 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-09-2020 22:41 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Własność jest władzą 0 na 2 | Postanowiłem, że Wam nie odpuszczę dopóki w definicji własności nie znajdzie się właściwy zapis jej istoty, tzn.: Własność jest władzą.Wasza współczesna definicja własności pl.wikipedia.org/wiki/Własnośćmoże być tylko dopełnieniem tej istoty i wyjaśnieniem jak ta władza się realizuje. Twierdzę, że wszyscy jesteście świadomi tej istoty własności. Twierdzę, że wszyscy świadomie ją ignorujecie. Czynicie to, bo wasze umysły opanowała ideologia kapitalizmu i wypieracie wszystko co jej zagraża. Ideologia kapitalizmu jest religią a Wy jesteście jej wyznawcami. Wasze emocje, wasze myśli, wasze wierzenia, sądy, wasze decyzje są tej religii całkowicie podporządkowane. Nie potraficie wyjrzeć poza jej przykazania ale ja Was teraz do tego zmuszam. Żądam od Was uznania władzy człowieka nad człowiekiem za istotę własności i musicie moje żądanie spełnić. Nie pozwolę Wam przed tym uciec w kolejne wyparcia, falsyfikacje rzeczywistości i fantastyczne projekcje. Mam rację i Wy to wiecie! | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Dalej..#136 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > jakie ja mam roszczenia?> Chcę tylko TAK JAK TY żeby nikt nie zabierał mi mojego samochoduChcesz, żeby wszyscy uznali twoją utajniona i nieopodatkowana własność. To nie wszystko. Chcesz jeszcze, żeby pracownicy najemni, którzy niczego nie posiadają, zapłacili grube podatki od swojej pracy i dodatkowo od swojej konsumpcji na twoje państwo, które chroni twoje posiadanie i dotuje właścicieli prywatnych. Jestem takim roszczeniom przeciwny. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Własność jest władzą |
> Poza tym co za "dalej", skoro pokazałam Ci to już wczoraj o 16:22?> Czy twoje rozszerzenie ma zapobiegać cudzej krytyce?  Nie. > "Dla mnie tkwienie (..)" nie było do ciebie.Dla prywatnych wypowiedzi masz prywatny kanał, na forum obowiązuje § 11. Regulaminu. > Nie chcesz - nie czytaj. Proste.  O, wzajemnie zatem. > > Komunały z samej definicji nie mogą być nietrafne.> Nie potwierdziłem że to komunały.Potwierdziłeś. Niby co tutaj uznałeś za 'trafne'?> Potwierdziłem, że na bogusławskie mądrości. Tu przepraszam, że tego nie dodałemAutora tego swojego komunału przepraszaj. > - później może trochę łudziłem się, że sama skumasz?Czyli założyłeś, że określenia 'komunały' użyłam przypadkiem.  > A nie dodałem, bo ziewnąłem.  To się nazywa 'zasypiać gruszki w popiele'.  Nie dodałeś też jak dotąd skutecznej argumentacji, wskutek czego pozostaje w mocy moje twierdzenie, iż Krystianowe pisanie na forum lokuje jego postawę na biegunie wobec biadolenia przeciwnym, a to Ty sam tym swoim postem dałeś przykład narcyzmu i lenistwa.
cr |
#138 1 na 3 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > Ty śmieszny debilu  Zmęczyłem się twoim chamstwem i jacka jadem więc idę spać. Pa Do zobaczenia w piekle. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >Chcę tylko TAK JAK TY żeby nikt nie zabierał mi mojego samochodu> Chcesz, żeby wszyscy uznali twoją utajniona i nieopodatkowana własność.TAK JAK TY. Dokładnie, chcesz, żeby wszyscy uznali utajniona i nieopodatkowana własność twojego samochodu DOKŁADNIE TAK JAK TY. > Chcesz jeszcze, żeby pracownicy najemni, którzy niczego nie posiadają, zapłacili grube podatki od swojej pracy i dodatkowo od swojej konsumpcji na twoje państwo, które chroni twoje posiadanie i dotuje właścicieli prywatnych. Znów wymyśliłeś mi poglądy
Na nic więcej cię nie stać intelektualny impotencie i moralna rzygowino To TY chcesz, żeby wszyscy, którzy cokolwiek posiadają nawet altankę płacili podatek na ciebie, a jeśli ty masz zapłacić od własności, to wszyscy wokół mają ci tę własność zafundować Cytat:Podatek katastralny od wszystkiego (nawet od zegarka naręcznego czy roweru w spadku po ojcu) Tfuuu moralne ścierwo
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > To TY chcesz, żeby wszyscy, którzy cokolwiek posiadają nawet altankę płacili podatek na ciebieNie rozumem dlaczego zakładasz, że już zawsze zamierzam mieszkać w waszym, chodzić po waszym, pracować na waszym, jeść wasze, ubierać się w wasze? Bo rozumiesz, że wasz system prawny jest tak skonstruowany, że inaczej się nie da? Wszytko będzie należeć do 1% takich jak ty cwaniakow, choćbym stanął na głowie? No więc ok, skoro tak musi być, to dla zachowania choć minimum sprawiedliwosci i możliwości rozwoju wszytkim, ty zapłać podatek od swoich posiadłości i nie nadsyłaj na mnie swoich komorników, żeby wymusili ode mnie podatek od każdej przepracowanej dla ciebie godziny pracy i każdej zjedzonej przeze mnie, stworzonej przeze mnie kromki chleba. > Tfuuu moralne ścierwoAha, bo moralnym jest doprowadzić innych do zniewolenia dla chwały i władzy Panów patriarchow, którzy jako pasterze zaopiekują się swoimi owieczkami, jak ten władny ksiądz katolicki ministrantem na zachrysti, kiedy nikt nie widzi i nikt nie słyszy a nawet gdyby zobaczył i usłyszał to nie miałby odwagi i siły, żeby się temu sprzeciwic? Co proponujesz? Żeby uznać waszą utajniona, nieopodatkowana własność i oddać się w wasze ręce a wy zaprowadzicie mnie do waszego raju? Tffduuu! Nigdy! |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >To TY chcesz, żeby wszyscy, którzy cokolwiek posiadają nawet altankę płacili podatek na ciebie> Nie rozumem dlaczego zakładasz, że już zawsze zamierzam mieszkać w waszym,Stać cię tylko na kłamstwo? Nie mieszkasz w niczym moim > chodzić po waszym,stać cię tylko na kłamstwo? Nie chodzisz po moim > pracować na waszym,stać cię tylko na kłamstwo? Nie pracujesz na moim > jeść wasze,Aby raz prawda żresz za moje Od każdej filiżanki kawy w Berlinie płacę na ciebie VAT > Bo rozumiesz, że wasz system prawnymasz taki sam wpływ na prawo jak ja > Wszytko będzie należeć do 1% takich jak ty cwaniakow,Żałosny debilu > No więc ok, skoro tak musi być, to dla zachowania choć minimum sprawiedliwosci i możliwości rozwoju wszytkim, ty zapłać podatek od swoich posiadłościIle, na jakie konto? Ile ty płacisz od swojej własności? twoja hipokryzja wybija w kosmos > i nie nadsyłaj na mnie swoich komorników,Moich najarany debilu? to ty byłeś egzekutorem długów > od każdej przepracowanej dla ciebie godziny pracyDla mnei nei pracujesz ciulu DOŚĆ KŁAMSTW > Aha, bo moralnym jest doprowadzić innych do zniewolenia dla chwały i władzy PanówSkończ chlać > Co proponujesz?Żebyś się chwycił roboty i zarobił sam na swój dom > Żeby uznać waszą utajniona, nieopodatkowana własnośćTak. To proponuję, żeby uznać tajną i nieopodatkowaną własność Hamerlika - Konopki który swoją własność tai i nie płaci od niej podatków ale inni mają na ciebie kanalio płacić i oddać się w wasze ręce a wy zaprowadzicie mnie do waszego raju?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > DOŚĆ KŁAMSTWJa widzisz, trochę dzięki podpowiedziom okrągłego podzieliłem świat pięknie na MY - pracownicy najemni bez mienia wy - właściciele Ziemi i nieba I tego zamierzam trzymać się, aż nie ustąpicie. Wasza pedagogika o byciu Panem swojego losu jest dla roboli groźna. was napełnia siła a z roboli czyni całkowicie bezsilne istoty. Gdyby jednak stworzyc robolom nową identyfikację, nową tożsamość, w której przestaliby wstydzić się, czuć winnymi, mieć poczucie niższej wartości przez to kim są a wprost przeciwnie poczyliby dumę i pewność siebie z tego powodu, że swoją pracą karmią, odziewają, zaspokajaja potrzeby wszytkich to może wtedy znajdą w sobie siłę i odwagę, żeby wyjść z roli bezwolnych popychadel Panów właścicieli i wejść z nimi w dialog o tym czy kasa z zysku pójdzie na wypłaty świąteczne czy pójdzie na wykup przez właściciela mieszkać od biedoty pod wynajem. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > DOŚĆ KŁAMSTWGdyby uwolnić roboli od wstydu, od poczucia niższości, od poczucia porażki wtedy, w nowym stanie umysłu może zobaczą, że Panowie wcale nie są takim Panami jakimi się prezentują a ich kacyki i różne urzędniki wcale nie wykonują woli katolickiego boga ale wolę swoich Panów, którzy zapewniają im niezła działkę w przymusowych podatkach od roboli jakie muszą płacić, za to, że wolno im pracować i zjeść co wytworzą. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >DOŚĆ KŁAMSTW> Ja widzisz, trochę dzięki podpowiedziom okrągłego podzieliłem świat pięknie na> MY - pracownicy najemni bez mienia> wy - właściciele Ziemi i niebaA górnik, który ma spore rolne gospodarstwo to jest : MWY czy WMY? Ale ty pierd0lisz ciul,u ale ty pierd0lisz Południe jeszcze nie minęło, a ty już najarany jak wieprz Tragedia rodziny > Gdyby jednak stworzyc robolom nową identyfikację, nową tożsamość, w której przestaliby wstydzić się, czuć winnymi, mieć poczucie niższej wartości przez to kim sąZwieracz ci puścił?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > DOŚĆ KŁAMSTWI nie mam tu na myśli burzenia porządku społecznego, niszczenia struktur społecznych ale mam na myśli przywrócenie im swojej istoty, właściwego kierunku, po tym jak zadryfowały w stronę społecznego pasozytnictwa i destrukcji roboli ku chwale Panów. |
#146 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > A górnik, który ma spore rolne gospodarstwo to jest :> MWY> czy> WMY?Żaden ciężko pracujący człowiek, który każdy kawałek swojej ziemi wykorzystuje zgodnie z potrzebami ogółu nie będzie miał problemu z moją koncepcją świata. |
#147 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >A górnik, który ma spore rolne gospodarstwo to jest :> >MWY> >czy> >WMY?> Żaden ciężko pracujący człowiek, który każdy kawałek swojej ziemi wykorzystuje zgodnie z potrzebami ogółu nie będzie miał problemu z moją koncepcją świata.Twój samochód jest wykorzystywany zgodnie z potrzebami ogółu? > MY - pracownicy najemni bez mienia> wy - właściciele Ziemi i niebaA górnik, który ma spore rolne gospodarstwo kim jest Znów ucieczka kretyna? Kim jest bogaty Hamerlik w Berlinie w tym podziałem ? "Robolem bez mienia" na własne życzenie z dochodem 4 polskich nauczycieli? Kim jest najemny pracownik Jace Głodzik z domem? Ty żałosny debilu! Kompletnie nie rozumiesz rzeczywistości. Dać ci poćpać i popisać to wystarczy
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >>A górnik, który ma spore rolne gospodarstwo to jest :> >>MWY> >>czy> >>WMY?> >Żaden ciężko pracujący człowiek, który każdy kawałek swojej ziemi wykorzystuje zgodnie z potrzebami ogółu nie będzie miał problemu z moją koncepcją świata.> Twój samochód jest wykorzystywany zgodnie z potrzebami ogółu?Tak. Służy praktycznie wyłącznie moim dzieciom, pomaga w ich rozwoju, żeby wyrośli na ludzi, którzy wyświadczą wam pracę i emeryturę, bo sami swoich ludzi nie urodziliście, byliście zbyt zajęci zdobywaniem posiadłości dla siebie i tylko dla siebie. A teraz kiedy już posiadłości zdobyliście potrzebujecie cudzych dzieci do pracy dla was na waszym. |
#149 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Własność jest władzą |
> >Ty śmieszny debilu  > Zmęczyłem się twoim chamstwem i jacka jademPo iluż to latach udało się Ciebie zmęczyć?  Dodam, że w sporze przyjazność nie jest obowiązkowa, więc sączony w ramach meritum jad wypada jakoś tam znieść; co innego chamstwo.
cr |
#150 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >Twój samochód jest wykorzystywany zgodnie z potrzebami ogółu?> Tak.> Służy praktycznie wyłącznie moim dzieciom, pomaga w ich rozwoju, żeby wyrośli na ludzi, którzy wyświadczą wam pracę i emeryturę, bo sami swoich ludzi nie urodziliście, byliście zbyt zajęci zdobywaniem posiadłości dla siebie i tylko dla siebie.Ilość dzieci też mi wymyśliłeś?        Ty żałosny debilu
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|