Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika slik

21-11-2025 21:02 - Odp: Demotywatory nie są już katolicką tubą
19-11-2025 21:24 - Demotywatory nie są już katolicką tubą
31-12-2013 13:23 - Odp: Jaka ksiązka dla wierzacej i konserwatywnej katoliczki?
31-12-2013 09:08 - Odp: Jaka ksiązka dla wierzacej i konserwatywnej katoliczki?
28-12-2013 14:22 - Odp: 3 pytania odnośnie akcji FEMEN w Cologne Cathedral
28-12-2013 09:00 - Odp: 3 pytania odnośnie akcji FEMEN w Cologne Cathedral
27-12-2013 19:28 - Odp: Pamiętacie księdza z Poznania?
26-12-2013 14:34 - Odp: National Geographic Channel - o co im chodzi ?
26-12-2013 01:03 - Odp: Współczujmy arcybiskupowi
24-12-2013 11:36 - Odp: Drogim katolikom pod choinkę.
22-12-2013 16:37 - Odp: Pamiętacie księdza z Poznania?
22-12-2013 14:14 - Odp: Racjonalizm a inteligencja i jej brak
22-12-2013 13:54 - Odp: Pamiętacie księdza z Poznania?
21-12-2013 19:47 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie?
20-12-2013 19:51 - Odp: Pamiętacie księdza z Poznania?
20-12-2013 14:10 - Odp: Pamiętacie księdza z Poznania?
18-12-2013 22:04 - Odp: Modlitwa zostaje w szkole
18-12-2013 20:32 - Odp: Modlitwa zostaje w szkole
18-12-2013 14:01 - Odp: Modlitwa zostaje w szkole
17-12-2013 13:31 - Odp: Wszechświat, a bóg
16-12-2013 22:14 - Wszechświat, a bóg
14-12-2013 16:38 - Odp: Muzyka
13-12-2013 06:22 - Odp: Co ma do zaoferowania ateizm?
12-12-2013 14:55 - Odp: Bożonarodzeniowa refleksja o poczęciu
11-12-2013 18:15 - Odp: Co by tu jeszcze obrazić?
10-12-2013 22:11 - Odp: Superman z Dukli
09-12-2013 19:29 - Odp: Włatcy móch w sądzie
08-12-2013 14:08 - Odp: Niewierzący i święta
06-12-2013 21:16 - Odp: Kolejny rok ciemnoty
06-12-2013 20:47 - Odp: Jednak Ukraina podpisze umowę z Unią
04-12-2013 12:03 - Odp: Watykan odmawia współpracy z ONZ w sprawie pedofilii
04-12-2013 11:29 - Odp: Watykan odmawia współpracy z ONZ w sprawie pedofilii
04-12-2013 11:16 - Odp: Watykan odmawia współpracy z ONZ w sprawie pedofilii
01-12-2013 18:36 - Czy Polska jest protektoratem Watykanu?
01-12-2013 16:25 - Odp: Rozwój nauki w Polsce
30-11-2013 09:31 - Odp: Przykrajanie Franciszka do Benedykta
29-11-2013 14:26 - Odp: Przykrajanie Franciszka do Benedykta
28-11-2013 20:34 - Odp: Głódź: "Molestowanie 15-latki to nie pedofilia"
23-11-2013 18:06 - Odp: Parafianie z Jasienicy przetestują wiarygodność papieża.
22-11-2013 22:15 - Odp: Parafianie z Jasienicy przetestują wiarygodność papieża.
22-11-2013 19:05 - Odp: Parafianie z Jasienicy przetestują wiarygodność papieża.
22-11-2013 15:55 - Parafianie z Jasienicy przetestują wiarygodność papieża.
22-11-2013 13:18 - Odp: Jak zareagować na tak dramatyczny apel?
20-11-2013 14:17 - Odp: Miserikordyna
19-11-2013 18:27 - Odp: Seksowna konferencja Frondy
18-11-2013 21:24 - Odp: Miserikordyna
17-11-2013 20:01 - Odp: Film o świętym zboczeńcu.
17-11-2013 19:34 - Odp: Obraza uczuć religijnych ateistów
15-11-2013 19:10 - Odp: Przepychanie religii na maturze.
14-11-2013 18:43 - Odp: Przepychanie religii na maturze.
13-11-2013 19:04 - Odp: Biskup ukrył pedofila
10-11-2013 22:15 - Odp: Niepodległość? Jaka niepodległość? Polska niepodległa? HA!
