Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

25-04-2009 20:41 - Odp: Cyrk w Oazie
25-04-2009 20:15 - Odp: Drugie przyjście Chrystusa nie na rękę Watykanowi
25-04-2009 16:38 - Odp: Polki są skazane na poród w bólach?
25-04-2009 16:24 - Odp: Drugie przyjście Chrystusa nie na rękę Watykanowi
25-04-2009 15:56 - Odp: Inkwizytorzy "pamięci narodowej"
25-04-2009 15:47 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy
25-04-2009 15:29 - Odp: Cyrk w Oazie
25-04-2009 14:32 - Odp: Drugie przyjście Chrystusa nie na rękę Watykanowi
25-04-2009 14:25 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy
25-04-2009 14:05 - Odp: Inkwizytorzy "pamięci narodowej"
25-04-2009 13:11 - Odp: Pornografia jak hamburger?
25-04-2009 12:10 - Odp: Pornografia jak hamburger?
24-04-2009 17:22 - Odp: "Homofobia" piękności szkodzi?
24-04-2009 16:41 - Wiosną zawsze jest wesoło.
23-04-2009 18:44 - Odp: Obojetnosc do wszytkiego
23-04-2009 14:02 - Odp: Obojetnosc do wszytkiego
22-04-2009 19:33 - Odp: Polki są skazane na poród w bólach?
21-04-2009 12:45 - Odp: Polki są skazane na poród w bólach?
20-04-2009 21:57 - Odp: Polki są skazane na poród w bólach?
19-04-2009 21:52 - Odp: trudno wierzyć w boga
19-04-2009 17:52 - Odp: trudno wierzyć w boga
19-04-2009 16:26 - Odp: trudno wierzyć w boga
15-04-2009 20:17 - Odp: Czy bóg jest miłosierny?
13-04-2009 20:29 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza
11-04-2009 16:38 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza
11-04-2009 16:34 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza
11-04-2009 15:50 - Odp: Wredni wojujacy ateiści
11-04-2009 12:24 - Odp: Fotki i filmiki
09-04-2009 14:47 - Odp: Edukacyjne szambo
09-04-2009 12:56 - Odp: Tożsamość internautów
07-04-2009 19:27 - Odp: Drugie przyjście Chrystusa nie na rękę Watykanowi
07-04-2009 15:18 - Odp: Drugie przyjście Chrystusa nie na rękę Watykanowi
07-04-2009 09:19 - Odp: Jestem oburzona !!
07-04-2009 08:40 - Odp: Zagadka kryminalna
07-04-2009 08:27 - Odp: Przewidział trzęsienie ziemi we Włoszech...
07-04-2009 00:33 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
07-04-2009 00:18 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy
06-04-2009 14:39 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy
06-04-2009 13:53 - Odp: Dzieje religii katolickiej. Od powstania do dzisiaj.
04-04-2009 18:48 - Odp: Dlaczego ludzie wierzą w Boga ?
04-04-2009 10:24 - Odp: Czy są tu gościnie?
03-04-2009 15:56 - Odp: Kawały
03-04-2009 15:10 - Odp: Czy są tu gościnie?
03-04-2009 14:34 - Odp: Edycja posta "zapunktowanego".
02-04-2009 18:49 - Odp: Amok 2 kwietnia!!
02-04-2009 18:47 - Odp: Amok 2 kwietnia!!
02-04-2009 18:35 - Odp: Przypadek? A może ingerencja Boża?
02-04-2009 17:21 - Odp: Amok 2 kwietnia!!
02-04-2009 17:13 - Odp: Amok 2 kwietnia!!
02-04-2009 16:26 - Odp: Geje na Marsa
02-04-2009 08:00 - Odp: Powody rezygnacji Agnosiewicza...?
02-04-2009 07:56 - Odp: Powody rezygnacji Agnosiewicza...?
02-04-2009 07:41 - Odp: Przypadek? A może ingerencja Boża?
31-03-2009 15:49 - Odp: Czy bóg jest miłosierny?
31-03-2009 14:28 - Odp: Kawały
31-03-2009 14:01 - Odp: Czy bóg jest miłosierny?
31-03-2009 13:54 - Odp: Kawały
31-03-2009 07:06 - Odp: Człowiek bez życiorysu?
30-03-2009 14:17 - Odp: Czy bóg jest miłosierny?
29-03-2009 21:23 - Odp: Moje refleksje na temat forum
29-03-2009 11:03 - Odp: Słowniczek żeglarsko-kanoniczny.
29-03-2009 09:35 - Odp: Słowniczek żeglarsko-kanoniczny.
29-03-2009 09:28 - Odp: Słowniczek żeglarsko-kanoniczny.
28-03-2009 11:22 - Odp: Bogowie i ofiary
24-03-2009 17:59 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
23-03-2009 21:43 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
23-03-2009 21:34 - Odp: Skad sie biorą "moherowe berety" samice?
23-03-2009 20:49 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
23-03-2009 18:16 - Odp: Skad sie biorą "moherowe berety" samice?
23-03-2009 14:47 - Odp: Skad sie biorą "moherowe berety" samice?
21-03-2009 08:33 - Odp: Dlaczego należy poszukiwać prawdy?
21-03-2009 08:25 - Odp: Dlaczego należy poszukiwać prawdy?
20-03-2009 17:06 - Odp: Narodowość i wyznanie
20-03-2009 16:55 - Odp: Moje refleksje na temat forum
20-03-2009 16:19 - Odp: Narodowość i wyznanie
20-03-2009 16:15 - Odp: Narodowość i wyznanie
20-03-2009 15:59 - Odp: Moje refleksje na temat forum
20-03-2009 15:10 - Odp: Dlaczego ludzie tak mało pragną likwidacji śmierci?"
19-03-2009 10:54 - Odp: Wyzwanie dla ateistów
17-03-2009 20:59 - Odp: Kara za poglądy?
17-03-2009 19:37 - Odp: Kara za poglądy?
17-03-2009 13:51 - Odp: Kara za poglądy?
17-03-2009 12:26 - Odp: Nieracjonalny ateista ?!
15-03-2009 21:17 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza
15-03-2009 21:03 - Odp: transfuzja krwii
15-03-2009 21:01 - Odp: transfuzja krwii
15-03-2009 20:52 - Odp: Moje refleksje na temat forum
15-03-2009 19:30 - Odp: Moje refleksje na temat forum
15-03-2009 19:17 - Odp: "W bólach rodzić bedziesz."
15-03-2009 19:07 - Odp: Co się dzieje z człowiekiem po śmierci
15-03-2009 18:44 - Odp: transfuzja krwii
15-03-2009 18:28 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
15-03-2009 18:05 - Odp: Moje refleksje na temat forum
15-03-2009 17:51 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
15-03-2009 17:37 - Odp: Cud uznany przez Kościół - noga po amputacji pojawiła się
15-03-2009 17:20 - Odp: Moje refleksje na temat forum
15-03-2009 16:16 - Odp: Moje refleksje na temat forum
15-03-2009 16:12 - Odp: Niekonsekwencja kreacjonizmu
15-03-2009 16:05 - Odp: Moje refleksje na temat forum
15-03-2009 15:58 - Odp: Moje refleksje na temat forum
Razem: 3623 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)