko jeden, bo tak sobie zażyczył, kontrolują u najemników absolutnie wszystko, nie zdziwiłbym się gdyby kontrolowali ich myśli tworząc jakieś tajne raporty psychologiczne. W odwrotną stronę najemnicy nie kontrolują nic. Nawet nie znają tożsamości osób, dla których pracują, znają tylko nazwę organizacji. Całkowita patologia! |
#272 1 na 1 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >>>>Natomiast za BTC stoi wiarygodność i uczciwość tworzonego przez niego systemu> >>>Przez kogo?> >>Napisałem "system pieniężny tworzony przez sieć BTC" i kontrolowany kolegialnie przez całe społeczeństwo,> >Tyle, że napisaleś nieprawdę.> >System jest tworzony i kontrolowany przez określony zbiór osób, które go kodują. Użytkownicy nie mają NIC do powiedzenia. Co ciekawe podejrzewam, że nawet NIE WIESZ kto koduje ten system, jego pierwotny twórca nie ujawnił się do dzisiaj.> >Wskaż 1 mechanizm kontroli jaki ma użytkownik/posiadacz bitcoina? Ile lini kodu zakodowałeś i jak je kontrolujesz teraz?> To nieprawda.> Przebieg transakcji, łańcuch bloków może prześledzić każdy podobnie jak kod programu, który jest open source,Budowę samolotu też każdy może sobie prześledzić i ocenić jak zobaczy schemat? Mylisz się w założeniach. Znalezienie luki bądź błędu w progamie jest znacznie, znacznie trudniejsze niż jego napisanie. Ktoś musi spędzić wiele czasu by zwiększyć Twój poziom zaufania a i tak gwarancji nie dostaniesz nigdy. Potrzebna jest do tego też wiedza, z wielu dziedzin - włączając w to kryptografię i wiele lat doświadczenia. 99.99999% użytkowników kryptowalut więc NIE JEST w stanie tego zrobić. Kto to robi w przypadku BTC, kto potwierdza, że ten program robi to co mówi- ile linii kodu przeanalizowałeś? Co więcej, żeby zagwarantować, że program robi to co jego autor obiecuje, musisz przenalizować nie tylko sam program ale całe środowisko w którym działa -włączając w to zamknięte oprogramowanie systemu operacyjnego Windows (którego wymieniłeś), gdy program działa w tym systemie operacyjnym, poza tym oprogramowanie kontrolujące hardware (UEFI, BIOS, firmware) a nawet sam hardware (np. procesor czy generator liczb losowych jeśli jest oparty na hardwarze) > Nikt nie musi napisać kodu bitcoina, żeby go przeczytać, przeanalizować, zsyntetyzować na podstawie analizy wnioski i dokonać świadomego wyboru.Nie, nawet ten, który ocenia NIE POWINIEN tego programu pisać, ale kto to robi w przypadku BTC i jak dokładnie? Na świecie jest tylko 1 ogólnie przyjęty standard dotyczący poziomu zaufania i nazywa się Common Criteria, ustandardyzowany także przez ISO jako ISO/IEC 15408. Standard ten i tak nie obejmuje kryptografii gdyż jest to problem bardzo różniący się od całej reszty. Który poziom zaufania (EAL) ma więc oprogramowanie BTC w tym standardzie? Podpowiem Ci, .... żaden, kod BTC nie jest standaryzowany bo taka ewaluacja to jest proces czasochłonny, drogi (autor nie może sam siebie certyfikować) i wysoce upierdliwy dla autora. Najprawdopobniej autorzy tego oprogramowania nie są w stanie uzyskać żadnego poziomu, bo nie są w stanie czegokolwiek dowieść - to nie jest ich cel, oni piszą kolejne wersje BTC. Co to oznacza Krystek? Pewnie powiesz, że to bzdura, spisek itd ... ale dla fachowca oznacza to, że jakość/bezpieczeństwo tego oprogramowania jest nieznana, nie jest