 |
Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-01-2021 23:53 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
11 na 11 | Wg urzędu stanu cywilnego w 2020 roku, w Polsce zmarło o 82tys ludzi więcej niż wynosi średnia za lata 2016-2019. To w przeliczeniu na głowę 2gie najgorsze miejsce (po Bułgarii) w grupie 30 porównywanych krajów Europy. Te osoby nie są uznane za zmarłych z powodu COVIDa, ale system służby zdrowia z jakiegoś powodu nie uratował tych ludzi, mimo iż w latach bez COVIDa radził sobie lepiej. Statystyka nie wskaże niczego dokładnie, ale na tak dużym zbiorze skok o 82tys bez sytuacji wojny czy innej katastrofy, w sytuacji zmniejszonego nawet ruchu turystycznego wydaje się dobrą miarą efektu pandemii. Nie prezentuję tej grafiki by krytykować bądź chwalić sprawność polskiego rządu w okresie pandemii, bo te liczby bez dodatkowych analiz nie pokazują niczego o rządzie. Te liczby są jednak ilustracją propagandy PiS/Zjednoczonej Prawicy, która ma i miała miejsce w okresie pandemii. Partia: polski rząd, prezydent, urzędnicy powiązani z partią i członkowie partii krytykowali 'kraje Europy Zachodniej' na każdym kroku wychwalając swoje osiągniecia. Szczególnie dostało się Szwecji, którą Szumowski (podówczas minister zdrowia) oskarżył o 'eutanazję' już w kwietniu 2020. W czerwcu i lipcu odtrąbiliśmy sukces i powstrzymanie pandemii a nasz premier regularnie pozował do zdjęć na konferencjach z wykresami opartymi na .... stronie internetowej worldmeters.  Sam fakt, że Polski rząd podejmuje decyzje w oparciu o dane ze strony internetowej, bez zbadania czy liczby są porównywalne, bez głębszej analizy, jest już samo w sobie dowodem nieprofesjonalizmu a nie sukcesu. Mineło 9 miesięcy od rozpoczęcia propagandy jak to Polska radzi sobie najlepiej na świecie a 'zachód' tonie nieudolnie naśladując Polskę i dzisiaj mamy liczby, nie ze strony internetowej, ale porównywalne dane z Eurostatu, które pokazują, że Szwecja czy Niemcy, których pouczaliśmy mają ponad 3x mniejszą śmiertelność. Oczywiście na koniec pandemii sytuacja może wyglądać przeciwnie. Jednak już teraz widać, że propaganda była kompromitacją bo wyśmiewani przez nas na starcie, są w stanie, w pewnym momencie, prześcignąć nas o 3 okrążenia. Mam w związku z tym pytanie do wszystkich tych, którzy już w kwietniu, czyli na samym początku maratonu, analizowali, porównywali, zachłystywali się propagandą PiS ekstytowali się 'osiągnięciami' i w czambuł potępiali Niemców czy Szwedów: Nie głupio Wam? Ci zabijający staruszków, źli, cywilizacja śmierci ... w tych liczbach, którymi się szczyciliśmy wyglądają znacznie lepiej. Wyłączyli światła po konferencji, zdjęli plakaty a nam zostało 82tys trupów więcej ....choć tymi liczbami trupów oskarżaliśmy całą Europę.
Bajeczka w TVP nikogo nie ożywi, nie zaczaruje służby zdrowia, ani nikogo nie nakarmi poza partią może?
