 |
Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-01-2021 23:53 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS?
11 na 11 | Wg urzędu stanu cywilnego w 2020 roku, w Polsce zmarło o 82tys ludzi więcej niż wynosi średnia za lata 2016-2019. To w przeliczeniu na głowę 2gie najgorsze miejsce (po Bułgarii) w grupie 30 porównywanych krajów Europy. Te osoby nie są uznane za zmarłych z powodu COVIDa, ale system służby zdrowia z jakiegoś powodu nie uratował tych ludzi, mimo iż w latach bez COVIDa radził sobie lepiej. Statystyka nie wskaże niczego dokładnie, ale na tak dużym zbiorze skok o 82tys bez sytuacji wojny czy innej katastrofy, w sytuacji zmniejszonego nawet ruchu turystycznego wydaje się dobrą miarą efektu pandemii. Nie prezentuję tej grafiki by krytykować bądź chwalić sprawność polskiego rządu w okresie pandemii, bo te liczby bez dodatkowych analiz nie pokazują niczego o rządzie. Te liczby są jednak ilustracją propagandy PiS/Zjednoczonej Prawicy, która ma i miała miejsce w okresie pandemii. Partia: polski rząd, prezydent, urzędnicy powiązani z partią i członkowie partii krytykowali 'kraje Europy Zachodniej' na każdym kroku wychwalając swoje osiągniecia. Szczególnie dostało się Szwecji, którą Szumowski (podówczas minister zdrowia) oskarżył o 'eutanazję' już w kwietniu 2020. W czerwcu i lipcu odtrąbiliśmy sukces i powstrzymanie pandemii a nasz premier regularnie pozował do zdjęć na konferencjach z wykresami opartymi na .... stronie internetowej worldmeters.  Sam fakt, że Polski rząd podejmuje decyzje w oparciu o dane ze strony internetowej, bez zbadania czy liczby są porównywalne, bez głębszej analizy, jest już samo w sobie dowodem nieprofesjonalizmu a nie sukcesu. Mineło 9 miesięcy od rozpoczęcia propagandy jak to Polska radzi sobie najlepiej na świecie a 'zachód' tonie nieudolnie naśladując Polskę i dzisiaj mamy liczby, nie ze strony internetowej, ale porównywalne dane z Eurostatu, które pokazują, że Szwecja czy Niemcy, których pouczaliśmy mają ponad 3x mniejszą śmiertelność. Oczywiście na koniec pandemii sytuacja może wyglądać przeciwnie. Jednak już teraz widać, że propaganda była kompromitacją bo wyśmiewani przez nas na starcie, są w stanie, w pewnym momencie, prześcignąć nas o 3 okrążenia. Mam w związku z tym pytanie do wszystkich tych, którzy już w kwietniu, czyli na samym początku maratonu, analizowali, porównywali, zachłystywali się propagandą PiS ekstytowali się 'osiągnięciami' i w czambuł potępiali Niemców czy Szwedów: Nie głupio Wam? Ci zabijający staruszków, źli, cywilizacja śmierci ... w tych liczbach, którymi się szczyciliśmy wyglądają znacznie lepiej. Wyłączyli światła po konferencji, zdjęli plakaty a nam zostało 82tys trupów więcej ....choć tymi liczbami trupów oskarżaliśmy całą Europę.
Bajeczka w TVP nikogo nie ożywi, nie zaczaruje służby zdrowia, ani nikogo nie nakarmi poza partią może?