zmierzona 'ilość zaufania' jaką możesz to oprogramowanie obdarzyć. Bezpieczeństwo BTC jest prawdopodobnie niższe niż krytykowany przez Ciebie Windows, bo Microsoft stawia sztab dobrze opłacanych ludzi, którzy się tym zajmują. Twój poplecznik podpisujący się trudnym do zapamiętania ciągniem znaków szacuje zaufanie do BTC na 99%, ale z punktu widzenia nauki - odpowiedź jest taka, że NIE WIADOMO wiele o BTC i tyle. To, że XXXXXX forumowicz ma seksowny podpisik z jakimś kodem hexadecymalnym nie czyni z niego wyroczni. Ten problem wyjdzie na jaw gdy skala projektu naruszy interesy ludzi, którzy zechcą system zniszczyć, lub gdy ktoś przez przypadek wygeneruje awarie. Nie powiem Ci kiedy, ale o ile BTC będzie istniał to się kiedyś przekonasz. Pozdrawiam Paolo Monstro |
#273 2 na 2 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >Tyle, że napisaleś nieprawdę.> >System jest tworzony i kontrolowany przez określony zbiór osób, które go kodują. >Użytkownicy nie mają NIC do powiedzenia.> Ty napisałeś nieprawdę. Kod jest jawny i otwarty. Oprogramowanie jest kompilowane deterministycznie i dowolny człowiek na Ziemi może wszystko w tym kodzie zweryfikować.Nie to Ty napisałeś nieprawdę - znalezienie choćby jednego czlowieka, który sobie z tyn nie poradzi (a ja sam znam ich wielu) udowadnia, że się mylisz. Jesteś 'dowolnym' człowiekiem?  Co robi ten program - odpowiedź można zawrzeć w 1 zdaniu, Badanie tego co robi program jest problemem trudny, kosztownym i nigdy nie dającym gwarancji. Wymaga też specjalistycznej wiedzy z wielu dziedzin, w przypadku BTC również kryptografii. Jeśli wierzysz, że popatrzysz na jakiś kawałek kodu i ocenisz np. czy algorytm kryptograficzny jest 'bezpieczny' i czy jest dobrze zaimplementowany to marnujesz się na tym forum. Amerykański NIST ogłasza konkursy dla takich jak Ty - zgłoś się, zobacz jak ludzie, którzy spędzili całe życie na 'weryfikacji' upadają - i powiedz im, po co się uczyliście przecież: Cytat:dowolny człowiek na Ziemi może wszystko w tym kodzie zweryfikować > Jeżeli społeczność nie uzna choć jednej zmiany w kodzie, po prostu nie wykona aktualizacji oprogramowania węzłów. W ekstremalnej sytuacji (gdyby nie doszło do jednogłośnego porozumienia społeczności) dochodzi do forka (patrz fork bitcoin core / bitcoin cash z 2017 roku).Możliwość nie-akceptacji zmian (nie instalowania nowej wersji) to nie to samo co wpływ. Idąc Twoją logiką mamy wpływ na każde oprogramowanie, również zamknięte. > >Wskaż 1 mechanizm kontroli jaki ma użytkownik/posiadacz bitcoina?> Pełna kontrola nad oprogramowaniem węzła walidującego w sieci. Możliwość dokładnej weryfikacji kodu z uwagi na jego otwartość i możliwość wykonania samodzielnie deterministycznej kompilacji. Lokalne przechowywanie, walidacja i synchronizacja całego blockchaina.To nie jest kontrola nad oprogramowaniem, to są deklarowane funkcje programu. Aby uzyskać pewność co robi program, musisz przeanalizować całe środowisko wykonania, włączając w to często system operacyjny, oprogramowanie zawarte w sprzęcie (UEFI, BIOS, firmware) a nawet sprzęt (np generator liczb losowych) Nie będę się powtarzał: www.racjonalista.pl/forum.php/s,835455#w835952> >Ile lini kodu zakodowałeś i jak je kontrolujesz teraz?> Najbardziej formalne dyskusje na temat rozwoju technicznego toczą się od początku na liście mailinowej bitcoin-dev, którą subskrybować może każdy. Kod dostępny jest na githubie.> To nie są tajne informacje:To, że coś nie jest tajnie, nie oznacza, że: 1. Rozumiesz to 2. Jesteś w stanie to przeanalizować 3. Masz na to wpływ > A co mnie interesuje, kto ten kod zakodował ? Jeśli jest dobry i mogę to dokładnie sprawdzić, to mógłby zostać stworzony nawet i przez samego diabła. Jak odpowiedziałem już Krystkowi, Z punktu widzenia fachowego o poziomie zaufania do oprogramowania BTC nie można nic powiedzieć, bo nikt tego nigdy tego nie zmierzył - np. najbardziej rozpowszechnionym standardem jak Common Criteria. Możesz czerpać zaufanie do BTC z facebooka, intuicji, strony BTC, wiary w to, że open source jest z definicji bezpieczny (czemu przeczy długa historia problemów i ciągłe łaty bezpieczeństwa), ale z punktu widzenia inżynierii, która za tym stoi - guzik wiesz. Nie wiesz nawet kto odpowiada za bezpieczeństwo i jak się stara. Nie bronię Ci używania BTC czy innej z powstających niemal każdego dnia kryptowalut, sam tego używałem (zawsze by płacić za jakieś szemrane biznesy, gdzie odbiorca chciał się ukryć), ale błagam nie pisz, że Cytat:BTC ma 99% bezpieczeństwa - ośmieszasz tych biednych programistów takimi bezpodstawnymi deklaracjami. Pozdrawiam Paolo Monstro |
#274 1 na 1 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >wszyscy wierzą, ze ten system kontrolują, bo 'wszyscy tak mówią'> Tak mówią autorytety o waszym systemie państwowym, że jest przejrzysty i podlega kontroli społecznej, po czym gdy pytam kto zna rozkład własności w społeczeństwie i kto to kontroluje nie zyskuje żadnej sensownej odpowiedzi, tylko jakieś bzdurne, że ktoś tam wie, ktoś tam wpływa ale nie wiadomo kto i jak.> Łatwo domyślić się, że ta niejasność nie jest przypadkowa> >System przeszedł już wiele zmian - pytanie kto o tym decyduje jaki bitcoin będzie jutro?> Kolektyw. Albo instalujesz upgrade do Bitcoin CoreAleco konkretnie instalujesz wiesz? > >1. wszyscy użytkownicy wpływają na oprogramowanie (ja chce okrągłe okienka w Androidzie!!!!)> jak sam zauważasz użytkownicy - kto użytkuje ten wpływaTo było ad-absurd - guzik masz do powiedzenia, powiedz, którą fukcję linuxa zaproponowałeś? > >2. wolne oprogramowanie nie ma błędów (zarówno pomyłek jak i celowo wprowadzonych luk) - naiwniaków zapraszam do śledzenia list CVE , dla przykładu heartbleed.com/> ludzie prześcigają się w poszukiwaniu luk po to tylko, żeby zabłysnąć, udowodnić, że rozumieją więcej niż inni, po to żeby zostać docenionym.Mylisz się, dobrą lukę można sprzedać za 2mln (zerodium.com), wielu szuka luk dla pieniędzy. > Zmowa programistów wolnego oprogramowania?Krystek ja nie piję tego co Ty - nie uważam, że programiści są w zmowie, uważam, że są ludźmi... i robią błędy. > >3. programiści, którzy kodują wolne oprogramowanie są 'geniuszami' i ich oprogramowanie jest 'lepsze' niż zamknięte, w rzeczywistości każdy może się przyłączyć 50% nie ma nawet wykształcenia informatycznego, Krystek może to kodować (a pewnie nie jest informatykiem).> Błędy poprawia się. Im twórców więcej,> tym większa inwencja twórcza, tym większa...Eh czasem się zapominam i myśle, że Ty jakieś argumenty przyjmujesz, ale wtedy przypominają mi się Twoje rozważania matematyczne i rozumiem, że jestem naiwny. Pozdrawiam Paolo Monstro |
