 |
Wypowiedzi czytelnika Kowalska 25-06-2009 01:11 - Odp: Nasi ulubieńcy 07-07-2009 09:03 - Odp: Nasi ulubieńcy 13-07-2009 23:43 - Odp: Nasi ulubieńcy 09-03-2010 23:24 - Odp: Następny proszę! 10-10-2010 23:16 - Odp: Nasza wiara! Katolicka nk ;) 10-10-2010 23:41 - Odp: Nasza wiara! Katolicka nk ;) 29-04-2011 13:46 - Odp: Nasze zwierzęta 28-06-2009 23:12 - Odp: Nauka niepokoi niewierzących 25-03-2010 00:05 - Odp: Nauka poszła w las... 14-08-2009 17:02 - Odp: Nauka zdroworozsądkowego myślenia. 19-01-2011 21:28 - Odp: Naukowcy: warto czekać z seksem do ślubu. 25-01-2011 20:11 - Odp: Naukowcy: warto czekać z seksem do ślubu. 30-01-2011 19:21 - Odp: Naukowcy: warto czekać z seksem do ślubu. 18-01-2010 02:36 - Odp: Nergalu, miej jaja! 08-01-2011 14:19 - Odp: Nic nie ma sensu - niewyrażalne 31-12-2009 00:36 - Odp: nie dochodzą powiadomienia na email 17-12-2009 19:44 - Odp: Nie dostałam rozgrzeszenia.Co powiedzieć przy kolejnej spowiedzi? 17-12-2009 20:34 - Odp: Nie dostałam rozgrzeszenia.Co powiedzieć przy kolejnej spowiedzi? 18-12-2009 01:26 - Odp: Nie dostałam rozgrzeszenia.Co powiedzieć przy kolejnej spowiedzi? 05-02-2011 12:46 - Odp: Nie jestem z miasta papieskiego! 22-02-2011 16:30 - Odp: Nie ma boga więc wszystko wolno 10-11-2009 22:06 - Odp: Nie mogę założyć wątku 11-11-2009 18:22 - Odp: Nie mogę założyć wątku 15-01-2011 17:26 - Odp: Nie rozumiem punktów 01-03-2010 00:32 - Odp: Nie taki nałóg straszny 10-04-2011 15:13 - Odp: Niebiosa 20-04-2010 18:44 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 20-04-2010 19:11 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 20-04-2010 21:31 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 20-04-2010 22:50 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 22-04-2010 22:51 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 16-01-2011 11:45 - Odp: Nieetyczne polowanie? 21-05-2009 01:30 - Odp: Niemodna dyskryminacja 21-05-2009 16:36 - Odp: Niemodna dyskryminacja 21-05-2009 17:30 - Odp: Niemodna dyskryminacja 21-05-2009 19:20 - Odp: Niemodna dyskryminacja 21-05-2009 21:09 - Odp: Niemodna dyskryminacja 03-11-2010 17:39 - Odp: Nienawiść 04-06-2009 00:40 - Odp: Niepełnosprawni, jako najmilsze owieczki Boga 04-06-2009 00:43 - Odp: Niepełnosprawni, jako najmilsze owieczki Boga 04-06-2009 01:15 - Odp: Niepełnosprawni, jako najmilsze owieczki Boga 12-07-2009 12:43 - Odp: Niepokolana... ups... niepokalana 23-07-2011 18:23 - Odp: Niepoprawny hymn narodowy 26-09-2010 02:11 - Odp: Nieskończoność poznania, jedynym bogiem (prze mała literę). 10-10-2009 02:31 - Odp: Niesmak 19-11-2010 02:58 - Odp: Niewidomi a wybory 19-11-2010 10:57 - Odp: Niewidomi a wybory 08-12-2009 13:55 - Odp: Niezarejestrowani 12-09-2009 23:29 - Odp: Nikt cię tak nie wywali z domu jak siostra miłosierdzia. 18-03-2011 12:19 - Odp: Nikt nie jest doskonały? 27-06-2011 17:05 - Odp: No i gitara. Nareszcie się doczekałam. 29-06-2011 16:19 - Odp: No i gitara. Nareszcie się doczekałam. 10-10-2009 02:03 - Odp: Nobel dla Obamy 10-10-2009 13:52 - Odp: Nobel dla Obamy 11-10-2009 12:25 - Odp: Nobel dla Obamy 26-07-2009 17:52 - Odp: Noc świra 25-05-2011 12:13 - Odp: Noszqrde! 17-01-2011 17:44 - Odp: Nowa beatyfikacja w mitologii katolickiej. 28-03-2011 23:10 - Odp: Nowa Wiosna Kościoła :-) 29-03-2011 00:18 - Odp: Nowa Wiosna Kościoła :-) 09-11-2009 00:37 - Odp: Nowe Forum dyskusyjne Klubu 02-11-2010 17:57 - Odp: Nowe metody nauczania 02-11-2010 18:43 - Odp: Nowe metody nauczania 08-03-2011 19:49 - Odp: Nowoczene pojęcie seksu w kościele 08-03-2011 22:11 - Odp: Nowoczene pojęcie seksu w kościele 09-03-2011 21:16 - Odp: Nowoczene pojęcie seksu w kościele 09-03-2011 23:31 - Odp: Nowoczene pojęcie seksu w kościele 29-09-2010 01:32 - Odp: Nowoczesna Polska 13-11-2010 01:35 - Odp: Nowoodkryta część Drogi Mlecznej 13-11-2010 11:18 - Odp: Nowoodkryta część Drogi Mlecznej 06-04-2010 00:45 - Odp: Nowy ,pradawny waleń lądowo-wodny. 06-04-2010 01:29 - Odp: Nowy ,pradawny waleń lądowo-wodny. 06-04-2010 01:50 - Odp: Nowy ,pradawny waleń lądowo-wodny. 06-04-2010 03:38 - Odp: Nowy ,pradawny waleń lądowo-wodny. 20-02-2011 23:09 - Odp: Nowy blog 20-02-2011 23:59 - Odp: Nowy blog 29-07-2009 01:37 - Odp: Nowy budynek ZUS 26-04-2010 23:38 - Odp: Nowy dział 27-04-2010 00:24 - Odp: Nowy dział 06-04-2011 12:53 - Odp: Nowy pomysł na d...manie 07-04-2011 10:51 - Odp: Nowy pomysł na d...manie 18-04-2010 11:40 - Odp: Nowy Prezydent 30-12-2010 18:21 - Odp: Nowy Rok Będzie Kobietą 10-03-2011 23:16 - Odp: nowy wątek 26-09-2010 00:42 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny 03-10-2010 07:25 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny 28-03-2010 14:39 - Odp: Nudy na pudy 19-12-2009 17:59 - Odp: O "Cudzie w Sokółce" raz jeszcze - wstrząsające fakty ; 20-12-2009 17:52 - Odp: O "Cudzie w Sokółce" raz jeszcze - wstrząsające fakty ; 16-01-2011 00:23 - Odp: O Biegunach 22-11-2009 04:16 - Odp: O bobrze słów kilka. 15-05-2011 22:10 - Odp: O byciu w błędzie i fanatyzmie ateo-antyklerykalnym 16-05-2011 20:22 - Odp: O byciu w błędzie i fanatyzmie ateo-antyklerykalnym 15-10-2009 07:33 - Odp: O Komisji Majątkowej raz jeszcze... 15-10-2009 08:09 - Odp: O Komisji Majątkowej raz jeszcze... 14-08-2011 16:34 - Odp: O oficjalnych sondażach raz jeszcze... 19-01-2010 23:06 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 19-01-2010 23:42 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 20-01-2010 00:19 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 19-02-2011 14:36 - Odp: O rzekomej konfesyjności ustawy antyaborcyjnej Razem: 3271 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |