Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
08-08-2015 12:48Olek Mularski (3178 punktów)Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb.
Ocena 16 na 18
Z przykrością i żalem donoszę o powstawaniu w Kentucky, w USA ogromnego kreacjonistycznego centrum indoktrynacji i muzeum. Kosztująca setki milionów konstrukcja będzie miała kształt arki Noego, 155 metrów długości i 5 pięter. Podobno ma być budowana wg "oryginalnych" planów, jednak coś chyba nie wyszło, bo wymiary mitycznej arki były nieco mniejsze- 300 łokci długości, 50 łokci szerokości i 30 łokci wysokości, przyjmując, że łokieć miał 44,5 cm, to wymiary arki wynosiły 133,5 × 22,3 × 13,4 m. To nie jest jednak najważniejsze. Ta ogromna budowla powstaje w niesamowitym jak na konstrukcję drewnianą tempie i ma być gotowa już na początku 2016 roku. Świadczy to o nadal potężnym finansowaniu doktryny kreacjonistycznej z różnych źródeł i wciąż dużej jej popularności.

Gdy ta ideologiczno-architektoniczna maszkara powstanie w jej wnętrzu znajdzie się interaktywne, bardzo nowoczesne muzeum kreacjonizmu pełne fałszywych dowodów na słuszność doktryny kreacjonizmu młodej ziemi. Będzie się można między innymi dowiedzieć, że ziemia ma 6000 lat, oraz że dinozaury wymarły stosunkowo niedawno i ostatnie z nich stąpały po naszej planecie około 150 lat temu.

Część tego przybytku jest już czynna i funkcjonuje ku chwale głupoty. W ostatnim roku odwiedziło ją 250 tysięcy Amerykanów.

Oczywiście całości tego przybytku przyklaskują różne kościoły chrześcijańskie i sowicie ślą wsparcie finansowe dla projektu.

fakty.tvn2(*)erza-w-kreacjonizm,561484.html

Jeden tego typu wynalazek raczej nie jest groźny. Gdyby jednak miało powstać ich więcej mogłyby one stanowić poważne zagrożenie dla stosunkowo nisko wykształconego amerykańskiego społeczeństwa. Obecnie kreacjonizm popiera około 40% obywateli USA.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..
#166
06-10-2015 20:06
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: Kreacjonistyczna hydra - poczęstunek ?
W odpowiedzi ZbyszekzWarszawy
100 lat!

Drobner + 100 gram.


Biblijny mit o potopie potwierdza H. Sienkiewicz w książce "Potop".
www.racjonalista.pl/forum.php/s,673009#w676891

#167
06-10-2015 20:07
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: Kreacjonistyczna hydra - poczęstunek ?
W odpowiedzi ZbyszekzWarszawy
100 lat!

Drobner + 100 gram.

Biblijny mit o potopie potwierdza H. Sienkiewicz w książce "Potop".
www.racjonalista.pl/forum.php/s,673009#w676891

#168
06-10-2015 20:08
 Ocena 6 na 6
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kreacjonistyczna hydra - poczęstunek ?
W odpowiedzi Drobner
Oj Drobnerze który to już raz dzisiaj te 100 gram?

Jeśli ktoś tkwi w błędzie i chce w nim pozostać, cóż można na to poradzić...

#169
06-10-2015 20:09
 Ocena 1 na 3
ZbyszekzWarszawy (299 punktów)Odp: Kreacjonistyczna hydra - a Stworzenie świata
W odpowiedzi W.R.

>Czyli nie posłuchasz dobrej rady i się jeszcze bardziej cofniesz oj biedaku. Już się boje ... jakie nam tu bajki podeślesz ...

Bardzo źle musi być z tobą skoro z baranami i osłami rozmawiasz.

Powodzenia.
(6październik2015-ZbyszekzWarszawy)

#170
06-10-2015 20:10
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)Odp: Kreacjonistyczna hydra - poczęstunek ?
W odpowiedzi ZbyszekzWarszawy
..iwizisz zbychu,

zaszynamcie rozumieć

osochozzii...

Drobner + 500 gram.. i arka pusta..


Biblijny mit o potopie potwierdza H. Sienkiewicz w książce "Potop".
www.racjonalista.pl/forum.php/s,673009#w676891

#171
06-10-2015 20:14
 Ocena 5 na 5
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kreacjonistyczna hydra - poczęstunek ?
W odpowiedzi Drobner
>Drobner + 500 gram.. i arka pusta..
Litr na dwoje to nic. Hep!
Najmłodszy leci po następną flaszkę.

Jeśli ktoś tkwi w błędzie i chce w nim pozostać, cóż można na to poradzić...

#172
06-10-2015 20:35
 Ocena 3 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Kreacjonistyczna hydra - żyli po 30 tys. lat ?
W odpowiedzi Zielony Tygrys
> Niniejszym podkradam sobiedostopki jako warte upowszechniania.
> Duchu Prawdy dziękuje bardzo.

Martwię się o naszego stałego forumowicza. Spuchnie nam Duszysko, odleci jeszcze dalej.. przywołuję Cię do porządku

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#173
06-10-2015 20:45
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Kreacjonistyczna hydra - a Stworzenie świata
W odpowiedzi ZbyszekzWarszawy
> Bardzo źle musi być z tobą skoro z baranami i osłami rozmawiasz.

A propos, jak tam sprawa znaleziska wymienionych tabliczek, może coś już wiadomo..?


Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#174
06-10-2015 20:45
 Ocena 3 na 3
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kreacjonistyczna hydra - żyli po 30 tys. lat ?
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>Martwię się o naszego stałego forumowicza. Spuchnie nam Duszysko, odleci jeszcze dalej..
Na Księżyc?

Jeśli ktoś tkwi w błędzie i chce w nim pozostać, cóż można na to poradzić...

#175
06-10-2015 20:50
 Ocena 4 na 4
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Kreacjonistyczna hydra - żyli po 30 tys. lat ?
W odpowiedzi Zielony Tygrys
>Na Księżyc?

Właśnie. I będzie trzeci Polak w kosmosie (drugi to Macierewicz).

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#176
06-10-2015 20:54
 Ocena 6 na 6
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kreacjonistyczna hydra - żyli po 30 tys. lat ?
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>>Na Księżyc?
> Właśnie. I będzie trzeci Polak w kosmosie (drugi to Macierewicz).
Trzeci na Księżycu...
Twardowski, ten pijak i hulaka, nie pasuje do tego towarzystwa.
Mości Twardowski! Tutaj leją, piją, lulki palą! Schodź na dół!


Jeśli ktoś tkwi w błędzie i chce w nim pozostać, cóż można na to poradzić...

#177
06-10-2015 21:02
 Ocena 3 na 3
W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kreacjonistyczna hydra - żyli po 30 tys. lat ?
W odpowiedzi Zielony Tygrys
Ale diabeł nań tu czeka nie wiem co gorsze ja bym chyba jednak diabła wybrał ostatecznie mniejsze cierpienia

#178
06-10-2015 21:06
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Odp: Kreacjonistyczna hydra - żyli po 30 tys. lat ?
W odpowiedzi Zielony Tygrys
>>Jeśli ktoś tkwi w błędzie i chce w nim pozostać, cóż można na to poradzić...
>Zgadzam się z tobą w stu, co ja mówię, w tysiącu procentach.

Ha!
Nie tylko Ty umiesz ugryźć się we własny ogon!
Imaginuj sobie Waćpani...

Ciekawe, czy On Sam już wie?

Co ja gadam?
Duch wie wszystko...

Drobner + 1000% spiritus...


Biblijny mit o potopie potwierdza H. Sienkiewicz w książce "Potop".
www.racjonalista.pl/forum.php/s,673009#w676891

#179
06-10-2015 21:07
 Ocena 5 na 5
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kreacjonistyczna hydra - żyli po 30 tys. lat ?
W odpowiedzi W.R.
>Ale diabeł nań tu czeka nie wiem co gorsze ja bym chyba jednak diabła wybrał ostatecznie mniejsze cierpienia
nie pamiętasz, że diabeł jak ujrzał panią Twardowską to jak czmychnął tak dotąd czmycha?
no i własnie. Twardowski żonaty byl, co on się głupiego diabła miałby bać.

Jeśli ktoś tkwi w błędzie i chce w nim pozostać, cóż można na to poradzić...

#180
06-10-2015 21:16
 Ocena 3 na 3
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kreacjonistyczna hydra - żyli po 30 tys. lat ?
W odpowiedzi Drobner
Nie było cię to i zaległości forumowe masz. Pewnie, że wie i nawet ustosunkować się zdążył.
Myszka do boju, klawiatura w dłoń i wąteczek goń goń goń!


Jeśli ktoś tkwi w błędzie i chce w nim pozostać, cóż można na to poradzić...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365