Pozdrawiam Paolo Monstro | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..#256 1 na 1 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >W jakim spisku wg Ciebie działam?> Jesteś najwyraźniej, wg tego co piszesz, w grupie ludzi, którzy nie chcą żadnych istotnych zmian w prawie, a już na pewno nie w prawie własności i w prawie związanym z emisją pieniądza ale chcą władzy i miejsca przy korycie.> Tak Cię widzę.> Nie krytykujesz panujących norm lecz krytykujesz władzę, którą zapewne chciałbyś zastąpić w jej roli.> >Nigdzie nie powiedziałem, że BTC to bzdura i nonsens.> Nie chce mi się szukać ale parę stron wcześniej napisałeś "bańka mydlana", która zaraz pęknie.Pisałem o bańce spekulacyjnej i wykazałem to: wartość bitcoina bierze się tylko i wyłącznie z wiary w tą wartość (nikt ani nic tego nie gwarantuje) - to najczystszy chyba przykład bańki w historii > >>Po czym zaczynasz opowiadać o rzekomym wpływie komputerów kwantowych i algorytmów wielomianowych na bezpieczeństwo prywatnego klucza, którego kryptografia opiera się na krzywych eliptycznych. To jest chyba nonsens i bzdura.> >To nie jest 'rzekomy wpływ' tylko fakty> Aha czyli jest faktem, że kwantowy komputer i jego algorytmy mają wpływ na sieć btc. Pierwszy raz słyszę o tym od Ciebie. Jaki to konkretnie wpływ? Mam nadzieję, że własnej projekcji potencjalnego wpływu w przyszłości nie nazywasz faktem. Czy jednak?Zniszczenie systemu przy użyciu komputera kwantowego (gdy i jeśli odpowiedni komputer powstanie) jest przykładem nietrwałości systemu. Odpowiedziałem Ci na Twoje błędne założenia. Krystek, fakt, że czegoś nie rozumiesz nie oznacza, że tego nie ma - stąd może się bierze oczarowanie bitcoinem - z niezrozumienia. > >Tak wyglądają fakty - przykro mi, że Cię rozczarowałem.> Fakt jest taki, że stawiasz na zapis pieniądza pod kontrolą banksterki, wybrałeś go, odrzucając ideę zapisu rozproszonego, kryptograficznie zabezpieczonego i pod kolektywną kontrolą.Nie wychwalam systemu bankowego. Jednak nawet jeśli zgodze się z Tobą, że system pieniężny przyjęty na świecie jest najgorszy, nie zmieni to wad BTC. > Widzisz nie nabrałem się na twoje fakty, mimo twojej wyszukanej retoryki.Nie zrozmiałeś Cytat:Ty, jacek, szarley, wenancjusz, farmer, wszyscy jesteście do siebie podobni, łączy was wpólny inetres. Wydrukuj to i zanieś psychologowi, > >Wybacz Krystek, ale rozmowa z Tobą przypomina rozmowę z linguobotem - odbijam Ci argumenty a Ty się zapętlasz : 'bzdura' ... manifest.> Takie jak fakt wpływu komputera kwantowego na sieć bitcoina?Załóż, że btc jest odporny na atak komputerem kwantowym i nic się nie stanie. Lepiej się będziesz czuł przez jakiś czas. > System się wali a ludzie kupują bitcoiny po 135.000 polskich złotych paciorków. Świat jest głupi i zwariował. To samo mówiły mi Panie w bankach o kredycie w CHF - 'wszyscy w to wierzą więc co się Pan czepiasz, scenariusza, że CHF wzrośnie' w 2003 roku gdy brałem kredyt.
Kredytu nie wziąłem mimo tego, że wszyscy wierzyli bo liczby zawsze, prędzej czy później zwyciężają
To, że tysiące ludzi zapłaci 135.000 PLN za tytuł zwycięzcy w konkursie, kto szybciej wylosuje rozwiązanie nikomu niepotrzebnej zagadki sztucznie wymyślonej, przez zgraję programistów - bo tym w rzeczywistości jest bitcoin - nie oznacza, że ja mam za to tyle płacić.
