 |
Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-08-2015 12:48 | Olek Mularski (3178 punktów) | Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb.
16 na 18 | Z przykrością i żalem donoszę o powstawaniu w Kentucky, w USA ogromnego kreacjonistycznego centrum indoktrynacji i muzeum. Kosztująca setki milionów konstrukcja będzie miała kształt arki Noego, 155 metrów długości i 5 pięter. Podobno ma być budowana wg "oryginalnych" planów, jednak coś chyba nie wyszło, bo wymiary mitycznej arki były nieco mniejsze- 300 łokci długości, 50 łokci szerokości i 30 łokci wysokości, przyjmując, że łokieć miał 44,5 cm, to wymiary arki wynosiły 133,5 × 22,3 × 13,4 m. To nie jest jednak najważniejsze. Ta ogromna budowla powstaje w niesamowitym jak na konstrukcję drewnianą tempie i ma być gotowa już na początku 2016 roku. Świadczy to o nadal potężnym finansowaniu doktryny kreacjonistycznej z różnych źródeł i wciąż dużej jej popularności. Gdy ta ideologiczno-architektoniczna maszkara powstanie w jej wnętrzu znajdzie się interaktywne, bardzo nowoczesne muzeum kreacjonizmu pełne fałszywych dowodów na słuszność doktryny kreacjonizmu młodej ziemi. Będzie się można między innymi dowiedzieć, że ziemia ma 6000 lat, oraz że dinozaury wymarły stosunkowo niedawno i ostatnie z nich stąpały po naszej planecie około 150 lat temu. Część tego przybytku jest już czynna i funkcjonuje ku chwale głupoty. W ostatnim roku odwiedziło ją 250 tysięcy Amerykanów. Oczywiście całości tego przybytku przyklaskują różne kościoły chrześcijańskie i sowicie ślą wsparcie finansowe dla projektu. fakty.tvn2(*)erza-w-kreacjonizm,561484.htmlJeden tego typu wynalazek raczej nie jest groźny. Gdyby jednak miało powstać ich więcej mogłyby one stanowić poważne zagrożenie dla stosunkowo nisko wykształconego amerykańskiego społeczeństwa. Obecnie kreacjonizm popiera około 40% obywateli USA. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..| ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? | > >Jak nie przychodzi tobie nic do głowy ...> Fakt. Nie przychodzi mi nic takiego do głowy. Ja już 50 lat temu wyrosłam z głupich pomysłów.  Nie wątpię, że stać cię aby jeszcze poszaleć. Wykaż się większym zaufaniem dla własnych zmysłów. www.racjon(*).php/s,673009/z,0/d,18#w680272Na załączonej fotografii od lewej jest symbol Stworzenia Świata - egi orphic ... jest tu nasz wąż i w nawinięciu na jajko przypomina on kształtem dżed. Następne zdjęcie przedstawia ogniwo Volty ono również przypomina energetyczny układ dżed. Następne foto to SkyFish w pozycji pionowej o dziwo również przypomina figurę energetyczną dżed. Jak widzisz, dżed to wymuszona przez przyrodę użyteczna energetyczna forma. Tak więc również i dżed na reliefie z Dendery powinien służyć w połączeniu z tubą jako urządzenie użytkowe. Jednak jakie jest jego przeznaczenie ? > Bez potrzeby mnożysz byty (nadnaturalne), a wyjaśnienie obrazka leży na tacy.Nie widzę niczego na tacy, wręcz przeciwnie - ktoś mocno napracował się aby zagmatwać sprawę. Nie ma czegoś takiego jak byty nadnaturalne, każdy byt powstaje w naturalny dla przyrody sposób. Przy okazji poruszyłaś ciekawy problem do omówienia na inną okazję : czy byty (dusze) rozmnażają się, zakładając że nie umierają wraz z ciałem ? Być może one tylko zmieniają ciało tak jak my ubranie ? Pozdrawiam (13październik2015-ZbyszekzWarszawy) |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? | > prawdopodobnie Duch Prawdy nam pomoże, to chyba urządzenie z jego branży.Niestety nie jestem w stanie pomóc, wygląda jak urządzenie elektryczne, rodzaj telefonu z anteną? i te przykucnięte postacie jakby symbolika, że są w środku tej maszyny i prowadzą rozmowę?..., ale jest wiele tajemniczych rzeczy w historii, które wskazują, że mogła być kiedyś zaawansowana cywilizacja, np. idealnie dopasowane do siebie wielkie bloki kamienne, które wyglądają jak cięte laserem, albo podobne budowle w Ameryce, Afryce i Azji ustawione w jednej linii tak, jakby ludzie wiedzieli, że Ziemia jest kulą i nie stanowiło dla nich problemu przemieszczanie się tysiące kilometrów między kontynentami. > >Żarty na bok, chyba nie mówisz o łopacie, którą Duch przerzucał w komórce węgiel dostrzegając nagle orby .Nie posiadam komórki i nie przerzucam węgla łopatą, palę drewnem. > Duch Prawdy specjalizuje się w oddziaływaniach energii mentalnej,Nie specjalizuję się, raz w życiu miałem 7 dniową iluminację, żona jest fotografem i od 30 lat robi zdjęcia, to może przypadek, że akurat w tych dniach, gdy w mojej głowie rodziły się duchowe myśli, na zdjęciach fruwają wokół mnie orby. Pozdrawiam serdecznie. 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#303 1 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? | > Jak nie przychodzi tobie nic do głowy> to może Duch Prawdy nam pomożeZbyszku, przyszło Ci może już do głowy, gdzie w Twoim domowym archiwum znajdują się informacje na temat kto odkrył domniemane tabliczki sumeryjskie z przed - jak napisałeś - 10 tys. lat i kiedy to się stało? Jak nie masz czasu szukać (coś mi mówi, że z szukaniem jest subtelny problem), to może jakiś jasnowidz lub Sławek Mankiewicz pomoże, ten ostatni ponoć specjalizuje się w oddziaływaniach energii mentalnej. Gdyby żadnego synału nie odebrał, byłaby to również cenna wskazówka.. Pozdrowienia
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#304 6 na 6 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? | No i masz. Mówię, tłumaczę, jak grochem o ścianę. Chyba jednak nie mam talentu pedagogicznego... A to? To też jest "figura energetyczna"?  To nie jest żadna "tuba", tylko stela. Kamienna, płaska, z wężami. Tym, który ją podnosi, jest Ozyrys przedstawiony tu jako dżed, początek i trwanie. Drugą taką stelę podnosi Ra. Postacie poniżej to bóstwa, pomagające stwarzać świat. Czego jeszcze nie rozumiesz? |
#305 -1 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - telefony komórkowe ? | > nie przyszedłem tu dla zabawy, dla której wy tu jesteście> i choćbyście milion razy przekłamali, nazwali mnie nawiedzonym> chorym, idiotą...Tak wiemy, powiedziałeś to już prawie rok temu. Nie przyszedłeś rozmawiać. Jesteś w swojej imaginacji Mesjaszem, więc przyszełeś głosić tutaj swoją prawdę  i zbawiać nas od rozumu. Sławku Mankiewiczu, wygląda na to, że masz w sobie nieskońćzone pokłady megalo manii Synonim do słowa megalomania: mania wielka.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? | ... prawdopodobnie Duch Prawdy nam pomoże, to chyba urządzenie z jego branży. > Niestety nie jestem w stanie pomóc, wygląda jak urządzenie elektryczne, rodzaj telefonu z anteną? i te przykucnięte postacie jakby symbolika, że są w środku tej maszyny i prowadzą rozmowę?...  - reliefy z Dendery Co to jest za urządzenie, tego nikt nie będzie wiedział na 100 % do czasu aż takie lub podobne urządzenie zostanie uruchomione. O komunikacji mentalnej mówi nam pozycja na kolanach z rękami złożonymi jak do modlitwy. Obecność urządzenia dżed (symbolu Ozyrysa, boga przemiany śmierci w odrodzone życie), świadczy o tym że to on zasila ... "ożywia" jego działanie. Twoje skojarzenie jest identyczne z moim ... te postacie są z myślami wewnątrz tej maszyny i prowadzą rozmowę, ich głowy są jakby połączone z tubą. Moim zdaniem jest to urządzenie do komunikacji telepatycznej ... może też być to urządzenie wykorzystywane do porozumiewania się ze światem zmarłych. Anteny rogowe przy tubach potwierdzają przeznaczenie urządzenia jako środka komunikacji, anteny mają wszystkie nasze urządzenia do łączności bezprzewodowej. Pozostaje do rozstrzygnięcia do czego potrzebny jest gruby kabel łączący tubę ze skrzynką ... wyjaśnienie tego pozwolę sobie zatrzymać dla siebie (aby ktoś przypadkiem nie wyrwał po Nobla beze mnie). Pozycja jak do modlitwy oraz rogi przy nadajniku powinny być dla nas wskazówką do ustalenia kto był odbiorcą telepatycznego sygnału , a prędzej wskazówką do ustalenie wyglądu odbiornika. Lilly Amina wspomniała wcześniej, że to nie Egipcjanie nosili rogi na głowie lecz egipskie boginie. Zobaczmy jak wyglądają egipscy bogowie oraz co które z nich nosiło na głowie.  - egipscy bogowie. Czy te nakrycia głowy mogą być odbiornikami telepatycznego sygnału ? ... a może Lilly Amina nam pomoże wyjaśnić dlaczego one własnie tak wyglądają ? ... po co oni taką stodołę na głowę zakładali ? ... Pozdrawiam. (15październik2015-ZbyszekzWarszawy) |
#307 4 na 4 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? | > - reliefy z Dendery> Co to jest za urządzenie, tego nikt nie będzie wiedział na 100 % do czasu aż takie lub podobne urządzenie zostanie uruchomione. |
#308 6 na 6 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? | > to chyba nie są lampy.Brawo. Zawsze to coś. > a może w związku z powyższym ich interpretacja nie jest prawidłowa ?> A może> A możeA może trzeba coś poczytać, zanim się da głos? Niekoniecznie Daenikena i pokrewne głupstwa? Daenikenoidy są dobre do czytania w pociągu, ale żeby zaraz w to wierzyć?  |
#309 6 na 6 | dzentelmen (2000 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? | Gratuluje cierpliwości. 
"historia testis temporum, lux veritatis, vita memoriae, magistra vitae " |
#310 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? | Jeśli tamto jest piłą, to podziwiam zamierzchły lud Egipcjan. W tak małej przestrzeni przy uchwycie zawrzeć napęd dla tak dużej piły.. Dopiero dziś robimy bardzo mocne i małe silniki elektryczne m.in. dla pojazdów. Zbyszek się ucieszy 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#311 7 na 7 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? | > Moim zdaniem jest to urządzenie do komunikacji telepatycznej ...Kiedy Ci się coś po głowie telepie, to nie jest to od razu telepatia, ZbyszkuzCBŚ. > ... może też być to urządzenie wykorzystywane do porozumiewania się ze światem zmarłych."A kto umarł, ten nie żyje" - i się nie porozumiewa... ----------------- W kwestii dziwnych urządzeń, zobacz TU, czym było Drzewo Poznania.... (I przy okazji - potop. Ne, nie Sienkiewicza...) Drobner, telepnięty, ale zdrowo
Duch Prawdy: >Znam odpowiedzi na wszystkie pytania. Drobner: >Pytam: " Czy bóg istnieje?" Duch Prawdy: > Nie wiem. |
#312 2 na 2 | Mano (1060 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? | > > - reliefy z Dendery> >Co to jest za urządzenie, tego nikt nie będzie wiedział na 100 % do czasu aż takie lub podobne urządzenie zostanie uruchomione.>  Piła??? Mnie to wygląda raczej na aparaturę destylacyjną. Jest wężownica, jest źródło ciepła (rodzaj pieca) i są palacze, którzy klęcząc dokładają opału do pieca. Pisząc przodki późniejszych "dzieł" religijnych autorzy (po prawej) potrzebowali przecież środków wprowadzających ich w stan natchnienia. Jak wiemy, byli napruci.  |
#313 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? | > Mnie to wygląda raczej na aparaturę destylacyjną.Spragnionemu destylat na myśli > Pisząc przodki późniejszych "dzieł" religijnych autorzy (po prawej) potrzebowali przecież środków wprowadzających ich w stan natchnienia.> Jak wiemy, byli napruci.Skąd to wiemy? od Dody ? |
#314 1 na 1 | Mano (1060 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? |
> >Jak wiemy, byli napruci.> Skąd to wiemy? od Dody ?Nie tylko. Również z księgi cytowanej przez Dodę. |
#315 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - forma dżed ? | > >>Jak wiemy, byli napruci.> >Skąd to wiemy? od Dody ?> Nie tylko. Również z księgi cytowanej przez Dodę.Zacytuj ten cytat |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|