Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Kowalska

18-09-2010 14:44 - Odp: "Rewelacje" księdza Tomasika
17-09-2010 19:28 - Odp: Coś jednak się zmieniło w narodzie.
25-05-2010 21:06 - Odp: Kolejna "osobliwość" języka polskiego
25-05-2010 20:49 - Odp: Czy godność człowieka zakłada religijność?
25-05-2010 19:52 - Odp: Kowalska w Lesie
25-05-2010 18:24 - Odp: Kowalska w Lesie
24-05-2010 23:53 - Odp: Wniosek o nałożenie bana
24-05-2010 23:26 - Odp: Jak sprawdzić czy konto jest fikcyjne?
24-05-2010 22:57 - Odp: Wiara czyni cuda .
24-05-2010 21:27 - Odp: Kolejna "osobliwość" języka polskiego
24-05-2010 20:52 - Odp: Kopernik i kk.......nowa paranoja ?
24-05-2010 20:31 - Odp: Kolejna "osobliwość" języka polskiego
23-05-2010 22:11 - Kowalska w Lesie
07-05-2010 13:11 - Odp: Upadek
07-05-2010 09:57 - Odp: Upadek
06-05-2010 22:36 - Odp: Upadek
06-05-2010 21:08 - Odp: Upadek
06-05-2010 20:40 - Odp: Upadek
06-05-2010 20:22 - Odp: Upadek
06-05-2010 20:14 - Odp: Upadek
06-05-2010 20:00 - Odp: Upadek
06-05-2010 00:58 - Odp: Upadek
05-05-2010 14:11 - Odp: Upadek
05-05-2010 13:15 - Odp: Upadek
05-05-2010 11:49 - Odp: Upadek
05-05-2010 11:24 - Odp: Upadek
04-05-2010 18:10 - Odp: Kawały raz jeszcze
04-05-2010 16:42 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii.
04-05-2010 16:31 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii.
04-05-2010 15:45 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii.
04-05-2010 15:37 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii.
04-05-2010 15:22 - Odp: Upadek
04-05-2010 15:11 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii.
04-05-2010 14:15 - Odp: Upadek
04-05-2010 12:23 - Odp: Durnowate Święto Flagi.
04-05-2010 01:20 - Odp: Upadek
03-05-2010 22:31 - Odp: Orkiestra Pana Owsiaka
03-05-2010 21:50 - Odp: Kawały raz jeszcze
03-05-2010 21:20 - Odp: Kawały raz jeszcze
03-05-2010 21:11 - Odp: Orkiestra Pana Owsiaka
03-05-2010 18:19 - Odp: Durnowate Święto Flagi.
03-05-2010 17:56 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii.
03-05-2010 16:38 - Odp: Upadek
03-05-2010 16:26 - Odp: Upadek
02-05-2010 02:32 - Odp: Orkiestra Pana Owsiaka
02-05-2010 00:23 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni?
01-05-2010 23:23 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii.
01-05-2010 21:01 - Odp: Upadek
01-05-2010 01:29 - Odp: Upadek
01-05-2010 00:30 - Odp: Kler rzeszowski także kocha dzieci
01-05-2010 00:04 - Odp: Kler rzeszowski także kocha dzieci
30-04-2010 23:13 - Odp: Kler rzeszowski także kocha dzieci
30-04-2010 23:02 - Odp: Upadek
30-04-2010 22:08 - Odp: Upadek
30-04-2010 14:52 - Odp: Upadek
30-04-2010 02:46 - Odp: Upadek
29-04-2010 23:35 - Odp: Upadek
29-04-2010 21:21 - Odp: Upadek
29-04-2010 20:58 - Odp: Upadek
29-04-2010 19:27 - Upadek
28-04-2010 23:57 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni?
28-04-2010 21:47 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni?
28-04-2010 18:08 - Odp: Petycja w sprawie minusów
28-04-2010 16:45 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni?
28-04-2010 00:57 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni?
27-04-2010 20:05 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni?
27-04-2010 02:01 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni?
27-04-2010 01:40 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni?
27-04-2010 00:39 - Odp: Przy Wielkim Czwartku o pedofilii księżej jeszcze słów parę
27-04-2010 00:24 - Odp: Nowy dział
26-04-2010 23:38 - Odp: Nowy dział
26-04-2010 18:35 - Odp: Przy Wielkim Czwartku o pedofilii księżej jeszcze słów parę
26-04-2010 18:01 - Odp: Wątek widmo 4
25-04-2010 13:21 - Odp: Petycja w sprawie minusów
25-04-2010 10:28 - Odp: Petycja w sprawie minusów
23-04-2010 22:30 - Odp: Czego się boicie?
23-04-2010 00:58 - Odp: Katastrofa samolotu a państwo polskie
22-04-2010 23:34 - Odp: Petycja w sprawie minusów
22-04-2010 23:21 - Odp: Katastrofa samolotu a państwo polskie
22-04-2010 22:51 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy
22-04-2010 22:27 - Odp: Religia ucząca tolerancji...?
22-04-2010 22:02 - Odp: Petycja w sprawie minusów
22-04-2010 20:32 - Odp: Petycja w sprawie minusów
22-04-2010 18:29 - Odp: Petycja w sprawie minusów
22-04-2010 02:17 - Odp: Katolicy przeciwko "sekcie wojtylian" :-)
22-04-2010 00:04 - Odp: O zasadzie sprzeczności u Arystotelesa?
21-04-2010 23:36 - Odp: Petycja w sprawie minusów
21-04-2010 23:27 - Odp: Petycja w sprawie minusów
21-04-2010 21:19 - Odp: Petycja w sprawie minusów
21-04-2010 00:11 - Odp: O zasadzie sprzeczności u Arystotelesa?
20-04-2010 22:50 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy
20-04-2010 21:43 - Odp: Uprzejmie donosze ze ja to pier.dole
20-04-2010 21:31 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy
20-04-2010 19:11 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy
20-04-2010 18:44 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy
20-04-2010 11:59 - Odp: Uprzejmie donosze ze ja to pier.dole
20-04-2010 11:27 - Odp: Katolicy przeciwko "sekcie wojtylian" :-)
19-04-2010 19:25 - Odp: Benedykt XVI wstrząśnięty (ale nie zmieszany)
19-04-2010 00:20 - Odp: Płuca pękają ze śmiechu.
18-04-2010 21:06 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości.
Razem: 3271 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)