 |
Wypowiedzi czytelnika Lengyel 25-01-2014 23:19 - Odp: Jak się żenić, to najlepiej po 25-tce 25-01-2014 21:00 - Odp: 2000 lat chrześcijaństwa, 2000 lat mordów, gwałtów, grabirzy 24-01-2014 23:24 - Odp: Argument ze strachu 24-01-2014 23:21 - Odp: 2000 lat chrześcijaństwa, 2000 lat mordów, gwałtów, grabirzy 24-01-2014 19:37 - Odp: Piękny i mądry 23-01-2014 23:40 - Odp: Czy jest alternatywa dla więzienia? 23-01-2014 22:59 - Odp: Jezus syn Joachima? 23-01-2014 19:42 - Odp: Jezus Chrystus ponownie na ziemi 21-01-2014 21:51 - Odp: Dlaczego telewizja kłamie? 21-01-2014 19:38 - Odp: Dlaczego telewizja kłamie? 21-01-2014 19:21 - Odp: Dlaczego telewizja kłamie? 20-01-2014 22:57 - Odp: Kurczymy się, czy rozwijamy ? 19-01-2014 00:32 - Odp: Delfiny na haju 18-01-2014 23:47 - Odp: Delfiny na haju 18-01-2014 21:05 - Odp: Zapłodnienie in vitro 18-01-2014 17:03 - Odp: mainstreamowe media i politycy 18-01-2014 14:06 - Odp: Zapłodnienie in vitro 17-01-2014 21:47 - Odp: Jaki jest Bóg? 16-01-2014 22:33 - Odp: Polski Nobel 16-01-2014 19:44 - Odp: Powtarzalny eksperyment dowodzący zjawisk paranormalnych? 14-01-2014 21:19 - Odp: Zwycięstwo w sprawie wystąpienia po włosku 14-01-2014 16:23 - Odp: Zwycięstwo w sprawie wystąpienia po włosku 12-01-2014 00:07 - Odp: "Osoby religijne mają inny mózg niż osoby niewierzące" 11-01-2014 09:32 - Odp: Ksiądz, którego zawsze warto posłuchać 11-01-2014 00:05 - Odp: Terlikowski pali karty tarota 10-01-2014 22:39 - Odp: Ksiądz, którego zawsze warto posłuchać 10-01-2014 21:48 - Odp: Ksiądz, którego zawsze warto posłuchać 10-01-2014 18:54 - Odp: Terlikowski pali karty tarota 10-01-2014 18:50 - Odp: Wiceminister misjonarz 10-01-2014 18:45 - Odp: Szatańskie ustępy 07-01-2014 08:03 - Odp: "Ciemna materia" wywoła rewolucje ontologiczną? 07-01-2014 00:17 - Odp: Transhumanizm - wymysł czy ewolucyjna konieczność? 06-01-2014 17:05 - Odp: "Ciemna materia" wywoła rewolucje ontologiczną? 06-01-2014 12:50 - Odp: Gender raz jeszcze - tym razem rzut Oka na ateizm 05-01-2014 15:23 - Odp: Czy racjonaliści powinni się zajmować religioznawstwem? 04-01-2014 15:19 - Odp: Co to jest "Atheism Plus"? 04-01-2014 10:07 - Odp: Kolęda 04-01-2014 09:52 - Odp: Kolęda 03-01-2014 23:45 - Odp: Kolęda 03-01-2014 23:39 - Odp: Co to jest "Atheism Plus"? 03-01-2014 15:57 - Odp: Kolęda 01-01-2014 13:33 - Odp: Szczęśliwego Nowego Roku! 31-12-2013 06:02 - Odp: Ewolucja homo sapiens i witamina D 30-12-2013 16:24 - Odp: Na Nowy Rok 26-12-2013 13:58 - Odp: National Geographic Channel - o co im chodzi ? 24-12-2013 16:51 - Odp: Zanim zabijesz wigilijnego karpia... 24-12-2013 16:02 - Odp: Drogim katolikom pod choinkę. 22-12-2013 16:02 - Odp: Eksi 22-12-2013 15:56 - Odp: Studia a płeć 22-12-2013 15:52 - Odp: Racjonalizm a inteligencja i jej brak 21-12-2013 19:32 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 21-12-2013 19:17 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 21-12-2013 07:15 - Odp: Kącik wyznań: zostałem zseksualizowany jako dziecko 21-12-2013 07:12 - Odp: Pamiętacie księdza z Poznania? 20-12-2013 22:26 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 20-12-2013 21:41 - Odp: Arcybiskup męczennik 20-12-2013 20:46 - Odp: Kącik wyznań: zostałem zseksualizowany jako dziecko 19-12-2013 20:27 - Odp: Entropia 19-12-2013 20:16 - Odp: Entropia 19-12-2013 20:05 - Odp: Wiara Polaków 19-12-2013 19:47 - Odp: Wiara Polaków 19-12-2013 19:06 - Odp: Wiara Polaków 18-12-2013 23:04 - Odp: Entropia 18-12-2013 22:13 - Odp: Wiara Polaków 18-12-2013 00:18 - Odp: Naukowo o aborcji 17-12-2013 22:55 - Odp: Naukowo o aborcji 17-12-2013 15:53 - Odp: Wszechświat, a bóg 16-12-2013 23:48 - Odp: Kibole, narodowcy czyli brak kamaszy 16-12-2013 20:20 - Odp: Sztuczna inteligencja. 16-12-2013 00:11 - Odp: 9K720 Iskander 14-12-2013 22:02 - Odp: Chińczyki trzymają się mocno 14-12-2013 21:51 - Odp: Chińczyki trzymają się mocno 14-12-2013 21:21 - Chińczyki trzymają się mocno 14-12-2013 17:01 - Odp: Muzyka 14-12-2013 13:28 - Odp: Konsultacje z Opus Dei? 14-12-2013 10:42 - Odp: Brak możliwości przyznania + za post na forum 13-12-2013 23:59 - Odp: Bożonarodzeniowa refleksja o poczęciu 13-12-2013 23:13 - Odp: Bożonarodzeniowa refleksja o poczęciu 13-12-2013 22:52 - Odp: Fdukacja seksualna 13-12-2013 22:26 - Odp: Fdukacja seksualna 13-12-2013 19:59 - Odp: Co ma do zaoferowania ateizm? 13-12-2013 19:44 - Odp: Kryptowaluty, co o nich wiecie, a co chcielibyście wiedzieć? 13-12-2013 18:38 - Odp: Fdukacja seksualna 13-12-2013 18:00 - Odp: Fdukacja seksualna 13-12-2013 17:51 - Odp: Brak możliwości przyznania + za post na forum 13-12-2013 00:07 - Odp: Co ma do zaoferowania ateizm? 12-12-2013 00:16 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu 11-12-2013 23:58 - Odp: Z ostatnich chwil 11-12-2013 21:27 - Odp: Co by tu jeszcze obrazić? 11-12-2013 20:39 - Odp: Z ostatnich chwil 10-12-2013 22:24 - Odp: Pan Prezes obiecał... 10-12-2013 08:21 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu 09-12-2013 22:48 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu 09-12-2013 21:58 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu 09-12-2013 21:00 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu 09-12-2013 18:43 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu 09-12-2013 07:43 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu 09-12-2013 07:39 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu 08-12-2013 23:33 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu 07-12-2013 16:56 - Odp: Jednak Ukraina podpisze umowę z Unią Razem: 364 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |