 |
Umowa w kulturze europejskiej Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-03-2019 23:00 | Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Umowa w kulturze europejskiej
1 na 1 | Kupuje stosunkowo dużo usług internetowych pochodzących z różnych krajów, co najmniej połowę od usługodawców amerykańskich, USA wciąż wiedzie prym w sieci, a resztę z całego świata. Ostatnio akurat testuję dostawców usług telefonii voip. Popróbowałem NEXMO, 3CX i doszedłem do europejskiego SIPGATE gdzie również zrobiłem sobie konto testowe a tam: Jetzt kostenlos testen - voller Funktionsumfang - Testphase endet automatisch - ohne Angabe von Bankdaten Co można przetłumaczyć tak: Wypróbuj za darmo już teraz - Pełna funkcjonalność - Faza testowa kończy się automatycznie - bez podawania danych banku Szczególnie interesujące wydały mi się 2 ostatnie punkty tej krótkiej oferty: - Faza testowa kończy się automatycznie - bez podawania danych banku Pomyślałem - po co ktoś o tym w ogóle pisze? Choć właściwie natychmiast wiedziałem dlaczego ktoś to napisał. A czy Wy wiecie? signup.sip(*)51650170-1705116059.1551650170 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 Dalej..#241 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > To może ja też przypomnę, że nie postuluje zniesienia egzekucji> jawnej i opodatkowanej własności i godze się z przemocą w tym zakresie,> ze świadomością, iż jest to przemoc w stosunkach społecznych.Tja.. akurat  I ty chcesz być szanowany.. Krystian Hamerlik-Konopka, 11-12-2018 godz. 20:15: Cytat:Pacta sunt servanda (łac. umów należy dotrzymywać) - zasada wyrażająca się w tym, że osoba, która zawarła w sposób ważny umowę, musi się z niej wywiązać, chyba, że rebus sic stantibus (łac. skoro sprawy przybrały taki obrót). Pacta sunt servanda zasada wykształciła się kiedy umowy jeszcze zawierały równoważne sobie strony. Zamierzchłe czasy. Obecnie na skutek rozwoju spółek kapitałowych, ograniczonej odpowiedzialności i potężnej koncentracji kapitału tzw. "umowy" zawierają ze sobą strony o ogromnej nierównowadze sił i potencjału, przez co w zasadzie nastąpiło fundamentalne przesunięcie nacisku na z "należy" na "musi". To przesunięcie nacisku na "musi" łatwo rozpoznać w istotności znaczenia egzekucji komorniczych dla zawieranych umów. Aktualnie niewielu mieści się w głowie tzw. "umowa" zawarta bez uwzględnienia przymusu egzekucyjnego, bowiem w większości tzw. "umów" podmiot dominujący spodziewa się konieczności użycia przemocy. Zaproponowałem zniesienie tej zasady jako obecnie szkodliwej i niepotrzebnej, tak jak zostało zniesione wiele innych pradawnych zasad, które przestały przystawać do rzeczywistości i niszczyły zamiast pomagać. > Co do dalszej części nie podjąłem żadnych czynności, które ograniczalby> prawa funduszu inwestycyjnego, który nabył mój dług.To czemu gadasz, że kwestionujesz jego prawa do swoich oszczędnosci? Tylko gadasz. Od gadania zaczynasz i kończysz dzień. Jutro to samo itd. > w zamian za to, ze na pewnej ziemi udało mi się postać przez 3 godziny> w życiu, bowiem godne to i sprawiedliwe.Jak długo analizowałeś plany, zanim kupiłeś ziemię? Jak długo jej szukałeś, ile innych działek rozpatrywałeś / oglądałaś / odrzuciłeś? Czy przeprowadzałeś wcześniej jakieś negocjacje? Czy przeprowadziłeś negocjacje W TYM PRZYPADKU? Co z uzbrojeniem? Analzowałeś alternatywne możliwosci, czy wszystko jednak było już w działce? Kąty nachylenia stoku? Analizowałeś mosty wokół i drogi dla dojazdu 20-40 T samochodów z betonem, piaskiem, klincem, tłuczniem, brukiem itd? Jak długo analizowałeś plany gminy rozwoju dróg wokół, żeby nie obudzić się z nową autostradą pod nosem? Droga dojazdowa do posesji? Współwłasność, czy użtytowanie wieczyste? Alternatywne dojazdy? Komunikacja miejska dla dzieci? Gimbusy? Zjazd do drogi publicznej? Teren zalewowy? Inne naturalne zagrożenia? Chcesz k**wa powiedzieć, że podjąłeś decyzję w minutę i byłeś na działce tylko raz, czy dwa przez w sumie 3 godziny??> Nie twierdzę, ze zwycięże ale nie zamierzam sie poddac.Nie o to pytam. Pytam co w twoim systemie w praktyce oznacza "nieuznanie cudzej własności". Skoro nie zamierzasz się poddać i twierdzisz, że zwyciężysz, zapewne z przyjemnoscią na te pytania odpowiesz. W koncu dotyczą twojej brzytwy.. y.. pomysłu, który codziennie daje ci wiarę, sens i motywację.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | Nie liczylbym tak na samego BTC z dwoch powodow. 1. W BTC odtworzy sie taka sama finansjera, ktora juz istnieje w panstwowych fiatach przez co system zwyklym uzytkownikom wyda sie tak samo wrogi. 2. BTC to pozeracz energii na obliczenia, ktore maja wskazac komu nalezy sie zysk. Wg mnie mlode pokolenie tego nie zaakceptuje. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Wielu rzeczy potrzeba nauczyć si, zeby zrozumieć wasz świat.> Młodzi działają pod wpływem impulsów i płytkich wyobrażeńNie miałeś kogoś, kto uczyłby cię tych wszystkich rzeczy? Autorytetu? Wzorca? Ojca? Młodzi działają pochopnie pod wpływem impulsów i płytkich wyobrażeń wtedy, gdy odrzucają rady życiowo mądrych ludzi, gdy ich nie zauważą, albo.. gdy ich po prostu nie mają. No cóż, później wypada nauczyć sie na błędach a ty zamiast tego świat chcesz zmieniać. > Koniec nauki jest wtedy gdy już jesteś zgorzknialym, pełnym niepokoju> dziadem. Ja jeszcze się wciąż uczę.Nie bardzo rozumiem, co do tego wszystkiego ma zgorzkniałość i niepokój. Po prostu człowiek się całe życie uczy i nikomu łaski nie robi. Kończy, gdy umiera. Ale to przecież truizm, wiemy obydwaj. Wiemy?
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| 0363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Nie liczylbym tak na samego BTC z dwoch powodow.> 1. W BTC odtworzy sie taka sama finansjera, ktora juz istnieje w panstwowych fiatach przez co system zwyklym uzytkownikom wyda sie tak samo wrogi.Patologią obecnego systemu pieniężnego jest możliwość nieograniczonego wytwarzania jednostek pieniężnych przez czesc użytkowników tego systemu. W jaki sposób ten problem może się powtórzyć w BTC jeżeli użytkownicy dostaną zalecenie aby przechowywali pieniadze i rozliczali się tylko w oparciu o adresy do których klucze sami kontrolują ? Co z tego że jakaś instytucja sobie wpisze pierdylion BTC w swojej bazie danych skoro każdy uczestnik rynku zażąda za prace zapłaty na kontrolowany przez siebie adres w postaci transakcji widocznej na blockchainie ? > 2. BTC to pozeracz energii na obliczenia, ktore maja wskazac komu nalezy sie zysk. Wg mnie mlode pokolenie tego nie zaakceptuje.po co wymyslać co innego skoro jest już BTC ? (skakanie z kwiatka na kwiatek popsuje wiarygodnosc) i tak można wprowadzić dowolne zmiany w algorytmie jeżeli zgodzi się na to społeczność, przyszłe pokolenia będą mogły ulepszac algorytm jak chcą (np. przejśc na proof of stack) ale takie zmiany nie będą wpływać na rozkład jednostek rozliczeniowych (tak jak było np. przy wprowadzeniu Segregated Witness) algorytm BTC moze ewoluowac nie zmianiajac istniejacego w nim rozkladu jednostek,jeżeli społeczność nie dojdzie do wyraźnego porozumienia to powstaną np. dwa forki: proof of stack i proof of work i wolny rynek zdecyduje, który będzie używany . |
Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Patologią obecnego systemu pieniężnego jest możliwość nieograniczonego> wytwarzania jednostek pieniężnych przez czesc użytkowników tego> systemu.Patologia to moze jest z pt widzenia kapitalistow ale na pewno nie z pt widzenia demokratow Dodruk pieniadza to nic innego jak rozpraszanie kapitalu, podatek od chleba tej funkcji nie spelnia wiec spelnia ja dodruk pieniadza. Rola dodruku pieniadza jest odbieranie oszczednosciom wartosci. Zabieranie tego co sie komus udalo oszczedzic. Demokraci nie zaakceptuja pieniadza w systemie ktorego nie beda mieli wplywu na baze monetarna. I poniekad slusznie, bo tego czego nie bierzesz pod uwage to zahamowanie gospodarcze spowodowane nadmierna koncentracja kapitalu. To nie jest tak jak Ci sie wydaje, ze twoje BTC nie sa do ruszenia. Przychodzi odpowiedni gosc, odpowiednio Cie krepuje, wykreca reke i podajesz mu wszystkie hasla. Nie wystarczy szyfr, potrzeba akceptacji spolecznej. Wykreujesz zagrozonych egzystencjalnie biedakow to przyjda do Ciebie i wszystko Ci zabiora albo ich funkcjonariusze. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | Chochoł i ucieczka
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#247 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Musisz jednak zawsze uważać na podatek, bo wyczerpiesz limit> i zabraknie Ci na podatek a system automatycznie dokona za Ciebie> sprzedaży twojej własności wg najwyżej wyceny i stracisz świadectwo własnościUważaj bo Krystian tutaj nie powiedział - ten podatek jest zmienny, w każdej chwili może być podwyższony, lub obniżony wg kaprysu głosujących. Musisz również uważać na wnerowionych ludzi którzy nie uznają twojej własności z sobie wiadomych przyczyn, a muszą na ciebie płacić podatek. www.racjonalista.pl/forum.php/s,783530#w784457Czyli musisz ich obłaskawiać. Czym? Wiadomo, własnymi dobrami. Dodatkowo musisz uważać na głosowanie uchwalające na twoim terenie budowę obiektów o wyższej użyteczności niż twój dom. np. użytecznosci publicznej, fabryk, rzeźni itd. Jeszcze gorzej, gdy wybudują je zaraz obok. Wtedy dług ci zostaje, a wycena domu dramatycznie spada. Można powiedzieć, że pełne ręce roboty masz z tym długiem (obowiązkowo też głęboką kieszeń i stalowe nerwy), skoro uparłeś się na większą chatę. Z czasem tęsknisz (choć tego akurat robić nie musisz) do kredytu hipotecznego w starym dobrem świecie, opartego na marży banku i wiborze. Ich zmienność łatwo prześledzić przez ostatnie lata. I do Planu Zagospodarowania Przestrzennego, uchwalanego przez Gminę. Tam wiesz co ci mogą wybudować a co nie, nikomu nie trzeba się okupywać a i podatek (procent) jest stały. 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#248 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Przychodzi odpowiedni gosc, odpowiednio Cie krepuje, wykreca> reke i podajesz mu wszystkie hasla.Acha, i dlatego wnioskujesz o zniesienie aparatu przymusu bezpośrednioego - np. Policji, ale i sądów  Krystian Hamerlik-Konopka, 11-12-2018 godz. 20:15: Cytat:Aktualnie niewielu mieści się w głowie tzw. "umowa" zawarta bez uwzględnienia przymusu egzekucyjnego, bowiem w większości tzw. "umów" podmiot dominujący spodziewa się konieczności użycia przemocy. Zaproponowałem zniesienie tej zasady jako obecnie szkodliwej i niepotrzebnej, tak jak zostało zniesione wiele innych pradawnych zasad, które przestały przystawać do rzeczywistości i niszczyły zamiast pomagać. www.racjonalista.pl/forum.php/s,776047Ale to zioło mocne.. 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#249 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > To nie jest tak jak Ci sie wydaje, ze twoje BTC nie sa do ruszenia.> Przychodzi odpowiedni gosc, odpowiednio Cie krepuje, wykreca reke i podajesz mu wszystkie hasla..... i od tej pory jest całkowicie bezkarny. nie wolno mu zabrać pieniędzy z konta, bo te można zabrać jedynie robotnikowi oszczędzającemu na motorower. Wolę dzisiejszy system, w którym takiego gościa aresztuje policja, skazuje sąd, a komornik zabiera mu ukradzione pieniądze i oddaje mi.
