Racjonalista - Strona głównaDo treści
Funkcja ignorowania

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
11-10-2015 18:19Brzostowski (7067 punktów)Funkcja ignorowania
Ocena 2 na 6
Chciałem zapytać, czy na portalu nie byłoby szansy wprowadzić takiej możliwości, aby osoba przez kogoś ignorowana, nie mogła też odpowiadać na posty ignorującego.

Jak bowiem łatwo się domyślić mam tutaj problem z jednym z użytkowników. Dysksuje moje z nim trollują forum i stają się zwykłymi pyskówkami. Proponowałem temu użytkownikowi porozumienie: ja nie odpowiadam na jego posty, On na moje i po sprawie. Zwłaszcza, że sam uważa mnie za mało inteligentnego ("każda wiara ogranicza nas moralnie i intelektualnie"), zatem straty raczej dla niego nie będzie.

Jednak nie chce się na to zgodzić. Prowadzi to do sytuacji, w której ja ignorując Go, wystawiam się na niewybredne komentarze. W ten sposób On prowadzi nadal swoje pyskówki odpowiadajac na moje posty, a w wielu z nich stawia moje poglądy i mnie w złym świetle. Wydaje się, iż byłoby bardziej fair, aby też ignorowany nie mógł odpowiadać na posty ignorującego.

W sumie skoro dwoje ludzi dochodzi do wniosku, że nie chcą ze sobą dyskutować, uważają się wzajemnie za ludzi nie do dyskusji, to taka opcja powinna być. Może przynajmniej na wniosek jednej ze stron: w trosce o jakość forum.

Jedyną bowiem moją formą obrony, nie chcąc trolować forum, pozostaje informacja w stopce, że: "Ignoruję Jegomościa".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..
Duch Prawdy (14789 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Zielony Tygrys
>Duszku ja wiem, że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją najmocniejszą stroną, ale doprawdy nie sądziłam, że dotyczy to również twoich własnych wypowiedzi
Wiesz to co myślisz, a z wypowiedzi widać, ze słabo myślisz. Pytanie jest bardzo łatwe: Jakie to odpowiedzi?, a Twoja odpowiedź na nie; "nie wiem" (cokolwiek to znaczy) świadczy o tym, że przedwczesna była radość, iż znasz odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania. Sama radość i chęci nie wystarczą, trzeba jeszcze znać odpowiedź, jakie to odpowiedzi?, a tej na razie nie udzieliłaś. Co do Twojego szerokiego śmiechu to, ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Czekam na odpowiedź albo poddanie się, chyba, że jak chętnie racjonalistka uciekniesz...
Pozdrawiam.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#212
22-10-2015 15:11
 Ocena 5 na 5
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
Poddaję się. Rozmowa z trzylatkiem albo babcią z zaawansowanym Alezheimerem ma więcej sensu.

Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ.

#213
22-10-2015 15:18
 0 na 2
Duch Prawdy (14789 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Zielony Tygrys
>Poddaję się.
Brawo, nie każdy potrafi przyznać się do porażki. Odpowiedź brzmi: Racjonalne.
>Rozmowa z trzylatkiem albo babcią z zaawansowanym Alezheimerem ma więcej sensu.
Niż ze mną..., no cóż, nie jesteś pierwsza, która pochopnie ocenia...
>
Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ.

To smutne, że jest ich coraz więcej.
Pozdrawiam ciepło.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#214
22-10-2015 15:52
 Ocena 5 na 5
Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>
Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ.

>To smutne, że jest ich coraz więcej.

A co?, tłok na skoczni zaczyna Ci przeszkadzać?
Już nie jesteś tak bardzo Jedyny?
No, smutne...

Drobner, wyindywidualizowany...

Duch Prawdy (14789 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Drobner
>Drobner
www.racjonalista.pl/forum.php/s,680162#w681223


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#216
23-10-2015 08:46
 Ocena 4 na 4
Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>>Drobner
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,680162#w681223

Cytat:
Duch Prawdy:
DUCH Zstąpił na mnie w lutym 2009 i to, co mówię, nie ja mówię, lecz ON. Znam odpowiedzi na wszystkie pytania.
boskaprawda.blogspot.com/ (w komentarzach)

Cytat:
#1
Drobner: >Pytam: "Czy bóg istnieje?"
Duch Prawdy: >Nie wiem.
#2
Duch nie zna odpowiedzi na więcej pytań: www.racjonalista.pl/forum.php/s,680868

Ktoś przygwoździł Twoje paranoiczne bzdury, fałsze i pyszałkowatą chełpliwość?
Nazwij go trollem.
Życie stanie się łatwiejsze.

Troller, wierny

#217
23-10-2015 08:59
 0 na 2
Duch Prawdy (14789 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Drobner
Skoro nie odróżniasz wiary od wiedzy, duchowości od fizyczności to się nie odzywaj, bo jątrzysz i manipulujesz, nic więcej.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#218
23-10-2015 09:51
 Ocena 5 na 5
Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>Skoro nie odróżniasz wiary od wiedzy, duchowości od fizyczności to się nie odzywaj, bo jątrzysz i manipulujesz, nic więcej.

#1
>Skoro nie odróżniasz wiary od wiedzy, duchowości od fizyczności...

Ależ rozróżniam doskonale!
Bzdury i idiotyzmy bardzo wyraźnie różnią się od faktów.
Żebyś się nie pomylił, napiszę jasno:
Wiara, duchowość i Prawda bardzo wyraźnie różnią się od wiedzy, fizyczności i prawdy.

A w Twoim wydaniu - różnica jest na skalę kosmiczną i psychiczną.
(p. www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,66272)

#2
>...to się nie odzywaj...
Ach! Jakżeż ja mógłbym przestać Swoją Prawdę głosić światu???
Trzeba siać, siać...


#3
>...to się nie odzywaj...
Naprawdę bardzo życzliwie proponowałem Ci już dawno, byś Ty przestał bredzić na - jak by nie było - forum Racjonalisty: www.racjonalista.pl/forum.php/s,660262#w660313 (26-03-2015).
Uniknąłbyś wówczas totalnej autokompromitacji i samoośmieszenia.
(p. np. www.racjonalista.pl/forum.php/s,681324#w681742).

#4
>...to się nie odzywaj...
Załóż se prywatne forum.
I banuj kogo zechcesz, Ty Miłości i Prawdo Chodząca...

#5
>... jątrzysz i manipulujesz...
O! Kryształowa Uczciwości:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,680652#w681906
www.racjonalista.pl/forum.php/s,645485#w657911

#6
>... jątrzysz i manipulujesz...
Wymyśl coś nowego.
Długo przed Tobą Orwell wymyślił nowomowę i Ministerstwo Prawdy.

I taka sama ta Twoja Religia "Prawdy"....

#7
Nikt nie skompromituje Cię bardziej, niż zrobiłeś to Ty sam.

Drobner, na zawsze wierny Ducholog

#219
23-10-2015 09:52
 Ocena 11 na 11
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy

>nie znasz WSZYSTKICH odpowiedzi, a ja znam.
To może odpowiedz - na ochotnika oczywiście - na czym polega komizm w poniższym dowcipie Marka Raczkowskiego.




Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#220
23-10-2015 09:56
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania

#221
23-10-2015 10:07
 Ocena-1 na 1
Duch Prawdy (14789 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Drobner
No nic, pustka, oprócz krytyki opartej na niewiedzy, ciągła kompromitacja od miesięcy..., nie rozumiesz o czym mówię i krytykujesz, takich jak Ty pseudointeligentów bardzo dobrze wskazuje Gustaw Holoubek:
www.youtube.com/watch?v=ChDkLWSeT24

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#222
23-10-2015 10:26
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>No nic, pustka, oprócz krytyki opartej na niewiedzy, ciągła kompromitacja od miesięcy..., nie rozumiesz o czym mówię i krytykujesz, takich jak Ty pseudointeligentów bardzo dobrze wskazuje Gustaw Holoubek:
>www.youtube.com/watch?v=ChDkLWSeT24

#1
>... pustka, oprócz krytyki opartej na niewiedzy, ciągła kompromitacja...

Konkrety, misiu, konkrety poproszę.
Nie dla mnie. Dla Czytelników fR podaj konkrety: przykłady, cytaty...

#2
>...nie rozumiesz o czym mówię...

Opcja, że "to, o czym mówisz" jest niemożliwym do zrozumienia przez normalnego człowieka urojeniem i bełkotem - oczywiście - nie przyszła Ci do głowy...
No, nie miałaby już się gdzie zmieścić pośród "krążków cebulowych"...

Ilu normalnych Cię zrozumiało...
Może zechcą złożyć tu listy uwierzytelniające...

[edit]
#3
>... pustka, oprócz krytyki opartej na niewiedzy...

Samobój, Duchu.
To Twoja Religia jest organicznie oparta na niewiedzy!
Wręcz chełpisz się tym i uważasz niewiedzę za podstawową różnicę między "Religią Prawdy" a innymi - rzekomo - 'zamkniętymi' religiami.
Cytat:
Religia to Wiara w Boga, o którego istnieniu nie wiemy...
www.racjonalista.pl/forum.php/s,660262


Moja krytyka dotyczyła Twoich wypocin, opartych przecież na niewiedzy i pustce.
Nic więc dziwnego, że tylko to w niej dostrzegłeś: właśnie o pustce i niewiedzy mówiła.
[/edit]

Drobner, szybko tracący ufność wobec oszustów...

#223
23-10-2015 10:30
 Ocena 5 na 5
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Drobner

A jeszcze był taki rysunek Raczkowskiego: ojciec zagląda jak tam pociecha odrabia słupki, a w zeszycie zadowolonego synka widać takie zapisy:
2+3= wiem
4+5= wiem
6+3= itd

Niestety tego rysunku nie udało mi się znaleźć.


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#224
23-10-2015 10:41
 Ocena-1 na 1
Duch Prawdy (14789 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
Ale po co szukać tak daleko:
wiem + imię kota = Drobner

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Drobner (19539 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
Ha, widziałem.

Mały na Sokratesa nie wyrośnie. Za dużo wie.
Duch też nie! Z innych powodów.

Drobner, nie - choć chętnie - Sokrates...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365