 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-03-2015 05:26 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Religia Prawdy
-7 na 15 | W związku z głupotami, które co poniektórzy wypisują na temat Religii, Wiary i Boga przedstawiam bardzo pokrótce genezę i założenia Religii Prawdy, której jestem twórcą. Ogólnie Religia to Wiara w Boga, o którego istnieniu nie wiemy, jedynie zakładamy, że istnieje Bóg=Duch (Duch, a więc coś abstrakcyjnego, niewyobrażeniowego), który jest stwórcą świata materialnego. Natomiast ślepe religie (pseudo religie) to wiary w różne wyobrażenia Boga, o którego istnieniu i działalności ich wyznawcy posiadają jakąś wiedzę zapisaną w tzw. "świętych" księgach, np: Bóg Jehowa wybrał sobie jeden naród, któremu pomagał mordować inne narody, albo Bóg Allah (który jest podobno tym samym bogiem co Jehowa) wybrał sobie inny naród, któremu każe: (9 sura: A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki!), albo Bóg Trójca Przenajświętsza (który jest podobno tym samym bogiem co Jehowa (Allah) tylko dodatkowo składa się jeszcze z Syna i Ducha). Myślę, że te 3 przykłady wystarczą, żeby zrozumieć, czym Bóg (Duch) różni się od bogów wyobrażeniowych i 300 milionów bogów hinduizmu i innych pseudo religii wyobrażonych jako słoń, krowa, szczur, ośmioramienny młodzieniec itd.... wymieniać już nie trzeba. 1. Religia Prawdy powstała 2 maja 2010 roku. Jej wyznawcy nie wiedzą, czy Bóg=Duch istnieje, jedni wierzą, że tak, inni nie wierzą, że istnieje. Skąd ten paradoks, że są wyznawcy, którzy nie wierzą w istnienie Boga, otóż Religia Prawdy nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących, ale jej wyznawcami są czyniący dobro, a więc ten sam człowiek, gdy czyni dobro jest wyznawcą Religii Prawdy, a gdy czyni zło, nie jest. Z powyższego wynika, że większość ludzi nawet nie wie, że są wyznawcami Religii Prawdy. 2. Religia Prawdy zakończyła duchowo ślepe religie, które nie dość, że wierzą w wyobrażenia, zamiast w Boga, to jeszcze dzielą ludzi na swoich wiernych, których grupują w kościołach, związkach wyznaniowych, sektach i resztę ludzi, którzy nie należą do tych instytucji. 3. Religia Prawdy nigdy nie była, nie jest i nigdy nie będzie żadną instytucją, ponieważ nie dzieli ludzi na swoich wiernych i resztę, lecz łączy ludzi dobrej woli we wspólnym budowaniu Miłości na Ziemi, bez względu na to, czy ktoś należy jeszcze do jakiegoś instytucjonalnego kościoła, jest wyznawcą jakiejś ślepej religii, czy jest niewierzącym. 4. Wiara w Boga to nie przymus, wszyscy ludzie są wolni, dlatego Religia Prawdy nikogo nie przekonuje do wiary, tylko do czynienia Miłości. 5. Kościół Boga to cała Ziemia, nie podział na miejsca święte i zwyczajne. Kościół Boga to wszyscy ludzie dobrej woli. 6. Religia Prawdy opiera się tylko na jednym dogmacie: Absolutną Prawdą jest Miłość. To by było pokrótce, więcej tutaj: boskaprawda.blogspot.com/ | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 Dalej..#481 2 na 4 | 4poryroku (951 punktów) | Odp: Religia Prawdy - wygląd Ducha ... buława |
> Owszem "buława" jest piękna, takich fotek w dobrej jakości jeszcze nigdzie nie widziałem. Bardzo ważnym dla autentyczności zdjęcia jest to, że jest ona moja własna. Wiem w jakich warunkach ona powstała a to oznacza, że to i inne podobne zdjęcia można powtórzyć.Chętnie obejrzę kolejne buławy. > Najważniejszym jest jednak to o czym świadczy takie zdjęcie ... "buława" jest produktem naszej myśli, a to oznacza że myśli funkcjonują poza ciałem ... tak daleko jak sięgają nasze myśli, tak daleko od materialnego ciała funkcjonuje nasza "buława".Czy można z całkowitą pewnością stwierdzić kto jest właścicielem buławy? Moje myśli krążyły ostatnio wokoło Plutona. Teraz powinny być blisko Ciebie Zbyszku z Warszawy. Zrób może fotke, może uda się jakieś cechy osobnicze znaleźć i np odróżnić moja buławę od buławy Jacka. > Z tej obserwacji wynika, że jako ludzie funkcjonujemy nie tylko w świecie materialnym ale również w świecie dla nas niewidzialnym (bez przyrządów