 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-09-2020 22:41 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Własność jest władzą 0 na 2 | Postanowiłem, że Wam nie odpuszczę dopóki w definicji własności nie znajdzie się właściwy zapis jej istoty, tzn.: Własność jest władzą.Wasza współczesna definicja własności pl.wikipedia.org/wiki/Własnośćmoże być tylko dopełnieniem tej istoty i wyjaśnieniem jak ta władza się realizuje. Twierdzę, że wszyscy jesteście świadomi tej istoty własności. Twierdzę, że wszyscy świadomie ją ignorujecie. Czynicie to, bo wasze umysły opanowała ideologia kapitalizmu i wypieracie wszystko co jej zagraża. Ideologia kapitalizmu jest religią a Wy jesteście jej wyznawcami. Wasze emocje, wasze myśli, wasze wierzenia, sądy, wasze decyzje są tej religii całkowicie podporządkowane. Nie potraficie wyjrzeć poza jej przykazania ale ja Was teraz do tego zmuszam. Żądam od Was uznania władzy człowieka nad człowiekiem za istotę własności i musicie moje żądanie spełnić. Nie pozwolę Wam przed tym uciec w kolejne wyparcia, falsyfikacje rzeczywistości i fantastyczne projekcje. Mam rację i Wy to wiecie! | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Dalej..#331 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >>>On nie skończył żadnych studiów...> >>T.A.Edison chyba nawet nie zaczął.> >Tak samo K. Ciołkowski. A Tesla?> Ciołkowski przynajmniej zaczął; Tesla to patentowany inżynierCiołkowski zaczął i nie dał rady z powodu braku pieniędzy (pochodził z biednej i licznej rodziny). Dlatego w wiejskiej szkole rosyjskiej uczył matematyki. A Tesla (to był geniusz) studiował lecz nie "z marszu" jak się to mówi. Musiał na te studia zarabiać, bo też z bogatych nie pochodził. W sumie to tylko zwróciłem uwagę na Twój wpis, do jakoś mi się kłócił w prównaniu z KHK. Wyraźnie nie pasowało to porównanie. Podałaś przykład ludzi rzeczywiście twórczych, aktywnych i niezwykle pomysłowych oraz eksperymentujących, potwierdzając swoje inspiracje wynalazcy (zwłaszcza Edison, uparciuch w zastosowaniu prądu stałego w powszechnym użytkowaniu, co było przyczyną konfliktu z Teslą, zwolennikiem prądów przemiennych). Tesla pracował jakiś czas z Edisonem, czy u Edisona. I to właśnie mi nie pasowało do KHK. KHK zwyczajnie fantazjuje, nie aktywnym będąc. On tylko proponuje forumowiczom doświadczenia (wzięte skądś, domyśl się) i oczekuje, że ktoś jego pomysły podchwyci. Lecz odstaje nawet od Edisona, bo opisy tych doświadczeń są niezrozumiałe bo i używa niezrozumiałego języka polskiego. Myślałem, iż jest człowiekiem poważnym. Zawiodłem się. Miał zrobić eksperyment ze studentami by stworzyć specjalną strefę ekonomiczną z jego systemem szczęśliwości dla ludzi nie bogatych. Sama widzisz, że tylko się odgrażał. Nie zdawał sobie sprawy gdzie ta strefa miała powstać, czy podoła pokonać panujące istniejące prawo w państwie jak w szczegółach chciał to zaprowadzić. Rozsądne to było? Wyszło że po wielu uwagach nie tylko moich, ujawnił się jako nawiedzony anarchista pierwszej wody, rozwalający reguły istnienia instytucji państwa i jego zorganizowanej gospodarki, upadek zdolności wytwórczych gospodarki państwa, przy dążeniu do rozproszenia kapitału, więc i słabości wszystkiego w państwie. A już podkurzony to powiem, że chętnie by widział pewnie taką niemoc gospodarczą państwa, czyli słabość, bo wtedy można by takie państwo zająć bez jednego wystrzału. Po prostu obcy żołnierze by zarzucili/zasypali by państwo swoimi czapkami (choćby z samolotów), a my nie bylibyśmy się w stanie obronić nawet przed takim atakiem. Najgorsze to u niego te napady pozornej aktywności, gdzie jak w ataku sraczki, sypie pomysłami bez żadnej refleksji. Im więcej tych pomysłów lanych ciurkiem, tym większa woda i bezmyślność.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > Miał zrobić eksperyment ze studentami by stworzyć specjalną strefę ekonomiczną z jego systemem szczęśliwości dla ludzi nie bogatych.Do tego potrzeba zasobów i społecznej akceptacji. Zeby zyskać społeczną akceptację dla odmiennych idei potrzeba podważyć panujące przekonania. Jak miałem to osiągnąć do tej pory skoro znakomita większość z tobą na czele, jest na NIE? Zdobędę zasoby, zdobędę akceptację innych ludzi to zaczniemy praktycznie realizowac teorie nowych stosunków społecznych. Na razie nie mogę nic poza wyrównywaniem gruntu, co niniejszym czynię. Zrealizuje to ale to jest projekt wieloletni a jeżeli nie ja to moi następcy. Dużo już osiągnąłem. Np. istotna zmianę twojego tonu w rozmowie w kontekście moich idei. Pierwotnie to były same wyzwiska a jeszcze rok, jeszcze dwa i zaczniemy dialog. Dojdziemy kiedyś do tego, że moje propozycje chcąc nie chcąc będziesz musiał potraktować POWAŻNIE! Ludzie, których wymieniasz realizowali swoje projekty latami, żeby nie powiedziec dziesięcioleciami. Nie porzuciłem projektu eksperymentu społecznego co próbujesz mi fałszywie zarzucić. Nie rozpoczalem projektu - stanowienia wam nowych praw pod przymusem i wbrew waszej woli. Jestem wciaz na tej samej ścieżce. Od początku. Dlaleko mi do osiągnięcia szczytu ale nie zszedłem że ścieżki, nie obrałem innych celów, nie okazałem się chciwym dziadem, który tylko wykorzystuje ideę, żeby zdobyć własny majątek. Co masz mi do zarzucenia? To, że cie jeszcze nie przekonałem, że nie pokonałem twoich przekonań, że nie wzbudziłem w tobie nowej wiary? Co mi zarzucasz? Robię swoje, osiągam tyle ile mogę, ile potrafię, krok za krokiem. Nie zniechęcisz mnie i mam nadzieję że innych też nie. To dopiero początek a nie żaden koniec, jak to fałszywie próbujesz przedstawić. |
#333 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >Miał zrobić eksperyment ze studentami by stworzyć specjalną strefę ekonomiczną z jego systemem szczęśliwości dla ludzi nie bogatych.> Do tego potrzeba zasobów i społecznej akceptacji.> Zeby zyskać społeczną akceptację dla odmiennych idei potrzeba podważyć panujące przekonania.> Jak miałem to osiągnąć do tej pory skoro znakomita większość z tobą na czele, jest na NIE?> Zdobędę zasoby, zdobędę akceptację innych ludzi to zaczniemy praktycznie realizowac teorie nowych stosunków społecznych.> Na razie nie mogę nic poza wyrównywaniem gruntu, co niniejszym czynię.> Zrealizuje to ale to jest projekt wieloletni a jeżeli nie ja to moi następcy.> Dużo już osiągnąłem.> Np. istotna zmianę twojego tonu w rozmowie w kontekście moich idei.> Pierwotnie to były same wyzwiska a jeszcze rok, jeszcze dwa i zaczniemy dialog.> Dojdziemy kiedyś do tego, że moje propozycje chcąc nie chcąc będziesz musiał potraktować POWAŻNIE!> Ludzie, których wymieniasz realizowali swoje projekty latami, żeby nie powiedziec dziesięcioleciami.> Nie porzuciłem projektu eksperymentu społecznego co próbujesz mi fałszywie zarzucić.> Nie rozpoczalem projektu - stanowienia wam nowych praw pod przymusem i wbrew waszej woli.My nie chcemy Twoich nowych praw. Zauważyłeś to może? > Jestem wciaz na tej samej ścieżce.> Od początku.Pisz zrozumiale. Na jaką ścieżkę wlazłeś? > Dlaleko mi do osiągnięcia szczytu ale nie zszedłem że ścieżki, nie obrałem innych celów, nie okazałem się chciwym dziadem, który tylko wykorzystuje ideę, żeby zdobyć własny majątek.Jesteś chciwym dziadem co wynika z Twoich wypowiedzi. > Co masz mi do zarzucenia?Obrzydliwe nieuctwo. > To, że cie jeszcze nie przekonałem, że nie pokonałem twoich przekonań, że nie wzbudziłem w tobie nowej wiary?Wcale tego nie oczekiwałem i nie chciałem byś mnie przekonywał. Raczej zawsze Tobie odpowiem, że trujesz bzdury. > Co mi zarzucasz?Że mącisz nie na temat, bez tematu, że nie wiesz zwykle o czym piszesz, > Robię swoje, osiągam tyle ile mogę, ile potrafię, krok za krokiem.Widać, że mało możesz. Tak jak z tą specjalną strefą jaką tworzysz i tworzysz i czego się nie dotkniesz to zawsze od d..py strony. > Nie zniechęcisz mnie i mam nadzieję że innych też nie.Kogo masz jeszcze na myśli oprócz Ciebie? Nadal nie widzisz, że to Ty zniechęcasz do siebie? Cytat:Do tego potrzeba zasobów i społecznej akceptacji. Zeby zyskać społeczną akceptację dla odmiennych idei potrzeba podważyć panujące przekonania. Jak miałem to osiągnąć do tej pory skoro znakomita większość z tobą na czele, jest na NIE? >To dopiero początek a nie żaden koniec, jak to fałszywie próbujesz przedstawić Czyli będziesz nadal truł bzdury jak rozumiem? A moderator śpi. Jeśli to fałsz to proszę to zdemaskować, a nie grać tu wielce pokrzywdzonego boś marny aktor. I nie stosuj pogróżek, bo to nie ładnie. CZŁOWIEKU! PISZESZ NA POLSKIM PORTALU I KOGO CHCESZ PRZEKONAĆ? MIESZKASZ W NIEMCZECH I NIE CHCESZ WRÓCIĆ. PISZ WIĘC I NAMAWIAJ/NAKŁANIAJ NIEMIECKIE SPOLECZEŃSTWO! I BĄDŹ ŁASKAW TO ZAUWAŻYĆ! BO TU JUŻ DAWNO STRACIŁEŚ POPULARNOŚĆ I SYMPATIĘ. NA CO LICZYSZ? ŻE BĘDZIESZ Z NIEMIEC SIEDZĄC SOBIE BEZPIECZNIE I CIEPŁO W FOTELIKU DAWAŁ RADY? GDZIE TY BUJASZ I W JAKICH OBŁOKACH?
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >Miał zrobić eksperyment ze studentami by stworzyć specjalną strefę ekonomiczną z jego systemem szczęśliwości dla ludzi nie bogatych.> Do tego potrzeba zasobów i społecznej akceptacji.No to zdobądź te zasoby! Inni mają płacić na twoje fantazje? Czym chcesz zdobyć społeczną akceptację? Bełkotem? Cytat:A jak będzie piec hutniczy do wyczyszczenia to robole będą je czyścić bez wygaszenia, bo Panu właścicielowi lepiej opłaca się spalić 2 roboli niż zatrzymać produkcję i sprzedaż? Czyją akceptację chcesz zyskać, skoro każdy, kto czyta te słowa wie. że ma do czynienia z idiotą? Ogłosiłeś, że nie wolno ci jeździć samochodem publicznymi drogami, po czym chwalisz się, że właśnie wróciłeś samochodem z Rumunii Sądzisz, że nikt nie widzi w tym sprzeczności ? Czym chcesz przekonać? Ucieczkami? Od eksperymentu też uciekłeś. > Zdobędę zasoby,Nie zdobędziesz. Za cienki jesteś > zdobędę akceptację innych ludziBuahahahahaha > Zrealizuje to ale to jest projekt wieloletni a jeżeli nie ja to moi następcy.Tłumy ich!!!! > Dużo już osiągnąłem.Pochwal się. > Ludzie, których wymieniasz realizowali swoje projekty latami, żeby nie powiedziec dziesięcioleciami.Tak. ROBILI coś żeby je zrealizować, ty tylko pierd0lisz na forum o palonych żywcem hutnikach > Nie porzuciłem projektu eksperymentu społecznego co próbujesz mi fałszywie zarzucić.Porzuciłeś. Uciekłeś > Nie zniechęcisz mnie i mam nadzieję że innych też nie.Innych? Zbierz 10 ludzi na tym forum i zapytaj jaki powinien być podatek od własności Zbierz 5... 3? Cóż, nie udało się Ale może się uda, wyceń wtedy moją firmę a jakem żyw zapłacę na twoje konto ustalony podatek!!!! Podejmij własny eksperyment!!!! Leń i tchórz
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Własność jest władzą | >Postanowiłem, że Wam nie odpuszczę dopóki w definicji własności nie znajdzie się właściwy zapis jej >istoty, tzn.: >Własność jest władzą.
>Mam rację i Wy to wiecie!
W tym wypadku się zgadzam. Zebra jest fortepianem. Można tak zapisać, bo mają cechę wspólną. Zebra ma biało-czarne pasy na swoim ciele, a fortepian ma biało-czarne klawisze.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
#336 -1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > NAMAWIAJ/NAKŁANIAJ NIEMIECKIE SPOLECZEŃSTWO!Tego tez próbowałem i znowu spróbuję. Z Niemcami może być jeszcze trudniej niż z Tobą, bo wielu z nich wierzy, iż to oni mogą radzić innym a nie inni im. Problem z ludźmi wpływowymi, majętnymi, posiadającymi autorytet jest taki, że nie potrafią uznać wartości niczego co pochodzi od mniej majetnych, mniej wpływowych, z mniejszym autorytetem, upraszczając ludzie nadrzędni nie potrafią przywiązać żadnej wartości do tworów ludzi im podporządkowanych. |
#337 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >NAMAWIAJ/NAKŁANIAJ NIEMIECKIE SPOLECZEŃSTWO!> Tego tez próbowałem i znowu spróbuję.Też im wciskasz: Cytat:A jak będzie piec hutniczy do wyczyszczenia to robole będą je czyścić bez wygaszenia, bo Panu właścicielowi lepiej opłaca się spalić 2 roboli niż zatrzymać produkcję i sprzedaż? > Z Niemcami może być jeszcze trudniej niż z Tobą, bo wielu z nich wierzy,... że wolno im jeździć samochodami. I jakoś nie uwierzą że tobie nie wolno, choć właśnie wróciłeś samochodem z Rumunii > że nie potrafią uznać wartości niczego co pochodzi od mniej majetnych, mniej wpływowych, z mniejszym autorytetem, upraszczając ludzie nadrzędni nie potrafią przywiązać żadnej wartości do tworów ludzi im podporządkowanych.Przeproś za kłamstwo że masz maturę O jakim podporządkowaniu piszesz! To , że twoja samka na widok Bezusia rozchyla pośladki to wasz problem, mnie Bezuś może cmoknąć w palik u płota
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > To , że twoja samka na widok Bezusia rozchyla pośladki to wasz problem, mnie Bezuś może cmoknąć w palik u płotaDopóki praca u Bezusia nie będzie ostatnią możliwością przetrwania. Wówczas chcąc nie chcąc będziesz musiał posiadki rozchylić. Naiwnie wierzysz, że Bezus sfinansuje twoją emeryturę ale ten może mieć z tym problem, bo jest zobowiązany wobec akcjonariuszy zarobic kolejne 200 miliardów paciorków w ciągu 5 lat. |
#339 -1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >Postanowiłem, że Wam nie odpuszczę dopóki w definicji własności nie znajdzie się właściwy zapis jej> >istoty, tzn.:> >Własność jest władzą.>Mam rację i Wy to wiecie!> W tym wypadku się zgadzam.> Zebra jest fortepianem. Można tak zapisać, bo mają cechę wspólną.> Zebra ma biało-czarne pasy na swoim ciele, a fortepian ma biało-czarne klawisze.Nie sądzę, żeby to było wytworem głębi twojego intelektu, to raczej akt polityczny w obronie własnych interesów. Czym jest prawda wobec waszych interesów? Najpewniej niczym. |
#340 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Własność jest władzą | Cytat:A jak będzie piec hutniczy do wyczyszczenia to robole będą je czyścić bez wygaszenia, bo Panu właścicielowi lepiej opłaca się spalić 2 roboli niż zatrzymać produkcję i sprzedaż? Odniesiesz się do tego? Co z tym podróżowaniem samochodem? Napisałeś że wolno ci tylko wozić dzieci na zajęcia , a poza tym autami jeżdżą tylko japiszony. Byłeś w Rumunii hulajnogą? Proste sprowokowane przez ciebie pytania znów cię przerosły? kogo chcesz przekonać udowadnianiem ujemnej inteligencji? Ucieczka? No jasne, to jedyne na co cię stać > >To , że twoja samka na widok Bezusia rozchyla pośladki to wasz problem, mnie Bezuś może cmoknąć w palik u płota> Dopóki praca u Bezusia nie będzie ostatnią możliwością przetrwania.Nie jest i nie będzie Nie masz zwolenników, którzy byliby gotowi wprowadzić krystkonizm, w którym jeden człowiek stanie się właścicielem wszystkiego. Twoje marzenie się nie spełni > Naiwnie wierzysz, że Bezus sfinansuje twoją emeryturęIle bierze twoja żona za oral? Znów stać cię tylko na wymyślanie moich poglądów?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > Cytat:A jak będzie piec hutniczy do wyczyszczenia to robole będą je czyścić bez wygaszenia, bo Panu właścicielowi lepiej opłaca się spalić 2 roboli niż zatrzymać produkcję i sprzedaż? > Odniesiesz się do tego?> Co z tym podróżowaniem samochodem?> Napisałeś że wolno ci tylko wozić dzieci na zajęcia , a poza tym autami jeżdżą tylko japiszony. Byłeś w Rumunii hulajnogą?> Proste sprowokowane przez ciebie pytania znów cię przerosły?> kogo chcesz przekonać udowadnianiem ujemnej inteligencji?> Ucieczka?> No jasne, to jedyne na co cię stać> > >>To , że twoja samka na widok Bezusia rozchyla pośladki to wasz problem, mnie Bezuś może cmoknąć w palik u płota> >Dopóki praca u Bezusia nie będzie ostatnią możliwością przetrwania.> Nie jest i nie będzie> Nie masz zwolenników, którzy byliby gotowi wprowadzić krystkonizm, w którym jeden człowiek stanie się właścicielem wszystkiego. Twoje marzenie się nie spełni> >Naiwnie wierzysz, że Bezus sfinansuje twoją emeryturę> Ile bierze twoja żona za oral?> Znów stać cię tylko na wymyślanie moich poglądów?Kupiłem po drodze 5 viniet, za które zapłaciłem ponad 50 EUR a to przecież tylko jeden przejazd. Kogo chcesz oszukać z przymusowych podatków od pracy i konsumpcji kupuje sobie drogę? W Niemczech płacę podatek drogowy, w Polsce bramka co kilkadziesiąt kilometrów. Z przymusowych podatków od pracy zapłaciłem jedynie dotacje kapitalistom, żeby mogli przejąć wszelkie posiadłości i uczynić swoich pracowników całkowicie zależnymi od ich prywatnego. Panszczyzna nie służy finansowaniu dróg dla mnie. Może finansowaniu prywatnych autostrad, za które będę musiał zapłacić przy każdym przejeździe ciężką krwawicą. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Własność jest władzą | Cytat:A jak będzie piec hutniczy do wyczyszczenia to robole będą je czyścić bez wygaszenia, bo Panu właścicielowi lepiej opłaca się spalić 2 roboli niż zatrzymać produkcję i sprzedaż? Odniesiesz się do tego? Ucieczka. Gdzie widziałeś to palenie hutników? W ćpuńskim zwidzie? Przeproś za publiczne puszczanie bąków > Kupiłem po drodze 5 viniet, za które zapłaciłem ponad 50 EUR a to przecież tylko eden przejazd.Napisałeś, że nie jeździsz drogami, bo mogą nimi jeździć tylko wielkomiejskie japiszony Teraz napisałeś, że byłeś samochodem w Rumunii KŁAMIESZ. > W Niemczech płacę podatek drogowy,Napisałeś, że nie jeździsz drogami, KŁAMIESZ. > w Polsce bramka co kilkadziesiąt kilometrów.Skąd wiesz skoro nie jeździsz drogami? KŁAMIESZ. Napisałeś, że od świtu do nocy pracujesz na podatki na rzecz bogatych, w Rumunii pracowałeś? KŁAMIESZ. Kłamstwa chochoły ucieczki Tłumy tym przekonasz Tłumyyyyyyy Żałosny debilku
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > Tłumyyyyyyy> Żałosny debilkuZ dedykacja dla wszystkich chciwych dziadów, którzy pod pozorami budowy "wyższego porządku" dążą do całkowitej dominacji nad innym człowiekiem. Moja córka mi to puściła i normalnie popłakałem się od tego. Wierzę, że era chciwych dziadów rozumujących, moje, dla mnie, tylko dla mnie, więcej, jeszcze więcej, jeszcze wiecej tylko dla mnie, bo jestem lepszy, bo jestem wyższy, bo mi się wszystko należy, kończy się! youtu.be/C86Po9B8DkQ |
#344 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Własność jest władzą | Cytat:A jak będzie piec hutniczy do wyczyszczenia to robole będą je czyścić bez wygaszenia, bo Panu właścicielowi lepiej opłaca się spalić 2 roboli niż zatrzymać produkcję i sprzedaż? Przeproś Napisałeś, że nie jeździsz drogami, bo mogą nimi jeździć tylko wielkomiejskie japiszony Teraz napisałeś, że byłeś samochodem w Rumunii KŁAMIESZ. Żalisz się na winiety? Przypomnę W twoich postulatach jest, żeby wszystkie drogi były płatne Ty debilu
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Własność jest władzą |
> Twój wpis, do jakoś mi się kłócił w prównaniu z KHK. Wyraźnie nie pasowało to porównanie. Podałaś przykład ludzi rzeczywiście twórczychPodałam tylko przykład Edisona. I tylko dla przypomnienia, że brak dyplomu nie musi oznaczać ignorancji. > Najgorsze to u niego te napady pozornej aktywności, gdzie jak w ataku sraczki, sypie pomysłami bez żadnej refleksji.Podobnie jest z Twoim niniejszym wpisem, Wenancjuszu: niepoprzedzony refleksją atak aktywności, którego tylko dlatego nie nazwę sraczką, że takiego języka nie zwykłam używać. Co do proponowanych tu koncepcji KHK, to sama jestem ciekawa jak bym je oceniła, gdyby każdym swoim wpisem nie wywoływał sra.. Ups!- lawiny rozemocjonowanych niemerytorycznych ripost. I w tym niewątpliwie jest genialny. 
cr |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|