Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Kowalska

25-06-2009 01:11 - Odp: Nasi ulubieńcy
07-07-2009 09:03 - Odp: Nasi ulubieńcy
13-07-2009 23:43 - Odp: Nasi ulubieńcy
09-03-2010 23:24 - Odp: Następny proszę!
10-10-2010 23:16 - Odp: Nasza wiara! Katolicka nk ;)
10-10-2010 23:41 - Odp: Nasza wiara! Katolicka nk ;)
29-04-2011 13:46 - Odp: Nasze zwierzęta
28-06-2009 23:12 - Odp: Nauka niepokoi niewierzących
25-03-2010 00:05 - Odp: Nauka poszła w las...
14-08-2009 17:02 - Odp: Nauka zdroworozsądkowego myślenia.
19-01-2011 21:28 - Odp: Naukowcy: warto czekać z seksem do ślubu.
25-01-2011 20:11 - Odp: Naukowcy: warto czekać z seksem do ślubu.
30-01-2011 19:21 - Odp: Naukowcy: warto czekać z seksem do ślubu.
18-01-2010 02:36 - Odp: Nergalu, miej jaja!
08-01-2011 14:19 - Odp: Nic nie ma sensu - niewyrażalne
31-12-2009 00:36 - Odp: nie dochodzą powiadomienia na email
17-12-2009 19:44 - Odp: Nie dostałam rozgrzeszenia.Co powiedzieć przy kolejnej spowiedzi?
17-12-2009 20:34 - Odp: Nie dostałam rozgrzeszenia.Co powiedzieć przy kolejnej spowiedzi?
18-12-2009 01:26 - Odp: Nie dostałam rozgrzeszenia.Co powiedzieć przy kolejnej spowiedzi?
05-02-2011 12:46 - Odp: Nie jestem z miasta papieskiego!
22-02-2011 16:30 - Odp: Nie ma boga więc wszystko wolno
10-11-2009 22:06 - Odp: Nie mogę założyć wątku
11-11-2009 18:22 - Odp: Nie mogę założyć wątku
15-01-2011 17:26 - Odp: Nie rozumiem punktów
01-03-2010 00:32 - Odp: Nie taki nałóg straszny
10-04-2011 15:13 - Odp: Niebiosa
20-04-2010 18:44 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy
20-04-2010 19:11 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy
20-04-2010 21:31 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy
20-04-2010 22:50 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy
22-04-2010 22:51 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy
16-01-2011 11:45 - Odp: Nieetyczne polowanie?
21-05-2009 01:30 - Odp: Niemodna dyskryminacja
21-05-2009 16:36 - Odp: Niemodna dyskryminacja
21-05-2009 17:30 - Odp: Niemodna dyskryminacja
21-05-2009 19:20 - Odp: Niemodna dyskryminacja
21-05-2009 21:09 - Odp: Niemodna dyskryminacja
03-11-2010 17:39 - Odp: Nienawiść
04-06-2009 00:40 - Odp: Niepełnosprawni, jako najmilsze owieczki Boga
04-06-2009 00:43 - Odp: Niepełnosprawni, jako najmilsze owieczki Boga
04-06-2009 01:15 - Odp: Niepełnosprawni, jako najmilsze owieczki Boga
12-07-2009 12:43 - Odp: Niepokolana... ups... niepokalana
23-07-2011 18:23 - Odp: Niepoprawny hymn narodowy
26-09-2010 02:11 - Odp: Nieskończoność poznania, jedynym bogiem (prze mała literę).
10-10-2009 02:31 - Odp: Niesmak
19-11-2010 02:58 - Odp: Niewidomi a wybory
19-11-2010 10:57 - Odp: Niewidomi a wybory
08-12-2009 13:55 - Odp: Niezarejestrowani
12-09-2009 23:29 - Odp: Nikt cię tak nie wywali z domu jak siostra miłosierdzia.
18-03-2011 12:19 - Odp: Nikt nie jest doskonały?
