 |
Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-08-2015 12:48 | Olek Mularski (3178 punktów) | Kreacjonistyczna hydra znów podnosi łeb.
16 na 18 | Z przykrością i żalem donoszę o powstawaniu w Kentucky, w USA ogromnego kreacjonistycznego centrum indoktrynacji i muzeum. Kosztująca setki milionów konstrukcja będzie miała kształt arki Noego, 155 metrów długości i 5 pięter. Podobno ma być budowana wg "oryginalnych" planów, jednak coś chyba nie wyszło, bo wymiary mitycznej arki były nieco mniejsze- 300 łokci długości, 50 łokci szerokości i 30 łokci wysokości, przyjmując, że łokieć miał 44,5 cm, to wymiary arki wynosiły 133,5 × 22,3 × 13,4 m. To nie jest jednak najważniejsze. Ta ogromna budowla powstaje w niesamowitym jak na konstrukcję drewnianą tempie i ma być gotowa już na początku 2016 roku. Świadczy to o nadal potężnym finansowaniu doktryny kreacjonistycznej z różnych źródeł i wciąż dużej jej popularności. Gdy ta ideologiczno-architektoniczna maszkara powstanie w jej wnętrzu znajdzie się interaktywne, bardzo nowoczesne muzeum kreacjonizmu pełne fałszywych dowodów na słuszność doktryny kreacjonizmu młodej ziemi. Będzie się można między innymi dowiedzieć, że ziemia ma 6000 lat, oraz że dinozaury wymarły stosunkowo niedawno i ostatnie z nich stąpały po naszej planecie około 150 lat temu. Część tego przybytku jest już czynna i funkcjonuje ku chwale głupoty. W ostatnim roku odwiedziło ją 250 tysięcy Amerykanów. Oczywiście całości tego przybytku przyklaskują różne kościoły chrześcijańskie i sowicie ślą wsparcie finansowe dla projektu. fakty.tvn2(*)erza-w-kreacjonizm,561484.htmlJeden tego typu wynalazek raczej nie jest groźny. Gdyby jednak miało powstać ich więcej mogłyby one stanowić poważne zagrożenie dla stosunkowo nisko wykształconego amerykańskiego społeczeństwa. Obecnie kreacjonizm popiera około 40% obywateli USA. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..#466 7 na 7 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - vimany z Genui | > Jest jeszcze jedna teoria. Wszystkie smoki duchy zjawy wampiry to błąd Matrixa lub też stare programy które zostają wchłonięte prze nowe.Cos w tym jest. To deja vu, które ciągle mi się przytrafia jest najlepszym dowodem. |
#467 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - vimany z Genui | > Czy ... nikt na Ziemi takimi samolotami wówczas nie latał ? Miało to być 6 tysięcy lat temu i gdzie to podziało się ?Może tu: www.youtube.com/watch?v=E8A7MHgAxKY
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#468 1 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - vimany z Genui | > Może tu: www.youtube.com/watch?v=E8A7MHgAxKYOczywiście wiesz co to balony pogodowe, flary, szybujące w powietrzu śmieci, drony wojskowe i cywilne, sprytni wideo-amatorzy itp. Pewien dziennikarz wypuścił kiedyś wieczorem rzęsiście oświetlonego drona, później badał reakcje pobliskiego miasteczka. Też ciekawy felieton był 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#469 -1 na 3 | ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - vimana z Warszawy |
..>> był to "potwór o trzech głowach" i wynurzył się z wody w portowym basenie. > #Potwór z Loch Ness #smoki #rycerze #tam są -foto(Z.Gliński)  ognisty wąż Tak wygląda współcześnie vimana "ognisty wąż", znana ze starożytności. Według ustaleń płaskorzeźba pochodzi z Egiptu. Nikt przecież nie powiedział, że wszystko ze starożytności bezwzględnie uległo zniszczeniu a artefaktów szukać należy pod warstwą ziemi. Być może tak by było gdyby wykazano, że wysokorozwinięta cywilizacja wspominana w indyjskich wedach, uległa zagładzie podobnie jak dinozaury. Brak śladów po tej cywilizacji przemawia za hipotezą, że ona ocalała i zabrała wszystko ze sobą. Zakłady i fabryki mogły ulec zniszczeniu w czasie wielkiego "Potopu" lub wojny. > Przychodzi rycerz do księżniczki> Rycerz:Księżniczko przyniosłem ci głowę smoka> Księżniczka: Zieloną? Chciałam czerwoną...Takiego smoka o trzech głowach udało się mi sfotografować nad Siekierkami w Warszawie, w roku 2010. Wszystko się zgadza z twoją bajką , jedna z głów smoka jest czerwona. To właśnie o taką głowę chodziło Księżniczce. (10grudzień2015-ZbyszekzWarszawy) |
#470 3 na 3 | farmer (22440 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - vimana z Warszawy |
> Tak wygląda współcześnie vimana "ognisty wąż", znana ze starożytności.Toćka w toćke. Jak dwie krople jak bracia Kacz....wróć jak FLIP i FLAP. Dziś gołym okiem widać Heliosa też toćka w toćke. A wieczorem ładnie można popatrzeć na Selene też... |
#471 3 na 3 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - vimana z Warszawy | > Takiego smoka o trzech głowach udało się mi sfotografować nad Siekierkami w Warszawie, w roku 2010. Wszystko się zgadza z twoją bajką , jedna z głów smoka jest czerwona. To właśnie o taką głowę chodziło Księżniczce.> (10grudzień2015-ZbyszekzWarszawy)Czego żądasz w zamian za pokazanie nam tej fotografii? |
#472 -1 na 3 | ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - smok z Warszawy |
..>>Takiego smoka o trzech głowach udało się mi sfotografować nad Siekierkami w Warszawie, w roku 2010. Wszystko się zgadza z twoją bajką , jedna z głów smoka jest czerwona. To właśnie o taką głowę chodziło Księżniczce. > Czego żądasz w zamian za pokazanie nam tej fotografii?Za fotografię chcę księżniczkę za żonę, a za czerwoną głowę smoka chcę pół królestwa bo to niebezpieczne zadanie. (10grudzień2015-ZbyszekzWarszawy) |
#473 4 na 4 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - smok z Warszawy | > Za fotografię chcę księżniczkę za żonę, a za czerwoną głowę smoka chcę pół królestwa bo to niebezpieczne zadanie.A twoja żona dobrze gotuje? Bo księżniczek trochę znam, mogę się zamieniać, ale tylko jeżeli dobrze gotuje. |
#474 -1 na 3 | ZbyszekzWarszawy (299 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - smok z Warszawy | ..>>Za fotografię chcę księżniczkę za żonę, a za czerwoną głowę smoka chcę pół królestwa bo to niebezpieczne zadanie. > A twoja żona dobrze gotuje? Bo księżniczek trochę znam, mogę się zamieniać, ale tylko jeżeli dobrze gotuje.Za fotografię chcę księżniczkę za żonę dla smoka. (10grudzień2015-ZbyszekzWarszawy) |
#475 5 na 5 | Sierota (349 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - smok z Warszawy | > ..>>Za fotografię chcę księżniczkę za żonę, a za czerwoną głowę smoka chcę pół królestwa bo to niebezpieczne zadanie.Pierwsza odpowiedź się liczy! > Za fotografię chcę księżniczkę za żonę dla smoka.W tym wypadku: Kum? Stręczyciel? A dla kogo więc pół królestwa? Dla Urzędu Skarbowego?  |
#476 6 na 6 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - smok z Warszawy | Ech ty Sieroto jak ty nic nie rozumiesz. Zbyszek chce księzniczkę za żonę smoka, a za jego-smoka- czerwoną głowę pół królestwa. Nie wiemy co na to żona smoka, ale każda miałaby dosyć życia w pieczarze z siarką. Czyli jest tak: dla księżniczki smok z zieloną głową dla żony smoka Zielony Tygrys dla Zbyszka pół królestwa dla Jacka Głodzika czerwona głowa smoka zamiast numeru tabliczek. niech się chłopak cieszy że w koncu coś dostanie |
#477 5 na 5 | Sierota (349 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - smok z Warszawy | > Ech ty Sieroto jak ty nic nie rozumiesz. Zbyszek chce księzniczkę za żonę smoka, a za jego-smoka- czerwoną głowę pół królestwa. Nie wiemy co na to żona smoka, ale każda miałaby dosyć życia w pieczarze z siarką.> Czyli jest tak: dla księżniczki smok z zieloną głowąDawno się tak nie uśmiałom! > dla żony smoka Zielony TygrysVeto! > dla Zbyszka pół królestwaA niech on się martwi. > dla Jacka Głodzika czerwona głowa smoka zamiast numeru tabliczek. niech się chłopak cieszy że w koncu coś dostanieZ czerwonej głowy smoka Jacek Głodzik się raczej nie ucieszy. Jacek Głodzik jest wprawdzie bardzo cierpliwy, ale on wie, czego chce.  |
#478 5 na 5 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - smok z Warszawy | > >dla żony smoka Zielony Tygrys> Veto!Jakie veto? Szukam żony bo nie ma mi kto gotować i gaci prać. > >dla Jacka Głodzika czerwona głowa smoka zamiast numeru tabliczek. niech się chłopak cieszy że w koncu coś dostanie> Z czerwonej głowy smoka Jacek Głodzik się raczej nie ucieszy. Jacek Głodzik jest wprawdzie bardzo cierpliwy, ale on wie, czego chce.>  Nie ma wybrzydzania, jak dają to brać. |
#479 4 na 4 | Sierota (349 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - smok z Warszawy | > >>dla żony smoka Zielony Tygrys> >Veto!> Jakie veto? Szukam żony bo nie ma mi kto gotować i gaci prać.No dobrze, jak prać, to prać!! Ale poza tym - veto! I już! Inaczej: Bo tak! > >>dla Jacka Głodzika czerwona głowa smoka zamiast numeru tabliczek. niech się chłopak cieszy że w koncu coś dostanie> >Z czerwonej głowy smoka Jacek Głodzik się raczej nie ucieszy. Jacek Głodzik jest wprawdzie bardzo cierpliwy, ale on wie, czego chce.> >  > Nie ma wybrzydzania, jak dają to brać.> Kto ma brać? Jacek? Ja?  |
#480 6 na 6 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Kreacjonistyczna hydra - smok z Warszawy | Dobra, pogodzę Was: ja wezmę czerwoną głowę smoka (będzie mi pasowała do wystroju salonu), a w zamian postawię Jackowi piwo, wódkę, szampana, kawę czy co tam tylko zechce. Żonami sami się podzielcie, bo mi na żonie nie zależy, sama umiem prać (w pralce)  |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|