 |
Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-08-2015 12:48 | Olek Mularski (3178 punktów) | Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb.
16 na 18 | Z przykrością i żalem donoszę o powstawaniu w Kentucky, w USA ogromnego kreacjonistycznego centrum indoktrynacji i muzeum. Kosztująca setki milionów konstrukcja będzie miała kształt arki Noego, 155 metrów długości i 5 pięter. Podobno ma być budowana wg "oryginalnych" planów, jednak coś chyba nie wyszło, bo wymiary mitycznej arki były nieco mniejsze- 300 łokci długości, 50 łokci szerokości i 30 łokci wysokości, przyjmując, że łokieć miał 44,5 cm, to wymiary arki wynosiły 133,5 × 22,3 × 13,4 m. To nie jest jednak najważniejsze. Ta ogromna budowla powstaje w niesamowitym jak na konstrukcję drewnianą tempie i ma być gotowa już na początku 2016 roku. Świadczy to o nadal potężnym finansowaniu doktryny kreacjonistycznej z różnych źródeł i wciąż dużej jej popularności. Gdy ta ideologiczno-architektoniczna maszkara powstanie w jej wnętrzu znajdzie się interaktywne, bardzo nowoczesne muzeum kreacjonizmu pełne fałszywych dowodów na słuszność doktryny kreacjonizmu młodej ziemi. Będzie się można między innymi dowiedzieć, że ziemia ma 6000 lat, oraz że dinozaury wymarły stosunkowo niedawno i ostatnie z nich stąpały po naszej planecie około 150 lat temu. Część tego przybytku jest już czynna i funkcjonuje ku chwale głupoty. W ostatnim roku odwiedziło ją 250 tysięcy Amerykanów. Oczywiście całości tego przybytku przyklaskują różne kościoły chrześcijańskie i sowicie ślą wsparcie finansowe dla projektu. fakty.tvn2(*)erza-w-kreacjonizm,561484.htmlJeden tego typu wynalazek raczej nie jest groźny. Gdyby jednak miało powstać ich więcej mogłyby one stanowić poważne zagrożenie dla stosunkowo nisko wykształconego amerykańskiego społeczeństwa. Obecnie kreacjonizm popiera około 40% obywateli USA. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 | ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - Rydwan Indian Hopi |
...>>Z opisu zaczerpniętego z Wikipedii, najbardziej trafne wydaje się stwierdzenie, że Aton określany był jako Stwórca, który stworzył wszelką istotę, który ukształtował ziemię, który dopełnił jej stworzenia. ...>>Tak więc Amenhotep IV uznawał za boga rydwan zwany Atonem, przedstawiany jako tarcza słoneczna z "dłońmi i Okiem Balora" > Amenhotep IV był synem Atona:> ..."Nie ma innego kto zna Ciebie, Oprócz Twego syna Echnatona.> Ty uczyniłeś go mądrym w Twoich planach I w Twojej mocy. Świat jest w Twojej ręce,> Odkąd Ty założyłeś ziemię, Ty wzbudziłeś dla nich Twojego syna,> Który wyszedł z Twoich członków, Króla, żyjącego w prawdzie,...EchnatonaJak widać, Amenhotep IV doznał oświecenia i dał temu wyraz w swojej poezji... zrozumiał, że w pewnym sensie jest on dzieckiem Stworzyciela, który stworzył wszelką istotę i ukształtował Ziemię. "Króla żyjącego w prawdzie" znaczy tyle, że poznał prawdę co do zaistnienia wszechrzeczy. Ciekawym wątkiem, jaki pojawia się w przepowiedni Indian Hopi, wyjaśniającym przyczynę rozbieżności wiary u Egipcjan i Hebrajczyków, jest stwierdzenie: "Po nadejściu bliźniaków będą oni znikać przed twoimi oczami jak dym... mający ciała nie z tej rzeczywistości". Wynika z tego, że Hebrajczycy podobnie jak Indianie Hopi, mieli możliwość kontaktowania /komunikowania się z bogami , tymczasem Amenhotep IV miał jedynie możliwość obserwacji przemieszczającego się rydwanu Atona po niebie. Urządzeniem technicznym, umożliwiającym Hebrajczykom kontaktowanie się z Panem była Arka Przymierza, ona też umożliwiała Aaronowi dokonywanie cudów za pośrednictwem Pana. (16grudzień2015-ZbyszekzWarszawy) |
#527 3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - dowód naukowy ? | > Na początek zastanówmy się skąd taki lud jak Sumerowie mógł wiedzieć o układzie planet i ich kolejności od Słońca?Na początek zastanówmy się raczej: #1 - z jakiego okresu pochodzi odcisk i pieczęć; #2 - co widać na odcisku. Googlowanie przynosi nieoczekiwane dowody kłamstw i bzdur OszustazWarszawy. Drobner, skuteczny tropiciel |