27-06-2011 17:05 - Odp: No i gitara. Nareszcie się doczekałam.
29-06-2011 16:19 - Odp: No i gitara. Nareszcie się doczekałam.
10-10-2009 02:03 - Odp: Nobel dla Obamy
10-10-2009 13:52 - Odp: Nobel dla Obamy
11-10-2009 12:25 - Odp: Nobel dla Obamy
26-07-2009 17:52 - Odp: Noc świra
25-05-2011 12:13 - Odp: Noszqrde!
17-01-2011 17:44 - Odp: Nowa beatyfikacja w mitologii katolickiej.
28-03-2011 23:10 - Odp: Nowa Wiosna Kościoła :-)
29-03-2011 00:18 - Odp: Nowa Wiosna Kościoła :-)
09-11-2009 00:37 - Odp: Nowe Forum dyskusyjne Klubu
02-11-2010 17:57 - Odp: Nowe metody nauczania
02-11-2010 18:43 - Odp: Nowe metody nauczania
08-03-2011 19:49 - Odp: Nowoczene pojęcie seksu w kościele
08-03-2011 22:11 - Odp: Nowoczene pojęcie seksu w kościele
09-03-2011 21:16 - Odp: Nowoczene pojęcie seksu w kościele
09-03-2011 23:31 - Odp: Nowoczene pojęcie seksu w kościele
29-09-2010 01:32 - Odp: Nowoczesna Polska
13-11-2010 01:35 - Odp: Nowoodkryta część Drogi Mlecznej
13-11-2010 11:18 - Odp: Nowoodkryta część Drogi Mlecznej
06-04-2010 00:45 - Odp: Nowy ,pradawny waleń lądowo-wodny.
06-04-2010 01:29 - Odp: Nowy ,pradawny waleń lądowo-wodny.
06-04-2010 01:50 - Odp: Nowy ,pradawny waleń lądowo-wodny.
06-04-2010 03:38 - Odp: Nowy ,pradawny waleń lądowo-wodny.
20-02-2011 23:09 - Odp: Nowy blog
20-02-2011 23:59 - Odp: Nowy blog
29-07-2009 01:37 - Odp: Nowy budynek ZUS
26-04-2010 23:38 - Odp: Nowy dział
27-04-2010 00:24 - Odp: Nowy dział
06-04-2011 12:53 - Odp: Nowy pomysł na d...manie
07-04-2011 10:51 - Odp: Nowy pomysł na d...manie
18-04-2010 11:40 - Odp: Nowy Prezydent
30-12-2010 18:21 - Odp: Nowy Rok Będzie Kobietą
10-03-2011 23:16 - Odp: nowy wątek
26-09-2010 00:42 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny
03-10-2010 07:25 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny
28-03-2010 14:39 - Odp: Nudy na pudy
19-12-2009 17:59 - Odp: O "Cudzie w Sokółce" raz jeszcze - wstrząsające fakty ;
20-12-2009 17:52 - Odp: O "Cudzie w Sokółce" raz jeszcze - wstrząsające fakty ;
16-01-2011 00:23 - Odp: O Biegunach
22-11-2009 04:16 - Odp: O bobrze słów kilka.
15-05-2011 22:10 - Odp: O byciu w błędzie i fanatyzmie ateo-antyklerykalnym
16-05-2011 20:22 - Odp: O byciu w błędzie i fanatyzmie ateo-antyklerykalnym
15-10-2009 07:33 - Odp: O Komisji Majątkowej raz jeszcze...
15-10-2009 08:09 - Odp: O Komisji Majątkowej raz jeszcze...
14-08-2011 16:34 - Odp: O oficjalnych sondażach raz jeszcze...
19-01-2010 23:06 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
19-01-2010 23:42 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
20-01-2010 00:19 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
19-02-2011 14:36 - Odp: O rzekomej konfesyjności ustawy antyaborcyjnej
Razem: 3271 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)