Pozdrawiam Paolo Monstro | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..#451 -1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Wiem, że masz dobre intencje - dlatego oszczędzę Ci Gównona, ale sorry masz kompletnie niespójny system, wg mnie osiągniesz coś przeciwnego do zamierzeń i potem powiesz, że 'uwierzyłem milionom programistów, ale wyszło jak wyszło ... '> Kup lepiej córce kolczyki zamiast spędzać 10h dziennie na forum, wszystkim to na dobre wyjdzieNie tylko Tesla oddaje dolary za "gówno". Dziś wielu gotowych jest oddać ponad 172.000 pelnowartosciowych polskich złotych za trochę kodu binarnego. www.google.com/search?q=btc+plnŚwiat zwariował na szczęście ty zachowujesz rozsądek. Było juz tak w mojej przeszłości, że pozwoliłem innym organizować własne życie nie wtrącając się i bardzo gorzko tego pożałowałem. Zatem pozwól, że teraz jednak będę wracał się. Ja mam coś do powiedzenia ale wy możecie milczeć i słuchać, nie widzę problemu. Wtedy ja wam będę układał życie i to będzie na pewno lepsze od tego co dla mnie zorganizowano. Jeżeli któraś moja córka będzie miała potrzebę noszenia czegoś na uszach dla oznaczenia się jak w dawnych plemionach to za drobne zawsze może sobie kupić jakieś zawieszki z tworzywa sztucznego w ciekawym kształcie i kolorze. Sprzedają takie za 1 EUR. Gdybym zobaczył w złotych kolczykach to chyba pękłbym ze śmiechu. Na samo wyobrażenie tego już mnie zbiera. One nie są prymitywnym stowrzeniami, żeby nosić w uszach takie barachło. Lekki plastik to jeszcze ale ciężkie metale? Chore! |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > > Ja postuluję odmienny od btc sposób kreacji i emisji pieniądza> Tak, dodajmy że z niekontrolowaną inflacją: facet chce kupić dom, licytuje z innymi. Dotychczasowy właściciel klika "sprzedaj teraz" albo system sam mu nagle sprzedaje bo nie stać go na opłaty.. a dom sekundę po tym się spala.> Ubezpieczyciel rozmyśla się z wypłatą odszkodowania, o ile w ogóle umowa ubezpieczenia została zawarta.> Efekt - kupiec kupuje zgliszcza za pierdylion godzinek.> Nigdy na ten argument nie odpowiedziałeś, tak ja nie odpowiedziałeś kiedy to konkretnie zapłacić ubezpieczycielowi"w chwili wykonania zobowiazania".Czyli kiedy?  > Twój system wspiera dziadostwo i cwaniactwo, odpowiedzialność w nim to określenie nieznane.Piszesz o inflacji, organizacji ubezpieczeń czy pożarach, bo sam już nie wiem. Czy ktoś Ci każe wyceniać cudze domy za pierdyliony? Nie chcesz kupić nie wyceniaj, bo ktoś może te ofertę przyjąć. Zorganizuj sobie z innymi ubezpieczenie tak, żebyś nie kupił zgliszczy. Co chcesz powiedzieć, że bez komornika nie da rady? Właśnie powstał Bitcoin bez waszych sądów i komorników. Można? W moim modelu hamulcem kreacji nieskonczonej ilości ujemnych jednostek pieniądza w automatycznym debecie jest podatatek od własności. Każdy kto zechce kupować za debet musi się liczyć z podatkiem od nowego mienia a im go więcej tym trudniej kontrolować je i wyzyskać, przez co zysku z posiadłości może być za mało w stosunku do podatku od nich. Nikt jak wspolecznie nie będzie palil sie do nowych akwizycji, bo puści w ugor i zostawi dla dzieci po śmierci a UE jeszcze wypłaci dotacje z podatków od biedy. W moim modelu to niemożliwe. W moim albo masz wysoki uzysk z nabytych posiadłości prowadząc na nich dzialanosc gosoodarcza dla wspólnego dobra albo podatki pożrą wszytkie twoje posiadłości. I to jest dobre dla spoleczenstwa. Nie ma już gorszej rzeczy dla spoleczenstwa niż pole uprawne puszczone w ugor po to, żeby jakiś chciwy dziad zabezpieczyl w ten sposob swoje interesy i żył dostanio nie kiwając nawet palcem w bucie dla drugiego człowieka. System, który dopuszcza do posiadłości bez uzysku i do zarobku bez pracy to społeczna patologia. |
| Konowal (6291 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | Wprawdzie nie jestem wyznawcą propagandy PiS-u (nota bene jest słaba) ale Szwecja de facto dokonała eutanazji na swoich wiekowych obywatelach
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
#454 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | Piszę o tym, że u ciebie z czasem godzinki samoistnie tracą odzwierciedlenie w realnych dobrach, to po pierwsze. Po drugie zauwazam brak u ciebie sensownej organizacji ubezpieczeń. I po trzecie, pożar to tylko przykład licznych dziur w twoim systemie. > Czy ktoś Ci każe wyceniać cudze domy za pierdyliony?W układzie ktory proponujesz wyceniający dom musi liczyć się z możliwością kupna zgliszcz w cenie domu. A dom to przecież nie plastikowy breloczek do kluczy. Kosztuje trochę. Kumamy? > Nie chcesz kupić nie wyceniaj, bo ktoś może te ofertę przyjąć.Odpowiedź nie na temat. > Zorganizuj sobie z innymi ubezpieczenie tak, żebyś nie kupił zgliszczyOk. Zatem powtarzam moje pytanie, expercie od hamerlikanizmu: w jakim momencie u ciebie człowiek płaci ubezpieczycielowi: w chwili zawarcia umowy, w trakcie pożaru, po nim itd.? > W moim modelu hamulcem kreacji nieskonczonej ilości ujemnych> jednostek pieniądza w automatycznym debecie jest podatatek od własności.> Każdy kto zechce kupować za debet musi się liczyć z podatkiem od nowego> mienia a im go więcej tym trudniej kontrolować je i wyzyskać, przez> co zysku z posiadłości może być za mało w stosunku do podatku od nich.To nie jest odpowiedź na pytanie, w jakim momencie u ciebie człowiek płaci ubezpieczycielowi: w chwili zawarcia umowy, w trakcie pożaru, po nim lub jeszcze jakoś inaczej? > W moim albo masz wysoki uzysk z nabytych posiadłości prowadząc na nich> dzialanosc gosoodarcza dla wspólnego dobra albo podatki pożrą wszytkie> twoje posiadłości. I to jest dobre dla spoleczenstwa.Nie ma, jak dobra agitka. Ale odpowiedzi na pytanie, w jakim momencie u ciebie człowiek płaci ubezpieczycielowi: w chwili zawarcia umowy, w trakcie pożaru, po nim lub jeszcze jakoś inaczej, wciąż brak. > Nie ma już gorszej rzeczy dla spoleczenstwa niż pole uprawne puszczone> w ugor po to, żeby jakiś chciwy dziad zabezpieczyl w ten sposob swoje> interesy i żył dostanio nie kiwając nawet palcem w bucie dla drugiego człowieka.Usypiajaca mantra, a ja chcę sie od ciebie dowiedzieć, w jakim momencie człowiek płaci ubezpieczycielowi: w chwili zawarcia umowy, w trakcie pożaru, po nim lub jeszcze jakoś inaczej? > System, który dopuszcza do posiadłości bez uzysku i do zarobku> bez pracy to społeczna patologia.To już pisałeś wiele razy, ale nigdy o tym w jakim momencie u ciebie człowiek płaci ubezpieczycielowi: w chwili zawarcia umowy, w trakcie pożaru, po nim lub jeszcze jakoś inaczej?
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#455 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Gdybym zobaczył w złotych kolczykach to chyba pękłbym ze śmiechu.> Na samo wyobrażenie tego już mnie zbiera. One nie są prymitywnym> stowrzeniami, żeby nosić w uszach takie barachło. Lekki plastik to> jeszcze ale ciężkie metale? Chore! Zobaczymy, gdy osiągnie pełnoletniość i zacznie zarabiać. Albo wróć: jakiś młody chłopak pewnie zobaczy, ty niekoniecznie.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Czy córka woli kolczyki czy liczby?Na razie woli bać się złego spojrzenia tatusia i wyśmiewania kolczyków, które może chciałby mieć. Na razie..
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#457 1 na 1 | Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Wprawdzie nie jestem wyznawcą propagandy PiS-u (nota bene jest słaba) ale Szwecja de facto dokonała eutanazji na swoich wiekowych obywatelachWidzę, że masz bardzo ciężkie oskarżenia. Masz jakąś podstawę do nich? Ogólniki typu Cytat:Kongolijczycy zabijają dzieci nadają się na audycję w Radiu Maryja. Możesz rozwinąć temat - podać na przykład refernecje do podpisanych zgód na przeprowadzenie eutanazji? Pozdrawiam Paolo Monstro |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >Czy córka woli kolczyki czy liczby?> Na razie woli bać się złego spojrzenia tatusia i wyśmiewania kolczyków, które może chciałby mieć.> Na razie..Sam załóż sobie złoty łańcuch na szyję, najlepiej 2kg najwyższej próby. W swojej wsi z pewnością zdobędziesz respekt. W dużym mieście ludzie nie mają już tak prymitywnych, instynktownych, zwierzęcych odruchów, więc tam potrzeba czegoś więcej. |
| Paolo Monstro (6146 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > ponieważ powstają poprzez wykonanie funkcji jednokierunkowych (ripemd160 i sha256), których szybki/efektywny sposób odwrócenia nie jest znany nawet z wykorzystaniem komputera kwantowegoMyślę, że przyda Ci się refresher jak działa świat kryptografii (przeczytaj w szczególności jak zareagowały duże firmy jak IBM czy Microsoft): www.bloomb(*)&utm_medium=bd&cmpId=flipboard Cytat:Terra Quantum's team made the discovery after figuring out how to invert what's called a "hash function," a mathematical algorithm that converts a message or portion of data into a numerical value. The research will show that "what was once believed unbreakable doesn't exist anymore," Wątpie żeby to było prawdą dzisiaj - ale za 10 lat? Gdyby to okazało się możliwe BTC przestaje istnieć. Duże firmy i państwa myślą o tym od lat, siedzą tam ludzie, którzy biorą cieżką kasę by się na takie zagrożenie przygotować. Pozdrawiam Paolo Monstro |
#460 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | Współczuję córce tatusia.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > >>Czy córka woli kolczyki czy liczby?> Sam załóż sobie złoty łańcuch na szyję, najlepiej 2kg najwyższej próby.W naćpanym umyśle istnieją tylko dwie możliwości. Albo brak ozdób albo 2kg złoty łańcuch Podobnie jak świat składa się z wielkich posiadaczy i "robili bez mienia" A delikatne kolczyki czy pierścionek to od razu 2kg złota? A robotnik, który ma dom jest "robolem" czy posiadaczem? Oczywiście zaprzeczysz, że jakikolwiek robotnik ma dom. Mam do wyboru wierzyć temu co widzę we wsi lub wierzyć rojeniom naćpanego zawistnika. Domyśl się co wybiorę Skończ jarać to gówno, bo ci gówno z mózgu zostało
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#462 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > A delikatne kolczyki czy pierścionek to od razu 2kg złota?Kiedyś najstarsza Córka przyjdzie do domu swojej Matki w Polsce w kolczykach imitujących złoto. Zadzwoni w nich na Skypie do tatusia, będzie się trochę dziwić jego markotnej minie, tudzież czerwonemu kolorowi buzi. - Tatusiu, o co ci chodzi? Chciałam z tobą omówić następna naszą eskapadę, której koszty jak zwykle pokryję. - Gruu ghm... zabulgocze Hamerlik i strzeli jej morał o obwieszaniu się 2 kg złotymi łańcuchami. W swoim zamyśle zacznie "wychowywać", wszak lepiej późno, niż wcale. W ekfekcie córka zacznie ściągać kolczyki przed tymi rozmowami i wyjazdami. Brawo Hamerlik, alleluja i do przodu!!! 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#463 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > świat składa się z wielkich posiadaczy i "roboli bez mienia"Ponoć tych drugich jest znacznie więcej, ponoć też wkrótce ujawnią się swojemu H-guru i ruszą wspólnie zmieniać świat. Już niedługo, coraz bliżej.. 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#464 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > Wybierz mnie - daj mi swój czas albo EUR a ja Ci dam (..)(..) dasz godzinki. Takiej nomenklatury w swoim systemie używa. W systemie, w którym umowy nie obowiązują, pracuje się prawie do śmierci, cwaniactwo ma się niebo lepiej niż dziś, obcy ludzie wyceniający nieruchomości i wszelkie inne dobra, których nie widzieli na oczy, mogą z dnia na dzień wysiedlić cię z mieszkania uchwalając na twoim osiedlu farbkę butaprenu, starzec wyprzedaje swój mały stary dom stopniowo* by móc się utrzymać, a zadłużyć za młodu można się tylko do wysokości posiadanego kapitału. Ach zapomniałem - twórca tego "uczciwego z definicji systemu nobilitującego roboli bez mienia".. co wieczór zamyka na cztery spusty swój samochód m.in. żeby jakiś bezdomny nie mógł się w nim schronić przed deszczem.  * 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#465 -1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? | > > Wybierz mnie - daj mi swój czas albo EUR a ja Ci dam (..)> (..) dasz godzinki. Takiej nomenklatury w swoim systemie używa.> W systemie, w którym umowy nie obowiązują, pracuje się prawie do śmierci, cwaniactwo ma się niebo lepiej niż dziś, obcy ludzie wyceniający nieruchomości i wszelkie inne dobra, których nie widzieli na oczy, mogą z dnia na dzień wysiedlić cię z mieszkania uchwalając na twoim osiedlu farbkę butaprenu, starzec wyprzedaje swój mały stary dom stopniowo* by móc się utrzymać, a zadłużyć za młodu można się tylko do wysokości posiadanego kapitału.> Ach zapomniałem - twórca tego "uczciwego z definicji systemu nobilitującego roboli bez mienia".. co wieczór zamyka na cztery spusty swój samochód m.in. żeby jakiś bezdomny nie mógł się w nim schronić przed deszczem.>  > *  Same kłamstwa i manipulacje cudzymi przekonaniami na szkodę innych ludzi i dla własnej źle pojętej korzyści. Zdążyłeś do tego już wszystkich przyzwyczaić. 1. Gdyby twój dom podlegał otwartej dla wszystkich wycenie, tj. każdy kto zechciałby mógłby go wycenić do wysokości posiadanych środków. 2. Gdyby średnia wycena stanowiła o wartości twojego domu dla celów: 1. związanych z kreacją pieniądza - przyznanie ci automatycznego debetu do wartości posiadłości, 2. związanych z podatkiem od własności określanym w demokracji bezpośredniej i potrącanym ci automatycznie z portfela, wliczając w to twoją dostępność debetu, 3. związanych z zachowaniem płynności finansowej poprzez określenie ci limitu oszczędności pieniężnych do wartości twoich posiadłości, z wykluczeniem ludzi starych, którym z racji wieku limit automatycznie wzrasta aby mogli wyzbyć się posiadłości i zgromadzić oszczędności emerytalne. 3. Gdyby w razie wysokiej wyceny twojego domu przez innych i związanych z tym twojego wysokiego debetu i wysokich podatków od własności system automatycznie potrącał ci podatki nie tylko z niewystarczających dochodów ale także z twojego debetu, aż do całkowitego wyczerpania go. 4. Gdyby po wyczerpaniu przez lata debetu o wartości posiadłości system odebrał ci automatycznie świadectwo własności domu, przyznając ci w zamian środki pieniężne z najwyższej wyceny, które w pierwszej kolejności pokrywają wykorzystany debet do zera a w reszcie pozostają w twoim portfelu. Gdyby te wszystkie niekorzystne warunki zostały spełnione to czy jest prawdą, że: > mogą z dnia na dzień wysiedlić cię z mieszkaniaczy to jest wierutnym kłamstwem? Czy to jest ohydnym, ordynarnym, podłym kłamstwem? Co jest z twoim morale, że tak gardzisz prawdą? Zgniło? |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|