Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika romaro

09-05-2021 16:56 - Odp: Definicja definicji
07-09-2021 14:54 - Odp: definiowanie
12-11-2023 12:46 - Odp: Déjŕ vu?
12-11-2023 14:00 - Odp: Déjŕ vu?
12-11-2023 21:52 - Odp: Déjŕ vu?
13-11-2023 17:00 - Odp: Déjŕ vu?
13-11-2023 19:25 - Odp: Déjŕ vu?
13-11-2023 21:42 - Odp: Déjŕ vu?
04-04-2016 10:39 - Odp: deklaracja
17-03-2022 21:38 - Odp: Deklaracja Chin
02-01-2022 08:05 - Odp: delektowanie do poduchy
19-01-2026 20:27 - Odp: Demokracja na sztandarach a w rzeczywistosci....
30-10-2020 09:27 - Odp: Demonstracje jak wentyl
12-06-2023 19:15 - Odp: Depopulacja
13-06-2023 01:10 - Odp: Depopulacja
09-10-2025 19:59 - Odp: Depresja u dzieci i młodzieży.
10-10-2025 12:35 - Odp: Depresja u dzieci i młodzieży.
10-10-2025 12:40 - Odp: Depresja u dzieci i młodzieży.
10-10-2025 15:01 - Odp: Depresja u dzieci i młodzieży.
10-10-2025 17:07 - Odp: Depresja u dzieci i młodzieży.
10-10-2025 17:37 - Odp: Depresja u dzieci i młodzieży.
10-10-2025 19:01 - Odp: Depresja u dzieci i młodzieży.
05-02-2026 15:02 - Odp: Determinizm, ciągi przyczynowo-skutkowe i nie tylko.
06-09-2021 11:49 - Odp: detoks w Nysie?
29-06-2021 13:35 - Odp: deweloper
03-06-2022 15:12 - Odp: Dezinformacja geopolityczna
03-06-2022 16:17 - Odp: Dezinformacja geopolityczna
03-06-2022 17:02 - Odp: Dezinformacja geopolityczna
29-07-2021 11:19 - Odp: Diabelskie Candiru z Izraela
15-08-2021 20:25 - Odp: Dialog Depo z Lennonem
15-08-2021 20:36 - Odp: Dialog Depo z Lennonem
15-08-2021 21:26 - Odp: Dialog Depo z Lennonem
15-08-2021 23:45 - Odp: Dialog Depo z Lennonem
16-08-2021 00:41 - Odp: Dialog Depo z Lennonem
16-08-2021 07:29 - Odp: Dialog Depo z Lennonem
16-08-2021 11:43 - Odp: Dialog Depo z Lennonem
26-04-2016 22:11 - Odp: Die Juden sind unser Unglück
18-03-2016 23:22 - Odp: Dla mnie rewelacja!
19-03-2016 06:42 - Odp: Dla mnie rewelacja!
19-03-2016 12:50 - Odp: Dla mnie rewelacja!
19-03-2016 15:33 - Odp: Dla mnie rewelacja!
18-10-2017 22:26 - Odp: Dla niektórych kłamstwo też jest dziedzictwem
18-10-2017 23:13 - Odp: Dla niektórych kłamstwo też jest dziedzictwem
06-04-2013 11:08 - Odp: Dla polityków język ojczysty i obcy to rzecz trudna
06-04-2013 13:36 - Odp: Dla polityków język ojczysty i obcy to rzecz trudna
05-05-2021 22:14 - Odp: Dla Rządu obojętne na co pójdzie 770 mln. Bo i TAK Wrócą!
19-02-2016 18:55 - Odp: Dla wszystkich starczy miejsca pod wielkim dachem nieba
02-10-2023 11:24 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
02-10-2023 12:19 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
02-10-2023 13:13 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
02-10-2023 14:06 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
02-10-2023 15:47 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
02-10-2023 19:15 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
02-10-2023 20:19 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
02-10-2023 20:27 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
02-10-2023 22:37 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
02-10-2023 23:24 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
03-10-2023 09:44 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
03-10-2023 10:11 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
03-10-2023 19:25 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
04-10-2023 10:17 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
04-10-2023 17:29 - Odp: Dlaczego "demokraci" nie wybierają prawodawców jawnie?
02-02-2022 09:23 - Odp: dlaczego forum nie używa google wbudowanego w kod forum
24-03-2021 09:39 - Odp: Dlaczego grypa padła a coronawirus nie???
02-01-2022 14:30 - Odp: Dlaczego jest tak mało Czarnoskórych pilotów?
03-01-2022 01:09 - Odp: Dlaczego jest tak mało Czarnoskórych pilotów?
03-01-2022 09:27 - Odp: Dlaczego jest tak mało Czarnoskórych pilotów?
03-01-2022 10:32 - Odp: Dlaczego jest tak mało Czarnoskórych pilotów?
26-09-2021 22:00 - Odp: Dlaczego judaizm i islam są pomyłką
17-08-2021 11:08 - Odp: Dlaczego kobiety poparły Hitlera?
17-08-2021 11:39 - Odp: Dlaczego kobiety poparły Hitlera?
17-08-2021 12:12 - Odp: Dlaczego kobiety poparły Hitlera?
17-08-2021 16:33 - Odp: Dlaczego kobiety poparły Hitlera?
17-08-2021 23:12 - Odp: Dlaczego kobiety poparły Hitlera?
17-08-2021 23:39 - Odp: Dlaczego kobiety poparły Hitlera?
18-08-2021 00:13 - Odp: Dlaczego kobiety poparły Hitlera?
06-10-2025 16:38 - Odp: Dlaczego nie oko za oko, ząb za ząb, życie za życie.
06-10-2025 17:52 - Odp: Dlaczego nie oko za oko, ząb za ząb, życie za życie.
23-11-2022 20:25 - Odp: Dlaczego nie wolno nam chodzić nago?
25-11-2022 19:25 - Odp: Dlaczego nie wolno nam chodzić nago?
02-12-2021 15:22 - Odp: Dlaczego nie wykrywamy kosmitów?
08-02-2018 20:29 - Odp: Dlaczego przestałem być katolikiem?
22-11-2023 00:58 - Odp: Dlaczego robol ma nie wiedzieć o finansach firmy?
22-11-2023 13:10 - Odp: Dlaczego robol ma nie wiedzieć o finansach firmy?
22-11-2023 14:07 - Odp: Dlaczego robol ma nie wiedzieć o finansach firmy?
22-11-2023 18:40 - Odp: Dlaczego robol ma nie wiedzieć o finansach firmy?
22-11-2023 20:15 - Odp: Dlaczego robol ma nie wiedzieć o finansach firmy?
21-06-2021 20:36 - Odp: dlaczego sex to wynalazek tv radio książki internet?
14-02-2016 02:06 - Odp: Dlaczego społeczeństwa odrzucają ewolucję?
14-02-2016 15:15 - Odp: Dlaczego społeczeństwa odrzucają ewolucję?
14-02-2016 19:52 - Odp: Dlaczego społeczeństwa odrzucają ewolucję?
14-02-2016 20:31 - Odp: Dlaczego społeczeństwa odrzucają ewolucję?
15-02-2016 23:07 - Odp: Dlaczego społeczeństwa odrzucają ewolucję?
31-01-2026 15:32 - Odp: Dlaczego świeca gaśnie?
16-09-2025 13:32 - Odp: Dlaczego święcenia kobiet wciąż budzą tyle kontrowersji?
13-08-2021 09:09 - Odp: Dlaczego tożsamość się liczy a nie sztuka?
24-04-2020 18:21 - Odp: Dlaczego w katolicyzmie seks nie dla prokreacji to grzech?
18-11-2021 11:46 - Odp: Dlaczego w USA przymuszają do konsumowania koszernej strawy?
01-11-2022 13:59 - Odp: Dlaczego wielcy umysłem i wpływami ludzie winni zdelegalizować re
14-06-2022 12:39 - Odp: Dlaczego więc w końcu nie określi się zasad systemowych?
Razem: 8034 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] [77] [78] [79] [80] [81] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)