Do treści
Światopogląd
Religie i sekty
Biblia
Kościół i Katolicyzm
Filozofia
Nauka
Społeczeństwo
Prawo
Państwo i polityka
Kultura
Felietony i eseje
Literatura
Ludzie, cytaty
Tematy różnorodne
Znalezione w sieci
Współpraca
Pytania i odpowiedzi
Listy od czytelników
Fundusz Racjonalisty
Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
251.405.317 wizyt
Ponad 1062 autorów napisało
dla nas 7343 tekstów.
Zajęłyby one 28930 stron A4
Wyszukaj na stronach:
Kryteria szczegółowe
Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..
Ostatnie wątki Forum
:
Wiara jako dogmat.
Moja odpowiedź niewidzialnemu lat..
tylko 3 przykazania
Całe życie pracował,by ratować in..
Anonymus
Konkurs Szarleya bez nagród. Zaba..
Wąsy Freddiego M. i nie tylko.
Ciekawostki i przyroda. Fenomen M..
super zadanie dla elektryków
Ogłoszenia
:
30 marca 1689r w Polsce
Ostatnio rozważam wdrożenie Symfonii w chmu..
Jakie są rzeczywiste koszty wdrożenia AI
dobre szkolenia lub materiały dotyczące Arc..
Dodaj ogłoszenie..
Czy wojna USA/Iran skoczy się w 2026?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
Oddano 48 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:
Agnieszka Zakrzewicz -
Papież i kobieta
Mariusz Wołos -
O Piłsudskim, Dmowskim i zamachu majowym. Dyplomacja sowiecka wobec Polski w okresie kryzysu politycznego 1925-1926
Mariusz Agnosiewicz -
Kryminalne dzieje papiestwa tom II
Charlotte Roche -
Modlitwy waginy
Prentice Mulford -
Źródło twojej siły
Znajdź książkę..
Sklepik "Racjonalisty"
Koszulka Wiara w Człowieka
John Diamond -
Cudowne mikstury. Podręcznik sceptyka
Złota myśl Racjonalisty:
Jeżeli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozostał przy życiu.
Fryderyk Nietzsche
Komentarze do wiadomości :
Polacy największymi miłośnikami psów w Europie, Rosjanie - kotów
Wpisz swój komentarz do wiadomości
Forseti1 - Postulat w sprawie psów
Otóż opierając się na moich doświadczeniach z największymi miłośnikami psów w Europie postuluję co następuje:
- wprowadzić w Polsce drakońskie przepisy odnośnie trzymania psów - na wzór podobno szwajcarskich - czyli każdy kto chce trzymać psa powinien dostać na to pozwolenie z urzędu po uprzednim sprawdzeniu czy ma na to warunki
- każdy pies powinien być urzędowo zaczipowany
- jeśli taki pies zostanie znaleziony bez opieki a nie został zgłoszony jako zaginiony, właściciel powinien dostać ogromną karę pieniężną
- w każdej gminie powinien być hycel który SKUTECZNIE wyłapuje bezpańskie psy (nie tylko tych porzucanych przez największych miłośników psów w Europie ale też takich które sobie same wychodzą na spacer)
- jeśli właściciel nie panuje nad psem (uporczywe szczekanie, agresja) powinien być karany wysokimi mandatami a w przypadku braku poprawy pies powinien być odbierany i usypiany na jego koszt (ZANIM dojdzie do tragedii a nie jak teraz po co nie ma żadnego sensu)
Dziękuję za uwagę.
Autor:
Forseti1
Dodano:
25-04-2020
Reklama
Wróć do wiadomości..
Aby dodać komentarz, należy się zalogować
Zaloguj jako
:
Hasło
:
Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a -
załóż konto..
Reklama
[
Regulamin publikacji
] [
Bannery
] [
Mapa portalu
] [
Reklama
] [
Sklep
] [
Zarejestruj się
] [
Kontakt
]
Racjonalista
©
Copyright
2000-2018 (e-mail:
redakcja
|
administrator
)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365