#275 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? |
> To ty propagujesz niemoralne i szkodliwe życie, ja propaguję moralne i dla wszystkich korzystne.No robisz sobie jaja sam z siebie. Człowiek z wątpliwą moralnością (popatrz w swoją życiową przeszłość), proponuje moralne dla wszystkich korzystne zasady wyssane z dużego palca lewej nogi. Nie mam racji? To powiedz przed czym uciekłeś tak desperacko do Niemiec? Jaka to moralność w stosunku do córki, by na jej koszt, bez żenady, pojechać sobie do Maroka na wycieczkę? Pozostałe dzieci oczywiście zostały w domu. W ogóle tego wyrażenia nie masz prawa używać., albowiem jesteś zwyczajną szują.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#276 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? |
> To są wszystko FAŁSZYWE WARTOŚCI!Twoja opinia nie przestawia żadnej wartości, bo sam jesteś zwykłą niewarygodną szują. > Każdy kto określa fałszywą wartość za prawdziwą, ten czyni zło.Więc ocenę zacznij od siebie. Co to za "prawdy", które z taką namiętnością głosisz? Wszystko to co p*****lisz, to konfabulacje. Odgrażałeś się, że uruchomisz swój "system". I co? Nie kiwnąłeś palcem w bucie nawet. Jesteś zwykłym hochsztaplerem i pospolitym kłamcą. Człowiekiem zdemoralizowanym i niewiarygodnym. Zacytuję Ciebie: Cytat:Każdy kto określa fałszywą wartość za prawdziwą, ten czyni zło. I co Ty na to?
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Mylisz się w założeniach.Aha i dlatego powinienem zawierzyć swoje życie programom o zamkniętych kodach będących pod nie wiadomo czyją kontrolą, co do których moja wiedza ogranicza się jedynie do znajomości nazwy własnej?  Bo mają certyfikat bezpieczeństwa instytucji państwa, które kształtuje w społeczeństwie różnice w dobrobycie jak 1:1.000.000.000 Tu mam choć manifest, z którego mogę sobie wyciągać wnioski, może błędne ale to choć namiastka mojego wpływu i wyboru. W BTC wiadomo prawie wszystko prócz tego, kto ile ma bitcoinów, w waszym systemie ekonomicznym nie wiadomo praktycznie nic a już przede wszystkim kto ile zgromadził majątku i jakim sposobem. Który system jest zatem lepszy? BTC kosztuje tyle ile wszyscy musieli zapłacić za bitcoiny a ile kosztuje system finansowy współczesnego państwa "kapitalistycznego". Ile ludzi żyje z działalności finansowej? Jeżeli pytasz mnie co wybieram, czy współczesny system finansowy państw "kapitalistycznych", czy księgi kryptowalut, to nawet nie pytaj, bo odpowiedź jest oczywista. Każdemu biedakowi na świecie serdecznie polecam, żeby wyciągnął wszystkie państwowe pieniądze w zadrukowanym papierze ze skarpety, napalił nimi w piecu i zaczął od początku pracując za krypto. Wyjdzie nad tym po 100-kroć lepiej. Nikt mu już tak łatwo krwi nie upuści. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > przed czym uciekłeś tak desperacko do Niemiec?przed katolicyzmem i panami, przed którymi należy poddać się > Jaka to moralność w stosunku do córki, by na jej koszt, bez żenady, pojechać sobie do Maroka na wycieczkę?Kupiła 2 bilety w ryanair a jakiejś promocji za 100 EUR i mi o tym oświadczyła, ja na podobny krok wcześniej nie zdecydowałbym się a teraz już chętnie, tylko skończy się korona i znajdę się w Tanzanii, jeszcze nie wiem jak ale wiem, że na pewno, oczywiście razem z nią, załapałem bakcyla  . Zapłaciłem za resztę. Być może kupiła te bilety z pieniędzy ode mnie a być może z zarobionych przez siebie, wiesz jak to jest, pieniądze w portfelu mieszają się. Wchodzisz na ścieżkę tych samych absurdalnych oskarżeń co jacek z szarleyem, bo nie masz żadnych solidnych argumentów na obronę swojego światopoglądu, swojej wizji społeczeństwa i sprawiedliwości. To błąd, bo ludzie o sprawnym intelekcie to dostrzegą i stracisz w ich oczach. Postaraj się mówić argumentami a nie tymi śmiesznymi oskarżeniami. Nic sobie z tego nie robię ale rozumiem, że chodzi ci o manipulowanie przekonaniami innych osób. > Pozostałe dzieci oczywiście zostały w domu. W ogóle tego wyrażenia nie masz prawa używać., albowiem jesteś zwyczajną szują.Teraz moje pozostałe dzieci są poszkodowane, jak nie urok to sraczka. Już zrozumiałem co chcesz wyrazić, że jestem złłłłłły oraz, że ty jesteś doooobry. Ja sam byłem w szoku jadąc do Maroka, bo nigdy poza Europę się nie ruszałem i miałbym pojechać do kraju o zupełnie odmiennej kulturze z małymi dziećmi, już pomijając koszty? Tam gdzieś na środku pustyni wcisnęli nam herbatkę z niezłą dawką haszyszu a my jak te kaczki z Europy łyknęliśmy ją naiwnie wierząc w ludzką gościnność. Jak już do mnie doszło co jest grane to uciekaliśmy stamtąd w popłochu, wystraszyłem się, że właściwa faza dopiero nadejdzie i obudzę się gdzieś już bez córki. Oczami wyobraźni widzę siebie, jak jadę na haju po środku niekończącej się pustyni z gromadką małych dzieciaczków.  Tego doświadczenia mi jeszcze brakuje. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >Odniesiesz się do przykładu oponiarza?> >Odniesiesz się do argumentów o czujnikach ruchu?> >Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka> >Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka> Oponiarze mają podzielone cenniki i odróżniają w nich świadczenia przy oponach od malucha od świadczeń przy oponach od mercedesa.1.1 Gówno prawda 1.2 Cena nie zależy do WARTOŚCI samochodu, na WARTOŚĆ wpływa też wiek auta Twierdzisz, że najemny pracownik, jeśli będzie wiedział o dochodach właściciela to dostanie podwyżkę Najemny pracownik warsztatu oponiarskiego WIE ile samochodów obsługuje, WIE ile kosztuje wymiana opon. WIE ile zysku ma właściciel I CO Z TEGO? Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka > W Amazonie właściciele, z których znany jest tylko jeden, bo tak sobie zażyczył, kontrolują u najemników absolutnie wszystko,1 Argument o czujnikach ruchu > >Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka> >Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka2 Kontrolują "ABSOLUTNIE WSZYSTKO" Paczpan po wyjściu z pracy, pracownik jest nadal pod kontrolą? Jesteś zaślepionym głupcem > Całkowita patologia!Patologią jest twoje żądanie głodowej eutanazji starych ludzi
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#280 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >przed czym uciekłeś tak desperacko do Niemiec?> przed katolicyzmem i panami, przed którymi należy poddać się> >Jaka to moralność w stosunku do córki, by na jej koszt, bez żenady, pojechać sobie do Maroka na wycieczkę?To są te Twoje metody wychowawcze? Nawet w domu dzieci są u Ciebie gorsze i lepsze. Jedne jeżdżą na wycieczki (oczywiście z Tobą) inne te gorsze zostają w domu. WEŻ I WYTŁUMACZ TO DZIECIOM! Dzieci nie myślą tak pokrętnie jak Ty. Co? Musiałeś lecieć? Nie. Bo to psuje atmosferę w rodzinie. Bilety można było odsprzedać a z córką porozmawiać. Co? Poleciałaby mimo tego? Uległeś jej szantażowi? A czy to jeden taki przypadek? A wycieczka do Rumunii czy do Włoch? Znów te gorsze dzieci zostały w domu. Wiesz jak wygląda szuja? Popatrz w lustro. > Wchodzisz na ścieżkę tych samych absurdalnych oskarżeń co jacek z szarleyem, bo nie masz żadnych solidnych argumentów na obronę swojego światopoglądu, swojej wizji społeczeństwa i sprawiedliwości.Nie. Po prostu już mnie mdli gdy czytam te Twoje bełkoty. Więc przeanalizujmy. A Ty wytykając mi posiadłości o których nie mam pojęcia, co robisz? Wytykając mi, że mam lokaja co robisz? To jest nieprawda co insynuujesz.. A co mi jakiś światopogląd wyciągasz i przylepiasz go gdzie się da? Co tu ma światopogląd do rzeczy? Jestem, jak oświadczyłem ateistą. I nie miałem czasu by bawić się w dziecinadę jaką Ty uprawiasz, bo naprawdę w czynnym życiu zawodowym nie miałem czasu na takie bzdury. Kiedy Ty przewracałeś się na drugi bok w łóżku, ja już byłem na nogach. Tak, bo dojeżdżałem do pracy. Później też wracałem. Będąc krótko dyrektorem technicznym, byłem na stanowisku pracy już ok. 6.00 a kończyłem pracę o 16.00. Praca zakładu była jednozmianowa i zaczynała się od 7.00 do 15.00. Nie płaczę tak jak Ty że to niewolnictwo i wyzysk człowieka przez człowieka. Za to zawsze byłem o pół kroku przed dyrektorem, który przyjeżdżał na godz. 7.00. Po każdym, codziennie tak, obchodzie sprawdzałem wszystko jak gospodarz na swoim gospodarstwie, a przynajmniej na moim technicznym podwórku. Ty tego nie rozumiesz, że nawet w dni wole ustawowo, "wpadałem" do zakładu bo praca chłodni składowych trwa całą dobę. Zawsze byłem czujny i na bieżąco ze stanem technicznym urządzeń i maszyn powierzonej mojej opiece. Bo byłem/czułem tą odpowiedzialność, co Tobie jest zupełnie obce. Byłem widoczny i gdy położyłem wypowiedzenie wezwano mnie do Zjednoczenia na rozmowę z dyrektorem naczelnym. Dostałem propozycję pracy w Zjednoczeniu, jako inspektor techniczny. Ty tak miałeś? Nie. Bo narobiłeś gnoju i musiałeś/nie musiałeś, ale zwiałeś do Niemiec. Taki z Ciebie moralnie czysty człowiek, ze aż brzydko pachniesz tą Twoją moralnością. Tak, jesteś szują pospolitą.. > To błąd, bo ludzie o sprawnym intelekcie to dostrzegą i stracisz w ich oczach.I tu największa Twoja pomyłka. Nie masz takiego prawa by osądzać sprawność intelektu, bo sam jesteś protezą intelektu. > Postaraj się mówić argumentami a nie tymi śmiesznymi oskarżeniami.Czyli tak jak Ty robisz? No wybacz. Na tyle pytań jakie kierowałem do Ciebie nie odpowiedziałeś na żadne i uciekałeś lub ni z gruchy ni z pietruchy zmieniałeś temat. > Nic sobie z tego nie robię ale rozumiem, że chodzi ci o manipulowanie przekonaniami innych osób.No i masz następny wniosek głupka, u którego intelekt rozum przerósł. > >Pozostałe dzieci oczywiście zostały w domu. W ogóle tego wyrażenia nie masz prawa używać, albowiem jesteś zwyczajną szują.> Teraz moje pozostałe dzieci są poszkodowane, jak nie urok to sraczka.Którą sam produkujesz jak tylko możesz. > Już zrozumiałem co chcesz wyrazić, że jestem złłłłłły oraz, że ty jesteś doooobry.Tych słów nie używam jak nie potrzeba. Ty je nadużywasz, nawet jak nie potrzeba. Pokaż mi, przytocz moje wpisy, że tak siebie i Ciebie oceniałem. Jeśli tego nie zrobisz, to jesteś prymitywnym kłamcą, notorycznym konfabulatorem. Czyli szują. > Ja sam byłem w szoku jadąc do Maroka, bo nigdy poza Europę się nie ruszałem i miałbym pojechać do kraju o zupełnie odmiennej kulturze z małymi dziećmi, już pomijając koszty?> Tam gdzieś na środku pustyni wcisnęli nam herbatkę z niezłą dawką haszyszu a my jak te kaczki z Europy łyknęliśmy ją naiwnie wierząc w ludzką gościnność.I ten haszysz trzyma Ciebie do dziś.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#281 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Oponiarze mają podzielone cenniki i odróżniają w nich świadczenia> przy oponach od malucha od świadczeń przy oponach od mercedesa.Może masz rację. Przypuszczam że jeśli nawet, sprawa jest związana z faktem, że opona od Mercedesa jest większa i na większej feldze, od opony w maluchu. Teraz trochę trudniejsze pytanie: do serwisu oponiarskiego przyjeżdża piękny maluch: cacko z żółtymi rejestracjami, robiące furorę na zjazdach koneserów zabytkowych Fiatów. www.wybork(*)oads/2019/08/zabytek-mlody.jpgPrzyjeżdża również zardzewiały, rozsypujący się Mercedes. Oponiarz wymienia jednemu i drugiemu właścicielowi opony z zimowych na letnie. Jakie cenniki stosuje?
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#282 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | Albo odpowiedź będzie o Bezosie, albo nie będzie jej wcale
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#283 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Kupiła 2 bilety w ryanair a jakiejś promocji za 100 EUR i mi> o tym oświadczyła, ja na podobny krok wcześniej nie zdecydowałbym> się a teraz już chętnieNa fundowanie biletów przez córkę - dlaczego mnie to nie dziwi  > tylko skończy się korona i znajdę się w Tanzanii, jeszcze nie> wiem jak ale wiem, że na pewno, oczywiście razem z niąA oczywiście pozostałe dzieci z żoną w RFN  > załapałem bakcyla  Na dojenie najstarszej.  > Zapłaciłem za resztęTak jak z podróżą po Włoszech za 2 tys PLN i spaniem w przydrożnych *** motelach?  > Być może kupiła te bilety z pieniędzy ode mnie a być może> z zarobionych przez siebie, wiesz jak to jest,> pieniądze w portfelu mieszają się.No nie, prosto to obliczyć: wiesz ile wydałeś ze swoich, wiesz ile ona zapłaciła za bilety. Może wiesz, ile dorzucała w podróży. Teraz jakoś przestaje mnie dziwić, że musiała pracowac na wasze rendez-vous całe wakacje. Brawka dla tatki-utrzymanka. 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#284 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > > przed czym uciekłeś tak desperacko do Niemiec?> przed katolicyzmem i panami, przed którymi należy poddać sięPrzed tobą też tak uciekano w 2007 r.? Spotkałeś się choć raz później ze swoim uciekinierem?
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#285 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >- zarabia powyżej średniej w jednym z najbogatszych miast Europy (ok. 25 000 zł/mies)> >- zalega z alimentoma (600 zł)> >- wakacje funduje mu córka (na którą zalega) dorabiająca kręceniem lizaków)> > Dane na podstawie jego własnych słów.> Czy mógłbyś perfidnie nie kłamać?Jakieś sprostowanko? Słuchamy.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|