Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Sobieski20

25-10-2013 19:40 - Odp: Grafen a sprawa polska
25-10-2013 02:41 - Odp: Grafen a sprawa polska
23-10-2013 23:19 - Odp: Prawo głosu w wyborach
23-10-2013 15:29 - Odp: Prawo głosu w wyborach
07-10-2013 00:59 - Odp: Polski emeryt pod palmą
06-10-2013 02:05 - Odp: Polski emeryt pod palmą
04-10-2013 17:44 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele
04-10-2013 12:08 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele
04-10-2013 01:28 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele
03-10-2013 00:30 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele
06-08-2013 13:14 - Odp: Fajne, tylko po co?
24-07-2013 10:52 - Odp: Jakub Szela - bohater na trudne czasy?
13-07-2013 00:05 - Odp: Coraz bardziej żenująca propaganda
27-05-2013 12:29 - Odp: Czy legalizacja narkotyków pomoże ustrzec dzieci?
17-05-2013 13:39 - Odp: Antyromskie piosneczki na juwenaliach w Poznaniu
16-05-2013 15:12 - Odp: Rydzyk i rastafarianin zostali na placu boju o multipleks
12-05-2013 14:11 - Odp: PiS a gospodarka
11-05-2013 19:15 - Odp: PiS a gospodarka
08-05-2013 00:48 - Odp: Różowe elyty
06-05-2013 21:17 - Odp: Kiedy należy skreślić kolegę/przyjaciela?
06-05-2013 14:28 - Odp: Różowe elyty
06-05-2013 13:40 - Odp: Aborcja i tytoń
06-05-2013 13:18 - Odp: Różowe elyty
03-05-2013 15:54 - Odp: konflikt klechów z parafianami- wojny religijne po polsku.
03-05-2013 11:53 - Odp: The Trial of Henry Kissinger
02-05-2013 23:12 - Odp: The Trial of Henry Kissinger
01-05-2013 22:49 - Odp: Kara za udostępnianie mieszkania
29-04-2013 11:54 - Odp: Dlaczego kobiety żyją dłużej od mężczyzn?
26-04-2013 00:35 - Odp: Wierzący mordercy uzdrawiali wiarą
04-04-2013 23:53 - Odp: Wielka Kasa z Unii Europejskiej
18-03-2013 00:37 - Odp: Kradzież depozytów przez rząd
18-03-2013 00:22 - Odp: Analogowa paranoja antenowa
17-03-2013 00:12 - Odp: Kradzież depozytów przez rząd
16-03-2013 21:11 - Odp: Tusk został nawiedzony łaską głębokiej wiary w państwo wyznaniowe
16-03-2013 14:04 - Odp: Tusk został nawiedzony łaską głębokiej wiary w państwo wyznaniowe
16-03-2013 12:32 - Odp: Tusk został nawiedzony łaską głębokiej wiary w państwo wyznaniowe
14-03-2013 14:32 - Odp: TV Trwam ma konkurenta :)
13-03-2013 13:59 - Odp: Czy to już koniec demokracji?
12-03-2013 23:21 - Odp: Czy to już koniec demokracji?
17-02-2013 18:19 - Odp: Czy gdy ktoś zyskuje, ktoś inny traci?
06-02-2013 17:22 - Odp: Pożegnanie mitu szlachetnego dzikusa
05-02-2013 15:28 - Odp: A może by tak stworzyć polonijny oddział Racjonalistów?
29-01-2013 00:41 - Odp: Zawężanie problemu związków partnerskich...
28-01-2013 22:44 - Odp: Zawężanie problemu związków partnerskich...
28-01-2013 21:23 - Odp: Zawężanie problemu związków partnerskich...
28-01-2013 15:40 - Odp: Zawężanie problemu związków partnerskich...
28-01-2013 13:49 - Odp: Zawężanie problemu związków partnerskich...
28-01-2013 13:31 - Odp: Zawężanie problemu związków partnerskich...
28-01-2013 12:28 - Odp: Zawężanie problemu związków partnerskich...
27-01-2013 23:38 - Odp: Zawężanie problemu związków partnerskich...
27-01-2013 22:41 - Odp: Zawężanie problemu związków partnerskich...
26-01-2013 23:40 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
26-01-2013 23:33 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
26-01-2013 19:24 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
26-01-2013 18:57 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
26-01-2013 18:50 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
26-01-2013 13:34 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
26-01-2013 13:30 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
26-01-2013 02:40 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
26-01-2013 02:35 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
26-01-2013 02:24 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
25-01-2013 16:01 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
25-01-2013 15:41 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
25-01-2013 12:05 - Odp: Testoviron, Liryczny Wandal i inni bluźniercy z youtube
24-01-2013 23:39 - Odp: Testoviron, Liryczny Wandal i inni bluźniercy z youtube
22-01-2013 01:36 - Odp: Bolszewicka Komuna Paryska
17-01-2013 23:27 - Odp: Czy to przyszłość liberalizmu obyczajowego? /wolności
17-01-2013 13:49 - Odp: Czy to przyszłość liberalizmu obyczajowego? /wolności
16-01-2013 16:30 - Odp: Czy to przyszłość liberalizmu obyczajowego? /wolności
16-01-2013 12:23 - Odp: Czy to przyszłość liberalizmu obyczajowego? /wolności
12-01-2013 18:41 - Odp: 1. rocznica Ahlquist v. Cranston czyli ban o szkolne modły
12-01-2013 16:53 - Odp: Czy to przyszłość liberalizmu obyczajowego? /wolności
11-01-2013 13:13 - Odp: Czy to przyszłość liberalizmu obyczajowego? /wolności
11-01-2013 02:23 - Odp: Czy to przyszłość liberalizmu obyczajowego? /wolności
10-01-2013 22:57 - Odp: Nowy ruch centro-lewicowy: Europa+
10-01-2013 14:16 - Odp: Saudyjczyk aresztowany za "szukanie żony Żydówki"
09-01-2013 02:05 - Odp: Stan wyjątkowy i plaga krwiożerczych wilków w Jakucji.
09-01-2013 01:52 - Odp: Perspektywa globalna jest obiecująca, Europy jest ponura
09-01-2013 01:33 - Odp: Perspektywa globalna jest obiecująca, Europy jest ponura
08-01-2013 21:42 - Odp: Perspektywa globalna jest obiecująca, Europy jest ponura
07-01-2013 22:45 - Stan wyjątkowy i plaga krwiożerczych wilków w Jakucji.
07-01-2013 21:09 - Odp: Biskup Pieronek naucza
07-01-2013 13:29 - Odp: Biskup Pieronek naucza
07-01-2013 12:36 - Odp: Biskup Pieronek naucza
07-01-2013 01:16 - Odp: Biskup Pieronek naucza
04-01-2013 13:11 - Odp: Głos racjonalistów w sejmie.
04-01-2013 13:00 - Odp: Zabito 1,7 miliona dzieci, a co z pogrzebem?
03-01-2013 22:06 - Odp: Głos racjonalistów w sejmie.
30-12-2012 19:59 - Odp: Zwierzęta są świadome
30-12-2012 19:13 - Odp: Zwierzęta są świadome
30-12-2012 16:16 - Odp: Zwierzęta są świadome
30-12-2012 16:06 - Odp: Zwierzęta są świadome
29-12-2012 16:08 - Odp: Zwierzęta są świadome
29-12-2012 14:44 - Odp: Nasze średniowiecze
29-12-2012 14:26 - Odp: Zwierzęta są świadome
26-12-2012 18:37 - Odp: Polska na szarym końcu w zakresie prawa przeciw bluźnierstwu
24-12-2012 14:35 - Odp: Zyski finansowe / nadzwyczajne a sprawiedliwość społeczna
24-12-2012 14:09 - Odp: Zyski finansowe / nadzwyczajne a sprawiedliwość społeczna
24-12-2012 02:26 - Odp: Uczucia zaburzonego
23-12-2012 19:50 - Odp: Zyski finansowe / nadzwyczajne a sprawiedliwość społeczna
Razem: 232 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)