Pozdrawiam Paolo Monstro |
#257 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >Wskaż 1 mechanizm kontroli jaki ma użytkownik/posiadacz bitcoina? Ile lini kodu zakodowałeś i jak je kontrolujesz teraz?> To nieprawda.Masz rację. To nieprawda. Nie wskażesz > którego maleńkie dzieci nauczane są w państwowych, przymusowych szkołach, finansowanych z przymusowych podatków od pracy i konsumpcji.i znów przykład "uczciwości" Hamerloika Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka Wolno ci wysłać dziecko do prywatnej szkoły Odpowiedź kretyna: Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka Nie ma podatków od pracy Odpowiedź kretyna: Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka I ty piszesz o szacunku? Godzien splunięcia debilu odporny na argumenta i wiedzę? > Nie pytam już nawet dlaczego dzieci nie są nauczane Linuxa, bo wiem że to dziadowska zmowa.Naucz je linuxa Aaaaaa nie mają czasu muszą się prostytuować na dragi dla tatusia Smutne
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? |
> Tyle, że napisaleś nieprawdę.> System jest tworzony i kontrolowany przez określony zbiór osób, które go kodują. >Użytkownicy nie mają NIC do powiedzenia.Ty napisałeś nieprawdę. Kod jest jawny i otwarty. Oprogramowanie jest kompilowane deterministycznie i dowolny człowiek na Ziemi może wszystko w tym kodzie zweryfikować. Jeżeli społeczność nie uzna choć jednej zmiany w kodzie, po prostu nie wykona aktualizacji oprogramowania węzłów. W ekstremalnej sytuacji (gdyby nie doszło do jednogłośnego porozumienia społeczności) dochodzi do forka (patrz fork bitcoin core / bitcoin cash z 2017 roku). > Wskaż 1 mechanizm kontroli jaki ma użytkownik/posiadacz bitcoina?Pełna kontrola nad oprogramowaniem węzła walidującego w sieci. Możliwość dokładnej weryfikacji kodu z uwagi na jego otwartość i możliwość wykonania samodzielnie deterministycznej kompilacji. Lokalne przechowywanie, walidacja i synchronizacja całego blockchaina. > Ile lini kodu zakodowałeś i jak je kontrolujesz teraz?Najbardziej formalne dyskusje na temat rozwoju technicznego toczą się od początku na liście mailinowej bitcoin-dev, którą subskrybować może każdy. Kod dostępny jest na githubie. To nie są tajne informacje: Cytat:Bitcoin is free software and any developer can contribute to the project. Everything you need is in the GitHub repository. Please make sure to read and follow the development process described in the README, as well as to provide good quality code and respect all guidelines.
Development discussion takes place on GitHub and the bitcoin-dev mailing list. Less formal development discussion happens on irc.freenode.net #bitcoin-core-dev (web interface, logs). bitcoin.org/en/development> Co ciekawe podejrzewam, że nawet NIE WIESZ kto koduje ten system,bitcoin.or(*)ment#bitcoin-core-contributors> jego pierwotny twórca nie ujawnił się do dzisiaj.A co mnie interesuje, kto ten kod zakodował ? Jeśli jest dobry i mogę to dokładnie sprawdzić, to mógłby zostać stworzony nawet i przez samego diabła. . |
#259 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >Tyle, że napisaleś nieprawdę.> >System jest tworzony i kontrolowany przez określony zbiór osób, które go kodują. >Użytkownicy nie mają NIC do powiedzenia.> Ty napisałeś nieprawdę. Kod jest jawny i otwarty.... a wartość btc oparta na świętej wierze użytkowników, że będzie rosło i rosło To jest główny zarzut wobec tej spekulacyjnej bańki ! Do tego nie poradzisz się odnieść Co zrobisz, kiedy uczestnicy tej bańki nagle zaczną wyprzedawać paciorki? Na to nie masz odpowiedzi
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > wszyscy wierzą, ze ten system kontrolują, bo 'wszyscy tak mówią'Tak mówią autorytety o waszym systemie państwowym, że jest przejrzysty i podlega kontroli społecznej, po czym gdy pytam kto zna rozkład własności w społeczeństwie i kto to kontroluje nie zyskuje żadnej sensownej odpowiedzi, tylko jakieś bzdurne, że ktoś tam wie, ktoś tam wpływa ale nie wiadomo kto i jak. Łatwo domyślić się, że ta niejasność nie jest przypadkowa > System przeszedł już wiele zmian - pytanie kto o tym decyduje jaki bitcoin będzie jutro?Kolektyw. Albo instalujesz upgrade do Bitcoin Core na własnym pełnym węźle na komputerze sieciowym pod twoją administracją operacyjną albo go nie instalujesz i twój program działa wg starych zasad. Albo większość zupgraduje oprogramowanie i następuje zmiana albo tego nie zrobi i zmiany brak. > 1. wszyscy użytkownicy wpływają na oprogramowanie (ja chce okrągłe okienka w Androidzie!!!!)jak sam zauważasz użytkownicy - kto użytkuje ten wpływa > 2. wolne oprogramowanie nie ma błędów (zarówno pomyłek jak i celowo wprowadzonych luk) - naiwniaków zapraszam do śledzenia list CVE , dla przykładu heartbleed.com/ludzie prześcigają się w poszukiwaniu luk po to tylko, żeby zabłysnąć, udowodnić, że rozumieją więcej niż inni, po to żeby zostać docenionym. Zmowa programistów wolnego oprogramowania? Którzy zazwyczaj tworzą to oprogramowanie z popędu do kreacji czegoś wartościowego? Bo zamiast nie zrobić nic pragną być stwórcami? Gdzie urodziła się idea, że człowiek jest zły? W waszym państwie? Bo może ono motywuje ludzi do tego, żeby być złymi? > 3. programiści, którzy kodują wolne oprogramowanie są 'geniuszami' i ich oprogramowanie jest 'lepsze' niż zamknięte, w rzeczywistości każdy może się przyłączyć 50% nie ma nawet wykształcenia informatycznego, Krystek może to kodować (a pewnie nie jest informatykiem).Błędy poprawia się. Im twórców więcej, tym większa inwencja twórcza, tym większa weryfikacja pomyłek. Wolne oprogramowanie jest lepsze od zamkniętego, bo można odczytać zawarte w nim intencje autorów. W zamkniętym oprogramowaniu intencje są nieznane. > Nie krytykuję bitcoina czy innych tworzonych niemal codziennie kryptowalut, ale wiara, w cudowność tej idei (dość starej zresztą) jest jedną z największych manipulacji w historii IT, przekraczającej wiarę w dotcomy z lat 90tych.Nie nabywam kryptowalut. Ćwiczyłem trochę, żeby wiedzieć, żeby rozumieć, żeby potrafić. Księga łańcucha krypto jest idealnym zaczynem do powszechnej księgi kapitału dlatego chwalę krypto. Nie nabywam bitcoina, nie potrzebuję go, nie chcę się wzbogacić na wzroście jego wartości. Jest mi obojętne czy jego wartość wzrośnie. Skupiam się na wyrażanej przez niego idei księgi kapitału o rozproszonym i kryptograficznie zabezpieczonym zapisie. |
#261 1 na 1 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >Autor bitcoina się nawet nie ujawnił> autor manifestu> bitcoin.pl/manifest-satoshi-nakamoto/Znamy tylko pseudonim tego człowieka - niewiadomo kto to jest. Jak Ci obiecam oddać 1000.000EUR jak mi wpierw przelejesz 1000 EUR to pójdziesz na taki układ, przecież mnie znasz - jestem Paolo Monstro? > który następnie ewoluował wg koncepcji kolejnych entuzjastów tej idei> bitcoin.pl(*)a-konferencji-scaling-bitcoin/> autor dekalogu też się nie ujawnił> pl.wikipedia.org/wiki/Dekalog> sugerujesz, że treść nie ma znaczenia gdy nie znamy tożsamości jej twórcy?Przeczytałem i ZROZUMIAŁEM ten manifest Krystek zanim jeszcze pisałeś o BTC przez kilka godzin dziennie. Zajęło mi to cały dzień, bo choć tekst nie wprowadza żadnej nowej teorii, to jest pełen luk i nie jest to tekst uporządkowany. Te wszystkie luki są zapełnione przez programistów - którzy podejmują decyzje jak to zaimplementować dyskutując na forum lub kodując i licząc na akceptację reszty. Nie znam tych programistów, jestem przekonany, że wielu z nich to fantastyczni ludzie, ale jak wszyscy ludzie - popełniają błędy. Przeciętny programista robi 1 błąd na 100 lini kodu, ile lini kodu ma każda z implementacji bitcoina? Nie krytykuje BTC czy innych kryptowalut w czambuł, rozpoznaje zalety, ale nazywam też wady. Wymieniłem Ci te wady, ale Ty je odrzucasz, mimo iż nie rozumiesz o czym mówisz. Wady BTC przez to nie znikną i uderzą pewnego dnia w użytkowników. Pozdrawiam Paolo Monstro |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > ... a wartość btc oparta na świętej wierze użytkowników, że będzie rosło i rosłoDla samego utrzymania wartości już warto, bez wzrostów. Ponadto ja nie wierzę w nieskończone wzrosty BTC, zadziałają mnożniki kreacji pieniądza pl.wikiped(*)5źnik_kreacji_pieniądzakiedy w btc wejdą instytucje finansowe i zaczną kreować w nieskończoność btc na minusie ale zaraz potem pewnie "dla ochrony obywateli"  wkroczy w to państwo ze swoimi przepisami o minimalnym kapitale, nadzorze nad pośrednictwem, obowiązkowymi rezerwami a może nawet minimalnymi odsetkami. Czyli będzie powtórka z państwowego fiata, tyle że już bez kontroli bazy monetarnej. > To jest główny zarzut wobec tej spekulacyjnej bańki !Bitcoin może pikować w dół z wielu powodów, również tych nieznanych i mi to jest obojętne. Dla mnie liczy się, że idea powszechnej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą zadziałała i teraz potrzeba ją tylko rozwinąć i pozwolić jej ewoluować. > Co zrobisz, kiedy uczestnicy tej bańki nagle zaczną wyprzedawać paciorki?Straci i zacznie wszystko od nowa. Gospodarka będzie kręcić się. Dla gospodarki jest najlepiej wtedy, gdy nikt nie ma oszczędności, nikt nie kładzie się na leżak, tylko każdy bierze się ostro do roboty. > Na to nie masz odpowiedziPieniądz nie pracuje - to fikcja. Nikt nie powinien liczyć, że pieniądz będzie za niego pracował, kiedy ten będzie pierdział w fotel. Pieniądz może co najwyżej przechować wartość na chwilę przeniesienia praw własności i na tym jego rola kończy się. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | Odniesiesz się w końcu do przykładu oponiarza? Odniesiesz się do argumentów o czujnikach ruchu? za tydzień znów wrócisz z mantrami To całe twoje intelektualne dno
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >>Autor bitcoina się nawet nie ujawnił> >autor manifestu> >bitcoin.pl/manifest-satoshi-nakamoto/> Znamy tylko pseudonim tego człowieka - niewiadomo kto to jest.> Jak Ci obiecam oddać 1000.000EUR jak mi wpierw przelejesz 1000 EUR to pójdziesz na taki układ, przecież mnie znasz - jestem Paolo Monstro?Skoro już o faktach ile EUR kazał zapłacić sobie Satoshi Nakamoto za wykreowane bitcoiny? bitcoin.pl(*)ej-pizzy-za-10-000-bitcoinoww/Wiedział, że frajerzy za 11 lat zapłacą za 1 BTC 135.000 polskich złotych paciorków? Bo jeżeli wiedział od początku, to naprawdę był genialny. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >... a wartość btc oparta na świętej wierze użytkowników, że będzie rosło i rosło> Dla samego utrzymania wartości już warto, bez wzrostów.Odniesiesz się do przykładu oponiarza? Odniesiesz się do argumentów o czujnikach ruchu? Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka > Dla gospodarki jest najlepiej wtedy, gdy nikt nie ma oszczędności,Przeprosisz za kłamstwo że kończyłeś ekonomiczny uniwersytet? Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka > nikt nie kładzie się na leżak, tylko każdy bierze się ostro do roboty.Do śmierci (nie dotyczy Hamerlika i jego rodziców) > Nikt nie powinien liczyć, że pieniądz będzie za niego pracował, kiedy ten będzie pierdział w fotel.Masz rację, dlatego na ciebie pracują twoje dzieci sprzedawane pedofilom Odpowiedź kretyna: Mantra - ucieczka - kłamstwo - mantra - ucieczka - kłamstwo i chochoł na dokładkę + chora nienawiść do starych ludzi, których chętnie poddałbyś głodowej eutanazji (przykład Płocka) Odpowiedź Hamerlika: ucieczka
