 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-11-2014 10:44 | Jacek Przypadek (1069 punktów) | Pytania do niewierzących 0 na 2 | Proponuję, aby teiści z tego forum ujawnili się i zadawali pytania ateistom. Odpowiem na wszystkie mądre pytania i namawiam forumowych ateuszy do tego samego. Pytajcie o to, co chcielibyście wiedzieć na temat niewiary, prowokujcie, inteligentnie zagajajcie.
Żeby Was ośmielić, zadam pierwsze pytanie.
1. Ateiści, co przekonałoby Was do katolicyzmu? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Pytania do niewierzących | > Także i dla mnie niewychowanego ignorantaniestety..., ale może się wychowasz > >Otwórz oczy, już pytałeś i odpowiedziałem:> >www.racjonalista.pl/forum.php/s,642667#w647519> masz na myśli to:> Cytat:To bardzo brzydko brzmi MOJA RELIGIA..., sugeruje jakąś pychę, że MOJA..., nie, po prostu Religia, którą wyznaję..., nawet jeśli jestem jej twórcą, ?nie > czy to:> Cytat:Jestem Duchem Prawdy wyznaję Religię Prawdy. tak > >Masz problemy z pamięcią, to też już pisałeś:> >www.racjonalista.pl/forum.php/s,642667#w647519> i nie dostałem odpowiedzi oprócz powyższycha co mam Ci odpowiedzieć na chamskie pytanie: "jesteś głupi, czy tylko udajesz głupiego?"..., więcej kultury, poczytaj erystykę. > PRAWDA JEST JAK DUPA. KAŻDY MA SWOJĄto Twoja prawda, moja jest inna: Prawda jest jak Rozum i Serce...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#647 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Pytania do niewierzących | > >Także i dla mnie niewychowanego ignoranta> niestety..., ale może się wychowaszByć może, ale bez Twojego udziału > >Cytat:Jestem Duchem Prawdy wyznaję Religię Prawdy. > takNo to wreszcie wiem! Jest to przecież powszechnie znana religia, jednoosobowy Kościół Ducha Prawdy, jednoosobowa Religia Ducha Prawdy , opisana wielekroć we wszytskich > a co mam Ci odpowiedzieć na chamskie pytanie: "jesteś głupi, czy tylko udajesz głupiego?"..., więcej kultury, poczytaj erystykę.Wybacz, nie nazywaj kulturą zajmowania swoją osobą miejsca na forum. > >PRAWDA JEST JAK DUPA. KAŻDY MA SWOJĄ> to Twoja prawda, moja jest inna: Prawda jest jak Rozum i Serce...Czyli TPSA! No wreszcie wiem w co wierzysz |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Pytania do niewierzących | > >>Także i dla mnie niewychowanego ignoranta> >niestety..., ale może się wychowasz> Być może, ale bez Twojego udziałuRozmawiamy, wychowuję Cię, więc z moim udziałem. > No wreszcie wiem w co wierzyszW co?
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
| Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Pytania do niewierzących |
> bóg jest oszustwemMożesz przedstawić chociaż 1 dowód?
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#650 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Pytania do niewierzących | > >>>Także i dla mnie niewychowanego ignoranta> >>niestety..., ale może się wychowasz> >Być może, ale bez Twojego udziału> Rozmawiamy, wychowuję Cię, więc z moim udziałem.Gratuluję dobrego samopoczucia.  > >No wreszcie wiem w co wierzysz> W co?W Rozum i Serce TPSA Jeśli ktoś puści bąka w towarzystwie, to mówi przepraszam i wychodzi, żeby ukryć wstyd. Ty nasrałeś do talerza swoim wymąrzaniem sie na każdy temat. Może nie wyjdziesz, Twoja rzecz, nie każdy ma poczucie wstydu, ale ja ignoruję Twoje wypowiedzi. To strata czasu. |
#651 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Pytania do niewierzących | > >>>>Także i dla mnie niewychowanego ignoranta> >>>niestety..., ale może się wychowasz> >>Być może, ale bez Twojego udziału> >Rozmawiamy, wychowuję Cię, więc z moim udziałem.> Gratuluję dobrego samopoczucia.  Dziękuję. > >>No wreszcie wiem w co wierzysz> >W co?> W Rozum i SerceNo jednak nie wiesz. Wierzę w Boga, rozumem i sercem kieruję się w życiu. > Jeśli ktoś puści bąka w towarzystwie, to mówi przepraszam i wychodzi, żeby ukryć wstyd. Ty nasrałeś do talerza swoim wymąrzaniem sie na każdy temat. Może nie wyjdziesz, Twoja rzecz, nie każdy ma poczucie wstydu, ale ja ignoruję Twoje wypowiedzi. To strata czasu.Po tej wypowiedzi dobrze by było, gdybyś wyszedł, bo na przepraszam to chyba Cię nie stać.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|