 |
Wypowiedzi czytelnika waldeck77 31-01-2016 18:53 - Odp: Sonda i Pegaz wracają do TVP 24-01-2016 14:04 - Odp: Narzucanie retoryki o uchodźcach 16-01-2016 21:51 - Odp: Paradoks rozwojowy Polski 16-01-2016 21:46 - Odp: Rżnięcie na kasie 06-01-2016 11:56 - Odp: Czy to poprawność polityczna? 04-01-2016 20:28 - Odp: Skąd bierze się bogactwo gigantów typu Apple 20-12-2015 19:41 - Odp: Czy nagonka na PiS doprowadzi do zabójstwa? 29-11-2014 12:24 - Odp: Milioner społecznie wrażliwy 28-11-2014 12:02 - Odp: Milioner społecznie wrażliwy 28-11-2014 11:32 - Odp: Milioner społecznie wrażliwy 28-11-2014 11:17 - Odp: Milioner społecznie wrażliwy 23-11-2014 11:48 - Odp: Kultura biczownictwa narodowego 16-08-2014 13:07 - Odp: Homeopatia polityczna Majcherka 16-07-2014 13:51 - Odp: Kieżun: Tracimy biliony przez brak ochrony polskiej gosp. 30-06-2014 21:29 - Odp: Rozpusta z etycznego punktu widzenia 14-06-2014 21:45 - Odp: Minister: państwo polskie istnieje teoretycznie 14-06-2014 18:37 - Odp: Minister: państwo polskie istnieje teoretycznie 01-06-2014 20:36 - Odp: Gorzkie żale Prezesa Tabisza 01-06-2014 11:52 - Odp: Gorzkie żale Prezesa Tabisza 26-05-2014 20:33 - Odp: Religie niszczą szczeście ludzi absurdalnymi zakazami w sferze er 11-05-2014 22:30 - Odp: Komu zależy na biednej Polsce ? 11-05-2014 12:51 - Odp: Eurowizja i jazgot kościlenych fanatyków 10-05-2014 10:53 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig 04-05-2014 20:10 - Odp: Cześć Jego Pamięci. 04-05-2014 00:21 - Odp: Cześć Jego Pamięci. 02-05-2014 11:30 - Odp: Välkommen till Sverige! 27-04-2014 17:57 - Odp: Konflikf wewnętrzny korwinisty 19-03-2014 21:00 - Odp: Michnik zatroskany o Kościół 05-03-2014 20:16 - Odp: Wojny informacyjne 16-02-2014 20:42 - Odp: Mariusz Max Kolonko - Mówi jak jest. 15-02-2014 13:23 - Odp: Mariusz Max Kolonko - Mówi jak jest. 24-12-2013 23:06 - Odp: W co wierzy lewica 24-12-2013 11:49 - Odp: W co wierzy lewica 01-12-2013 22:17 - Młodzież kontra rozum 11-11-2013 21:33 - Odp: Krwawa ofiara dla krwiożerczego potwora 11-11-2013 10:39 - Patriotyczne smęty 04-11-2013 10:14 - Odp: Zbawienie przez odprzemysłowienie 02-11-2013 10:58 - Odp: Bajki o rozwiązaniu problemu 01-11-2013 10:46 - Odp: Legutko przeciw nauce. 14-10-2013 10:31 - Odp: Gang Tuska i mrówki robotnice 06-10-2013 13:04 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 05-10-2013 12:39 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 05-10-2013 12:37 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 08-09-2013 19:11 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią 24-08-2013 10:28 - Odp: Podludzie istnieją! co zamiast 'kary śmierci'? 17-08-2013 13:29 - Odp: Piłka nożna kontra walki gladiatorów 15-08-2013 12:13 - Odp: Mordujemy czy zabijamy ? 08-08-2013 20:48 - Odp: "Komendant nie wierzy w Boga" 28-07-2013 11:49 - Odp: PiS i delegalizacja pornografii 14-07-2013 11:01 - Odp: Kryzysowy (?) pomysł - praca gorsza niż niewolnicza 14-07-2013 10:42 - Odp: Jezus wstydzi się "Isi"? 27-06-2013 16:46 - Odp: Skok na kasę, czyli łupienie OFE 24-06-2013 09:19 - Odp: Kilka punktów wspólnych 22-06-2013 20:40 - Odp: "Nasze matki, nasi ojcowie" - po emisji 15-06-2013 21:59 - Odp: Elastyczny czas pracy 28-05-2013 21:26 - Odp: Dzietność i kryzys - czyli sytuacja i przyszłość Polski oraz Euro 12-05-2013 12:33 - Odp: bezrobocie 08-05-2013 20:06 - Odp: Czy UE szykuje się do Rewolucji? 27-04-2013 14:17 - Odp: Gdzie "Bez Dogmatu" na SGGW seksizm widzi? 24-04-2013 21:34 - Odp: Dlaczego Polska wygląda tak jak wygląda? 23-04-2013 13:35 - Odp: Dlaczego Polska wygląda tak jak wygląda? 23-04-2013 13:32 - Odp: Dlaczego Polska wygląda tak jak wygląda? 21-04-2013 00:22 - Odp: Referendum w obronie naszych pieniędzy w OFE. 18-04-2013 22:51 - Odp: Co pociąga nas w "ludziach ze stali"? 07-04-2013 10:53 - Odp: Układ Zamknięty - film 06-04-2013 10:55 - Odp: Wielka Kasa z Unii Europejskiej 16-11-2012 08:43 - Odp: Dżuma 14-11-2012 22:42 - Dżuma 01-11-2012 11:09 - Odp: Gra Smoleńska na zamach 31-10-2012 14:24 - Odp: Marsz "Obudź się Polsko!" - Gangnam Style 04-10-2012 20:53 - Odp: Francja i wyższe podatki dla najbogatszych 09-09-2012 12:05 - Odp: Religia Korwina 05-09-2012 18:14 - Odp: Polska B - nadzieja, czy ciemnogród..... 29-08-2012 16:19 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 29-08-2012 16:17 - Odp: Czy demografia jest zagrożeniem czy wybawieniem? 13-08-2012 19:41 - Odp: Kłamstwa Tuska na kłamstwie 08-08-2012 21:09 - Odp: Michnik i Blumsztajn spiskują przeciwko Kukizowi? 18-12-2011 11:12 - Odp: Wolontariat czy wyzysk? 16-12-2011 20:54 - Odp: Wolontariat czy wyzysk? 11-11-2011 11:14 - Odp: Manipulacja PZPN-u 29-10-2011 17:19 - Odp: Gwiazdowskiego pomysł na emerytury 17-10-2011 19:50 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę 15-10-2011 09:59 - Neoliberalny cud 10-10-2011 18:36 - Raduj się młody Polaku! 08-10-2011 11:15 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 07-10-2011 18:03 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 07-10-2011 17:55 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 07-10-2011 12:46 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 05-10-2011 14:31 - Polityka dziecioróbcza 02-10-2011 21:11 - Odp: Czy co cztery lata czeka na horror? 30-09-2011 13:54 - Czy co cztery lata czeka na horror? 25-09-2011 13:06 - Premier debatuje z kibolami 04-09-2011 13:30 - Racjonalna ekonomia 29-08-2011 18:18 - Odp: Polski garb 29-08-2011 12:55 - Odp: Polski garb 21-08-2011 13:02 - Odp: Zła sytuacja gospodarcza Polski czyli "Nie ma dymu bez ognia 21-08-2011 12:25 - Odp: Zła sytuacja gospodarcza Polski czyli "Nie ma dymu bez ognia 21-08-2011 11:23 - Odp: Zła sytuacja gospodarcza Polski czyli "Nie ma dymu bez ognia 06-08-2011 10:23 - Odp: Po co nam potomstwo 05-06-2011 11:54 - Odp: Blaski PRL Razem: 263 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |