 |
Wypowiedzi czytelnika Morvoren 20-12-2021 17:20 - Odp: Dzieje Śląska jako przestroga. Nie przyjmujmy uchodźców! 19-12-2021 22:21 - Dzieje Śląska jako przestroga. Nie przyjmujmy uchodźców! 19-11-2021 12:13 - Odp: Polskie korzenie feldmarszałka Mansteina 19-11-2021 01:41 - Odp: Dobra zmiana w kwestii epidemii COVID 14-06-2021 19:43 - Odp: Nie może wiecznie trwac 25-03-2021 15:01 - Odp: Myślę, więc jestem. 25-03-2021 02:41 - Odp: Rocznica 14-07-2020 10:10 - Odp: Obraz powyborczy 24-06-2020 12:45 - Odp: 10 NAJWIĘKSZYCH ZBRODNI KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO: 24-06-2020 02:31 - Odp: 10 NAJWIĘKSZYCH ZBRODNI KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO: 17-04-2020 21:15 - Odp: za pana Pretwica wolna od Tatar granica! 17-04-2020 20:28 - Odp: Oppeln-Bronikowscy - czyli fenomen pogranicza 15-04-2020 21:53 - Odp: Oppeln-Bronikowscy - czyli fenomen pogranicza 14-04-2020 22:47 - Odp: Oppeln-Bronikowscy - czyli fenomen pogranicza 14-04-2020 19:16 - Odp: Oppeln-Bronikowscy - czyli fenomen pogranicza 14-04-2020 19:14 - Odp: Oppeln-Bronikowscy - czyli fenomen pogranicza 13-04-2020 16:41 - Odp: pozwalamy, onie nie chcą! 13-04-2020 15:47 - Odp: karabin 04-09-2019 13:49 - Odp: podobieństwa 04-09-2019 13:23 - Odp: Wladysława Studnickiego koszmar ziszczony 15-08-2019 23:00 - Odp: Było zarąbiście!!! 27-04-2019 17:19 - Odp: Czy należy katedrze przywrócić oryginalny wygląd? 22-04-2019 01:41 - Odp: Czy należy katedrze przywrócić oryginalny wygląd? 21-02-2019 17:33 - Odp: Ustalenia astrofizyków i astronomów, a wiara 21-02-2019 10:41 - Odp: Ustalenia astrofizyków i astronomów, a wiara 19-02-2019 22:09 - Odp: Ustalenia astrofizyków i astronomów, a wiara 17-02-2019 11:13 - Odp: Ustalenia astrofizyków i astronomów, a wiara 04-02-2019 00:23 - Odp: Biblia Lutra 18-01-2019 13:05 - Odp: znać proporcje mocium panie! 21-12-2018 17:25 - Odp: czy warto? 08-09-2018 10:07 - Odp: Czy Matka Teresa miała prawo przebaczyć??? 26-04-2018 22:57 - Odp: Save Alfie Evans 26-04-2018 22:53 - Odp: Save Alfie Evans 26-04-2018 19:18 - Save Alfie Evans 24-02-2018 16:18 - Odp: Można? Można... 11-08-2016 14:13 - Odp: Uporczywe nazywanie PiS prawicą 16-07-2016 23:11 - Odp: Duch Ataturka czuwa! 07-03-2015 13:07 - Odp: Sam Haris moja opinia 30-12-2014 23:00 - Odp: Determinizm genetyczny i cechy naszej osobowości 30-12-2014 22:34 - Odp: Determinizm genetyczny i cechy naszej osobowości 15-08-2014 16:33 - Odp: Zasadność oczekiwań - czy można oczekiwać czegokolwiek ? 15-08-2014 16:02 - Odp: Homeopatia polityczna Majcherka 08-05-2014 20:14 - Odp: Człowiek - stworzenie nieracjonalne. 04-05-2014 23:18 - Odp: 93. rocznica zwycięskiego powstania śląskiego 04-05-2014 18:43 - Odp: 93. rocznica zwycięskiego powstania śląskiego 04-05-2014 13:04 - Odp: Cześć Jego Pamięci. 04-05-2014 12:55 - Odp: Cześć Jego Pamięci. 04-05-2014 01:47 - Odp: 93. rocznica zwycięskiego powstania śląskiego 02-05-2014 13:41 - Odp: RELIGIA to PSYCHOTERAPIA czy ROZRYWKA ? 20-04-2014 15:03 - Odp: Przestroga dla młodzieży. 25-03-2014 20:04 - Odp: prosty dowód niełamliwości nierówności Bella 16-02-2014 23:17 - Odp: Historyczna wielkość narodów - Polacy a Czesi 16-02-2014 20:37 - Odp: Historyczna wielkość narodów - Polacy a Czesi 16-02-2014 17:11 - Odp: Historyczna wielkość narodów - Polacy a Czesi 16-02-2014 12:45 - Odp: Historyczna wielkość narodów - Polacy a Czesi 15-02-2014 23:36 - Odp: Historyczna wielkość narodów - Polacy a Czesi 15-02-2014 23:01 - Odp: Niemieckie świństewka 15-02-2014 17:44 - Odp: Niemieckie świństewka 15-02-2014 12:13 - Odp: Niemieckie świństewka 15-02-2014 12:00 - Odp: Niemieckie świństewka 13-02-2014 22:31 - Odp: Mariusz Max Kolonko - Mówi jak jest. 13-02-2014 22:29 - Odp: Mariusz Max Kolonko - Mówi jak jest. 13-02-2014 22:22 - Odp: Mariusz Max Kolonko - Mówi jak jest. 11-02-2014 19:33 - Odp: Szwajcarska dziura w Europie 12-12-2013 16:10 - Odp: Co by tu jeszcze obrazić? 27-11-2013 23:30 - Odp: Nasza cola i nasze placki pozbawione embrionów 10-11-2013 17:33 - Odp: Niepodległość? Jaka niepodległość? Polska niepodległa? HA! 08-11-2013 20:46 - Odp: Jak to jest z tym "Bogiem-Honorem-Ojczyzną"? 27-10-2013 16:13 - Odp: Bóg czy bóg? 27-10-2013 16:10 - Odp: Bóg czy bóg? 25-10-2013 19:26 - Odp: Prawo głosu w wyborach 25-10-2013 15:49 - Odp: Bóg czy bóg? 21-10-2013 16:21 - Odp: Dla kogo jesteśmy i jak rozmawiamy? Poziom i kultura f 09-10-2013 13:33 - Odp: Państwo.... to kto? 09-10-2013 01:08 - Odp: Szkiełko do Oka 09-10-2013 01:05 - Odp: Szkiełko do Oka 03-10-2013 16:09 - Odp: Czy już daliście datek na ateistyczną akcję billboardową? 28-09-2013 11:38 - Odp: Kursy ateizmu w szkołach - ważne wydarzenie w Irlandii 28-09-2013 00:01 - Odp: Czym zajmuje się polska oświata? 27-09-2013 20:56 - Odp: Czym zajmuje się polska oświata? 27-09-2013 20:48 - Odp: Pod nagrobkiem z dywanu 23-09-2013 23:52 - Odp: Polish President Murdered in Russia 21-09-2013 12:48 - Odp: Konfuzja w kościele 18-09-2013 13:01 - Odp: Forum nr. 26 - Co powie racjonalista ? 13-09-2013 19:31 - Odp: Jak Ruch Palikota ''dba'' o neutralność światopogladową. 13-09-2013 19:23 - Odp: Jak Ruch Palikota ''dba'' o neutralność światopogladową. 07-09-2013 17:24 - Odp: Prywatna droga do ateizmu 07-09-2013 17:06 - Odp: Uwaga! Nadciagają "naukowcy". 07-09-2013 17:03 - Odp: Wolność ... ? 04-09-2013 23:01 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks 04-09-2013 22:45 - Odp: Germanizacja po europejsku 03-09-2013 15:36 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks 03-09-2013 14:27 - Odp: Germanizacja po europejsku 03-09-2013 14:23 - Odp: Germanizacja po europejsku 03-09-2013 00:10 - Odp: Lepiej być ateistą 02-09-2013 21:40 - Odp: Germanizacja po europejsku 02-09-2013 20:08 - Odp: Germanizacja po europejsku 02-09-2013 19:44 - Odp: Germanizacja po europejsku 02-09-2013 19:26 - Odp: Germanizacja po europejsku 02-09-2013 19:03 - Odp: Germanizacja po europejsku Razem: 111 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |