Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika siarkofrut

12-03-2009 09:48 - Odp: Facebook
12-03-2009 08:38 - Facebook
12-03-2009 08:31 - Odp: Śmiech
12-03-2009 01:50 - Odp: Śmiech
12-03-2009 01:48 - Odp: Panny z Avignon
11-03-2009 23:21 - Odp: Panny z Avignon
11-03-2009 23:09 - Odp: Panny z Avignon
09-03-2009 19:07 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach
08-03-2009 20:02 - Odp: Lula
08-03-2009 16:55 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach
05-03-2009 21:11 - Odp: Hall jak Giertych
05-03-2009 14:09 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach
05-03-2009 13:30 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach
04-03-2009 18:44 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach
04-03-2009 18:07 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach
04-03-2009 16:19 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach
04-03-2009 00:19 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach
03-03-2009 22:18 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach
03-03-2009 22:11 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach
03-03-2009 21:30 - Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach
02-03-2009 15:37 - Odp: Relatywizm niebezpieczeństwem zachowania irracjonalizmów.
27-02-2009 20:55 - Odp: Księża katoliccy uczą się jak doić
27-02-2009 20:52 - Kunegunda, święta jakiej nie znacie - ciekawostki z frondy
27-02-2009 13:11 - Odp: paradoksy matematyczne
25-02-2009 16:19 - Odp: Kościół chce ślubów czystości dla wdów
25-02-2009 07:41 - Odp: Prawo do modyfikacji
16-02-2009 17:02 - Odp: Zmuszanie na pójscie do bierzmowania.
16-02-2009 12:07 - Odp: Ziemscy Księżycanie
10-02-2009 22:44 - Odp: Dziwisz na kryzys
08-02-2009 19:50 - Odp: Transteism to jest to
07-02-2009 09:04 - Odp: Wiara w ateizm
07-02-2009 08:45 - Odp: Wiara w ateizm
06-02-2009 19:17 - Odp: Wiara w ateizm
06-02-2009 19:12 - Odp: Wiara w ateizm
06-02-2009 18:58 - Odp: Wiara w ateizm
06-02-2009 16:46 - Odp: Wiara w ateizm
06-02-2009 16:37 - Odp: Wiara w ateizm
06-02-2009 16:28 - Odp: Wiara w ateizm
06-02-2009 06:32 - Odp: Wiara w ateizm
06-02-2009 06:15 - Odp: Wiara w ateizm
06-02-2009 06:08 - Odp: Wiara w ateizm
31-01-2009 15:59 - Odp: Strzelanie do ludzi a ateizm
29-01-2009 23:10 - Odp: Wiara w ateizm
29-01-2009 20:33 - Odp: Wiara w ateizm
29-01-2009 19:36 - Odp: Wiara w ateizm
29-01-2009 13:38 - Odp: Wiara w ateizm
29-01-2009 13:35 - Odp: Wiara w ateizm
23-01-2009 21:06 - Odp: zwiastowanie Latającego Potwora Spaghetti
19-01-2009 02:53 - Odp: zwiastowanie Latającego Potwora Spaghetti
16-01-2009 14:05 - Odp: Inicjatywa "autobusowa" w Polsce.
16-01-2009 13:48 - Odp: Skąd wiadomo, że Bóg i Szatan to nie jest jedna istota?
15-01-2009 23:00 - Odp: Inicjatywa "autobusowa" w Polsce.
15-01-2009 21:56 - Odp: Zalegalizowanie marihuany.
15-01-2009 21:49 - Odp: Co wiemy o Bogu - książka
15-01-2009 20:29 - Odp: Skąd wiadomo, że Bóg i Szatan to nie jest jedna istota?
14-01-2009 20:38 - Odp: Młody Racjonalista
14-01-2009 18:45 - Odp: Co wiemy o Bogu - książka
14-01-2009 16:57 - Odp: Co wiemy o Bogu - książka
14-01-2009 16:01 - Odp: Co wiemy o Bogu - książka
13-01-2009 18:17 - Odp: Palikot a sprawa polska
11-01-2009 23:49 - Odp: Młody Racjonalista
11-01-2009 22:16 - Młody Racjonalista
11-01-2009 21:57 - Odp: Czy racjonalista ma intuicję?
11-01-2009 20:05 - Odp: Czy racjonalista ma intuicję?
11-01-2009 20:01 - Odp: czy racjonalista ma intuicję?
10-01-2009 13:08 - Odp: Czemu przeszkadza Wam wiara?
10-01-2009 12:08 - Odp: Kto napisał ewangelie?
10-01-2009 00:04 - Odp: Nauka... czy wiara w naukę.
09-01-2009 20:08 - Odp: Nauka... czy wiara w naukę.
09-01-2009 18:24 - Odp: Kto napisał ewangelie?
09-01-2009 18:13 - Odp: Kto napisał ewangelie?
09-01-2009 15:15 - Odp: Nieraz Cię Polsko wydymano....
08-01-2009 22:23 - Odp: Ślepia wojny
08-01-2009 22:06 - Odp: Ślepia wojny
07-01-2009 17:43 - Odp: Skąd wiadomo, że Bóg i Szatan to nie jest jedna istota?
07-01-2009 17:19 - Odp: Skąd wiadomo, że Bóg i Szatan to nie jest jedna istota?
31-12-2008 16:49 - Odp: Co czyni nas ludźmi?
31-12-2008 11:31 - Odp: Kremacja a powtórne narodziny
30-12-2008 12:02 - Odp: Kremacja a powtórne narodziny
29-12-2008 16:41 - Odp: Kraje III świata
29-12-2008 14:43 - Odp: Kremacja a powtórne narodziny
29-12-2008 01:17 - Odp: Niepokalane poczęcie czy in-vitro?
29-12-2008 01:07 - Odp: Ludzki umysł
29-12-2008 00:00 - Odp: Dziewictwo Marii
28-12-2008 14:13 - Odp: Konstytucja IV RP - Odwołania do Chrześcijaństwa...
27-12-2008 14:45 - Odp: Śmieszna petycja święcie oburzonych katolików
27-12-2008 14:25 - Odp: Śmieszna petycja święcie oburzonych katolików
27-12-2008 13:44 - Odp: Ateizm przejawem atawizmu
26-12-2008 21:39 - Odp: Ateizm przejawem atawizmu
26-12-2008 20:59 - Odp: Śmieszna petycja święcie oburzonych katolików
26-12-2008 20:21 - Odp: Ateizm przejawem atawizmu
26-12-2008 20:16 - Odp: Ateizm przejawem atawizmu
25-12-2008 17:27 - Odp: Śmieszna petycja święcie oburzonych katolików
23-12-2008 23:16 - Odp: Gdyby nie było Bożego Narodzenia...
23-12-2008 17:53 - Odp: Skandaliczny hymn szkoły publicznej !
23-12-2008 09:49 - Odp: Kawały
23-12-2008 09:26 - Odp: Kawały
19-12-2008 14:26 - Odp: Jak zostać mędrcem i/lub bohaterem
19-12-2008 01:13 - Odp: Jak zostać mędrcem i/lub bohaterem
18-12-2008 20:34 - Odp: Jak zostać mędrcem i/lub bohaterem
Razem: 552 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)