 |
Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-01-2021 23:53 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
11 na 11 | Wg urzędu stanu cywilnego w 2020 roku, w Polsce zmarło o 82tys ludzi więcej niż wynosi średnia za lata 2016-2019. To w przeliczeniu na głowę 2gie najgorsze miejsce (po Bułgarii) w grupie 30 porównywanych krajów Europy. Te osoby nie są uznane za zmarłych z powodu COVIDa, ale system służby zdrowia z jakiegoś powodu nie uratował tych ludzi, mimo iż w latach bez COVIDa radził sobie lepiej. Statystyka nie wskaże niczego dokładnie, ale na tak dużym zbiorze skok o 82tys bez sytuacji wojny czy innej katastrofy, w sytuacji zmniejszonego nawet ruchu turystycznego wydaje się dobrą miarą efektu pandemii. Nie prezentuję tej grafiki by krytykować bądź chwalić sprawność polskiego rządu w okresie pandemii, bo te liczby bez dodatkowych analiz nie pokazują niczego o rządzie. Te liczby są jednak ilustracją propagandy PiS/Zjednoczonej Prawicy, która ma i miała miejsce w okresie pandemii. Partia: polski rząd, prezydent, urzędnicy powiązani z partią i członkowie partii krytykowali 'kraje Europy Zachodniej' na każdym kroku wychwalając swoje osiągniecia. Szczególnie dostało się Szwecji, którą Szumowski (podówczas minister zdrowia) oskarżył o 'eutanazję' już w kwietniu 2020. W czerwcu i lipcu odtrąbiliśmy sukces i powstrzymanie pandemii a nasz premier regularnie pozował do zdjęć na konferencjach z wykresami opartymi na .... stronie internetowej worldmeters.  Sam fakt, że Polski rząd podejmuje decyzje w oparciu o dane ze strony internetowej, bez zbadania czy liczby są porównywalne, bez głębszej analizy, jest już samo w sobie dowodem nieprofesjonalizmu a nie sukcesu. Mineło 9 miesięcy od rozpoczęcia propagandy jak to Polska radzi sobie najlepiej na świecie a 'zachód' tonie nieudolnie naśladując Polskę i dzisiaj mamy liczby, nie ze strony internetowej, ale porównywalne dane z Eurostatu, które pokazują, że Szwecja czy Niemcy, których pouczaliśmy mają ponad 3x mniejszą śmiertelność. Oczywiście na koniec pandemii sytuacja może wyglądać przeciwnie. Jednak już teraz widać, że propaganda była kompromitacją bo wyśmiewani przez nas na starcie, są w stanie, w pewnym momencie, prześcignąć nas o 3 okrążenia. Mam w związku z tym pytanie do wszystkich tych, którzy już w kwietniu, czyli na samym początku maratonu, analizowali, porównywali, zachłystywali się propagandą PiS ekstytowali się 'osiągnięciami' i w czambuł potępiali Niemców czy Szwedów: Nie głupio Wam? Ci zabijający staruszków, źli, cywilizacja śmierci ... w tych liczbach, którymi się szczyciliśmy wyglądają znacznie lepiej. Wyłączyli światła po konferencji, zdjęli plakaty a nam zostało 82tys trupów więcej ....choć tymi liczbami trupów oskarżaliśmy całą Europę.
Bajeczka w TVP nikogo nie ożywi, nie zaczaruje służby zdrowia, ani nikogo nie nakarmi poza partią może?
Pozdrawiam Paolo Monstro | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..#286 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >Pójdźmy jednak dalej: jak myślisz, jak długo z nim w ten sposób rozmawiają?> Jeśli chcesz mi udowodnić, że mam rację, to nie jest to dalej, tylko wstecz.Akurat jest dalej: w rozumieniu sprawy.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >>Tyle, że napisaleś nieprawdę.> >>System jest tworzony i kontrolowany przez określony zbiór osób, które go kodują. >Użytkownicy nie mają NIC do powiedzenia.> >Ty napisałeś nieprawdę. Kod jest jawny i otwarty. Oprogramowanie jest kompilowane deterministycznie i dowolny człowiek na Ziemi może wszystko w tym kodzie zweryfikować.> Nie to Ty napisałeś nieprawdę - znalezienie choćby jednego czlowieka, który sobie z tyn nie poradzi (a ja sam znam ich wielu) udowadnia, że się mylisz.> Jesteś 'dowolnym' człowiekiem?> Co robi ten program - odpowiedź można zawrzeć w 1 zdaniu,To nie jest program, tylko jakiś fragment wyjęty z kontekstu. W miejscu wywołania call func_00401010 (offset 0040105f) kod odnosi się do obszaru pamięci spoza widocznego na screenie fragmentu. Brak zdefiniowania etykiety func_00401010. Poza tym bitcoin core jest napisany w cpp. Nikt ci nie każde czytać assemblera czy wykonywać inżynierii wstecznej plików binarnych klienta bitcoin core. Po to jest właśnie deterministyczna kompilacja, żebyś mógł samodzielnie przeanalizować kod w języku wysokiego poziomu i sprawdzić, czy jest zgodny z dystrybuowanym plikiem binarnym. Nawet jeżeli większość użytkowników nie ma czasu i wiedzy technicznej, aby to samodzielnie zrobić, sam fakt, że miliony niezależnych programistów z całego świata to robi, sprawia, że nie ma tu miejsca na żadne oszustwa czy spiski. Kodu bitcoina nie pilnuje pojedynczy człowiek, tylko miliony niezależnych ludzi.> Badanie tego co robi program jest problemem trudny, kosztownym i nigdy nie dającym gwarancji. Wymaga też specjalistycznej wiedzy z wielu dziedzin, w przypadku BTC również kryptografii.Programiści BTC nie implementują samodzielnie kryptografii. BTC korzysta z otwartych bibliotek kryptograficznych, które są wykorzystywane wszędzie. Również, gdy logujesz się na stronie swojego banku z wykorzystaniem SSL. > Jeśli wierzysz, że popatrzysz na jakiś kawałek kodu i ocenisz np. czy algorytm kryptograficzny jest 'bezpieczny' i czy jest dobrze zaimplementowany to marnujesz się na tym forum.Liczę na spostrzegawczość nie tylko swoją, ale przede wszystkim milionów ludzi z całego świata, którzy robią to samo co ja od ponad 10 lat. > Możliwość nie-akceptacji zmian (nie instalowania nowej wersji) to nie to samo co wpływ. Idąc Twoją logiką mamy wpływ na każde oprogramowanie, również zamknięte.Możesz wpływać na kod. Jeżeli masz sensowne pomysły zmian, możesz o nich pisać na grupie mailingowej albo na githubie. Możesz wykonać ich implementacje. Jeżeli nie znajdą akceptacji wśród programistów, możesz zrobić forka i próbować przekonać społeczność użytkowników, że korzystanie z Twojej sieci leży w ich interesie. Ale do tego wszystkiego trzeba mieć konkretne argumenty, a nie posługiwać się ogólnikami jak ty i inni krytycy BTC ciągle piszący, że "coś tam może być źle" ale nikt nie wie, co konkretnie jest źle, pomimo że wszystkie informacje na temat sposobu działania sieci są publicznie znane i publicznie dostępne. > Aby uzyskać pewność co robi program, musisz przeanalizować całe środowisko wykonania, włączając w to często system operacyjny, oprogramowanie zawarte w sprzęcie (UEFI, BIOS, firmware) a nawet sprzęt (np generator liczb losowych)Ja mam w domu węzeł uruchomiony na serwerze, który zrobiłem ze starego 15 letniego laptopa. Na pewno twórcy tego sprzętu 15 lat temu zaimplementowali tam backdoora, bo wiedzieli, że będzie na nim działał węzeł nowego systemu finansowego i wiedzieli to w czasach, zanim jeszcze bitcoin powstał  . > Możesz czerpać zaufanie do BTC z facebooka, intuicji, strony BTC, wiary w to, że open >source jest z definicji bezpieczny (czemu przeczy długa historia problemów i ciągłe >łaty bezpieczeństwa), ale z punktu widzenia inżynierii, która za tym stoi - guzik >wiesz. Nie wiesz nawet kto odpowiada za bezpieczeństwo i jak się stara.> Nie bronię Ci używania BTC czy innej z powstających niemal każdego dnia kryptowalut, >sam tego używałem (zawsze by płacić za jakieś szemrane biznesy, gdzie odbiorca chciał >się ukryć), ale błagam nie pisz, że> Cytat:BTC ma 99% bezpieczeństwa A skąd to wziąłeś ? Ja takich słów nie napisałem. Napisałem "99% pewności co do uczciwości sieci BTC jest dla mnie i tak znacznie lepsze niż 0% pewności co do uczciwości państwowego fiata", mając na myśli, że można mieć "99%" czyli niemal całkowitą pewność co do całkowitego bezpieczeństwa bitcoina, a państwowy fiat na pewno nie jest bezpieczny (0% szans na bezpieczeństwo) skoro wiem, że grupa kolesi z NBP może sobie dowolnie modyfikować salda kont i nawet się z tym specjalnie nie kryją. . |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? |
> >>Pójdźmy jednak dalej: jak myślisz, jak długo z nim w ten sposób rozmawiają?> >Jeśli chcesz mi udowodnić, że mam rację, to nie jest to dalej, tylko wstecz.> Akurat jest dalej: w rozumieniu sprawy.Przecież zrozumieliśmy się, że kulturalne rozmawianie z HK jest możliwe. Co może być dalej, chcesz sam sobie zaprzeczyć?
cr |
#289 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Pozwe cie przed wasz sądPrzed nie twój sąd? Opad szczeny. Tyko uważaj, żeby Policja nie zgarnęła cię po drodze do tego Sądu, za braki w płaceniu ali..
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >- zarabia powyżej średniej w jednym z najbogatszych miast Europy (ok. 25 000 zł/mies)> >- zalega z alimentoma (600 zł)> >- wakacje funduje mu córka (na którą zalega) dorabiająca kręceniem lizaków)> >Dane na podstawie jego własnych słów.> Czy mógłbyś perfidnie nie kłamać?> Oooo nie możesz? Musisz tak?> Pozwe cie przed wasz sąd za kłamstwa,Nie pozwiesz. 1 Poradziłbym udowodnić, że to co piszę, piszę na podstawie twoich wpisów Mogę pisać coś niezgodnego z rzeczywistością, ale jeśli mam wiedzę od ciebie nabytą to nikt mi kłamstwa nie zarzuci. Twierdzisz, że skończyłeś ekonomiczny uniwersytet. Jeśli napiszę, że skończyłeś ekonomiczny uniwersytet, to napiszę nieprawdę, ale udowodnię, że to nie jak kłamałem, tylko mnie okłamano 2 Ciebie mógłbym pozwać nie za kłamstwa na mój temat (znów nie doczytałeś) ale za zarzuty popełnienia przeze mnie przestępstw. A przestępstwa mi zarzucałeś. > który skarże cie na wysoką karęNie skaże. Nie ma takiego prawa. Może orzec odszkodowanie na rzecz Hamerlika, ale skazać mnie nie może > i wasz komornikNasz? Raczej twój! to ty pójdziesz do komornika po egzekucję długu Widzisz hipokryciu jak się zaplątałeś w gumkę z własnych majtek.... > zabierze ci roczny dochód pochodzący nie wiadomo skąd.Ja wiem skąd. Mnie to wystarczy. Tobie powinno wystarczyć, że z pracy > Pamiętasz?Ja tak, ty nie do końca
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > I zeby w tynk. Bój sięHm. Mamy się bać wzorem..  > Panu wykonawcy władzy szalreya, żeby się wynosił skąd przyszedł.Jak nie zechce się wynieść tylko trochę poczeka to co, zagrozisz mu czymś? Swoją drogą o ile dobrze pamiętam, eksmisję w twoim systemie również realizowałbyś przemocą. Gdzie zatem różnica? Przemoc w twoim systemie "w słusznej sprawie" cacy, w tym "w niesłusznej" be tylko dlatego, bo po 2008 r. poczułeś ją na sobie? Czy może dlatego, że zły szarley swoich gruszek wyżerać nie pozwala?
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Nie pozwiesz.Oczywiście, bo nie mam twojego rozumu i twojego pojęcia sprawiedliwość ani twojej wiary w wasze państwo. Ale widzę, że trochę zmieniasz się. To pewnie pod moim wpływem  > 2 Ciebie mógłbym pozwać nie za kłamstwa na mój tematKłamstwa o anonimowym użytkowniku internetu, który wykorzystuje swoją anonimowość, żeby lzyc z innych ludzi ale żeby nikt w realu nikt nie skojarzył go z przejawiana pogardą? Anonimowym użytkowniku, który innym zarzuca anonimowość w systemie bitcoina? Aaaaa przepraszam, ostatnio podpisałeś się ze 2x imieniem, to już spory postęp. Jeszcze 5 lat rozmowy ze mną i wreszcie przyznasz się, że ty to ty  Nie groź, nie groź. Znamy się nie od dziś. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | A od argumentów ucieczka Tydzień odpoczynku i od nowa mantry
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#294 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > wykorzystuje swoją anonimowość, żeby lzyc z innych ludzi> ale żeby nikt w realu nikt nie skojarzył go z przejawiana pogardą?Lżenie, kulturalnie dopytywanie jak u mnie - wsjo rawno i tak skończy się u ciebie tym samym. To jaka różnica? > Jeszcze 5 lat rozmowy ze mną i wreszcie przyznasz się, że ty to ty  6 lat usiłuję z tobą rozmawiać z mojego imienia i nazwiska (teraz jakoś u ciebie tylko z nazwiska) i co? Te same mantry, ucieczki i powroty w zaklętym kręgu. A przed argumentami i uczciwą konsekwencja bojaźń, jak diabeł wobec święconej wody.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#295 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >>>Pójdźmy jednak dalej: jak myślisz, jak długo* z nim w ten sposób rozmawiają?> >>Jeśli chcesz mi udowodnić, że mam rację, to nie jest to dalej, tylko wstecz.> >Akurat jest dalej: w rozumieniu sprawy.> Przecież zrozumieliśmy się, że kulturalne rozmawianie z HK jest możliwe.Faktycznie jest możliwe. I co dalej w twojej dygresji? > chcesz sam sobie zaprzeczyć?A propos rozumienia sprawy długości - czekam tylko na twoje zrozumienie. Chciałbym móc mu kiedyś nie zaprzeczyć.. 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > A przed argumentami i uczciwą konsekwencja bojaźń, jak diabeł wobec święconej wody.Ach jacku argumenty działają generalnie na wszystkich ale ty z szarleyem jesteście wyjątkiem od reguły. Tak się zatraciłeś w swojej pewności siebie, w swojej arogancji, że kpisz sobie w obliczu rzeczowych argumentów. I jeszcze na mnie to projektujesz a już nawet mnie to nie dziwi. Pamiętasz naszą dyskusję o zawiści, o której wspomina także Paolo Monstro? > Nie dostrzegasz jednak, że wiedza o tym, że ktoś ma więcej to też zazdrość i zawiść.www.racjon(*)m.php/z,0/d,5/s,835455#w835648Sam mi napisałeś, że ludzie nie mogą się dowiedzieć kto ile ma, bo jak dowiedzą się to obudzi w nich zazdrość i zawiść, które dzięki nieświadomości są uśpione. Po czym 3 posty później piszesz jak gdyby nic, że wiedza o rozkładzie własności ABOSOLUTNIE NIC NIE ZMIENIA! A szarley ci wtóruje i powtarza to setki razy. Robisz w ten sposób idiotę nie tylko ze mnie, z siebie, z Paolo Monstro ale także ze wszystkich, którzy są przekonani, że wyjawienie kapitałów pociąga za sobą zasadnicze zmiany w relacjach społecznych. Zresztą do kogo ja mówię? Zaraz dostanę zwrotnie ten sam zestaw kpin, który otrzymują od ciebie prawie każdego dnia od kilku lat. Tak, tak, tak co coś znaczy.  Z tym, że ja wiem co to znaczy. To znaczy, że walczysz o świat, w którym będziesz innym wydawał komendy po czym zjadał 60% wyrobionego przez nich uzysku. Tzn., że wierzysz, iż jesteś tak cwany, tak przebiegły, tak inteligentny, że ci się zwyczajnie to wszystko należy. Był już taki jeden przed tobą: > Teraz ze mną na solo nie wygrasz. Ja bardzo dużo czytam, odświeżam umysł i k***a będę jak brzytwa.pl.wikiquote.org/wiki/Józef_Oleksy |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >>>Pójdźmy jednak dalej: jak myślisz, jak długo z nim w ten sposób rozmawiają?> >>Jeśli chcesz mi udowodnić, że mam rację, to nie jest to dalej, tylko wstecz.> >Akurat jest dalej: w rozumieniu sprawy.> Przecież zrozumieliśmy się, że kulturalne rozmawianie z HK jest możliwe.> Co może być dalej, chcesz sam sobie zaprzeczyć?W kulturalnej rozmowie przegra na argumenty więc strategicznie wybiera retorykę poniżeń i oskarżeń, kierując dyskusję w przestrzeń, w której nie ma miejsca dla rzeczowych argumentów ale jest miejsce dla licznych prowokacji i niekontrolowanych emocji. Oskarża, poniża, ocenia czerpiąc z cudzej szczerości i prawdomówności wymuszając przed tym obronę i odejście od każdego istotnego tematu, który dyskutowany mógłby prowadzić do niekorzystnych w jego pojęciu wniosków. Arogancki manipulant. Rozmowa z jackiem praktycznie nie ma sensu, bo on w ogóle nie słucha a jedynie analizuje treść pod kontem możliwości użycia jej w ataku personalnym. Wierzy pewnie, że pozjadał wszystkie rozumy i co mu ktoś może jeszcze wyjaśnić. Nic, bo tylko on może. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Po czym 3 posty później piszesz jak gdyby nic, że wiedza o rozkładzie własności ABOSOLUTNIE NIC NIE ZMIENIA! A szarley ci wtóruje i powtarza to setki razy.Twierdzisz, że najemny pracownik, jeśli będzie wiedział o dochodach właściciela to dostanie podwyżkę Najemny pracownik warsztatu oponiarskiego WIE ile samochodów obsługuje, WIE ile kosztuje wymiana opon. WIE ile zysku ma właściciel I CO Z TEGO? Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka Wiedza o rozkładzie własności absolutnie niczego nie zmieniaPracownicy Amazona wiedzą jaki majątek ma Bezos Wiedza o rozkładzie własności absolutnie niczego nie zmieniaNie poradzisz temu zaprzeczyć, nie poradzisz udowodnić niczego przeciw Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka > Ach jacku argumenty działają generalnie na wszystkichKogo przekonałeś? > To znaczy, że walczysz o świat, w którym będziesz innym wydawał komendy po czym zjadał 60% wyrobionego przez nich uzysku.Ty nie wytwarzasz niczego, a jesz
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >Po czym 3 posty później piszesz jak gdyby nic, że wiedza o rozkładzie własności ABOSOLUTNIE NIC NIE ZMIENIA! A szarley ci wtóruje i powtarza to setki razy.> Twierdzisz, że najemny pracownik, jeśli będzie wiedział o dochodach właściciela to dostanie podwyżkęTak twierdzę. > Najemny pracownik warsztatu oponiarskiego WIE ile samochodów obsługuje, WIE ile kosztuje wymiana opon. WIE ile zysku ma właścicielObecnie pracownicy sieci warsztatów nie wiedzą nawet kto jest właścicielem firmy, w której pracują. Nie wiedzą zupełnie nic, nad niczym nie mają kontroli. > Wiedza o rozkładzie własności absolutnie niczego nie zmieniaZatem dlaczego się jej tak u innych boisz? Przecież to nic nie zmieni  |
#300 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >>Po czym 3 posty później piszesz jak gdyby nic, że wiedza o rozkładzie własności ABOSOLUTNIE NIC NIE ZMIENIA! A szarley ci wtóruje i powtarza to setki razy.> >Twierdzisz, że najemny pracownik, jeśli będzie wiedział o dochodach właściciela to dostanie podwyżkę> Tak twierdzę.UDOWODNIJ Pracownicy Amazona WIEDZĄ ile ma Bezos. Ile podwyżki dostali odkąd wiedzą? UDOWODNIJ swoje "teorie" > >Najemny pracownik warsztatu oponiarskiego WIE ile samochodów obsługuje, WIE ile kosztuje wymiana opon. WIE ile zysku ma właściciel> Obecnie pracownicy sieci warsztatówNajemny pracownik warsztatu oponiarskiego WIE ile samochodów obsługuje, WIE ile kosztuje wymiana opon. WIE ile zysku ma właściciel, w moim powiecie nie ma "sieci warsztatów" każdy warsztat ma właściciela. UCIECZKA Odnieś się do MOJEGO PRZYKŁADU dotyczy też innych małych gospodarczych podmiotów UCIECZKA UCIECZKA UCIECZKA > nie wiedzą nawet kto jest właścicielem firmy,A ja piszę o warsztacie w którym pracownik WIE kto jest właścicielem WIE jakie ma przychody WIE ile ma zysku a ty jak zwykle UCIECZKA w zmianę tematu UCIECZKA UCIECZKA UCIECZKA Wiedza o rozkładzie własności absolutnie niczego nie zmienia> Zatem dlaczego się jej tak u innych boisz?Odpowiadałem setki razy 1 prawo do prywatności 2 obawa przed przestępczością. Np przed Hamerlikiem, który "nie uzna własności" mojego zegarka Dlatego nie przyjąłem twojego zaproszenia do Berlina. TYLKO dlatego. 3 twój bełkot nieuzasadniający konieczności tej wiedzy 4 twoja ucieczka przed przykładem przeze mnie przywołanym Inny przykład oponiarza - właściciela jednopersonalnego warsztatu UCIECZKA Właściciel nie różnicuje ceny w zależności od majątku klienta UCIECZKA Teraz pewnie będzie ucieczka lub lament nad sobą
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|