Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Jacholek

03-02-2016 16:26 - Odp: Jeszcze bardziej rewolucyjne programy polityki społecznej
04-05-2016 17:00 - Odp: Jeszcze raz - bóg istnieje prawie na pewno
23-11-2012 21:39 - Odp: Jeszcze raz w sprawie decyzji rektora UKW
23-01-2014 20:20 - Odp: Jezus Chrystus ponownie na ziemi
11-03-2014 20:37 - Odp: Jezus i kosmici w jednym stoją domu.
07-06-2016 21:27 - Odp: Jezus wierzył w innego boga niż się uważa
08-06-2016 09:35 - Odp: Jezus wierzył w innego boga niż się uważa
08-06-2016 10:40 - Odp: Jezus wierzył w innego boga niż się uważa
08-06-2016 12:05 - Odp: Jezus wierzył w innego boga niż się uważa
08-06-2016 13:02 - Odp: Jezus wierzył w innego boga niż się uważa
08-06-2016 20:25 - Odp: Jezus wierzył w innego boga niż się uważa
15-06-2017 09:06 - Odp: Kalendarz liturgiczny dla Marsa
25-04-2014 19:02 - Odp: Kanonizacyjna gorączka oczami ewangeliczki
26-04-2014 17:46 - Odp: Kanonizacyjna gorączka oczami ewangeliczki
30-01-2015 13:02 - Odp: kapitalizm
02-01-2021 13:09 - Odp: Kapitalizm zawsze był inwiligacyjny
05-02-2015 19:59 - Odp: KAPITAŁ - TABU
22-11-2011 21:30 - Odp: Kardynał Dziwisz wyrzuca Vivaldiego
22-12-2015 18:36 - Odp: Karmienie głodnego wiedzy
04-05-2015 10:39 - Odp: Katestory - nowa telenowela informacyjna
20-03-2015 09:02 - Odp: Katolicy kontra protestanci oczami ateisty
06-09-2012 10:43 - Odp: Katolicyzm jest logiczny, a racjonalizm nie.
11-03-2012 22:07 - Odp: Kiedy takie dabaty w Polsce. Kiedy takie plakaty (czy Bóg istniej
16-09-2016 19:30 - Odp: Kiedy wykończy nas HAL 9000?
25-02-2019 13:20 - Odp: Kiedyś tak będzie
29-09-2017 18:05 - Odp: Kierunek - czerwona planeta
07-05-2023 10:31 - Odp: Kierunek przyczynowości a symetria CPT?
10-10-2010 10:08 - Odp: Kilka przemyśleń odn. życia w Polsce
27-06-2019 21:52 - Odp: Klerykalizm
26-05-2015 12:22 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 14:10 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
23-05-2014 11:12 - Odp: Kobiety i ich traktowanie w obliczu odległej przyszlości Ziemi
24-05-2015 13:45 - Odp: Kocham Cię jak Irlandię
30-11-2012 20:32 - Odp: Kolejna ofiara Kościoła
20-08-2013 12:48 - Odp: Kolejny ksiądz nonkonformista ukarany za stwierdzenie prawdy
27-12-2016 09:46 - Odp: Kolonializacja nauki i kultury
24-03-2013 21:43 - Odp: Kompromitacja ! JP2 bedzie swietym ?
16-06-2016 12:07 - Odp: Komu strzelać gole? Rzecz o Erneście Wilimowskim.
11-10-2010 22:54 - Odp: Koncertowa bezstronność konkursowych jurorów
18-02-2017 12:46 - Odp: Koniec ciemnej energii lub potwierdzenie
01-09-2016 13:47 - Odp: Koniec demokracji we Francji
30-12-2017 22:27 - Odp: Koniec lewicy w Polsce
08-05-2013 21:29 - Odp: Koniec snu o potędze?
09-05-2013 09:06 - Odp: Koniec snu o potędze?
10-05-2013 09:08 - Odp: Koniec snu o potędze?
10-05-2013 19:19 - Odp: Koniec snu o potędze?
30-01-2016 21:59 - Odp: Konserwatywni ateiści a liberalni wierzący
20-08-2016 11:27 - Odp: Konstrukcja pojęcia / obiektu
14-12-2013 16:07 - Odp: Konsultacje z Opus Dei?