buławy nie zobaczysz) a zdjęcie jest potwierdzeniem istnienia takiego świata. To zdjęcie przemawia za prawdziwością jasnowidzenia i telepatii, są one bowiem oddziaływaniem myśli naszej na odległość poza ciałem. Jeśli taki wniosek wynika zaledwie pośrednio to są również takie zdjęcia co nie pozostawiają żadnych wątpliwości, a wniosków wynika z tego znacznie więcej.Masz rozmach w snuciu wniosków. Jeżeli masz ochotę daj upust i rozwiń swoja wypowiedź. > Wspominam o tym aby zwrócić waszą uwagę na doniosłość tej obserwacji, tak bowiem wygląda rzeczywistość w jakiej żyjemy pomimo, że trudno jest to pogodzić z dotychczas nabytą świadomością oraz naszą wiedzą choćby i uniwersytecką. Nie chodzi w tym przypadku o to w co kto wierzy i co komu wydaje się. To zdjęcie to twardy dowód jaki można dać każdemu do ręki aby przemyślał sobie temat indywidualnie.> Pozdrawiam> (23lipiec2015_ZbyszekzWarszawy)Ja naprawdę zwracam uwagę na doniosłość tego odkrycia. W końcu biorę w nim udział licząc na zdjęcie mojej buławy. |
| ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Religia Prawdy - wygląd Ducha ... myśli poza ciałem | > >... To zdjęcie przemawia za prawdziwością jasnowidzenia i telepatii, są one bowiem oddziaływaniem myśli naszej na odległość poza ciałem.> Chętnie obejrzę kolejne buławy. Czy można z całkowitą pewnością stwierdzić kto jest właścicielem buławy? ... Jeżeli masz ochotę daj upust i rozwiń swoja wypowiedź. Ja naprawdę zwracam uwagę na doniosłość tego odkrycia...Odpowiedź na twoje pytania daje przypadek Krzysztofa Jackowskiego, on bez problemu na odległość identyfikuje osobę personalnie, potrafi wskazać dokładnie jej lokalizację oraz opisać przebieg zdarzenia jaki miał miejsce w przeszłości. Aby rozwinąć swoje myśli w temacie takich zdjęć jak "buława" (tak aby stały się dojrzałe), ja osobiście potrzebowałem ładnych parę lat. Ten dowód na fakt lokalizacji myśli poza ciałem , musi ułożyć się w świadomości a potem przychodzi taki moment kiedy jesteśmy w stanie pogodzić się uzasadnieniem racji takich zjawisk jak klątwa, hipnoza, urok, telepatia, intuicja, wróżba, przeczucie i wiele innych . Pozdrawiam (24lipiec2015-ZbyszekzWarszawy) |
#483 3 na 5 | 4poryroku (951 punktów) | Odp: Religia Prawdy - wygląd Ducha ... myśli poza ciałem |
> Odpowiedź na twoje pytania daje przypadek Krzysztofa Jackowskiego, on bez problemu na odległość identyfikuje osobę personalnie, potrafi wskazać dokładnie jej lokalizację oraz opisać przebieg zdarzenia jaki miał miejsce w przeszłości.A czytałeś o Konstantym Gotnickim? Podobno pomiędzy nim a Jackowskim istnieje konflikt. Nie pamiętam gdzie ale czytałem o tym, że jeden drugiem zarzuca kłamstwa. Każdy z nich twierdzi, że ten drugi to oszust. Może dzięki kolejnym zdjęciom buław udałoby się rozwiazać spór? Obaj mają rzesze zwolenników ale Gotnicki jest mało znany. Tylko z polecenia. Taka hermetyczna grupa. Wiesz jak jest łatwo sprawdzić czy ktoś jest jasnowidzem? Wejdź do niego i uderz go w twarz. Od razu wiadomo jakiej maści to fachowiec. > Aby rozwinąć swoje myśli w temacie takich zdjęć jak "buława" (tak aby stały się dojrzałe), ja osobiście potrzebowałem ładnych parę lat.Jakie rodzaju trening stosujesz/stosowałeś? Ja próbuje medytować i wtedy faktycznie moje myśli dojrzewają ale nie sa materialne. Ha! Teraz sobie przypomniałem że kiedyś jak medytowałem to zupełnie nie wiem dlaczego zegarek (z elektronicznym wyświetlaczem) zmienił swoją godzine na punkt 12:00! Może to to? > Ten dowód na fakt lokalizacji myśli poza ciałem , musi ułożyć się w świadomości a potem przychodzi taki moment kiedy jesteśmy w stanie pogodzić się uzasadnieniem racji takich zjawisk jak klątwa, hipnoza, urok, telepatia, intuicja, wróżba, przeczucie i wiele innych .Doświdczyłeś kiedyś: "klątwa, hipnoza, urok, telepatia, intuicja, wróżba, przeczucie i wiele innych"? A może sam potrafisz? > Pozdrawiam> (24lipiec2015-ZbyszekzWarszawy)I ja pozdrawiam > |
#484 1 na 3 | Willmaster (423 punktów) | Odp: Religia Prawdy - trudne pytania | Ja również.
Po śmierci jest to co ma być. |
#485 4 na 4 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Religia Prawdy - trudne pytania | |
#486 3 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Religia Prawdy - wygląd Ducha ... myśli poza ciałem | > Teraz sobie przypomniałem że kiedyś jak medytowałem to zupełnie> nie wiem dlaczego zegarek (z elektronicznym wyświetlaczem) zmienił> swoją godzine na punkt 12:00! Może to to?Cud panie, cud!! Elektrony uciekły, niczym podczas wizyty UFO w biały dzień!  > Doświdczyłeś kiedyś: "klątwa, hipnoza, urok, telepatia, intuicja,> wróżba, przeczucie i wiele innych"? A może sam potrafisz?Pewnie potrafi, ale na takiego speca to już zbyt słaby Zbyszek na spółkę z Jackowskim i Sławkiem Mankiewiczem (Duchem Prawdy) są. Nawet tytuł przed nazwiskiem tj. mgr inż. nie pomoże www.youtube.com/watch?v=7zJvX1Hv0AsZaczyna się w 40 sek, później jest już tylko lepiej
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Religia Prawdy - wygląd Ducha ... myśli poza ciałem | > Doświdczyłeś kiedyś: "klątwa, hipnoza, urok, telepatia, intuicja, wróżba, przeczucie i wiele innych"? A może sam potrafisz? ... Jakie rodzaju trening stosujesz ? ...Doświadczyłem lub byłem świadkiem każdego z wymienionych oddziaływań. Za każdym razem robi ono na mnie duże wrażenie kiedy uzmysłowię sobie co się stało. Potrafi to każdy człowiek lecz nie u każdego oddziaływanie jest równie mocne. Najczęściej postępujemy nieświadomie lub niechcący a potrafi to nawet dziecko. Jesteśmy wyposażeni w te umiejętności naturalnie od urodzenia, tak więc nazywanie ich zjawiskami nadprzyrodzonymi jest nieporozumieniem. Takie umiejętności można trenować poprzez świadome zwracanie uwagi na współzależności pomiędzy naszymi myślami, odczuciami a tym co się dzieje wokoło. Fajnie opisuje to Krzysztof Jackowski oraz Duch Prawdy każdy na swojej internetowej stronie. Najważniejszym jest aby to zauważyć i uświadomić sobie. Nie stosuję żadnych specjalnych technik treningu, nie param się tym zawodowo, całość traktuję jako ciekawostkę naukową. > ... Każdy z nich twierdzi, że ten drugi to oszust...Tak też może być kiedy oboje mają rację i żaden nie zamierza przyznać jej drugiemu. > >Odpowiedź na twoje pytania daje przypadek Krzysztofa Jackowskiego, on bez problemu na odległość identyfikuje osobę personalnie, potrafi wskazać dokładnie jej lokalizację oraz opisać przebieg zdarzenia jaki miał miejsce w przeszłości.Wielka szkoda, że właśnie ten fragment mojej wypowiedzi nie zwrócił waszej uwagi i żaden z was nie podjął dyskusji w tym temacie aby go rozwinąć, a jest nad czym zastanowić się skoro jest to udowodnione ... może za rok, a może za 20 lat ? Pozdrawiam (25lipiec2015-ZbyszekzWarszawy) |
#488 5 na 7 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Religia Prawdy - wygląd Ducha ... myśli poza ciałem |
> Doświdczyłeś kiedyś: "klątwa, hipnoza, urok, telepatia, intuicja, wróżba, przeczucie i wiele innych"?Ja doświadczam codziennie. Jak dochodzę do przejścia przez ulicę, jakieś przeczucie każe mi się rozejrzeć na boki. I popatrz tylko - zawsze w pobliżu jest jakiś samochód! Jasnowidzenie czy co?  |
#489 5 na 5 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Religia Prawdy - wygląd Ducha ... myśli poza ciałem |
> Odpowiedź na twoje pytania daje przypadek Krzysztofa Jackowskiego, (...) jest to udowodnioneKto to udowodnił, kiedy i przy użyciu jakiej metody naukowej? |
#490 1 na 1 | Spring (1174 punktów) | Odp: Religia Prawdy - wygląd Ducha ... myśli poza ciałem | > Wiesz jak jest łatwo sprawdzić czy ktoś jest jasnowidzem? Wejdź do niego i uderz go w twarz. Od razu wiadomo jakiej maści to fachowiec.Aby sprawdzić czy ktoś jest imbecylem, wystarczy dać mu się wypowiedzieć. |
#491 3 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Religia Prawdy - wygląd Ducha ... myśli poza ciałem | > > Odpowiedź na twoje pytania daje przypadek Krzysztofa Jackowskiego,> > (...) jest to udowodnione> Kto to udowodnił, kiedy i przy użyciu jakiej metody naukowej?Kol. Zbyszkowi to się zdaje, że kaganek wiedzy nam tu wlewa i pierwszy raz mówi o jasnowidzeniu, telepatii, hipnozie, wpływaniu na zdrowie człowieka na odległość, a już w szczególności o Jackowskim i jego "zdolnościach". Nic bardziej błędnego: www.racjonalista.pl/forum.php/s,555990#gorawww.racjonalista.pl/forum.php/s,555379#gorawww.racjonalista.pl/forum.php/s,555180#gorawww.racjonalista.pl/forum.php/s,667531#gorawww.racjonalista.pl/forum.php/s,651417#gorawww.racjonalista.pl/forum.php/s,586642#goraNiekiedy dyskutowaliśmy o dalszych konsekwencjach postulowanego jasnowidzenia i telepatii, które co rusz odbijają się w mediach szerokim echem. Serdecznie pozdrawiam!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#492 -1 na 3 | ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Religia Prawdy - wygląd Ducha ... dowód | > >Odpowiedź na twoje pytania daje przypadek Krzysztofa Jackowskiego, (...) jest to udowodnione> Kto to udowodnił, kiedy i przy użyciu jakiej metody naukowej?Lilly, ja z nieletnimi nie rozmawiam na forum ... gdybyś miała taki "dokument" co się nazywa "Dowód Osobisty" to byś takich pytań nie zadawała. Pozdrawiam ciebie słoneczko. (25lipiec2015-ZbyszekzWarszawy) |
#493 1 na 3 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Religia Prawdy - wygląd Ducha ... dowód | Synku, ja mam prawie 60 lat, nie rozśmieszaj mnie. |
#494 2 na 4 | 4poryroku (951 punktów) | Odp: Religia Prawdy - wygląd Ducha ... myśli poza ciałem | > > Wiesz jak jest łatwo sprawdzić czy ktoś jest jasnowidzem? Wejdź do niego i uderz go w twarz. Od razu wiadomo jakiej maści to fachowiec.> Aby sprawdzić czy ktoś jest imbecylem, wystarczy dać mu się wypowiedzieć.> Oj tam, oj tam. Skąd wiesz że Zbyszek z wawy nie jest zwyczajnym trollem? Pisząc na forum może przyjąć dowolny punkt widzenia i go prezentować mając zupełnie inne poglądy. No chyba że piszesz o mnie to tutaj pełna zgoda. |
#495 2 na 4 | 4poryroku (951 punktów) | Odp: Religia Prawdy - wygląd Ducha ... dowód | > >>Odpowiedź na twoje pytania daje przypadek Krzysztofa Jackowskiego, (...) jest to udowodnione> >Kto to udowodnił, kiedy i przy użyciu jakiej metody naukowej?> Lilly, ja z nieletnimi nie rozmawiam na forum ... gdybyś miała taki "dokument" co się nazywa "Dowód Osobisty" to byś takich pytań nie zadawała.> Pozdrawiam ciebie słoneczko.> (25lipiec2015-ZbyszekzWarszawy)> Mam nadzieję że ten wpis będący świadectwem braku sensownej argumentacji jest Twoim łabędzim śpiewem. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|