 |
Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-08-2015 12:48 | Olek Mularski (3178 punktów) | Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb.
16 na 18 | Z przykrością i żalem donoszę o powstawaniu w Kentucky, w USA ogromnego kreacjonistycznego centrum indoktrynacji i muzeum. Kosztująca setki milionów konstrukcja będzie miała kształt arki Noego, 155 metrów długości i 5 pięter. Podobno ma być budowana wg "oryginalnych" planów, jednak coś chyba nie wyszło, bo wymiary mitycznej arki były nieco mniejsze- 300 łokci długości, 50 łokci szerokości i 30 łokci wysokości, przyjmując, że łokieć miał 44,5 cm, to wymiary arki wynosiły 133,5 × 22,3 × 13,4 m. To nie jest jednak najważniejsze. Ta ogromna budowla powstaje w niesamowitym jak na konstrukcję drewnianą tempie i ma być gotowa już na początku 2016 roku. Świadczy to o nadal potężnym finansowaniu doktryny kreacjonistycznej z różnych źródeł i wciąż dużej jej popularności. Gdy ta ideologiczno-architektoniczna maszkara powstanie w jej wnętrzu znajdzie się interaktywne, bardzo nowoczesne muzeum kreacjonizmu pełne fałszywych dowodów na słuszność doktryny kreacjonizmu młodej ziemi. Będzie się można między innymi dowiedzieć, że ziemia ma 6000 lat, oraz że dinozaury wymarły stosunkowo niedawno i ostatnie z nich stąpały po naszej planecie około 150 lat temu. Część tego przybytku jest już czynna i funkcjonuje ku chwale głupoty. W ostatnim roku odwiedziło ją 250 tysięcy Amerykanów. Oczywiście całości tego przybytku przyklaskują różne kościoły chrześcijańskie i sowicie ślą wsparcie finansowe dla projektu. fakty.tvn2(*)erza-w-kreacjonizm,561484.htmlJeden tego typu wynalazek raczej nie jest groźny. Gdyby jednak miało powstać ich więcej mogłyby one stanowić poważne zagrożenie dla stosunkowo nisko wykształconego amerykańskiego społeczeństwa. Obecnie kreacjonizm popiera około 40% obywateli USA. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..#406 2 na 2 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - dowód naukowy ? | > Dobrze nie słyszałaś, bo ta kula otoczona zygzakiem nie jest planetą.> Jest gwiazdą, zwaną przez polskich Ziemian Słońcem.>  Dobrze wiem, że w taki sposób współczesne dzieci rysują słońce. Pytanie czy starożytni Sumerowie mieli to samo na myśli. |
#407 4 na 4 | Mano (1060 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - dowód naukowy ? | > >Dobrze nie słyszałaś, bo ta kula otoczona zygzakiem nie jest planetą.> >Jest gwiazdą, zwaną przez polskich Ziemian Słońcem.> >  > Dobrze wiem, że w taki sposób współczesne dzieci rysują słońce.> Pytanie czy starożytni Sumerowie mieli to samo na myśli.> Tak!  A skąd ja to wiem? Od Zbyszka z Warszawy.  |
| ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - licytacja |
Pan Andrzej Bogusławski wyłożył swoje karty, w mojej ocenie bardzo pomocne, szczególnie wyśmienita jest ta z namiaru cyfrologia.eu/starozytnosc.php ... zaczynam dostrzegać podobieństwo do gry w pokera. ...>>Do czego tobie jest to potrzebne ? > Do ustalenia zbiorów, z których pochodzi ta "pieczęć"....>>Co z tego będę miał że dam tobie numer katalogowy ? > Informację. Inaczej nie mamy o czym rozmawiać. Podziel się swoją "wiedzą". O d*pie Maryny nie da się dywagować.Podnoszę stawkę licytacji i twierdzę że moja pieczęć z planetami jest autentyczna, pochodzi ze zbiorów muzealnych podobnie jak te ze wspomnianej karty Andrzeja Bogusławskiego. Teraz twoja kolej Lilly, możesz obstawić i grać dalej albo sprawdzić ... inaczej przegrywasz i numeru nie poznasz. ...>>Skoro Sumerowie i Egipcjanie wiedzieli tysiące lat temu to co my dowiedzieliśmy się całkiem niedawno i już wówczas latali samolotami, to znaczy że cykl poznawania świata powtarza się od nowa. Ty tak nie uważasz ? > Nie, nie uważam. Ponieważ ani Sumerowie, ani Egipcjanie nie latali samolotami .Dobre sobie: będziecie patrzeć i nie zobaczycie, będziecie słuchać i nie usłyszycie. Doskonale ciebie rozumiem że bronisz ciężkim trudem zdobytej pozycji dla naukowej wiedzy, jesteś jednak bez szans bo wkrótce okaże się że wiedza twoja jest bezwartościowa. (29listopad2015-ZbyszekzWarszawy) |
#409 3 na 3 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - licytacja | > Podnoszę stawkę licytacji i twierdzę że moja pieczęć z planetami jest autentyczna, pochodzi ze zbiorów muzealnych podobnie jak te ze wspomnianej karty Andrzeja Bogusławskiego. Teraz twoja kolej Lilly, możesz obstawić i grać dalej albo sprawdzić ... inaczej przegrywasz i numeru nie poznasz.Widzę, że lubisz gry Zbyszku mangustowo(*)billy-saw-21333816-500-333.jpg |
#410 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - dowód naukowy ? | Zbyszku. Odpowiadasz mnie i Lily na kwestię, która nie padła, nasze pytania pozostawiając wciąż bez odpowiedzi. Napisałeś wcześniej, że numer katalogowy jest na Twoim zdjęciu rozpoznawalny. W czym zatem problem? Bo doprawdy nie wiem. > do tego dojdziemy we właściwym czasieNie dojdziemy, jeśli nie będziesz w kontakcie z ludźmi i nie wysłuchasz, o co pytają. > Na początek zastanówmy się skąd taki> lud jak Sumerowie mógł wiedzieć o układzie> planet i ich kolejności od Słońca?Trudno mówić o początku i dalszym ciągu, jeśli już na wstępie nie dajesz sprawdzić swoich założeń. Napisz najpierw kto odkrył tabliczkę z Twojego zdjęcia, kiedy, jak datował i jaki jest jej numer katalogowy. Inaczej niestety nie będę mógł kontynuować rozmowy z Tobą.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#411 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - licytacja | > Podnoszę stawkę licytacji i twierdzę że moja pieczęć z> planetami jest autentyczna, pochodzi ze zbiorów muzealnychTo nie jest dla nas nowość Zbyszku. Napisałeś to już kilka miesięcy temu. > Teraz twoja kolej Lilly, możesz obstawić i grać dalej albo sprawdzićNie, nie można sprawdzić. Mówisz "A", a nie mówisz "B". > ... inaczej przegrywasz i numeru nie poznasz.Przecież Tobie zależy by nas przekonać, nie odwrotnie. Inaczej byś o tym tyle nie pisał. > >Nie, nie uważam. Ponieważ ani Sumerowie, ani Egipcjanie> > nie latali samolotami .> Dobre sobie: będziecie patrzeć i nie zobaczycie, będziecie słuchać> i nie usłyszycieMamy Ci wierzyć na słowo, jak z tabliczką "sumeryjską z przed 10 tys. lat?"  Oj Zbyszek Zbyszek.. czekaliśmy ponad 5 miesięcy na uzasadnienie. Wszystko na darmo. Uzasadnienia oczywiście brak i tego się w zasadzie spodziewałem - ze swoimi poglądami nie jesteś oryginalny, lokujesz się w setkach ludzi żądnych sensacji, ale bez żadnych merytorycznych podstaw swoich domysłów. Pomimo naszych autentycznych chęci poznania Twoich źródeł twierdzenia bez pokrycia które nam serwujesz dobre są do poduszki. > Doskonale ciebie rozumiem że bronisz ciężkim trudem> zdobytej pozycjiSam napisałeś wcześniej o własnym wysiłku, nikt poza Tobą tego nie pisał. Oczywiście wiesz, co to projekcja. > jesteś jednak bez szans bo wkrótce okaże się że wiedza twoja jest bezwartościowa.Słyszeliśmy już setki takich obietnic bez pokrycia. Wbrew pozorom dawno się do nich przyzwyczailiśmy. Dużo wcześniej, niż zawitałeś na forum Racjonalista.pl Zdaje się, że Janek77 tu w obietnicach bez pokrycia przodował i chciał rewidować podwaliny ewolucji, był też niejaki Elasp, paru gości dotąd próbuje. Twój przypadek kwalifikuje się w wielu wyżej wymienionych. Sięgnij raczej do kilku lektur które Ci poleciłem, zwłaszcza do "Świata Sumerów" a dowiesz się czegoś naprawdę wartościowego - dużo bardziej sensownego, niż sensacje które tak lubisz i które tak Cię nakręcają. Łącząc pozdrowienia
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#412 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - wiedza Egipcjan i Sumerów | > nie uważam. Ponieważ ani Sumerowie, ani Egipcjanie nie latali samolotami.Zbyszek pisząc "teraz twoja kolej Lilly, możesz obstawić i grać dalej albo sprawdzić ... inaczej przegrywasz i numeru nie poznasz" uważa się za dobrego stratega, może nawet partnera do gry z Tobą (to już jest coś  ).. ale wcale nie zamierza narażać się na weryfikowanie zdjęć swoich artefaktów i powiązanych z nimi poglądów, gdyż ego mogłoby ucierpieć (a człowieczeństwo zyskać). Tak właśnie rodzi się i utrzymuje antynauka, chyba nic nie można poradzić. Dziwne, ale od pewnego czasu mi takich osób nie szkoda, Pozdrawiam
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#413 4 na 4 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - licytacja | > >>>Skoro Sumerowie i Egipcjanie wiedzieli tysiące lat temu to co my dowiedzieliśmy się całkiem niedawno i już wówczas latali samolotami,> >>Nie, nie uważam. Ponieważ ani Sumerowie, ani Egipcjanie> >> nie latali samolotami .> > Dobre sobie: będziecie patrzeć i nie zobaczycie, będziecie słuchać> > i nie usłyszycie> Mamy Ci wierzyć na słowo,Nie musisz! tu masz adres : al. Jana Pawła II 39, Sumeryjskie samoloty też są Su-20, Su-22M4, Su-7 Su-7 BM  |
#414 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - licytacja | > Sumeryjskie samoloty też są> Su-20, Su-22M4, Su-7 Su-7 BMTak. Choć SU-24 w zbyszkowych koncepcjach sumeryjskich pewnie nie znajdziesz... 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#415 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - licytacja | > > Sumeryjskie samoloty też są> > Su-20, Su-22M4, Su-7 Su-7 BM> Tak. Choć SU-24 w zbyszkowych koncepcjach sumeryjskich pewnie nie znajdziesz...  A na Czyżynach jest???? Może Sumerowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa?  |
#416 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - licytacja | Przy okazji zobaczę. Wprawdzie mam tam z pracy ok 3 km, ale czas ograniczony.. 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - licytacja |
...>>Podnoszę stawkę licytacji i twierdzę że moja pieczęć z planetami jest autentyczna, pochodzi ze zbiorów muzealnych podobnie jak te ze wspomnianej karty Andrzeja Bogusławskiego. Teraz twoja kolej Lilly, możesz obstawić i grać dalej albo sprawdzić ... inaczej przegrywasz i numeru nie poznasz. > Widzę, że lubisz gry ZbyszkuPodobno, życie nie je bajka - życie to kabaret, trzeba grać. (29listopad2015-ZbyszekzWarszawy) |
#418 -1 na 3 | ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - vimany z przeszłości | > >>... Sumerowie ani Egipcjanie nie latali samolotami ....>> będziecie patrzeć i nie zobaczycie, będziecie słuchać i nie usłyszycie > >Mamy Ci wierzyć na słowo,> Nie musisz! tu masz adres :... Sumeryjskie samoloty też są Su-20, Su-22M4, Su-7  To nie są te modele, tamte latały z prędkością 7 Machów i miały ekologiczny napęd.  -Vimana Shakuna u Majów Jest to Vimana Shakuna z płyty grobowca wodza Majów, z Ameryki Środkowej. Na pasku wokoło pojazdu umieszczone są klatki widoku ziemi z wysokości lotu ptaka. Pojazdy te napędzane były energią życia, jest to ta sama energia jaka uruchamia życie na Ziemi. Poniżej sekrety pilotowania Vimanami z tłumaczenia indyjskich wedów pisanych sanskrytem: Goodha - pozwala pilotowi, aby jego vimana była niewidoczna dla wrogów. Paroksha - umożliwia pilotowi sparaliżowanie innych Viman i uniemożliwia im ich poprawne działanie. Pralaya - popycha "żywą elektryczność" przez "rury powietrza o pięciu końcach", tak, że pilot może "zniszczyć wszystko jak w kataklizmie". Taara - jest sposobem na uniknięcie kontaktu z wrogiem lub ukrywanie przed wzrokiem lub przyrządami obserwatorów: "Przez zmieszanie z eterycznym życiem 10-ciu części siły armii powietrznej, 7 części siły wody i 16 części słonecznego blasku i jej projekcji w drodze, gwiazda tworzy lustro przez czołowe rurki vimana, wygląd nieba gwiaździsty jest tworzony" Jalada Roopa - instruuje pilota o prawidłowych proporcjach określonych substancji chemicznych, które otaczają Vimana i nadają mu "wygląd chmury". www.parano(*)ek-mogl-latac-w-starozytnosci/(30listopad2015-ZbyszekzWarszawy) |
| ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - licytacja |
...>> Teraz twoja kolej Lilly, możesz obstawić i grać dalej albo sprawdzić ... inaczej przegrywasz i numeru nie poznasz. > Nie, nie można sprawdzić. Mówisz "A", a nie mówisz "B". Przecież Tobie zależy by nas przekonać, nie odwrotnie. Inaczej byś o tym tyle nie pisał.To samo dotyczy ciebie Jacku, aby poznać ode mnie numer katalogowy pieczęci - chcę otrzymać coś w zamian. Można też szukać pieczęci na własną rękę, teraz wiadomo jak ona wygląda i jaką przedstawia wartość. Nie jest moim zamiarem was przekonywać o prawdziwości dowodów i o czym one świadczą, do tego możecie dojść samodzielnie w oparciu o zebrany materiał. Jak mieliście okazję przekonać się, tego "towaru" jest dużo więcej, to dopiero początek. > Uzasadnienia oczywiście brak i tego się w zasadzie spodziewałem - ze swoimi poglądami nie jesteś oryginalny, lokujesz się w setkach ludzi żądnych sensacji, ale bez żadnych merytorycznych podstaw swoich domysłów. Pomimo naszych autentycznych chęci poznania Twoich źródeł twierdzenia bez pokrycia które nam serwujesz dobre są do poduszki.Na tym polega problem, że jest wiele dowodów świadczących o wysokim stopniu rozwoju naszej cywilizacji w przeszłości, wiele osób o tym już wspominało lecz nauka nie chce potraktować tego serio. Być może tym razem na forum fR dojdziemy do poważniejszych wniosków, dlatego poruszyłem tutaj ten temat. > Sięgnij raczej do kilku lektur które Ci poleciłem, zwłaszcza do "Świata Sumerów" a dowiesz się czegoś naprawdę wartościowego - dużo bardziej sensownego, niż sensacje które tak lubisz i które tak Cię nakręcają. Łącząc pozdrowieniaNie ma takich opracowań ponieważ dotychczas nikt nie ujął zagadnienia w sposób całościowy z uwzględnieniem różnych aspektów wiedzy na temat osiągnięć z przeszłości, nie ma też takich opracowań co tłumaczą jak co ma działać i dlaczego. Dotychczasowe opracowania zadają jedynie pytania nie udzielając odpowiedzi. Pozdrawiam (30listopad2015-ZbyszekzWarszawy) |
#420 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - licytacja | |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|