 |
Problem kropki i nie tylko Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-03-2016 13:40 | betme (25 punktów) | Problem kropki i nie tylko 0 na 4 | Jestem jak przypuszczam ewolucjonistą. mogę zrozumie, że moim dziadkiem był szympans, babią meduza, zaś pradziadkiem bakteria, a on powstał ze skalnej zupy. Rozumiem nawet rozszerzajacy się wszechświat w miliardach lat. Ale nie rozumiem, skąd wzięła się kropka mniejsza od ziarna piasku, która wybucha? Bo jezeli tylko wierzyć, że tam była lub, co gorsza, powstała z nicości to niestety ewolucje tez musimy nazwać bezwzględnie religią. A do tego wszystkiego, za każdym razem jak naukowcy cos odkryją to kreacjoniści prędzej czy później łatwo to obalają - często naukowo i przez zasady logiki/matematyki  Czy starczy nam czasu by udowodnić kropkę zanim nasza teoria będzie wyśmiana do końca, jak to miało miejsce z twierdeniem o płaskiej Ziemi?  Proszę, tacę argumenty na obronę ewolucji. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej..#106 -1 na 3 | Duch Prawdy (14789 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | "Racjonalista" Bogusławski, a dychotomia myślenia i wyciąganie błędnych wniosków, oraz - z ślepą wiarą nie ma dyskusji  : > Chroń mnie Święty Wiekuisty Boże przed tą interesowną nienawiścią, nawet gdy ktoś pełen obłudy "Miłością" ją nazywa.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#107 7 na 7 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko | Ot i cała twoja duchu prawda i miłość. Ponownie wychodzi z ciebie jakim naprawdę jesteś człowiekiem. Zacząłeś od oskarżenia o wycięcie ci wypowiedzi gdy okazało się to kłamstwem zamiast przeprosić wyciągnąłeś swoje żale o jakieś zdjęcie, które sam wrzuciłeś w internet. Pan Bogusławski nie ukradł ci go dodał jedynie napis. Więc jakie to prywatne zdjęcie. No ale ty znowu tupiesz nogą próbując zakryć własną pomyłkę i nie zdolność do powiedzenia przepraszam pomyliłem się. Dlaczego bo ty przecież znasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Przyznanie się do pomyłki nie przystoi o wielkiemu mesjaszowi (który będzie się domagał nazywania go z wielkiej litery_ Naprawdę ten twój bożek w którego wierzysz i nie wierzysz nie mógł trafić na gorszego mesjaszka. I pogratulować przyjaciół Zbyszek i Handzlik to na pewno nie trolle, a genialni myśliciele. Ja jednak wolę z trollami Bogusławskim, Drobnerem, Jackiem Głodzikiek, Szarlejem i jeszcze sporym gronem twoich oponentów zgubić niż z takimi znaleźć. |
#108 7 na 7 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko - pokusa |
> > Czytelnik 'W.R.' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na wypowiedź 'Odp: Problem kropki i nie tylko - pokusa'> Pozazdrościł PALMY ? ... za fanatyzm będzie inna nagroda.> Ponownie skargi na minusy już raz odpowiedziałem www.racjonalista.pl/forum.php/s,700167#w700568Powtarzam więc tylko teraz za twoje brednie będą tylko minusy i ty możesz robić to samo z czego oczywiście korzystasz poniżej garść z ostatnich kilku dni. Ja się nie skarżyłem gdyż od takich myślicieli jak ty traktuje je jak plusy ale skoro chcesz to proszę bardzo. Kiedy zrozumiesz, że twoje skarżenie się na minusy i nazywanie mnie fanatykiem w sytuacji gdy ty jesteś największym minusodawcą na tym forum nikogo nie wzruszy, ale ponownie pokazuje z jakim rodzajem manipulatora mamy tu do czynienia. Otrzymałeś ode mnie ponad 500 minusów w pełni zasłużenie za brednie które wygadujesz. Czy twoje 250 minusów było równie obiektywne pozostawię do oceny reszcie czytelników. Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Funkcja ignorowania' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,680162#w680421Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,689213#w689233Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Dylemat pomiędzy nami a nimiW' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,689213#w689234Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Na początku było słowo.' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,692161#w692208Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Nowy rok bieży.' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,691064#w692307Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Związek wyznaniowy racjonalistów' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,704117#w704348Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Związek wyznaniowy racjonalistów' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,704117#w704242Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Hity Racjonalisty w 2015' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,691377#w691874Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Hity Racjonalisty w 2015 i 2016 roku' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,691377#w691628Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Hity Racjonalisty w 2015 i 2016 roku' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,691377#w691622Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Hity Racjonalisty w 2015 i 2016 roku' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,691377#w691615Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Hity Racjonalisty w 2015 i 2016 roku' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,691377#w691614Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Hity Racjonalisty w 2015' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,691377#w691595Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Hity Racjonalisty w 2015' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,691377#w691482Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Hity Racjonalisty w 2015' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,691377#w691470Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Problem kropki i nie tylko' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,703486#w703713Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Problem kropki i nie tylko' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,703486#w703694Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Problem kropki i nie tylko' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,703486#w703598Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Problem kropki i nie tylko' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,703486#w703597Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Woda się pali.' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,694075#w694309 |
#109 -3 na 3 | Duch Prawdy (14789 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > Zacząłeś od oskarżenia o wycięcie ci wypowiedzi gdy okazało się to kłamstwemZacznij myśleć racjonalnie W.R., po pierwsze jest różnica między oskarżeniem, a zapytaniem, po drugie czym innym jest posiadać błędną wiedzę, a czym innym kłamać, a po trzecie nic się nie okazało, zostałem wiele razy w życiu okłamany, więc mam wątpliwości, czy nieetyczny człowiek mówi prawdę: www.racjonalista.pl/forum.php/s,703486#w704315Na pozostałe Twoje bzdety nie odpowiadam, bo oprócz ataków ad personam i obrażania mojej wiary nic tam nie ma godnego odpowiedzi i oczywiście wcale mnie nie dziwi w jakim towarzystwie się lokujesz. Jeszcze raz życzę racjonalnego myślenia. 
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#110 7 na 7 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko |
> Zacznij myśleć racjonalnie W.R.,Tak jak ty nie dziękuje wole faktycznie myśleć racjonalnie nie myśleć, że tak myślę. Inaczej zacząłbym się doszukiwać znaków w gołębicach na dachu albo cyferkach moich narodzin. > po pierwsze jest różnica między oskarżeniem, a zapytaniem,Ty oskarżyłeś nie zapytałeś. > po drugie czym innym jest posiadać błędną wiedzę, a czym innym kłamać,Tak przy błędnej wiedzy ktoś się wycofuje i przeprasza, ty tego nie zrobiłeś tylko jak zwykle uciekłeś w inny temat. > a po trzecie nic się nie okazało, zostałem wiele razy w życiu okłamany, więc mam wątpliwości, czy nieetyczny człowiek mówi prawdę:Masz dowody, że kłamie, raczej nie. Wielokrotnie usuwałeś całe multum wpisów tobie nie przychylnych w tym i moje. Zawsze pozostawał wpis na poczcie, że autor wątku usuną wypowiedź. Kto więc kłamie każdy może łatwo zobaczyć. Brak ci zdolności do przyznania się do pomyłki. Powody (bynajmniej nie racjonalne) każdy tu zna ale właśnie takimi akcjami pokazujesz, jakim człowiekiem jesteś naprawdę. > wcale mnie nie dziwi w jakim towarzystwie się lokujesz.Każdy wybiera takie towarzystwo jakie mu odpowiada. Tobie odpowiada Zbyszek masz do tego prawo jednak nazywanie swoich oponentów trollami i wymawianie im racjonalizmu w sytuacji gdy samemu ma się po swojej stronie jedynie głosiciela wojen atomowych w pradziejach jest wyjątkowo śmieszne. > Jeszcze raz życzę racjonalnego myślenia.  Tego samego i ja panu życzę tylko, może żeby to był racjonalizm uznawany przez kogoś więcej niż pana i pewnego domorosłego poszukiwacza tajemnic wszelakich. |
#111 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | . > Zacząłeś od oskarżenia o wycięcie ci wypowiedzi gdy okazało się to kłamstwem zamiast przeprosić wyciągnąłeś swoje żale o jakieś zdjęcie, które sam wrzuciłeś w internet.I stało się wtedy tak samo prywatne jak prywatne są zdjęcia przeróżnych panienek, czy umięśnionych facetów reklamujących swoje wdzięki. > Pan Bogusławski nie ukradł ci go dodał jedynie napis.Warto też dodać jaki napis? Nie napisałem żadnego epitetu, które nasuwają się same podczas lektury bogobojnych postów, tylko napis, którym sam siebie określa Wielce Szanowny Nauczający i Pouczający: Duch Prawdy> Więc jakie to prywatne zdjęcie. No ale ty znowu tupiesz nogą próbując zakryć własną pomyłkę i nie zdolność do powiedzenia przepraszam pomyliłem się. Dlaczego bo ty przecież znasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Przyznanie się do pomyłki nie przystoi o wielkiemu mesjaszowi (który będzie się domagał nazywania go z wielkiej litery_Wystarczy poczytać pełne agresji wypowiedzi niektórych forumowiczów aby wprost być pewnym merytorycznej jakości ich wypowiedzi i posiadanej przez nich kultury. www.racjonalista.pl/forum.php/s,590321Ewangelizujący na własną wiarę (a wierzyć można we wszystko) prorocy nie mogą nikogo przepraszać, gdyż korony jedynej prawdy z główek by im pospadały. > I pogratulować przyjaciół Zbyszek i Handzlik to na pewno nie trolle, a genialni myśliciele. Ja jednak wolę z trollami Bogusławskim, Drobnerem, Jackiem Głodzikiem, Szarlejem i jeszcze sporym gronem twoich oponentów zgubić niż z takimi znaleźć.Za tę wypowiedź zostałem ostatnio minusami nagrodzony przez najmądrzejszych z mądrych, pilnujących odpowiedniego im poziomu forum: www.racjon(*).php/z,0/d,20/s,622763#w624217 a potrzebne jest jej tylko małe uaktualnienie. Pozdrawiam. @@@ . |
#112 -2 na 4 | Duch Prawdy (14789 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > >wyciągnąłeś swoje żale o jakieś zdjęcie, które sam wrzuciłeś w internet.> I stało się wtedy tak samo prywatne jak prywatne są zdjęcia przeróżnych panienek, czy umięśnionych facetów reklamujących swoje wdzięki.Prywatna strona w internecie to nie reklamy panienek itp. Wizerunek:kwb.com.pl/ochrona-dobr-osobistych-w-internecie/> >Pan Bogusławski nie ukradł ci go dodał jedynie napis.Kolejne kłamstwo Bogusławskiego, który oprócz napisu wykadrował ze zdjęcia mój wizerunek.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#113 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | . Zacząłeś od oskarżenia o wycięcie ci wypowiedzi gdy okazało się to kłamstwem zamiast przeprosić wyciągnąłeś swoje żale o jakieś zdjęcie, które sam wrzuciłeś w internet. I stało się wtedy tak samo prywatne jak prywatne są zdjęcia przeróżnych panienek, czy umięśnionych facetów reklamujących swoje wdzięki.
Pan Bogusławski nie ukradł ci go dodał jedynie napis. Warto też dodać jaki napis? Nie napisałem żadnego epitetu, które nasuwają się same podczas lektury bogobojnych postów, tylko napis, którym sam siebie określa Wielce Szanowny Nauczający i Pouczający: Duch Prawdy___________ > Prywatna strona w internecie to nie reklamy panienek itp.> Wizerunek: kwb.com.pl/ochrona-dobr-osobistych-w-internecie/ "Ocena, czy w danej sytuacji doszło do naruszenia dóbr osobistych, następuje w oparciu o kryteria obiektywne. Oznacza to, iż ocena ta nie zależy od subiektywnych odczuć osoby żądającej udzielania ochrony swych dóbr, lecz od obiektywnej reakcji opinii publicznej na określone zachowanie".> >>>Pan Bogusławski nie ukradł ci go dodał jedynie napis.> Kolejne kłamstwo Bogusławskiego, który oprócz napisu wykadrował ze zdjęcia mój wizerunek.Kłamstwo? Proszę o dowód, co niby zrobiłem z Pańskim "wizerunkiem", gdyż inaczej jest to tylko ordynarna potwarz, czyli forma jaką Pan tu często stosuje. ____________ >He, he, dobre żarty... Zamieszczenie mojego prywatnego zdjęcia na publicznym forum Pomimo, iż Wielce Szanowny Pan sobie tu kolegów szuka, to ja do nich nie należę i już choćby dlatego nie mam dostępu do żadnych Pańskich prywatnych zdjęć. Przestań więc Pan tu pieprzyć. Zaś kpić z publicznych głupot każdemu jest wolno dopóki nie przekraczają przepisów prawa, a gdy ktoś uważa, iż te przepisy przekroczyły, to sprawę należy oddać do sądu.
> i dokonanie jego przerobienia poprzez wklejenie napisu jest największą podłością jaka mnie spotkała w internecie, Pańskie subiektywne odczucia mają tu zupełnie niewielkie znaczenie i na przykład w moim odczuciu Pańskie prymitywne ataki pod moim adresem są podłością - szczególnie, gdy są przykładem obłudy człowieka odwołującego się do hasełka: (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość. Jak ta bezinteresowna miłość w realu wygląda, to tu sobie nasi czytelnicy mogą poczytać.
>nie mam wątpliwości jakiego rodzaju jesteś człowiekiem. Ja też nie, ale nie mogę się swoją oceną publicznie dzielić, gdyż o ile to nie podpada pod paragraf cywilnego prawa, to na pewno podpada pod paragraf naszego regulaminu.Forum według linii opisanej we "Wprowadzeniu" jest skierowane do samodzielnie myślącej racjonalistycznej inteligencji: www.racjonalista.pl/kk.php/d,67 A tu już nie ma demokracji i same dobre mniemanie na swój temat jest dalece niewystarczającym. @@@ . |
#114 6 na 6 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko |
> Prywatna strona w internecie to nie reklamy panienek itp.Ależ jest to to samo. Wrzuciłeś swoje zdjęcie na ogólnie dostępną stronę którą sam prowadzisz i która ma promować twoją religię. NIe było to więc już twoje prywatne zdjęcie > Kolejne kłamstwo Bogusławskiego, który oprócz napisu wykadrował ze zdjęcia mój wizerunek.Wycinając jeżeli dobrze pamiętam kota faktycznie wielka manipulacja. Jak rozumie ten kot miał istotne znaczenie dla zdjęcia. Coś symbolizował nie wiem, że duch prawdy ma kota. No to faktycznie wielka manipulacja wszak duch prawdy ma kota i musimy o tym wiedzieć wszyscy. A wystarczyło by słowo przepraszam pomyliłem się ale to głosicielowi jedynej prawdy przez usta nie przejdzie. Będzie się wił i kluczył. Przypominam też co było tematem wyjściowym rzekome bo (na razie śmiem wierzyć panu Bogusławskiemu, że nie wyciął) wycięcie wypowiedzi ducha prawdy. Ducha który niejednokrotnie postępował identycznie. Czyli mamy tu oprócz nie zdolności przyznania się do błędu także jakże miłościwą zasadę kali ukraść krowę dobrze kaliemu ukraść zle. |
#115 -1 na 3 | Duch Prawdy (14789 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > >Prywatna strona w internecie to nie reklamy panienek itp.> >Wizerunek: kwb.com.pl/ochrona-dobr-osobistych-w-internecie/> "Ocena, czy w danej sytuacji doszło do naruszenia dóbr osobistych, następuje w oparciu o kryteria obiektywne. Oznacza to, iż ocena ta nie zależy od subiektywnych odczuć osoby żądającej udzielania ochrony swych dóbr, lecz od obiektywnej reakcji opinii publicznej na określone zachowanie".A obiektywna reakcja opinii publicznej była taka, że zwrócono Ci uwagę na niestosowne zachowanie, a moderacja usunęła. > >>>>Pan Bogusławski nie ukradł ci go dodał jedynie napis.> >Kolejne kłamstwo Bogusławskiego, który oprócz napisu wykadrował ze zdjęcia mój wizerunek.