Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Lengyel

25-01-2014 23:19 - Odp: Jak się żenić, to najlepiej po 25-tce
25-01-2014 21:00 - Odp: 2000 lat chrześcijaństwa, 2000 lat mordów, gwałtów, grabirzy
24-01-2014 23:24 - Odp: Argument ze strachu
24-01-2014 23:21 - Odp: 2000 lat chrześcijaństwa, 2000 lat mordów, gwałtów, grabirzy
24-01-2014 19:37 - Odp: Piękny i mądry
23-01-2014 23:40 - Odp: Czy jest alternatywa dla więzienia?
23-01-2014 22:59 - Odp: Jezus syn Joachima?
23-01-2014 19:42 - Odp: Jezus Chrystus ponownie na ziemi
21-01-2014 21:51 - Odp: Dlaczego telewizja kłamie?
21-01-2014 19:38 - Odp: Dlaczego telewizja kłamie?
21-01-2014 19:21 - Odp: Dlaczego telewizja kłamie?
20-01-2014 22:57 - Odp: Kurczymy się, czy rozwijamy ?
19-01-2014 00:32 - Odp: Delfiny na haju
18-01-2014 23:47 - Odp: Delfiny na haju
18-01-2014 21:05 - Odp: Zapłodnienie in vitro
18-01-2014 17:03 - Odp: mainstreamowe media i politycy
18-01-2014 14:06 - Odp: Zapłodnienie in vitro
17-01-2014 21:47 - Odp: Jaki jest Bóg?
16-01-2014 22:33 - Odp: Polski Nobel
16-01-2014 19:44 - Odp: Powtarzalny eksperyment dowodzący zjawisk paranormalnych?
14-01-2014 21:19 - Odp: Zwycięstwo w sprawie wystąpienia po włosku
14-01-2014 16:23 - Odp: Zwycięstwo w sprawie wystąpienia po włosku
12-01-2014 00:07 - Odp: "Osoby religijne mają inny mózg niż osoby niewierzące"
11-01-2014 09:32 - Odp: Ksiądz, którego zawsze warto posłuchać
11-01-2014 00:05 - Odp: Terlikowski pali karty tarota
10-01-2014 22:39 - Odp: Ksiądz, którego zawsze warto posłuchać
10-01-2014 21:48 - Odp: Ksiądz, którego zawsze warto posłuchać
10-01-2014 18:54 - Odp: Terlikowski pali karty tarota
10-01-2014 18:50 - Odp: Wiceminister misjonarz
10-01-2014 18:45 - Odp: Szatańskie ustępy
07-01-2014 08:03 - Odp: "Ciemna materia" wywoła rewolucje ontologiczną?
07-01-2014 00:17 - Odp: Transhumanizm - wymysł czy ewolucyjna konieczność?
06-01-2014 17:05 - Odp: "Ciemna materia" wywoła rewolucje ontologiczną?
06-01-2014 12:50 - Odp: Gender raz jeszcze - tym razem rzut Oka na ateizm
05-01-2014 15:23 - Odp: Czy racjonaliści powinni się zajmować religioznawstwem?
04-01-2014 15:19 - Odp: Co to jest "Atheism Plus"?
04-01-2014 10:07 - Odp: Kolęda
04-01-2014 09:52 - Odp: Kolęda
03-01-2014 23:45 - Odp: Kolęda
03-01-2014 23:39 - Odp: Co to jest "Atheism Plus"?
03-01-2014 15:57 - Odp: Kolęda
01-01-2014 13:33 - Odp: Szczęśliwego Nowego Roku!
31-12-2013 06:02 - Odp: Ewolucja homo sapiens i witamina D
30-12-2013 16:24 - Odp: Na Nowy Rok
26-12-2013 13:58 - Odp: National Geographic Channel - o co im chodzi ?
24-12-2013 16:51 - Odp: Zanim zabijesz wigilijnego karpia...
24-12-2013 16:02 - Odp: Drogim katolikom pod choinkę.
22-12-2013 16:02 - Odp: Eksi
22-12-2013 15:56 - Odp: Studia a płeć
22-12-2013 15:52 - Odp: Racjonalizm a inteligencja i jej brak
21-12-2013 19:32 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie?
21-12-2013 19:17 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie?
21-12-2013 07:15 - Odp: Kącik wyznań: zostałem zseksualizowany jako dziecko
21-12-2013 07:12 - Odp: Pamiętacie księdza z Poznania?
20-12-2013 22:26 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie?
20-12-2013 21:41 - Odp: Arcybiskup męczennik
20-12-2013 20:46 - Odp: Kącik wyznań: zostałem zseksualizowany jako dziecko
19-12-2013 20:27 - Odp: Entropia
19-12-2013 20:16 - Odp: Entropia
19-12-2013 20:05 - Odp: Wiara Polaków
19-12-2013 19:47 - Odp: Wiara Polaków
19-12-2013 19:06 - Odp: Wiara Polaków
18-12-2013 23:04 - Odp: Entropia
18-12-2013 22:13 - Odp: Wiara Polaków
18-12-2013 00:18 - Odp: Naukowo o aborcji
17-12-2013 22:55 - Odp: Naukowo o aborcji
17-12-2013 15:53 - Odp: Wszechświat, a bóg
16-12-2013 23:48 - Odp: Kibole, narodowcy czyli brak kamaszy
16-12-2013 20:20 - Odp: Sztuczna inteligencja.
16-12-2013 00:11 - Odp: 9K720 Iskander
14-12-2013 22:02 - Odp: Chińczyki trzymają się mocno
14-12-2013 21:51 - Odp: Chińczyki trzymają się mocno
14-12-2013 21:21 - Chińczyki trzymają się mocno
14-12-2013 17:01 - Odp: Muzyka
14-12-2013 13:28 - Odp: Konsultacje z Opus Dei?
14-12-2013 10:42 - Odp: Brak możliwości przyznania + za post na forum
13-12-2013 23:59 - Odp: Bożonarodzeniowa refleksja o poczęciu
13-12-2013 23:13 - Odp: Bożonarodzeniowa refleksja o poczęciu
13-12-2013 22:52 - Odp: Fdukacja seksualna
13-12-2013 22:26 - Odp: Fdukacja seksualna
13-12-2013 19:59 - Odp: Co ma do zaoferowania ateizm?
13-12-2013 19:44 - Odp: Kryptowaluty, co o nich wiecie, a co chcielibyście wiedzieć?
13-12-2013 18:38 - Odp: Fdukacja seksualna
13-12-2013 18:00 - Odp: Fdukacja seksualna
13-12-2013 17:51 - Odp: Brak możliwości przyznania + za post na forum
13-12-2013 00:07 - Odp: Co ma do zaoferowania ateizm?
12-12-2013 00:16 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu
11-12-2013 23:58 - Odp: Z ostatnich chwil
11-12-2013 21:27 - Odp: Co by tu jeszcze obrazić?
11-12-2013 20:39 - Odp: Z ostatnich chwil
10-12-2013 22:24 - Odp: Pan Prezes obiecał...
10-12-2013 08:21 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu
09-12-2013 22:48 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu
09-12-2013 21:58 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu
09-12-2013 21:00 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu
09-12-2013 18:43 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu
09-12-2013 07:43 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu
09-12-2013 07:39 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu
08-12-2013 23:33 - Odp: Sztuczna świadomość - na tropie algorytmu
07-12-2013 16:56 - Odp: Jednak Ukraina podpisze umowę z Unią
Razem: 364 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)