08-05-2014 15:46 - Odp: Kontakty z innymi cywilizacjami w kosmosie oraz kolonizacja kosmo
08-05-2014 21:07 - Odp: Kontakty z innymi cywilizacjami w kosmosie oraz kolonizacja kosmo
09-05-2014 09:42 - Odp: Kontakty z innymi cywilizacjami w kosmosie oraz kolonizacja kosmo
09-05-2014 10:42 - Odp: Kontakty z innymi cywilizacjami w kosmosie oraz kolonizacja kosmo
09-05-2014 10:50 - Odp: Kontakty z innymi cywilizacjami w kosmosie oraz kolonizacja kosmo
10-05-2014 09:46 - Odp: Kontakty z innymi cywilizacjami w kosmosie oraz kolonizacja kosmo
22-05-2014 12:03 - Odp: Kontakty z innymi cywilizacjami w kosmosie oraz kolonizacja kosmo
18-01-2016 11:06 - Odp: Korwin wbija racjonalistom
26-11-2012 18:58 - Odp: Korzyści płynące z religii
25-10-2018 10:08 - Odp: Kosmici coraz bardziej oczywistymi
15-09-2018 19:05 - Odp: Kosmiczna szansa nauki zmarnowana przez priorytety Kaczyńskiego
16-03-2014 21:35 - Odp: Kosmos
17-03-2014 17:09 - Odp: Kosmos
13-02-2022 18:15 - Odp: Kosmos żyje i nowe gwiazdy powstają - wbrew tezom Biblii
02-05-2019 16:37 - Odp: Koszty gospodarcze uzależnień cyfrowych
23-08-2013 10:14 - Odp: Kościół ateistyczny?
30-08-2013 17:54 - Odp: Kraków liczy na zyski?
01-04-2023 16:40 - Odp: Kreacja i rozpad materii
07-04-2017 19:08 - Odp: Kreacje w kosmosie
16-10-2011 15:20 - Odp: Kreacjoniści nie dają za wygraną. Nowy argument z projektu.
01-08-2010 09:09 - Odp: Krótka prawda na temat racjonalizmu i racjonalistów.
02-08-2010 21:44 - Odp: Krótka prawda na temat racjonalizmu i racjonalistów.
03-08-2010 19:59 - Odp: Krótka prawda na temat racjonalizmu i racjonalistów.
04-08-2010 16:19 - Odp: Krótka prawda na temat racjonalizmu i racjonalistów.
07-09-2012 17:03 - Odp: KRRiT karze Superstację za obrazę pobożności
18-12-2011 09:36 - Odp: Kryzys ?
18-12-2011 12:42 - Odp: Kryzys ?
19-12-2011 12:46 - Odp: Kryzys ?
21-12-2011 08:39 - Odp: Kryzys ?
16-10-2017 22:11 - Odp: Krzywizna i objętość naszego wszechświata - pytania
12-05-2011 12:57 - Odp: Krzyż jako metoda podboju oraz nietykalny przedmiot
13-02-2013 23:05 - Odp: Krzyże nie obrażają uczuć ?!
29-10-2012 13:03 - Odp: Krzyżowy trolling
31-08-2011 17:13 - Odp: Ksiądz policyjny
11-01-2013 17:45 - Odp: Książka autorstwa Einsteina, której nie napisał
06-02-2014 08:43 - Odp: Książki (popularno)naukowe i Sci-Fi - lista
06-02-2014 09:58 - Odp: Książki (popularno)naukowe i Sci-Fi - lista
06-02-2014 17:54 - Odp: Książki (popularno)naukowe i Sci-Fi - lista
06-02-2014 20:22 - Odp: Książki (popularno)naukowe i Sci-Fi - lista
07-02-2014 09:04 - Odp: Książki (popularno)naukowe i Sci-Fi - lista
18-09-2016 13:01 - Odp: kto jest winny
10-08-2013 19:11 - Odp: Kto kogo okłamuje?
14-07-2021 13:54 - Odp: Kto ma rację? Zakład z fizykiem o 10k$.
14-07-2021 22:06 - Odp: Kto ma rację? Zakład z fizykiem o 10k$.
15-07-2021 09:53 - Odp: Kto ma rację? Zakład z fizykiem o 10k$.
12-10-2015 09:30 - Odp: Kto ma wyższą wartość: mrówka czy człowiek?
08-11-2013 20:26 - Odp: Kto to zrobił?
17-01-2021 20:37 - Odp: Kto ukradł antymaterię?
18-01-2021 19:21 - Odp: Kto ukradł antymaterię?
10-12-2016 22:02 - Odp: Kto utrudni przetrwanie gatunku Homo sapiens?
08-01-2011 18:15 - Odp: Ktoś wie czemu w Ameryce Płn spadają ptaki?
Razem: 1422 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)