> Kłamstwo? Proszę o dowód, co niby zrobiłem z Pańskim "wizerunkiem", gdyż inaczej jest to tylko ordynarna potwarz, czyli forma jaką Pan tu często stosuje.Wyciąłeś ze zdjęcia mój wizerunek i opatrzyłeś napisem o kroju liter, które wielu osobom kojarzą się jednoznacznie, dokonałeś celowej manipulacji, która w kontekście Twojej krucjaty z wiarą, cytuję: "Z wiarą nie ma dyskusji" miała wykpić i ośmieszyć mnie i moją religię. Drobnerowskie kaftany bezpieczeństwa, głodzikowe krowy itp. trolling to nic z porównaniu z tym, czego się dopuściłeś. Powszechnie szanowana na Forum osoba zwróciła Ci uwagę jak podłej rzeczy się dopuściłeś, ale masz to gdzieś, do dziś nie przeprosiłeś. Zresztą wystarczy poczytać Twoje rozmowy z innymi Forumowiczami, ostatnio z Olsonem, żeby się przekonać, że nie szanujesz ludzi. > A tu już nie ma demokracji i same dobre mniemanie na swój temat jest dalece niewystarczającym.Właśnie, warto byś zastanowił się, czy rzeczywiście jesteś taki jak siebie widzisz... Kończę tę rozmowę, bo mam wrażenie, że oczekujesz przeprosin za swoje podłości.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#116 5 na 7 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | |
#117 6 na 6 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > Wyciąłeś ze zdjęcia mój wizerunek i opatrzyłeś napisem o kroju liter, które wielu osobom kojarzą się jednoznacznie, dokonałeś celowej manipulacji, która w kontekście Twojej krucjaty z wiarą, cytuję: "Z wiarą nie ma dyskusji" miała wykpić i ośmieszyć mnie i moją religię. Drobnerowskie kaftany bezpieczeństwa, głodzikowe krowy itp. trolling to nic z porównaniu z tym, czego się dopuściłeś. Powszechnie szanowana na Forum osoba zwróciła Ci uwagę jak podłej rzeczy się dopuściłeś, ale masz to gdzieś, do dziś nie przeprosiłeś.> Kończę tę rozmowę, bo mam wrażenie, że oczekujesz przeprosin za swoje podłości.Przynieść chusteczki. Przypominam co było tematem wyjściowym oskarżyłeś Bogusławskiego o wycięcie twojej wypowiedzi. Kuriozalności tego oskarżenia w sytuacji kiedy to ty słyniesz z tego typu procederu nie będę nawet komentował. Kiedy okazało się, ze to nie prawda wyciągnąłeś temat twojego zdjęcia by przykryć twoją pomyłkę i nie zdolność do wypowiedzenia słowa przepraszam. Tak i to jest ten nasz duch prawdy i jego religia miłości wszelakiej. |
#118 4 na 4 | szarley (54913 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > Wyciąłeś ze zdjęcia mój wizerunek i opatrzyłeś napisem o kroju liter, które wielu osobom kojarzą się jednoznacznie,Twoje skojarzenia, Twój problem. Mnie się kojarzy z paleniem polskich ewangelickich kancjonałów na stosach Ełku, Łuczan, Ząźborka przez nazistów |
#119 -2 na 2 | Duch Prawdy (14789 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > >Wyciąłeś ze zdjęcia mój wizerunek i opatrzyłeś napisem o kroju liter, które wielu osobom kojarzą się jednoznacznie,> Twoje skojarzenia, Twój problem.Mój problem, nie bądź śmieszny, problem Bogusławskiego, życzę mu, żeby to zrozumiał zanim umrze.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#120 7 na 9 | szarley (54913 punktów) | Odp: Problem kropki i nie tylko | > >>Wyciąłeś ze zdjęcia mój wizerunek i opatrzyłeś napisem o kroju liter, które wielu osobom kojarzą się jednoznacznie,> >Twoje skojarzenia, Twój problem.> Mój problem, nie bądź śmieszny, problem Bogusławskiego, życzę mu, żeby to zrozumiał zanim umrze.Twoim problemem jest dupcenie fleków, o tym że woda się pali Kiedy już nadrobisz zaległości z podstawówki (może być nawet pomocnicza) to zrozumiesz, że to niemożliwe |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|