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Dlatego podatki redystrybuujące dobro do bogatych do biednych są konieczne.Ty debilu! Od 10 lat piszesz, że właściciel altanki z emeryturą 2000 złotych ma płacić na bogatego Hamerlika z dochodem 25 000 złotych Ty debilu! Właściciel rafinerii ma wg ciebie zapłacić 4000 złotych podatku a babcia emerytka 4000 i wszystko na rzecz "robola bez mienia" Krystiana Hamerlik - Konopki, który ma dochód na poziomie 10% najbogatszych ludzi świata Sam nie rozumiesz własnych słów. Intelektualne i moralne dno dna Ale czego się spodziewać po alfonsie?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >Dlatego podatki redystrybuujące dobro do bogatych do biednych są konieczne.> Ty debilu!> Od 10 lat piszesz, że właściciel altanki z emeryturą 2000 złotych ma płacić na bogatego Hamerlika z dochodem 25 000 złotychA ma? Podatki wpłacają wszyscy właściciele wg wartości z wyceny i stawki określonej w demokratycznym glosowaniu i uzyskują je WSZYSCY w postaci dochodu podatkowego. Wlasciciel altanki zapłaci 1 jednostkę i uzyska 100 jednostek zwrotnie i w czym problem? 99 będzie do przodu. Bezos zapłaci 100.000.000 jednostek i uzyska 100. Będzie na minusie i co, z głodu nie umrze. Gdzie widzisz problem? W waszej katolickiej sprawiedliwosci uniwersalnej? Do piekła z nią! |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >nikt nie kładzie się na leżak, tylko każdy bierze się ostro do roboty.> Do śmierciZgadza się. Ale możliwa jest lepsza organizacja pracy, gdzie wszyscy pracują a nie tylko mała cząstka a wtedy praca nie musi być piekłem jak w waszym świecie. |
#269 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | Odniesiesz się do przykładu oponiarza? Odniesiesz się do argumentów o czujnikach ruchu? Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | Odniesiesz się do przykładu oponiarza? Odniesiesz się do argumentów o czujnikach ruchu? Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka Mantra - ucieczka - mantra - ucieczka > >>Dlatego podatki redystrybuujące dobro do bogatych do biednych są konieczne.> >Ty debilu!> >Od 10 lat piszesz, że właściciel altanki z emeryturą 2000 złotych ma płacić na bogatego Hamerlika z dochodem 25 000 złotych> A ma?To ile zarabia ZWOLENNIK JAWNOŚCI?????? Ponoć powyżej średniej w Berlinie Kłamiesz na każdym kroku Łżesz p.ch. że mieszkasz w piwnicy i nie wolno ci pojechać do sąsiedniego miasta Łżesz p.ch. że pracujesz przykuty do maszyny i nie wolno ci chodzić chodnikami Łżesz p.ch. że nie wolno ci widzieć się z dziećmi Łżesz Łżesz Łżesz > Podatki wpłacają wszyscy właściciele wg wartości z wycenyczyli 4000 złotych emerytka w kawalerce i właściciel rafinerii Obliczone Uciekłeś > Wlasciciel altanki zapłaci 1 jednostkę i uzyska 100 jednostek zwrotnie i w czym problem?Zapłaci 4000 złotych > Bezos zapłaci 100.000.000 jednostek i uzyska 100. Będzie na minusie i co, z głodu nie umrze.Nie zapłaci! Zapłaci 4000 złotych Nikt nie wyceni na tyle jego majątku Ucieczka debila, który nie rozumie sam siebie Ucieczka DEBILA!!!! DEBILU uciekasz przed matematyką! Kłamiesz, że kończyłeś ekonomiczne studia
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|