 |
Wypowiedzi czytelnika Leonardoo 08-11-2020 12:14 - Odp: Umieramy nie na covid lecz z powodu coronahisterii 08-11-2020 08:37 - Odp: Umieramy nie na covid lecz z powodu coronahisterii 07-11-2020 20:45 - Odp: Umieramy nie na covid lecz z powodu coronahisterii 01-11-2020 17:14 - Odp: syjoniści wypierda,,,? 01-11-2020 11:17 - Memento morii - aktualne? niepotrzebne? śmieszne? żałosne? 30-10-2020 21:47 - Odp: Demonstracje jak wentyl 30-10-2020 20:49 - Odp: Demonstracje jak wentyl 30-10-2020 20:10 - Odp: Demonstracje jak wentyl 30-10-2020 18:17 - Odp: Liczba przeprowadzonych testów 29-10-2020 21:18 - Odp: Co to będzie "kuria mać"? 29-10-2020 21:14 - Odp: Co to będzie "kuria mać"? 29-10-2020 20:14 - Odp: Liczba przeprowadzonych testów 29-10-2020 19:55 - Odp: Liczba przeprowadzonych testów 28-10-2020 19:02 - Odp: Uprawnienia doktora Mengele 28-10-2020 18:55 - Odp: napierdalanka in spe 27-10-2020 22:42 - Odp: Polsko-katolicki fanatyzm? 27-10-2020 21:32 - Odp: Co mówi Konstytucja kiedy zaczyna się człowiek? 27-10-2020 20:51 - Odp: Co mówi Konstytucja kiedy zaczyna się człowiek? 26-10-2020 20:16 - Odp: Co mówi Konstytucja kiedy zaczyna się człowiek? 26-10-2020 00:15 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 26-10-2020 00:10 - Odp: infantylnie 25-10-2020 21:41 - Odp: Co mówi Konstytucja kiedy zaczyna się człowiek? 25-10-2020 19:18 - Odp: infantylnie 25-10-2020 19:07 - Odp: Niemoralna moralność kościoła 25-10-2020 16:13 - Odp: infantylnie 25-10-2020 15:47 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 25-10-2020 15:36 - Odp: infantylnie 25-10-2020 12:32 - Odp: Niemoralna moralność kościoła 25-10-2020 11:37 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 25-10-2020 11:29 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 25-10-2020 11:16 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 25-10-2020 11:08 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 25-10-2020 05:14 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 25-10-2020 04:42 - Odp: Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 24-10-2020 21:37 - Dlaczego nie warto chodzić na tzw. protesty? 24-10-2020 21:17 - Odp: Kto choruje na niemodną chorobę niech zdycha w kącie 24-10-2020 15:27 - Odp: zęby niewolnika 24-10-2020 13:35 - Odp: zęby niewolnika 24-10-2020 13:34 - Odp: zęby niewolnika 24-10-2020 07:10 - Odp: Kto choruje na niemodną chorobę niech zdycha w kącie 24-10-2020 04:54 - Odp: Kto choruje na niemodną chorobę niech zdycha w kącie 24-10-2020 00:21 - Odp: Kto choruje na niemodną chorobę niech zdycha w kącie 24-10-2020 00:12 - Odp: Kto choruje na niemodną chorobę niech zdycha w kącie 23-10-2020 22:53 - Odp: Kto choruje na niemodną chorobę niech zdycha w kącie 23-10-2020 21:44 - Kto choruje na niemodną chorobę niech zdycha w kącie 23-10-2020 04:37 - Odp: Kto co doda? 21-10-2020 18:55 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii 21-10-2020 03:21 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii 20-10-2020 18:52 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii 20-10-2020 00:07 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii 19-10-2020 21:23 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii 19-10-2020 21:20 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii 19-10-2020 19:58 - Odp: Jestem, który Jestem 19-10-2020 19:52 - Odp: Moja wiwisekcja pseudopandemii 19-10-2020 16:33 - Odp: powołanie lekarza 18-10-2020 23:31 - Odp: Jestem, który Jestem 18-10-2020 23:28 - Odp: Jestem, który Jestem 18-10-2020 22:03 - Odp: pocięty brzytwą Ockhama 18-10-2020 20:02 - Odp: Obowiązek prawny i etyczny lekarza 18-10-2020 19:15 - Odp: Gotówka - czym jest zadrukowany cyframi papier? 18-10-2020 19:08 - Odp: pocięty brzytwą Ockhama 18-10-2020 17:38 - Odp: Jestem, który Jestem 18-10-2020 15:26 - Odp: Jestem, który Jestem 18-10-2020 15:15 - Odp: Jestem, który Jestem 18-10-2020 15:09 - Odp: Jestem, który Jestem 18-10-2020 00:49 - Odp: pocięty brzytwą Ockhama 17-10-2020 21:38 - Odp: Co się dzieje z M Agnosiewiczem? 17-10-2020 17:19 - Odp: Gotówka - czym jest zadrukowany cyframi papier? 17-10-2020 13:35 - Odp: giertych i immunitet 17-10-2020 09:14 - Odp: Jestem, który Jestem 16-10-2020 21:54 - Odp: Jestem, który Jestem 16-10-2020 19:29 - Odp: Gotówka - czym jest zadrukowany cyframi papier? 16-10-2020 18:37 - Odp: skalowanie zabobonu 15-10-2020 17:37 - Odp: Gotówka - czym jest zadrukowany cyframi papier? 14-10-2020 22:21 - Odp: Lekarze panicznie boją się covid-19 14-10-2020 01:31 - Odp: Lekarze panicznie boją się covid-19 13-10-2020 06:37 - Odp: PODSUMOWANIE WSZYSTKIEGO 12-10-2020 22:12 - Odp: Utajone niewolnictwo. 12-10-2020 18:52 - Odp: Patologie i dysproporcje 12-10-2020 18:47 - Odp: Patologie i dysproporcje 12-10-2020 00:29 - Odp: Utajone niewolnictwo. 11-10-2020 11:32 - Odp: Sport i pieniądze 11-10-2020 11:04 - Odp: Sport i pieniądze 11-10-2020 05:27 - Odp: Człowiek na prąd 11-10-2020 02:45 - Sport i pieniądze 11-10-2020 02:34 - Odp: Kapitalistyczna propaganda 11-10-2020 01:31 - Odp: tempus edax rerum 10-10-2020 21:14 - Odp: mogę wybrać miejsce urodzenia 10-10-2020 21:11 - Odp: mogę wybrać miejsce urodzenia 10-10-2020 20:54 - Odp: fałszywe założenia 10-10-2020 11:15 - Odp: co z tego że pan odpuszcza mi codziennie grzechy skoro... 09-10-2020 06:43 - Odp: 1 proc. najbogatszych posiada więcej niż reszta świata 08-10-2020 21:41 - Odp: magia wyparowała? 06-10-2020 23:15 - Odp: emocje 06-10-2020 18:05 - Odp: Chocholi taniec w rytmie disco polo? 06-10-2020 01:33 - Odp: Apel do wędkarzy 04-10-2020 23:42 - Odp: Brzemię białego człowieka??? 30-09-2020 22:57 - Odp: Dlaczego nauka przebiera nogami w miejscu? 30-09-2020 07:00 - Odp: szantaż na....niby? 29-09-2020 23:34 - Odp: San Marino poucza Polskę ws LGBT Razem: 683 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |