Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika bass

07-12-2012 14:41 - czepiam się
24-10-2012 20:13 - drobnostka
24-11-2012 12:34 - Ekshumacja
02-07-2013 22:08 - Gdzie są mężczyźni?
28-06-2012 20:45 - głupota czy cynizm?
05-03-2012 10:09 - Jakość życia
31-07-2012 18:58 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu
31-07-2012 21:23 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu
31-07-2012 21:47 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu
01-08-2012 07:40 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu
01-08-2012 16:22 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu
01-08-2012 17:37 - Odp: "Eksperci religijni" o wspomaganym umieraniu
12-08-2014 13:17 - Odp: "na zdrowie" przy szklanicy cydru
15-03-2012 06:57 - Odp: "Pamięć i tożsamość" jako lektura
15-03-2012 13:51 - Odp: "Pamięć i tożsamość" jako lektura
01-10-2014 16:02 - Odp: "Przebrzydły, zboczony Żyd" - Jan Hartman
02-08-2012 18:49 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata
02-08-2012 22:15 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata
04-08-2012 14:17 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata
06-08-2012 10:18 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata
11-08-2012 20:41 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata
11-08-2012 21:14 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata
13-10-2011 08:26 - Odp: 108 miliardów ludzi
14-10-2011 09:14 - Odp: 108 miliardów ludzi
14-10-2011 15:12 - Odp: 108 miliardów ludzi
22-07-2013 16:57 - Odp: 20 rocznica uchwalenia konkordatu. Czy można go zerwać?
30-12-2014 21:25 - Odp: 600 mln zł - kwota za mała aby chociaż rozważyć technologię?
03-12-2011 09:04 - Odp: Abonament
30-04-2013 06:29 - Odp: Ahoj Stella...
30-04-2013 14:23 - Odp: Ahoj Stella...
04-11-2013 13:17 - Odp: Ale pięknie w tej naszej Polsce!
04-11-2013 18:59 - Odp: Ale pięknie w tej naszej Polsce!
22-08-2014 20:49 - Odp: All you need is love
29-08-2012 20:25 - Odp: Anthony Hopkins promuje polskich egzorcystów
21-05-2012 21:22 - Odp: Apostazja inaczej
21-05-2012 21:44 - Odp: Apostazja inaczej
19-10-2014 16:25 - Odp: Arabska Wiosna i inne pory roku
10-10-2014 14:57 - Odp: Argentyński sposób na demokrację bezpośrednią
19-11-2012 10:32 - Odp: Ateistyczna mniejszość: samobójczy indywidualizm?
19-11-2012 13:44 - Odp: Ateistyczna mniejszość: samobójczy indywidualizm?
19-11-2012 15:22 - Odp: Ateistyczna mniejszość: samobójczy indywidualizm?
20-10-2012 20:03 - Odp: Ateistyczne ideologie- ile w tym prawdy?
20-10-2012 21:07 - Odp: Ateistyczne ideologie- ile w tym prawdy?
21-10-2012 10:29 - Odp: Ateistyczne ideologie- ile w tym prawdy?
21-10-2012 12:12 - Odp: Ateistyczne ideologie- ile w tym prawdy?
28-02-2014 17:17 - Odp: Ateizm a wykształcenie
28-02-2014 19:16 - Odp: Ateizm a wykształcenie
28-02-2014 19:34 - Odp: Ateizm a wykształcenie
11-02-2013 20:43 - Odp: Benedykt XVI abdykuje. I co z tego? Nie jestem katolikiem.
12-02-2013 07:05 - Odp: Benedykt XVI abdykuje. I co z tego? Nie jestem katolikiem.
10-11-2014 17:59 - Odp: Bezprzykładny atak ONZ na Kościół Polski.
07-05-2013 16:13 - Odp: Bezrobotny i chory? Do piachu!
22-10-2012 12:07 - Odp: Biskup był pijany
14-08-2012 10:12 - Odp: Biurokracja vs. zdrowie i życie
23-10-2013 16:08 - Odp: Bóg czy bóg?
18-07-2014 16:43 - Odp: Bunt dawców
18-07-2014 18:59 - Odp: Bunt dawców
17-07-2014 20:40 - Odp: Ciekawostki z BIP IPN
06-07-2012 13:52 - Odp: Co nam zostało po EURO 2012
07-07-2012 10:55 - Odp: Co nam zostało po EURO 2012
22-12-2012 15:48 - Odp: Co pan proponuje panie biskupie
10-10-2014 15:13 - Odp: Co to znaczy "wolność i demokracja"?
11-10-2014 16:52 - Odp: Co to znaczy "wolność i demokracja"?
24-08-2014 16:48 - Odp: Co z nami jest nie tak?
18-07-2013 14:35 - Odp: Co z tą edukacją ?
10-05-2013 20:52 - Odp: Co zrobić za 5 mln złotych? Koncert muzyki chrześcijańskiej, a co
09-09-2013 11:26 - Odp: Cudowne zdolności delfinów w Polskim Radiu
02-02-2014 17:55 - Odp: Cudze maile na koncie gmail
02-02-2014 20:33 - Odp: Cudze maile na koncie gmail
03-02-2014 08:24 - Odp: Cudze maile na koncie gmail
03-02-2014 13:09 - Odp: Cudze maile na koncie gmail
07-12-2013 14:34 - Odp: Czarna dziura.
26-10-2011 07:50 - Odp: Czego gratulował Libijczykom minister Sikorski?
20-10-2011 15:26 - Odp: Czego uczy szkoła?
29-03-2013 08:54 - Odp: Czemu Racjonalista promuje jakiegoś prawackiego oszołoma?
29-03-2013 10:25 - Odp: Czemu Racjonalista promuje jakiegoś prawackiego oszołoma?
29-03-2013 10:49 - Odp: Czemu Racjonalista promuje jakiegoś prawackiego oszołoma?
07-12-2012 16:28 - Odp: czepiam się
04-11-2013 22:56 - Odp: Czy bez moralności możemy być lepsi ?
10-12-2011 17:21 - Odp: czy będzie nowa afera U-2
28-04-2013 22:18 - Odp: Czy elyty poprą ten wniosek ?
30-11-2013 15:53 - Odp: Czy ktoś by mi wyjaśnił...
30-11-2013 18:25 - Odp: Czy ktoś by mi wyjaśnił...
10-07-2014 20:47 - Odp: Czy miłość do ojczyzny musi być bezwarunkową?
11-07-2014 07:56 - Odp: Czy miłość do ojczyzny musi być bezwarunkową?
11-07-2014 11:02 - Odp: Czy miłość do ojczyzny musi być bezwarunkową?
11-07-2014 14:33 - Odp: Czy miłość do ojczyzny musi być bezwarunkową?
11-07-2014 15:01 - Odp: Czy miłość do ojczyzny musi być bezwarunkową?
12-07-2014 12:26 - Odp: Czy miłość do ojczyzny musi być bezwarunkową?
06-12-2014 13:25 - Odp: Czy nadejdzie kiedyś koniec fizyki
18-09-2012 12:56 - Odp: Czy pamiętacie katechizm?
28-03-2013 16:53 - Odp: Czy Polska może stać się kolejną ofiarą Euro?
28-03-2013 17:36 - Odp: Czy Polska może stać się kolejną ofiarą Euro?
29-03-2013 06:40 - Odp: Czy Polska może stać się kolejną ofiarą Euro?
30-03-2013 10:01 - Odp: Czy Polska może stać się kolejną ofiarą Euro?
30-03-2013 10:07 - Odp: Czy Polska może stać się kolejną ofiarą Euro?
24-03-2012 14:13 - Odp: Czy potrzebne jest jeszcze państwo narodowe?
24-03-2012 16:16 - Odp: Czy potrzebne jest jeszcze państwo narodowe?
25-03-2012 07:43 - Odp: Czy potrzebne jest jeszcze państwo narodowe?
21-07-2013 07:30 - Odp: Czy Starowiczowi nie należy wierzyć, bo studiował na KUL-u?
Razem: 501 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)