 |
Umowa w kulturze europejskiej Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-03-2019 23:00 | Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Umowa w kulturze europejskiej
1 na 1 | Kupuje stosunkowo dużo usług internetowych pochodzących z różnych krajów, co najmniej połowę od usługodawców amerykańskich, USA wciąż wiedzie prym w sieci, a resztę z całego świata. Ostatnio akurat testuję dostawców usług telefonii voip. Popróbowałem NEXMO, 3CX i doszedłem do europejskiego SIPGATE gdzie również zrobiłem sobie konto testowe a tam: Jetzt kostenlos testen - voller Funktionsumfang - Testphase endet automatisch - ohne Angabe von Bankdaten Co można przetłumaczyć tak: Wypróbuj za darmo już teraz - Pełna funkcjonalność - Faza testowa kończy się automatycznie - bez podawania danych banku Szczególnie interesujące wydały mi się 2 ostatnie punkty tej krótkiej oferty: - Faza testowa kończy się automatycznie - bez podawania danych banku Pomyślałem - po co ktoś o tym w ogóle pisze? Choć właściwie natychmiast wiedziałem dlaczego ktoś to napisał. A czy Wy wiecie? signup.sip(*)51650170-1705116059.1551650170 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 Dalej..#16 -2 na 2 Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Tam w ogóle w KrystkonRaju jakaś gotówka jest?Chyba zaczynasz rozumieć, że pieniądz to jedynie rozkład liczbowy określający hierarchię wśród ludzi. Za wartością pieniądza stoi jedynie wola podporządkowania się innych ludzi i nic ponadto. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > > Czyli odbiera! Skończ z tą nowomową> Żeby komus zabrać, ktoś wpierw musi mieć.> Mój model nie dopuszcza do tego, żeby mieć ponad limit.Czyli odbiera! Skończ z tą nowomową > To znaczy, że albo wydajesz kasę pozwalając innym wyswiadczyc pracęOszczędzając także pozwalam innym pracować, panie magistrze ekonomii Moje oszczędności jako kredy trafiają do kogoś kto chce kupić samochód, meble, zbudować dom > Twoje oszczędności pieniężne to dlug innych ludzi.Mantra. Nic niewarte, nieudowodnione pustosłowie. > Rozumiem, ze chcialbys innych w dlugach pograzyc i uczynic z nich swoich niewolnikowChochoł, ja zwykle > >NIE MA PRAWA KUPIĆ MOTOROWERU> Kto mu zabroni.konfiskata oszczędności > >Robotnik NIE MA PRAWA w twoim systemie zaoszczędzić> Ma 400 Godzinek, a jak zacznie nabywac opodatkowana wlasnosc, rowniez wiecej.Bełkot. Ile godzinek kosztuje motorower? Zniewolenie. > >Tylko nie pipc, że ten robotnik ma najpierw kupić wrotki, sprzedać, kupić hulajnogę, sprzedać, kupić rower, sprzedać, kupić motorower, bo na każdej transakcji STRACI> MA i niczego nie straci.Doprawdy? Używany rower nie kosztuje mniej niż w sklepie W PRLu czteroletni maluch na giełdzie stał tyle co nowy > Coś albo wartość ma albo jej nie ma. Moze kupic motorower uzywany nie musi nowego.Ależ łaskawco, oczywiście!!!!!!!!!! Proponujesz dobrobyt, że aż w dupie szczypie I dziwisz się że jesteś osamotniony? 1 Kupowanie wyłącznie używanych rzeczy zniszczy gospodarkę 2 zmuszanie do kupowania wyłącznie używanych rzeczy jest zniewoleniem 3 chodzisz tylko w używanych butach? > >Pieniądz służy także do gromadzenia oszczędności panie magistrze ekonomii> W waszym chorym świecie.Na szczęście twój świat nie istnieje i nigdy nie powstanie. Nikt nie poprze duposystemu, w którym tylko bardzo bogaci ludzie mają prawo się bogacić > Czego konsekwencją jest patologiczna koncentracja kapitału a w efekcie także rozpad społeczeństwa.Mantra, www.racjonalista.pl/forum.php/s,772371Uciekłeś > >A żeby nie leżał bezczynnie wymyślono banki, które udzielają kredytu> Kreacja waszego pieniadza poprzez prywatne banki kosztujacego lichwe nie tylko prowadzi do patologicznej koncentracji wlasnosci ale jeszcze angazuje polowe ludzkisci w wypelnianie kwitow na ludzi.Mantra, kompletnie bez dowodu > >Tylko że ty pożyczyłeś pieniądze z banku na zakup niemożebnie drogiej działki a potem zacząłeś czytać książeczkę o filozofii i postanowiłeś nie spłacać i... nienawidzisz banków> Każdy wykluczony społecznie człowiek to strata, bez wzgledu na to jak do wykluczenia dochodzi.Tak. Ale ty sam się wykluczyłeś. I nadal sam się wykluczasz stawiając chochoły, lekceważąc innych. obrażając pracę innych ludzi > Juz wkrotce wykluczycie spolecznie znaczna czesc ludzkosci i ta obroci sie przeciw Wam.Pipcys jak Inuit po samogonie Ty przechlałeś kapitał nie znaczy że inni zrobili to smao > Nie postanowiłem nie spłacać. To stało sie niemozliwe.Przykro mi, nie wierzę > Gdybym mógł żyć w waszym świecie jak człowiek a nie jak hodowlane zwierzę protestowalbym? Przeciw czemu?Przykro mi, nie jestem psychiatrą
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Ależ łaskawco, oczywiście!!!!!!!!!!> Proponujesz dobrobyt, że aż w dupie szczypie> I dziwisz się że jesteś osamotniony?> 1 Kupowanie wyłącznie używanych rzeczy zniszczy gospodarkę> 2 zmuszanie do kupowania wyłącznie używanych rzeczy jest zniewoleniem> 3 chodzisz tylko w używanych butach?Każdy kupuje na poziomie swoich dochodów, nikomu nie zabraniam żyć na bogato jesli go stać. Nie dopuszczam za to takich układów, w których - ja Ci dam, żebyś sobie kupił ale musisz się zgodzić na to, że wszystko potem odbiorę Ci przemocą. System ma Cię ograniczyć przed kreacją patologicznych, bo opartych na przemocy, stosunków społecznych. Na przemoc nie wolno się zgadzać. Na wzajemną wymianę świadczeń opartą na groźbie przemocy nie wolno się zgadzać. Bo kto się na to godzi ten prowadzi społeczeństwo do rozpadu. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > >Ależ łaskawco, oczywiście!!!!!!!!!!> >Proponujesz dobrobyt, że aż w dupie szczypie> >I dziwisz się że jesteś osamotniony?> >1 Kupowanie wyłącznie używanych rzeczy zniszczy gospodarkę> >2 zmuszanie do kupowania wyłącznie używanych rzeczy jest zniewoleniem> >3 chodzisz tylko w używanych butach?> Każdy kupuje na poziomie swoich dochodów, nikomu nie zabraniam żyć na bogato jesli go stać.Dzisiejszy świat jest lepszy. Służy nie tylko bogatym
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#20 -1 na 1 Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Dzisiejszy świat jest lepszy. Służy nie tylko bogatymNo, jeszcze cwaniakom i agresywnym dziadom. Przeczytaj post inicjujacy ten wątek. Wyjaśnia coś? Bo jeśli nie to ja wyjaśnię? Firma deklaruje - nie zrobimy Cię w konia! Wiemy, że wszyscy kłamią, oszukują i manipulują posilkujac się państwowym przymusem egzekucyjnym i wynaturzeniem zasady, iż "umów należy dotrzymywac" ale my Cię nie oszukamy i nie oklamiemy. Na dowód piszą, że nie będą mieli żadnych roszczeń po okresie próbnym ani że nie potrzebują danych do rachunku, bo komornika nie posla. W ich krótkiej ofercie 2 z 3 punktów koncentrują się wokół tego, że nie są oszustami. Także wasz świat służy jak widać jeszcze oszustom. Już Ci tłumaczyłem, że wasza tajemnica mienia i wasza tajemnica wyboru demokratycznego nie maja związku z obroną waszej wolności lecz mają związek z obroną waszej zdolności manipulowania drugim człowiekiem. Ja już miałem Szarley przykład twojej agresji. Mam uwierzyć, że twój świat opieram się na względzie na innego człowieka? Może jak Ci się podporzadkuje, uzna twoje rację i autorytet, będzie robił co chcesz to mu rzucisz ochlap. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | |
#22 4 na 4 | salek (4701 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Tam w ogóle w KrystkonRaju jakaś gotówka jest?A, cwaniaczku, byś się chciał z raju krystka wypłatą gotówkową wykręcić.. |
#23 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > >Krystian? Czy wy z Nieba piszecie? Bo tu na ziemi to Krystian nie ma zaufania do nikogo i szyfruje klucz (szyfruje....w snach)> Zgadza się, nikomu nie ufam a już na pewno nie innym ludziom, ludzie to nie są przyjazne istoty. I vice versaKickstarter. I tak. Zbierz fundusze na tą strefę. Warunek pozyskania. Strefa działa. Taka Twoja jest logika. Czyli zrób otwórz przetestuj. Gdy zadziała dostaniesz kasę. > I tworzę model, w którym czlowiek posługujący się kryptograficznie zabezpieczonymi swiadectwami wlasnosci i środkami pieniężnymi nie potrzebuje nikomu zaufać a jednocześnie może świadczyć sobie wzajemnie z innymi.> Obowiązuje proste zasady.> Nikomu nie udostępniasz własnego klucza szyfrujacego abyś samodzielnie panował nad własnym mieniem.> Sprzedajesz świadczenia i własność wyłącznie za kasę a nie za obietnice kasy.> Nie używasz przemocy przeciw innym.Nudne to się już zaczyna robić po tylu latach. Głównie gadasz i gadasz. Puste frazesy i demagogia. Zacznij działać. Jest crowdfunding są różne możliwości. Zacznij przekuwać to na działanie. |
| j23a (1186 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > >I to jst możliwe bo mają dane dokładne.> Oczywiscie ze jest mozliwe, ale czy jest oplacalne, gdy> mamy do czynienia z cwaniakiem majacym wszystko w dupie> Cwaniak sie w sadzie i tak nie przyzna, ze zawarl umoweTakie tłumaczenie nie przejdzie w tym przypadku - masz konto z określonym regulaminem, zgodziłeś sie i na postawie tego konta handlujesz. Coś takiego jak piszesz da się zrobić poprzez transakcję poza Allegro (fizyczne wysłanie forsy i przedmiotu z wykorzystaniem Allegro do opisu przedmiotu) z tym że wtedy nie ma opłaty i tak. |
#25 2 na 2 | salek (4701 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Nie dopuszczam za to takich układów, w których - ja Ci dam, żebyś sobie kupił ale musisz się zgodzić na to, że wszystko potem odbiorę Ci przemocą.Z tą przemocą, chłopie, naprawdę powinieneś skorzystać z pomocy terapeuty. Co post - to grożą ci przemocą. |
#26 1 na 1 Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | Jestem w drodze do i działam. Tak to musi wyglądać na tym etapie. W tej chwili jestem całkowicie bezsilny, nie mam nic prócz własnej wiary. Wszystko co mogę w tej chwili to szerzyć własne przekonania i czekac az wreszcie ktoś zechce tego co ja. Kto miałby do mnie teraz przystac skoro mam tylu sprawnych przeciwników? Ludzie chcą żyć szczęśliwie a nie walczyć z całym światem. Dopóki Was jakoś nie osłabie na wielu sprzymierzeńców liczyć nie mogę. Wszyscy kierują się uznanymi autorytetami, wierzą tym, którym większość wierzy. Przebić się przez to z czymś odmiennym graniczy z cudem, którego chce dokonać. I jak się nie pochoruje od jadu co poniektórych to może dokonam. Jeszcze się zobaczy. Łatwo nie będzie. |
| farmer (22440 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej |
> Kto miałby do mnie teraz przystac skoro mam tylu sprawnych przeciwników?Zrób to na Kickstraterze. Tam masz cały świat. > W tej chwili jestem całkowicie bezsilny, nie mam nic prócz własnej wiary.Po czym wnosisz? Po krytyce? Powiedz kto ci broni pozyskać crowdfunding? Logujesz się piszesz co trzeba i czekasz(nie nie czekasz działasz)? I nawet wbrew Twojej logice możesz pozyskać środki na swój pomysł. Nie nie jesteś bezsilny. Gdzie widzisz bezsilność? W dostępie do milionów dolarów? Do rozmów z ludźmi z całego świata? Chyba lepiej jak teraz to nie było nigdy wcześniej w możliwościach. Boisz się krytyki z jaką spotykasz się na tym forum w rozmowach z innymi gdzie indziej? |
Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | Wykorzystam pieniądze współczesnego systemu, żeby system podważyć. Wszyscy, którzy zgromadzili w nim oszczędności pieniężne rzucą się, żeby mnie w tym przedsięwzięciu wesprzeć. Dobre  Nie żebym nie miał w tym doświadczenia polakpotrafi.pl/projekt/wirtualna-waluta |
#29 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > W tej chwili jestem całkowicie bezsilny, nie mam nic prócz własnej wiary.Przykro mi, nie jestem psychiatrą > Wszystko co mogę w tej chwili to szerzyć własne przekonania i czekac az wreszcie ktoś zechce tego co ja.Szerzysz nieodwodnione mantry i uciekasz od pytań i argumentów > Kto miałby do mnie teraz przystac skoro mam tylu sprawnych przeciwników? Ludzie chcą żyć szczęśliwie a nie walczyć z całym światem.Tak, ludzie chcą żyć szczęśliwie a nie ślepić cały czas w komp, czy ktoś im nie podniósł podatku od wrotek, albo na ile jeszcze wystarczy debetu na podatek, czy już trzeba się pakować z domu i przyjdą osiłki i wyniosą > Dopóki Was jakoś nie osłabie na wielu sprzymierzeńców liczyć nie mogę.Znalazłeś choć jednego? > Wszyscy kierują się uznanymi autorytetami, wierzą tym, którym większość wierzy. Przebić się przez to z czymś odmiennym graniczy z cudem, którego chce dokonać.Przykro mi, nie jestem psychiatrą > I jak się nie pochoruje od jadu co poniektórych to może dokonam. Jeszcze się zobaczy. Łatwo nie będzie.Przykro mi, nie jestem psychiatrą
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej |
> masz konto z określonym regulaminem, zgodziłeś sie i na postawie tego konta handlujesz.Takie twierdzenie trzeba udowodnić. To nie jest tak, że to co powie allegro to jest jakaś świętość przyjmowana za dogmat. To oni muszą udowodnić, że to co mają w swoich bazach danych jest zgodne z prawdą. Inaczej allegro mogłoby wpisać dowolny dług dowolnej osobie. Nie przepuszczajmy żadnych założeń bez dowodu: www.youtube.com/watch?v=eoxbVWIl67Q. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|