 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-02-2020 00:26 | Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Manifest 0 na 4 | Wszystkim dobrze znany farmer uświadomił mi jałowość moich sporów o kapitalizm z kilkoma innymi użytkownikami tego forum.
Postanowiłem zrobić coś innego, coś nowego, mam nadzieję, mniej jałowego, coś produktywnego. Postanowiłem napisać manifest, przetłumaczyć go na 2 inne języki, niemiecki, angielski i rozesłać do wszystkich partii i organizacji zajmującymi się prawami człowieka, jakich kontakty znajdę w sieci.
Wiecie i ja wiem, że do takich organizacji podobnych manifestów przychodzi 100 dziennie i zazwyczaj są ignorowane. Potrzebuję napisać coś, czego nie można łatwo zignorować. Muszę napisać zwięźle, esencjonalnie i trafnie. Jedna strona czystego sensu.
Jestem uzależniony od dyskusji na forum i od krytyki innych ludzi rodzącej u mnie nowe myśli, spróbuję zatem połączyć pisanie z dyskusją.
Będę tu pisał i publikował manifest po kawałku, poddam fragmenty krytyce i może dzięki niej zmienię je na lepsze, żeby ostatecznie zbudować potrzebny mi dokument.
Nie ma co się rozgadywać bo już północ, więc zaczynam.
Manifest
1. Społeczeństwo jako związek wspólnego dobra zapewni każdej jednostce dobrobyt, osiągając go poprzez łączne i złożone działania wszystkich swoich członków. 2. Zasady społeczne wynikające z indywidualnego i zbiorowego pędu do życia służyć będą wspólnemu dobru. 3. Źródłem społeczeństwa jest hierarchia jednostek, społeczny stosunek nadrzędności i podporządkowania, zdrowie i rozwój społeczeństwu zapewni niezbyt słaba i niezbyt silna hierarchia umiarkowana.
cdn. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 Dalej..Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Manifest | > Chodzi ci o niepłacenie na swoje dzieci? Bo mnie wychowano tak że nie zostawiam swoich dzieci na pastwę losu zgarniając całą wypłatę dla siebie.> To ty masz chory dziadowski system i coraz mniej mam ochotę by rozmawiać z tobą.Przeczytaj jeszcze raz moje postulaty i sprawdź dokładnie czy w ich treści występuje choć raz pojęcie "dzieci". A jeżeli nie występuje to o czym Ty piszesz? Czy o tym co postuluję i do czego wszystkich namawiam? Postuluję wyjawienie i opodatkowanie własności w miejsce tysięcy podatków od konsumpcji. Postuluję demokratyczne określenie podatku od własności obejmującego wszystkich właścicieli w jawnej demokracji bezpośredniej. Postuluję kreację i emisję pieniądza zależną od liczby użytkowników pieniądza i wartości wszelkiej własności. Postuluję transfer podatku od własności w zasadniczej części bezpośrednio z majątków właścicieli do majątków pracowników najemnych. Gdzie tu jest mowa o dzieciach, o ich zostawianiu bądź nie, o zgarnianiu całej wypłaty dla siebie bądź nie???? Gdzie to wyczytałeś w tych postulatach? Nie wyczytałeś ale dopowiadasz, bo wg Ciebie obudzi u innych negatywne emocje i osłabi idee? |
#182 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Manifest | > >Chodzi ci o niepłacenie na swoje dzieci? Bo mnie wychowano tak że nie zostawiam swoich dzieci na pastwę losu zgarniając całą wypłatę dla siebie.> >To ty masz chory dziadowski system i coraz mniej mam ochotę by rozmawiać z tobą.> Przeczytaj jeszcze raz moje postulaty i sprawdź dokładnie czy w ich treści występuje choć raz pojęcie "dzieci".> A jeżeli nie występuje to o czym Ty piszesz?> Czy o tym co postuluję i do czego wszystkich namawiam?> Postuluję wyjawienie i opodatkowanie własności w miejsce tysięcy podatków od konsumpcji.> Postuluję demokratyczne określenie podatku od własności obejmującego wszystkich właścicieli w jawnej demokracji bezpośredniej.> Postuluję kreację i emisję pieniądza zależną od liczby użytkowników pieniądza i wartości wszelkiej własności.> Postuluję transfer podatku od własności w zasadniczej części bezpośrednio z majątków właścicieli do majątków pracowników najemnych.> Gdzie tu jest mowa o dzieciach, o ich zostawianiu bądź nie, o zgarnianiu całej wypłaty dla siebie bądź nie????> Gdzie to wyczytałeś w tych postulatach?> Nie wyczytałeś ale dopowiadasz, bo wg Ciebie obudzi u innych negatywne emocje i osłabi idee?> W maju są wybory prezydenckie. Wiesz co to znaczy? Wiesz na co ludzie będą głosować? Napisałeś > Kto utajnioną i nieopodatkowaną własność egzekwuje przemocą lub do tego uprawnia, >namawia, przekonuje tej jest złym człowiekiem......a wcześniej że bandytąJak myślisz jaka będzie frekwencja. Co myślisz o wyborcach w Polsce? Są bandytami złymi ludźmi? Napisałeś mi > Ty, wybierając w tajemnicy na prawodawcę człowieka, który stwierdza, że przymusowa >egzekucja utajnionej, nieopodatkowanej własności jest dobra, sprawiedliwa i daje innym >ludziom prawo do agresji w celu wymuszenia uznania takiej własności przez innych.Co wybiorą ludzie w maju i kim będą? odpisałeś > Co mam Ci odpowiedzieć?> Prymitywne stworzenia cechują prymitywne zasady społeczne.> Ci ludzie nie wybiorą przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, >ponieważ nie znają żadnej alternatywy, zatem nie mają żadnego wyboru.> A to, że nie potrafią wyjrzeć poza NORMY zaprogramowane u nich podczas wychowywania >przez dziadostwo dobrze o nich nie zaświadczy. Chodzi ci o niepłacenie na swoje dzieci? Bo mnie wychowano tak że nie zostawiam swoich dzieci na pastwę losu zgarniając całą wypłatę dla siebie.
To ty masz chory dziadowski system i coraz mniej mam ochotę by rozmawiać z tobą.Piszesz o dziadowskich normach wychowania i ze dobrze to nie świadczy o wyborcach..... > Prymitywne stworzenia cechują prymitywne zasady społeczne.tfu..... > Gdzie tu jest mowa o dzieciach, o ich zostawianiu bądź nie, o zgarnianiu całej wypłaty >dla siebie bądź nie????Ile razy mam się pytać dlaczego w twoim sytemie ojciec dwójki dzieci ma płacić na cudze dzieci bo inny ojciec z tej samej fabryki nie płaci na nie tylko zgarnia cała wypłatę dla siebie. masz odpowiedź na to? na tą qrwa parszywa grabież cudzych pieniędzy? nie rozumiesz co to znaczy być z dziećmi? Zdajesz sobie sprawę że matka musi być z małym dzieckiem? Rozumiesz że potrzebne jej są pieniądze na utrzymanie tego dziecka. Że ojciec ma do dyspozycji całą wypłatę a matka już nie? Nie widzisz tej p*****lonej róznicy? Ze po pracy o ile ja ma gdy przyjdzie zmęczona to musi odrobić z nim lekcje kupić mu rzeczy do szkoły nakarmić itd. I że z tej swojej pensji musi to zaspokoić w czasie gdy ojciec ma swoją pensje dla siebie? I że ty chcesz by jakiś ojciec czy inna rodzina płacili podatek na nich? Odmawiając swoim dzieciom tego czy tamtego? Rozumiesz co piszesz? rozumiesz że możesz przepić całą swoją wypłatę a podatek zapłaci ojciec dwójki dzieci tylko dlatego że ma M3 i ze zapłaci temu co przepił całą wypłatę i tym dzieciom i tej matce. Rozumiesz czy potrafisz p*****lić tylko o jawności kreacji...czy rozumiesz skutki swojego p*****lenia? Jesteś w stanie to pojąć? |
#183 -1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Manifest | > Rozumiesz co piszesz?> rozumiesz że możesz przepić całą swoją wypłatę a podatek zapłaci ojciec dwójki dzieci tylko dlatego że ma M3 i ze zapłaci temu co przepił całą wypłatę i tym dzieciom i tej matce.> Rozumiesz czy potrafisz p*****lić tylko o jawności kreacji...czy rozumiesz skutki swojego p*****lenia? Jesteś w stanie to pojąć?Bardzo dobrze rozumiem, że propaguje podatek wyłącznie od własności przeznaczony w zasadniczej części na rzecz pracowników najemnych i zniesienie tysięcy a może milionów podatków od konsumpcji. Świetnie też rozumiem, że to jest bez związku z ilością dzieci posiadanych przez kogokolwiek. Zaprzecz temu w sensowny sposób! Przestań powtarzać bzdury! |
#184 -1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Manifest | > Ile razy mam się pytać dlaczego w twoim sytemie ojciec dwójki dzieci ma płacić na cudze dzieci bo inny ojciec z tej samej fabryki nie płaci na nie tylko zgarnia cała wypłatę dla siebie.> masz odpowiedź na to? na tą qrwa parszywa grabież cudzych pieniędzy?> nie rozumiesz co to znaczy być z dziećmi? Zdajesz sobie sprawę że matka musi być z małym dzieckiem? Rozumiesz że potrzebne jej są pieniądze na utrzymanie tego dziecka. Że ojciec ma do dyspozycji całą wypłatę a matka już nie? Nie widzisz tej p*****lonej róznicy? Ze po pracy o ile ja ma gdy przyjdzie zmęczona to musi odrobić z nim lekcje kupić mu rzeczy do szkoły nakarmić itd. I że z tej swojej pensji musi to zaspokoić w czasie gdy ojciec ma swoją pensje dla siebie? I że ty chcesz by jakiś ojciec czy inna rodzina płacili podatek na nich? Odmawiając swoim dzieciom tego czy tamtego?Czy Ty rozumiesz, że kiedy matka porzuci swoje dzieci będzie miała całą wypłatę na siebie? A kiedy ojciec i matka porzucą swoje dzieci oboje będą mieli wypłatę całą dla siebie? O czym Ty piszesz? O podatku od własności? |
#185 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: Manifest | > >Ile razy mam się pytać dlaczego w twoim sytemie ojciec dwójki dzieci ma płacić na cudze dzieci bo inny ojciec z tej samej fabryki nie płaci na nie tylko zgarnia cała wypłatę dla siebie.> >masz odpowiedź na to? na tą qrwa parszywa grabież cudzych pieniędzy?> >nie rozumiesz co to znaczy być z dziećmi? Zdajesz sobie sprawę że matka musi być z małym dzieckiem? Rozumiesz że potrzebne jej są pieniądze na utrzymanie tego dziecka. Że ojciec ma do dyspozycji całą wypłatę a matka już nie? Nie widzisz tej p*****lonej róznicy? Ze po pracy o ile ja ma gdy przyjdzie zmęczona to musi odrobić z nim lekcje kupić mu rzeczy do szkoły nakarmić itd. I że z tej swojej pensji musi to zaspokoić w czasie gdy ojciec ma swoją pensje dla siebie? I że ty chcesz by jakiś ojciec czy inna rodzina płacili podatek na nich? Odmawiając swoim dzieciom tego czy tamtego?> Czy Ty rozumiesz, że kiedy matka porzuci swoje dzieci będzie miała całą wypłatę na siebie?Więc ojciec nie będzie miał wychowując to dziecko. > A kiedy ojciec i matka porzucą swoje dzieci oboje będą mieli wypłatę całą dla siebie?weź bo mnie mdli a gdzie się podziały dzieci. > O czym Ty piszesz?Że ojciec właściciel M3 z dwójką dzieci dopłaci do wypłaty ojca który wynajmuje mieszkanie i nie płaci na dzieci zostawiając wypłatę dla siebie. No napisz mi że 10-1=11. rozumiesz co czynisz? Czy o wyborcach napiszesz > Prymitywne stworzenia cechują prymitywne zasady społeczne. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Manifest | > Że ojciec właściciel M3 z dwójką dzieci dopłaci> do wypłaty ojca który wynajmuje mieszkanie i nie> płaci na dzieci zostawiając wypłatę dla siebie.Farmer, Hamerlik już tu napisał, że nie płacił alimentów na najstarsze dziecko. Gdzie indziej znów pisał, że ma czas do opieki nad pozostałą czwórka (?) dzieci od 19:00 (kiedy przychodzi z pracy) do 20:00 (kiedy idą spać), a widać że w tym czasie odpisuje innym na forum. Czyli się w ogóle nie opiekuje. Ten jego system jest szyty specjalnie na miarę ojców, kórzy uciekają: a) od płacenia alimentów na własne dzieci b) od dzieci, porzucając je Znaczy się, jest szyty na miarę jego samego i jego szczególnej "moralnosci".
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#187 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Manifest | > Możliwość utraty paszportu, zablokowania przejścia przez> wszytkie bramki wejściowe identyfikujące tożsamość> jest potężna karą za łamanie zasad.> Nie potrzeba waszych klatek na szczury.Nie jest to prawdą. Popatrz choćby na seryjnych morderców. Inna rzecz, że jeśli zasieki czy blokady w tym twoim systemie będą na tyle gęste (pod prądem, zaostrzone końce itd) że uniemożliwią część przestępstw, to faktycznie klatek potrzeba będzie mniej. Hm. A kiedyś roniłeś krokodyle łzy nad płotkiem szarleya, ogradzającym jego sad.. Ty chcesz poprzestawiać istniejące płoty + dodać moc nowych, dużo groźniejszych. Wg twojego widzimisię 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Manifest | > A kiedyś roniłeś krokodyle łzy nad płotkiem szarleya, ogradzającym jego sad..Ten zarzut ma sens. Dlatego rewolucja nie ma sensu ale ewolucja już tak. Powinieneś zrozumieć, że kiedy jest Ci źle masz inne spojrzenie na świat niż wtedy gdy jest Ci dobrze. Różne pozycja i rola społeczna, różne warunki bytowe różnią ludzi światopoglądem. Nie kwestionuję systemu zupełnie. Na pewno mniej niż wcześniej. Ale wciąż kwestionuję i chcę zmieniać jego elementy. Dostrzegłem sens płotu, murka, muru, zasieku, bramy, fosy jako środka obrony. Ale dostrzegam także wzrastający poziom wzajemnej agresji, bezwzględności i pragnienia wojny powodowany izolacją. Jeszcze raz podkreślę. Im mniej w społeczeństwie wzajemnej agresji tym silniejsze społeczeństwo. Jeżeli jakikolwiek problem można rozwiązać bez przemocy to należy go tak rozwiązać. Egzekucja to przemoc. Jeżeli można doprowadzić do uznania własności czy wykonania zobowiązań bez przemocy to należy do tego doprowadzić. Wy nawet nie bierzecie tego pod uwagę. Dla was rozwiązaniem problemów są wzajemne groźby i kary, bo to takie łatwe. Nie pytasz drugiej strony o zdanie ani nie potrzebujesz rozumieć jej sytuacji, tylko bezwzględnie ją atakujesz. Takie macie rozwiązanie swoich problemów i nawet nie szukacie innych możliwości. |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Manifest | > Ten jego system jest szyty specjalnie na miarę ojców, kórzy uciekają:> a) od płacenia alimentów na własne dzieci> b) od dzieci, porzucając jeNie wiem czy wyjawienie własności bardziej czy opodatkowanej jej na rzecz pracowników najemnych jest szyte pod ojców, którzy uciekają od dzieci i płacenia alimentów. Może mi wyjaśnisz? Każdy ojciec po prostu marzy o ucieczce od własnych dzieci i o ich najgorszym losie. Tylko Jacek Głodzik, Farmer i paru jeszcze niosą to wielkie brzemię. Skąd w Tobie tyle pogardy dla innych Jacku Gadzino? |
#190 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Manifest | > Egzekucja to przemoc.> Jeżeli można doprowadzić do uznania własności czy wykonania zobowiązań bez przemocy to należy do tego doprowadzić.Pisz po polsku Wg twoje definicji egzekucja własności to prostu jej ochrona przed złodziejami Kiedy zamykasz drzwi na klucz dokonujesz "egzekucji" swojej własności Twój hamerlikański bełkot ma za zadanie przykryć główną ideę krystkonizmu Emeryt który dorobił się domu ale nie ma już sił pracować, ma płacić na leniwego byka, który ma dziecięć razy większy dochód, ale przeputał wszystko na najm luksusowego mieszkania w Berlinie Ot, "moralność" Hamerlika Płaćcie na mnie, bo nie mam ręki do oszczędzania  > Powinieneś zrozumieć, że kiedy jest Ci źleto pracuj nad tym, żeby ci nie było źle, a nie chciej eutanować starych ludzi > Ale wciąż kwestionuję i chcę zmieniać jego elementy.Jasne. takie jak prawo, bo stanowili je inni a nie Hamerlik > Dostrzegłem sens płotu, murka, muru, zasieku, bramy, fosy jako środka obrony.> Ale dostrzegam także wzrastający poziom wzajemnej agresji, bezwzględności i pragnienia wojny powodowany izolacją.p*****lisz jak zwykle. Stawianie płotu nie jest agresją. Jest ochroną przed agresją złodziei i ludzi pozbawionych moralności jak ty (w moim przypadku chroni przed zwierzyna, ale twój tępy mózg nie przyjmuje tego do wiadomości > Jeszcze raz podkreślę.> Im mniej w społeczeństwie wzajemnej agresji tym silniejsze społeczeństwo.Ależ oczywiście!!!!!!!!!!!!!!!! Masz rację!!!!!!!!!!!! Temu służą moralne zasady - coś czego nie wyniosłeś z domu > Jeżeli jakikolwiek problem można rozwiązać bez przemocy to należy go tak rozwiązać.Ależ oczywiście!!!!!!!!!!!!!!!! Masz rację, zwolenniku przemocy > Dla was rozwiązaniem problemów są wzajemne groźby i kary, bo to takie łatwe.Jasne zwolenniku przemocy, posługujący się orwellowską nowomową > Nie pytasz drugiej strony o zdanie ani nie potrzebujesz rozumieć jej sytuacji, tylko bezwzględnie ją atakujesz.Oczywiście, stawianie płotu jest atakowaniem  Odpowiesz w końcu kiedy łżesz? Kiedy twierdzisz, że ktoś kro robi lizaki podróżuje po trzech kontynentach czy wtedy kiedy piszesz, że nie ma na bilet do sąsiedniej wsi człowieczku bez moralności? Pytanie zadaję po raz n-ty, ale trudno spodziewać się odpowiedzi po łgarcy o honorze p.ch.
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#191 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Manifest |
> Tylko Jacek Głodzik, Farmer i paru jeszcze niosą to wielkie brzemię.Wg ciebie wejście na wypłatę właścicielowi M3 i zapłacenie jakiemuś obcemu kolesiowi bez mieszkania jest zajebiste. Natomiast gdy wchodzi się na wypłatę ojcu dzieci które to pieniądze ma przekazać na własne dzieci to qrwa dziadowski system bo jak to tak można. I lepiej jest gdy tych pieniędzy nie otrzymają dzieci tylko jeden ojciec ma nieść brzemię i płacić na drugiego. O i to jest okej. To jakieś mega gówno. f**klogic....bardzo merytorycznie. Płać na drugiego byle nie na swoje dzieci? Przestań kopać się z matematyką. |
#192 1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Manifest | > Kiedy zamykasz drzwi na klucz dokonujesz "egzekucji" swojej własnościO taką egzekucję, polegająca na ograniczeniu możliwości naruszenia zasad, postulując księgę kapitału o rozproszonym zapisie i krypotograficznie zabezpieczone świadectwa własności, właśnie walczę naprzeciw waszym groźbom, karom i agresji. W moim modelu człowiek ma nie mieć możliwości zadłuzenia sie ponad własne zdolności spłaty długu, natomiast w waszym podlym i owszem, przemocą odbierzecie mu 5x tyle. Przy czym najpierw oklamiecoe go, że zrobi świetnie gdy się u Was zadłuży, że czeka go cudowna przyszłość. |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Manifest | > Wg ciebie wejście na wypłatę właścicielowi M3 i zapłacenie jakiemuś obcemu kolesiowi bez mieszkania jest zajebiste.Opodatkowanie ujawnionej własności, podatkiem okreslanym demokratycznie, na rzecz pracowników najemnych, jako uzupełnienie ich wynagrodzenia za pracę, mające na celu niedopuszczenie do nadmiernej koncentracji własności. Czego w tym nie rozumiesz, że wypisujesz takie brednie? Dlaczego nie napiszesz, że babcia na łożu śmierci, właścicielka domu ma zapłacić zdrowemu, samotnemu bykowi, który niczego nie ma. Przeciez to także mój model. Piszesz o dzieciach tylko dlatego, że je posiadam? > Natomiast gdy wchodzi się na wypłatę ojcu dzieci które to pieniądze ma przekazać na własne dzieci to qrwa dziadowski system bo jak to tak można.Jakie te pieniądze są jego jeśli ktoś inny rządzi nimi jak swoimi? Chcesz porównywac kwoty niezapłaconych alimentów z kwotami jakie kreacjoniści chwilówek, telefonów po 1 zł i inni czyściciele kamienic wydoili z Januszy dzięki państwowej przemocy? Może te alimenty nie zostają zapłacone dlatego, że cała kasę z tatusia wyssali już cwaniacy, twórcy umów o niewidzialnych treściach na swój tłusty dobrobyt? |
#194 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: Manifest | > >Wg ciebie wejście na wypłatę właścicielowi M3 i zapłacenie jakiemuś obcemu kolesiowi bez mieszkania jest zajebiste.> Opodatkowanie ujawnionej własności, podatkiem okreslanym demokratycznie, na rzecz pracowników najemnych, jako uzupełnienie ich wynagrodzenia za pracę, mające na celu niedopuszczenie do nadmiernej koncentracji własności.> Czego w tym nie rozumiesz, że wypisujesz takie brednie?kiedy wyjaśnisz swoje bzdury i powiesz czemu ktoś ze swojej pensji ma dokładać do czyjejś pensji Rozumiesz co to pensja? Rozumiesz co to 10-1=9 a 10+1=11 widzisz róznice? Powiedz czemu uszczuplasz pensje pracownikowi i dajesz drugiemu. > Dlaczego nie napiszesz, że babcia na łożu śmierci, właścicielka domu ma zapłacić zdrowemu, samotnemu bykowi, który niczego nie ma.> Przeciez to także mój model.> Piszesz o dzieciach tylko dlatego, że je posiadam?W każdej cholernej kombinacji pracownik właściciel M3 dokłada do innych. Jak ktoś zostawia matkę z dziecmi to generuje whuj problemów. jedna osoba nie jest wstanie pokryć wydatków zapewnić czasu dzieciom itd. itd. Ty nazywasz ten system dziadowski bo ma fundusz alimentacyjny ubezpieczenia i całą masę świadczeń socjalnych lepszych czy gorszych. Ale ty uważasz że najlepszy jest twój gdy jedynym kryterium jest brak mieszkania i trzeba płacić każdej dowolnej osobie nawet milionerowi > >Natomiast gdy wchodzi się na wypłatę ojcu dzieci które to pieniądze ma przekazać na własne dzieci to qrwa dziadowski system bo jak to tak można.> Jakie te pieniądze są jego jeśli ktoś inny rządzi nimi jak swoimi?To się właśnie pytam czemu zabierasz pieniądze i dajesz obcemu człowiekowi a gdy trzeba płacić na swoje dzieci to już to dziadowski system? > Chcesz porównywac kwoty niezapłaconych alimentów z kwotami jakie kreacjoniści chwilówek, telefonów po 1 zł i inni czyściciele kamienic wydoili z Januszy dzięki państwowej przemocy?> Może te alimenty nie zostają zapłacone dlatego, że cała kasę z tatusia wyssali już cwaniacy, twórcy umów o niewidzialnych treściach na swój tłusty dobrobyt? Chce wiedzieć dlaczego u ciebie zarabia się mniej za ta samą pracę. Twój qrwa sytem jest na tapecie
Nie odpowiesz bo matematyka na tym poziomie jest prosta nawet dla debila i pojmuje ze jest okradany na rzecz innego |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Manifest | > Chce wiedzieć dlaczego u ciebie zarabia się mniej za ta samą pracę. Twój qrwa sytem jest na tapecie >> Nie odpowiesz bo matematyka na tym poziomie jest prosta nawet dla debila i pojmuje ze jest okradany na rzecz innegoDoskonale znasz odpowiedź. Ze względu na rozkład własności, czytaj ze względu na rozkład władzy człowieka nad człowiekiem. Aby jeden człowiek nie zyskał NIGDY władzy zbyt wiele aby drugi człowiek NIGDY nie miał władzy zbyt mało. Dla zdrowia i rozwoju społecznego. Bowiem nadmierna koncetracja własności to społeczna choroba, która niszczy nie tylko tych najniżej w hierarchii ale szkodzi dosłownie WSZYSTKIM! Nawet tym, którzy uchodzą za cwaniakow. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|