 |
Wypowiedzi czytelnika bass 07-12-2012 14:41 - czepiam się 24-10-2012 20:13 - drobnostka 24-11-2012 12:34 - Ekshumacja 02-07-2013 22:08 - Gdzie są mężczyźni? 28-06-2012 20:45 - głupota czy cynizm? 05-03-2012 10:09 - Jakość życia 31-07-2012 18:58 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu 31-07-2012 21:23 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu 31-07-2012 21:47 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu 01-08-2012 07:40 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu 01-08-2012 16:22 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu 01-08-2012 17:37 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu 12-08-2014 13:17 - Odp: "na zdrowie" przy szklanicy cydru 15-03-2012 06:57 - Odp: "Pamięć i tożsamość" jako lektura 15-03-2012 13:51 - Odp: "Pamięć i tożsamość" jako lektura 01-10-2014 16:02 - Odp: "Przebrzydły, zboczony Żyd" - Jan Hartman 02-08-2012 18:49 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata 02-08-2012 22:15 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata 04-08-2012 14:17 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata 06-08-2012 10:18 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata 11-08-2012 20:41 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata 11-08-2012 21:14 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata 13-10-2011 08:26 - Odp: 108 miliardów ludzi 14-10-2011 09:14 - Odp: 108 miliardów ludzi 14-10-2011 15:12 - Odp: 108 miliardów ludzi 22-07-2013 16:57 - Odp: 20 rocznica uchwalenia konkordatu. Czy można go zerwać? 30-12-2014 21:25 - Odp: 600 mln zł - kwota za mała aby chociaż rozważyć technologię? 03-12-2011 09:04 - Odp: Abonament 30-04-2013 06:29 - Odp: Ahoj Stella... 30-04-2013 14:23 - Odp: Ahoj Stella... 04-11-2013 13:17 - Odp: Ale pięknie w tej naszej Polsce! 04-11-2013 18:59 - Odp: Ale pięknie w tej naszej Polsce! 22-08-2014 20:49 - Odp: All you need is love 29-08-2012 20:25 - Odp: Anthony Hopkins promuje polskich egzorcystów 21-05-2012 21:22 - Odp: Apostazja inaczej 21-05-2012 21:44 - Odp: Apostazja inaczej 19-10-2014 16:25 - Odp: Arabska Wiosna i inne pory roku 10-10-2014 14:57 - Odp: Argentyński sposób na demokrację bezpośrednią 19-11-2012 10:32 - Odp: Ateistyczna mniejszość: samobójczy indywidualizm? 19-11-2012 13:44 - Odp: Ateistyczna mniejszość: samobójczy indywidualizm? 19-11-2012 15:22 - Odp: Ateistyczna mniejszość: samobójczy indywidualizm? 20-10-2012 20:03 - Odp: Ateistyczne ideologie- ile w tym prawdy? 20-10-2012 21:07 - Odp: Ateistyczne ideologie- ile w tym prawdy? 21-10-2012 10:29 - Odp: Ateistyczne ideologie- ile w tym prawdy? 21-10-2012 12:12 - Odp: Ateistyczne ideologie- ile w tym prawdy? 28-02-2014 17:17 - Odp: Ateizm a wykształcenie 28-02-2014 19:16 - Odp: Ateizm a wykształcenie 28-02-2014 19:34 - Odp: Ateizm a wykształcenie 11-02-2013 20:43 - Odp: Benedykt XVI abdykuje. I co z tego? Nie jestem katolikiem. 12-02-2013 07:05 - Odp: Benedykt XVI abdykuje. I co z tego? Nie jestem katolikiem. 10-11-2014 17:59 - Odp: Bezprzykładny atak ONZ na Kościół Polski. 07-05-2013 16:13 - Odp: Bezrobotny i chory? Do piachu! 22-10-2012 12:07 - Odp: Biskup był pijany 14-08-2012 10:12 - Odp: Biurokracja vs. zdrowie i życie 23-10-2013 16:08 - Odp: Bóg czy bóg? 18-07-2014 16:43 - Odp: Bunt dawców 18-07-2014 18:59 - Odp: Bunt dawców 17-07-2014 20:40 - Odp: Ciekawostki z BIP IPN 06-07-2012 13:52 - Odp: Co nam zostało po EURO 2012 07-07-2012 10:55 - Odp: Co nam zostało po EURO 2012 22-12-2012 15:48 - Odp: Co pan proponuje panie biskupie 10-10-2014 15:13 - Odp: Co to znaczy "wolność i demokracja"? 11-10-2014 16:52 - Odp: Co to znaczy "wolność i demokracja"? 24-08-2014 16:48 - Odp: Co z nami jest nie tak? 18-07-2013 14:35 - Odp: Co z tą edukacją ? 10-05-2013 20:52 - Odp: Co zrobić za 5 mln złotych? Koncert muzyki chrześcijańskiej, a co 09-09-2013 11:26 - Odp: Cudowne zdolności delfinów w Polskim Radiu 02-02-2014 17:55 - Odp: Cudze maile na koncie gmail 02-02-2014 20:33 - Odp: Cudze maile na koncie gmail 03-02-2014 08:24 - Odp: Cudze maile na koncie gmail 03-02-2014 13:09 - Odp: Cudze maile na koncie gmail 07-12-2013 14:34 - Odp: Czarna dziura. 26-10-2011 07:50 - Odp: Czego gratulował Libijczykom minister Sikorski? 20-10-2011 15:26 - Odp: Czego uczy szkoła? 29-03-2013 08:54 - Odp: Czemu Racjonalista promuje jakiegoś prawackiego oszołoma? 29-03-2013 10:25 - Odp: Czemu Racjonalista promuje jakiegoś prawackiego oszołoma? 29-03-2013 10:49 - Odp: Czemu Racjonalista promuje jakiegoś prawackiego oszołoma? 07-12-2012 16:28 - Odp: czepiam się 04-11-2013 22:56 - Odp: Czy bez moralności możemy być lepsi ? 10-12-2011 17:21 - Odp: czy będzie nowa afera U-2 28-04-2013 22:18 - Odp: Czy elyty poprą ten wniosek ? 30-11-2013 15:53 - Odp: Czy ktoś by mi wyjaśnił... 30-11-2013 18:25 - Odp: Czy ktoś by mi wyjaśnił... 10-07-2014 20:47 - Odp: Czy miłość do ojczyzny musi być bezwarunkową? 11-07-2014 07:56 - Odp: Czy miłość do ojczyzny musi być bezwarunkową? 11-07-2014 11:02 - Odp: Czy miłość do ojczyzny musi być bezwarunkową? 11-07-2014 14:33 - Odp: Czy miłość do ojczyzny musi być bezwarunkową? 11-07-2014 15:01 - Odp: Czy miłość do ojczyzny musi być bezwarunkową? 12-07-2014 12:26 - Odp: Czy miłość do ojczyzny musi być bezwarunkową? 06-12-2014 13:25 - Odp: Czy nadejdzie kiedyś koniec fizyki 18-09-2012 12:56 - Odp: Czy pamiętacie katechizm? 28-03-2013 16:53 - Odp: Czy Polska może stać się kolejną ofiarą Euro? 28-03-2013 17:36 - Odp: Czy Polska może stać się kolejną ofiarą Euro? 29-03-2013 06:40 - Odp: Czy Polska może stać się kolejną ofiarą Euro? 30-03-2013 10:01 - Odp: Czy Polska może stać się kolejną ofiarą Euro? 30-03-2013 10:07 - Odp: Czy Polska może stać się kolejną ofiarą Euro? 24-03-2012 14:13 - Odp: Czy potrzebne jest jeszcze państwo narodowe? 24-03-2012 16:16 - Odp: Czy potrzebne jest jeszcze państwo narodowe? 25-03-2012 07:43 - Odp: Czy potrzebne jest jeszcze państwo narodowe? 21-07-2013 07:30 - Odp: Czy Starowiczowi nie należy wierzyć, bo studiował na KUL-u? Razem: 501 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |