Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pytania do niewierzących

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
02-11-2014 10:44Jacek Przypadek (1069 punktów)Pytania do niewierzących
0 na 2
Proponuję, aby teiści z tego forum ujawnili się i zadawali pytania ateistom. Odpowiem na wszystkie mądre pytania i namawiam forumowych ateuszy do tego samego. Pytajcie o to, co chcielibyście wiedzieć na temat niewiary, prowokujcie, inteligentnie zagajajcie.

Żeby Was ośmielić, zadam pierwsze pytanie.

1. Ateiści, co przekonałoby Was do katolicyzmu?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Pytania do niewierzących
W odpowiedzi szarley
>Także i dla mnie niewychowanego ignoranta
niestety..., ale może się wychowasz
>>Otwórz oczy, już pytałeś i odpowiedziałem:
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,642667#w647519
>masz na myśli to:
> Cytat:
To bardzo brzydko brzmi MOJA RELIGIA..., sugeruje jakąś pychę, że MOJA..., nie, po prostu Religia, którą wyznaję..., nawet jeśli jestem jej twórcą,
?

nie
>czy to:
>Cytat:
Jestem Duchem Prawdy wyznaję Religię Prawdy.

tak
>>Masz problemy z pamięcią, to też już pisałeś:
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,642667#w647519
>i nie dostałem odpowiedzi oprócz powyższych
a co mam Ci odpowiedzieć na chamskie pytanie: "jesteś głupi, czy tylko udajesz głupiego?"..., więcej kultury, poczytaj erystykę.
>PRAWDA JEST JAK DUPA. KAŻDY MA SWOJĄ
to Twoja prawda, moja jest inna: Prawda jest jak Rozum i Serce...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#647
20-12-2014 17:00
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Pytania do niewierzących
W odpowiedzi Duch Prawdy
>>Także i dla mnie niewychowanego ignoranta
>niestety..., ale może się wychowasz

Być może, ale bez Twojego udziału

>>Cytat:
Jestem Duchem Prawdy wyznaję Religię Prawdy.

>tak

No to wreszcie wiem! Jest to przecież powszechnie znana religia, jednoosobowy Kościół Ducha Prawdy, jednoosobowa Religia Ducha Prawdy , opisana wielekroć we wszytskich

>a co mam Ci odpowiedzieć na chamskie pytanie: "jesteś głupi, czy tylko udajesz głupiego?"..., więcej kultury, poczytaj erystykę.
Wybacz, nie nazywaj kulturą zajmowania swoją osobą miejsca na forum.

>>PRAWDA JEST JAK DUPA. KAŻDY MA SWOJĄ
>to Twoja prawda, moja jest inna: Prawda jest jak Rozum i Serce...

Czyli TPSA!
No wreszcie wiem w co wierzysz

Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Pytania do niewierzących
W odpowiedzi szarley
>>>Także i dla mnie niewychowanego ignoranta
>>niestety..., ale może się wychowasz
>Być może, ale bez Twojego udziału
Rozmawiamy, wychowuję Cię, więc z moim udziałem.
>No wreszcie wiem w co wierzysz
W co?


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Pytania do niewierzących
W odpowiedzi Cieślański

>
bóg jest oszustwem

Możesz przedstawić chociaż 1 dowód?


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#650
20-12-2014 19:18
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: Pytania do niewierzących
W odpowiedzi Duch Prawdy
>>>>Także i dla mnie niewychowanego ignoranta
>>>niestety..., ale może się wychowasz
>>Być może, ale bez Twojego udziału
>Rozmawiamy, wychowuję Cię, więc z moim udziałem.

Gratuluję dobrego samopoczucia.

>>No wreszcie wiem w co wierzysz
>W co?
W Rozum i Serce
TPSA

Jeśli ktoś puści bąka w towarzystwie, to mówi przepraszam i wychodzi, żeby ukryć wstyd. Ty nasrałeś do talerza swoim wymąrzaniem sie na każdy temat. Może nie wyjdziesz, Twoja rzecz, nie każdy ma poczucie wstydu, ale ja ignoruję Twoje wypowiedzi. To strata czasu.

#651
20-12-2014 19:30
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Pytania do niewierzących
W odpowiedzi szarley
>>>>>Także i dla mnie niewychowanego ignoranta
>>>>niestety..., ale może się wychowasz
>>>Być może, ale bez Twojego udziału
>>Rozmawiamy, wychowuję Cię, więc z moim udziałem.
>Gratuluję dobrego samopoczucia.
Dziękuję.
>>>No wreszcie wiem w co wierzysz
>>W co?
>W Rozum i Serce
No jednak nie wiesz. Wierzę w Boga, rozumem i sercem kieruję się w życiu.
>Jeśli ktoś puści bąka w towarzystwie, to mówi przepraszam i wychodzi, żeby ukryć wstyd. Ty nasrałeś do talerza swoim wymąrzaniem sie na każdy temat. Może nie wyjdziesz, Twoja rzecz, nie każdy ma poczucie wstydu, ale ja ignoruję Twoje wypowiedzi. To strata czasu.
Po tej wypowiedzi dobrze by było, gdybyś wyszedł, bo na przepraszam to chyba Cię nie stać.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365