10-11-2013 15:22 - Odp: Niepodległość? Jaka niepodległość? Polska niepodległa? HA!
09-11-2013 18:03 - Odp: Bp Dec o "niszczeniu kościoła"
09-11-2013 17:36 - Odp: Bp Dec o "niszczeniu kościoła"
08-11-2013 15:56 - Odp: "Dość Tego" Akcja Protestacyjna ZNP Warszawa 23.11.2013
08-11-2013 14:30 - Odp: "Agora"-film którego nie pokaże "antykatolicka&quo
07-11-2013 20:25 - Odp: "Agora"-film którego nie pokaże "antykatolicka&quo
07-11-2013 18:25 - Odp: "Agora"-film którego nie pokaże "antykatolicka&quo
07-11-2013 07:31 - Odp: "Agora"-film którego nie pokaże "antykatolicka&quo
06-11-2013 22:40 - Odp: Beczelnie o pedofilii - W Ptrk. Trybunalskim
06-11-2013 22:12 - Odp: "Agora"-film którego nie pokaże "antykatolicka&quo
05-11-2013 15:12 - Odp: Racjonalne filmy religijne
05-11-2013 15:00 - Odp: Racjonalne filmy religijne
04-11-2013 19:59 - "Agora"-film którego nie pokaże "antykatolicka" TV
03-11-2013 13:25 - Odp: TVP tubą propagandową kościoła?
02-11-2013 08:40 - Odp: Biskup Dydycz o prawie, mediach i ojcu Mateuszu
31-10-2013 19:35 - Odp: Legutko przeciw nauce.
31-10-2013 00:21 - Odp: 0,5% podatku na emerytury dla księży wejdą w życie
30-10-2013 19:48 - Odp: 0,5% podatku na emerytury dla księży wejdą w życie
29-10-2013 16:04 - Odp: Różnice pomiędzy angielską, a polską Wikipedią
29-10-2013 14:29 - Odp: Kolejne kłamstwa abp Michalika
28-10-2013 23:43 - Odp: Kolejne kłamstwa abp Michalika
28-10-2013 22:50 - Odp: Kolejne kłamstwa abp Michalika
27-10-2013 09:03 - Odp: Episkopat i godność dziecka
26-10-2013 19:56 - Odp: Biskupi ponad prawem!
26-10-2013 17:32 - Odp: Dotowanie kościoła
23-10-2013 22:27 - Odp: Piijiii, bziuuu!, puszki po piwie i parówki czyli polska myśl nau
23-10-2013 21:24 - Odp: Piijiii, bziuuu!, puszki po piwie i parówki czyli polska myśl nau
23-10-2013 18:30 - Odp: Piijiii, bziuuu!, puszki po piwie i parówki czyli polska myśl nau
21-10-2013 21:05 - Odp: Kwiatki Franciszka
16-10-2013 20:37 - Odp: Michalik - o co naprawdę chodzi?
15-10-2013 20:14 - Odp: Do szanownego Pani/Pana Admina
14-10-2013 21:40 - Odp: Mickiewicz i Wolter
12-10-2013 14:02 - Odp: Biskupi ponad prawem!
10-10-2013 10:34 - Odp: Michalik: wszyscy winni tylko nie pedofil
09-10-2013 22:39 - Odp: Biskupi ponad prawem!
09-10-2013 21:59 - Odp: Biskupi ponad prawem!
08-10-2013 23:33 - Odp: Michalik: wszyscy winni tylko nie pedofil
08-10-2013 18:23 - Odp: Michalik: wszyscy winni tylko nie pedofil
08-10-2013 17:51 - Odp: Kto jest winien pedofilii ? A dzieci oczywiście.
07-10-2013 23:15 - Jacek Kaczmarski, bard Solidarności antyklerykałem?
05-10-2013 12:25 - Odp: Statut ważniejszy od Konstytucji?
04-10-2013 22:13 - Odp: Statut ważniejszy od Konstytucji?
04-10-2013 21:02 - Odp: Komu więcej dano
04-10-2013 20:57 - Odp: Komu więcej dano
03-10-2013 21:20 - Odp: Statut ważniejszy od Konstytucji?
01-10-2013 22:49 - Odp: Milczenie biskupów
28-09-2013 12:05 - Odp: Milczenie biskupów
28-09-2013 12:02 - Odp: Milczenie biskupów
Razem: 503 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)