 |
Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-12-2015 20:25 | Piotr Płatos (42 punktów) | Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie.
1 na 3 | Otóż spotkałem się z zarzucaniem TE że brakuje form przejściowych. Ale może jeden raz widziałem żeby ktoś temu zaprzeczył. Dlaczego w dyskusjach nikt jawnie nie mówi o odkryciach tego "brakującego ogniwa" które stanowi dowód ewolucji? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Dalej..#226 3 na 5 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. | Chce nie chce. Chyba każdy musi się sam przekonać, że rozmowa z "miłującym prawdę" nie ma sensu. Ładnie jednak wychodzi to jego miłowanie prawdy gdy ordynarnie kłamie o tytułach. A miłosierdzie gdy wyzywa nas tu od głupców i pyszałków belki w oku swym nie widząc. |
#227 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. | > Chce nie chce. Chyba każdy musi się sam przekonać, że rozmowa z "miłującym prawdę" nie ma sensu. Ładnie jednak wychodzi to jego miłowanie prawdy gdy ordynarnie kłamie o tytułach. A miłosierdzie gdy wyzywa nas tu od głupców i pyszałków belki w oku swym nie widząc.Przypomnę Ci Twoją wypowiedź z 03-02-2016 09:58 ( i cały wątek)  |
#228 4 na 6 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. |
> Przypomnę Ci Twoją wypowiedź z 03-02-2016 09:58> ( i cały wątek)>  Chodzi o ten www.racjonalista.pl/forum.php/s,694821#w696212No tutaj ewidentnie wykazałem Zbyszkowi manipulacje tekstem Wikipedii. Zresztą nie jego pierwszą. Chyba, że chodzi o nazywanie Zbyszka osłem i paroma innymi epitetami no tutaj chyba każdy przyzna, że lżej się go nazwać nie da. Ale faktycznie to moja drzazga w oku. |
#229 1 na 3 | Miłujący prawdę (1541 punktów) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. | > Chce nie chce. Chyba każdy musi się sam przekonać, że rozmowa z "miłującym prawdę" nie ma sensu.> Nie rozmawiaj i nie prowokuj. > Ładnie jednak wychodzi to jego miłowanie prawdy gdy ordynarnie kłamie o tytułach.> Pewnie gdy pisałem prace magisterską Ciebie nie było jeszcze w planie, a gdy broniłem pracy doktorskiej Ty trzymałeś pewnie koszulę w zębach. > A miłosierdzie gdy wyzywa nas tu od głupców i pyszałków belki w oku swym nie widząc.> A że nie potrafisz znaleźć tego co szukasz, to już nie moja wina. Kiedyś byłem fanem ewolucji, zbierałem książki, studiowałem literaturę. Ale był taki moment, zobaczyłem błędy i kłamstwa, a po głębszym przyjrzeniu się stwierdziłem jedno wielkie kłamstwo. Nie winie o to Darwina, bo on o wielu kwestiach nie miał pojęcia, chodzi mi o tych, którzy dzisiaj bronią tej nietrafionej teorii. Dali się zwieść. Śmiało można powiedzieć że ewolucjoniści nie maja nic wspólnego z racjonalnym myśleniem, naukowym myśleniem. Ot i wszystko. Pozdrawiam |
#230 4 na 6 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. | > Nie rozmawiaj i nie prowokuj.Ja dam ci podobną radę nie pisz nie prowokuj > Pewnie gdy pisałem prace magisterską Ciebie nie było jeszcze w planie, a gdy broniłem pracy doktorskiej Ty trzymałeś pewnie koszulę w zębach.Być może faktem jest jednak, że żadna uczelnia nie chce się do ciebie przyznać. Od taki to przełomowy doktorat. Faktem jest, też że na każdej uczelni genetyk populacji już na pierwszym roku dowiaduje się co to ewolucja i ta wiedza jest mu potem potrzebna przez całe życie zawodowe. > A że nie potrafisz znaleźć tego co szukasz, to już nie moja wina. Kiedyś byłem fanem ewolucji, zbierałem książki, studiowałem literaturę. Ale był taki moment, zobaczyłem błędy i kłamstwa, a po głębszym przyjrzeniu się stwierdziłem jedno wielkie kłamstwo. Nie winie o to Darwina, bo on o wielu kwestiach nie miał pojęcia, chodzi mi o tych, którzy dzisiaj bronią tej nietrafionej teorii. Dali się zwieść.Znowu kłamstwa w czasie kiedy pisałeś tą magisterkę zbierałeś te książki bo mówiłeś, że zawsze byłeś przeciwnikiem ewolucji. www.racjonalista.pl/forum.php/s,690785#w692156Oj panie miłujący prawdę, krętactwo na krętactwie i krętactwem pogania. Schowaj więc pan tą swoją biblię która stanowi póki co pana jedyne argumenty i idź pan już sobie bo nudny i namolny pan jesteś. |
#231 4 na 4 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. | |
#232 2 na 4 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. | |
#233 1 na 3 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. | . > Pewnie gdy pisałem prace magisterską Ciebie nie było jeszcze w planie, a gdy broniłem pracy doktorskiej Ty trzymałeś pewnie koszulę w zębach.www.racjon(*).php/s,612740/z,0/d,44#w619256> Kiedyś byłem fanem ewolucji, zbierałem książki, studiowałem literaturę. Ale był taki moment, zobaczyłem błędy i kłamstwa, a po głębszym przyjrzeniu się stwierdziłem jedno wielkie kłamstwo.www.racjonalista.pl/forum.php/s,543327#w543401> Nie winie o to Darwina, bo on o wielu kwestiach nie miał pojęcia, chodzi mi o tych, którzy dzisiaj bronią tej nietrafionej teorii. Dali się zwieść.www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,660965#w661167www.racjonalista.pl/forum.php/s,509211#w509286www.racjon(*)m.php/z,0/d,6/s,641034#w641586> Śmiało można powiedzieć że ewolucjoniści nie maja nic wspólnego z racjonalnym myśleniem, naukowym myśleniem.pl.wikiped(*)lizm_światopoglądowywww.racjon(*)/q,Malpi.ogon.homo.teologicusa> Ot i wszystko.www.racjon(*).php/z,0/d,11/s,690785#w695271Wielki erudyta od stawiania minusów w każdym temacie Pan mgr inż Zbyszek Gliński, absolwent Politechniki Warszawskiej, specjalizacja - Maszyny Robocze i Pojazdy. Od 40 lat interesuje się zjawiskami niewyjaśnionymi przez nauke. Wieloletnie badania uwieńczone sukcesem rozpoznania mechanizmu funkcjonowania jasnowidzenia i telepatii w oparciu o posiadane dowody rzeczowe oddał łaskawie na mnie kolejny głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie.' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,690785#w696481@@@ . |
#234 6 na 6 | szarley (54913 punktów) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. | Przyznaję, sam niezbyt pięknymi słowy DuPra nazwałem, pewnego podatkowego oszusta z Lądka-Zdroju jeszcze gorszymi... cóż nikt nie jest klockiem drewnianym pozbawionym emocji. Ośla też dla ludzi  |
#235 7 na 7 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. | W.R. > >Ale faktycznie to moja drzazga w oku.> Przyznaję, sam niezbyt pięknymi słowy DuPra nazwałem, pewnego podatkowego oszusta z Lądka-Zdroju jeszcze gorszymi...Ja pierdziu!!! - konfesjonał Racjonalisty się tu zrobił... To i ja dołożę: - tych, którzy jeszcze rokują jakąkolwiek nadzieję, opierdzielam równo i będę opierdzielał jeszcze równiej; - z 'mumiami w formalinie' - nie rozmawiam, bo po co?; - a 'misyjnych nawiedzeńców' wyszydzam jeno, by zdrowy hejt w narodzie nie zginął. Mea culva, mea culva, mea maxima culwa mać! Drobner, jak i ja nie odpuszczam... |
#236 8 na 8 | ZaKotem (8733 punktów) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. |
> >Pewnie gdy pisałem prace magisterską Ciebie nie było jeszcze w planie, a gdy broniłem pracy doktorskiej Ty trzymałeś pewnie koszulę w zębach.> Być może faktem jest jednak, że żadna uczelnia nie chce się do ciebie przyznać. Od taki to przełomowy doktorat. Faktem jest, też że na każdej uczelni genetyk populacji już na pierwszym roku dowiaduje się co to ewolucja i ta wiedza jest mu potem potrzebna przez całe życie zawodowe.Jeśli to rzeczywiście było w tak zamierzchłych czasach, to być może wtedy jeszcze nauczano teorii Łysenki. Jak się człowiek takich rzeczy nasłucha, to i kreacjonizm brzmi wtedy całkiem nieźle.
Wzruszają mnie nutrie. |
#237 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. | > Kiedyś byłem fanem ewolucji, zbierałem książki, studiowałem literaturę.> Ale był taki moment, zobaczyłem błędy i kłamstwa, a po głębszym> przyjrzeniu się stwierdziłem jedno wielkie kłamstwoI z tego może napisałeś swój doktorat? Hm. A napiszesz jeszcze, na jakiej uczelni go broniłeś i przed kim? > Nie winie o to Darwina, bo on o wielu kwestiach> nie miał pojęciaTak, to zupełnie nie wina Darwina, że obalił kreacjonizm. > nie miał pojęciaA o czym Dawin nie miał pojęcia? Lepiej nie pisać konkretów, bo jeszcze forumowicze się tutaj przyczepią - prawda? > chodzi mi o tych, którzy dzisiaj bronią tej nietrafionej teoriiPiszesz jak dziecko... Jej nie trzeba bronić - ona sama sie broni. Jedynie Ty chcesz ją nieudolnie i nawinie obalić swoja wiarą. Ciekawym z jakiego powodu Twoja wiara musi z kimś, lub czymś walczyć? Coś jej zagraża? > Śmiało można powiedzieć że ewolucjoniści nie maja nic> wspólnego z racjonalnym myśleniem, naukowym myśleniem. Ot i wszystko.Bez komentarza. > PozdrawiamI nawzajem.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#238 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. | |
#239 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. | |
#240 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Ewolucja - Ktoś tu chyba kłamie. | > Nie czepiaj się Biblii, sam zauważyć powinieneś, że w> tej rozmowie nie opieram się na niej, nie przytaczam argumentów> biblijnych, szukam drogi wskazania wam błędu na polu naukiCiągle na to czekamy i jakoś nie możemy sie doczekać. Żadnego argumentu naukowego tutaj jak dotąd nie przedstawiłaś.Bardzo proszę o link do badań. Cudze gołe wnioski, a już w szczególności Twoje mnie nie interesują. Tak samo jak cytaty z Biblii, którymi szastasz na prawo i lewo - nie interesują mnie. Sam je potrafię znaleźć jeśli potrzebuję, Ciebie mi do nich nie potrzeba.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|