#528 4 na 4 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. | > #3> Jasno z tego wynika, że przed V tys. pne. musiały być telefony bezprzewodowe (komórkowe).Bo przecież Enki czy Ziusudra z "Gilgamesza" kontaktowali się z Ameryką Łacińską, Brytanią: inaczej skąd tam wiedzieliby o nadchodzącej wojnie potopowo-atomowej i Szwedach?> No nie znaleziono ani jednego drucika... .A nie mówiłem!!!"Średniowieczny telefon komórkowy"prorok Drobner! |
#529 4 na 6 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. | > >#3> > Jasno z tego wynika, że przed V tys. pne. musiały być telefony bezprzewodowe (komórkowe).Bo przecież Enki czy Ziusudra z "Gilgamesza" kontaktowali się z Ameryką Łacińską, Brytanią: inaczej skąd tam wiedzieliby o nadchodzącej wojnie potopowo-atomowej i Szwedach?> >No nie znaleziono ani jednego drucika... .> A nie mówiłem!!!> "Średniowieczny telefon komórkowy"> prorok Drobner!> Ciekawe z jakiej sieci. To mógłby by być niezły slogan reklamowy dla każdej z firm coś w stylu: Nokia łączy ludzi od 800 lat. Wydaje mi się (autorska metoda pana z Warszawy), że dla każdej z sieci komórkowych odkrycie do której należała ta komórka jest najważniejszym zadaniem, ale to przecież nie powinno być trudne. |
#530 4 na 4 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. | |
#531 4 na 4 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. | Nieważne z jakiej sieci, toż to nieśmiertelna Nokia. |
#532 2 na 4 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. | > Nieważne z jakiej sieci, toż to nieśmiertelna Nokia.Nokia to na pewno jednak tu dopiero rodzą się pytanie jeżeli Nokia to kto od kogo ściągał Nokia od kosmitów czy kosmici od Noki. Sprawa jest ważna bo chodzi tu przecież o prawa patentowe. Tylko czekać na pozwy. Chociaż mnie się wydaje, że skoro pozwów brak to znaczy, że Nokia to wynalazek kosmitów jak wiemy Nokia pochodzi z Finlandii. Język Finów jest z tej samej rodziny co i Węgrów. Obydwa narody mówią w dziwnym nie indoeuropejskim języku. Stąd łatwo można dojść, że to kosmici. Zwłaszcza, że o kosmicznym pochodzeniu Węgrów już coś tam pisano www.polity(*)531527,1,wegrzy-z-kosmosu.read |
#533 4 na 4 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. | No i przecież to u nich mieszka niejaki Mikołaj, co to daje zamiast brać i spuszcza się przez komin. Kosmita. |
#534 2 na 4 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. | > No i przecież to u nich mieszka niejaki Mikołaj, co to daje zamiast brać i spuszcza się przez komin. Kosmita.> A czym lata Mikołaj saniami zaprzężonymi w renifery to na pewno te wspomniane już tu maszyny latające. Tylko widocznie w zimnym klimacie kosmici wolą używać reniferów zamiast rumaków które są pewnie bardziej awaryjne przy niskich temperaturach. |
#535 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - Rydwan Indian Hopi | > Ciekawym wątkiem, jaki pojawia się w przepowiedni Indian Hopi, wyjaśniającym przyczynę rozbieżności wiary u Egipcjan i Hebrajczyków, jest stwierdzenie: "Po nadejściu bliźniaków będą oni znikać przed twoimi oczami jak dym... mający ciała nie z tej rzeczywistości".To metafora. Starożytni obserwowali niebo i w Gwiazdach widzieli bogów, stąd religijne mity. W Gwiazdozbiorze Bliźniąt zachodzi zjawisko, jeden z braci wygrywa, jaśnieje, a drugi ginie, ciemnieje: pl.wikiped(*)ochodzenie_nazwy_gwiazdozbiorustąd wzięły się mity, również w Biblii Jakub i Ezaw. Dodatkowo co roku w grudniu dochodzi tam do "bitwy" - dziesiątki tysięcy "spadających gwiazd", co w Biblii zostało nazwane walką Jakuba z Aniołem: nightscapes.pl/blog/fotografujemy-geminidy/
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#536 1 na 1 | Mano (1060 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra |
> Kupiłem kilka dni temu książkę dzieciom to sobie poczytam.>  Napisz proszę parę słów o przeczytanej książce. Okładka wygląda całkiem obiecująco.  |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|