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#250 -1 na 1 Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > >To nie jest tak jak Ci sie wydaje, ze twoje BTC nie sa do ruszenia.> >Przychodzi odpowiedni gosc, odpowiednio Cie krepuje, wykreca reke i podajesz mu wszystkie hasla.> .... i od tej pory jest całkowicie bezkarny. nie wolno mu zabrać pieniędzy z konta, bo te można zabrać jedynie robotnikowi oszczędzającemu na motorower.> Wolę dzisiejszy system, w którym takiego gościa aresztuje policja, skazuje sąd, a komornik zabiera mu ukradzione pieniądze i oddaje mi.Zapominasz jedynie, ze tej samej przemocy używają wielkie monopole przeciw zwykłym ludziom, że nazwanie stosunku wielkiej spółki kapitałowej z Januszem Kowalkim umową jest zwykła groteska. Przemoc egzekucyjna jest podstawowym czynnikiem prowadzącym do nadmiernej koncentracji własności i określenie jej dobra jest wielkim błędem. Po tysiackroc czyni więcej zła niż dobra. Istnieje wiele sposobów, zeby złodzieja powstrzymać od kradzieży ale przechodzą pojęcie ludzi, którzy wierzą podobnie do zlodzieja, że kradzież się opłaca. Takim ludziom przychodzi na myśl, że jedynie przemoc jest właściwa. |
#251 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > >>To nie jest tak jak Ci sie wydaje, ze twoje BTC nie sa do ruszenia.> >>Przychodzi odpowiedni gosc, odpowiednio Cie krepuje, wykreca reke i podajesz mu wszystkie hasla.> >.... i od tej pory jest całkowicie bezkarny. nie wolno mu zabrać pieniędzy z konta, bo te można zabrać jedynie robotnikowi oszczędzającemu na motorower.> >Wolę dzisiejszy system, w którym takiego gościa aresztuje policja, skazuje sąd, a komornik zabiera mu ukradzione pieniądze i oddaje mi.> Zapominasz jedynie, ze tej samej przemocy używają wielkie monopole przeciw zwykłym ludziom,1 Bredzisz. Nie spotkałem się z tym, żeby PKP, Rafineria Płock, Kompania węglowa, PZU, "odpowiednio Cie krepuje, wykreca reke i podajesz mu wszystkie hasla." Po prostu znów się najarałeś i znów uciekniesz 2 W niczym nie obaliłeś mojego argumentu 3 Prawo do jakościowej reklamacji nie sprzyja wielkim monopolom, tylko nabywcom 4 prawo do egzekucji polisy nie sprzyja wielkim monopolom, tylko poszkodowanym prywatnym osobom 5 nadal nie udowodniłeś swojego zarzutu, że dom pozyskałem cwaniactwem - ucieczka > że nazwanie stosunku wielkiej spółki kapitałowej z Januszem Kowalkim umową jest zwykła groteska.Pipcys. Miałem ubezpieczeniową umowę z Wielką Giełdową Spółką i jakoś bez trudu dostałem odszkodowanie za szkodę ucieczka > Przemoc egzekucyjna jest podstawowym czynnikiem prowadzącym do nadmiernej koncentracji własności i określenie jej dobra jest wielkim błędem.Brak dowodu, teraz będzie ucieczka > Po tysiackroc czyni więcej zła niż dobra.Brak dowodu, teraz będzie ucieczka > Istnieje wiele sposobów, zeby złodzieja powstrzymać od kradzieży ale przechodzą pojęcie ludzi, którzy wierzą podobnie do zlodzieja, że kradzież się opłaca. Cytat:Przychodzi odpowiedni gosc, odpowiednio Cie krepuje, wykreca reke i podajesz mu wszystkie hasla. Pokaż choć jeden przeciwko temu opisanemu przez ciebie Z góry zakładam - ucieczka > >.... i od tej pory jest całkowicie bezkarny. nie wolno mu zabrać pieniędzy z konta, bo te można zabrać jedynie robotnikowi oszczędzającemu na motorower.Ucieczka www.racjonalista.pl/forum.php/s,772371ucieczka
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#252 -2 na 2 Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > > Przychodzi odpowiedni gosc, odpowiednio Cie krepuje, wykreca> > reke i podajesz mu wszystkie hasla.> Acha, i dlatego wnioskujesz o zniesienie aparatu przymusu bezpośrednioego - np. Policji, ale i sądów  > Krystian Hamerlik-Konopka, 11-12-2018 godz. 20:15:> Cytat:Aktualnie niewielu mieści się w głowie tzw. "umowa" zawarta bez uwzględnienia przymusu egzekucyjnego, bowiem w większości tzw. "umów" podmiot dominujący spodziewa się konieczności użycia przemocy. >Zaproponowałem zniesienie tej zasady jako obecnie szkodliwej i niepotrzebnej, tak jak zostało zniesione wiele innych pradawnych zasad, które przestały przystawać do rzeczywistości i niszczyły zamiast pomagać. www.racjonalista.pl/forum.php/s,776047> Ale to zioło mocne..  Widzę, że próbujesz podeprzeć się programowaną bezmyślnie w naszej kulturze zasadą o dotrzymywaniu umów. Niepotrzebnie linkujesz, bo podtrzymują swój postulat o potrzebie zakwestionowania tej zasady. I już wyjaśniam dlaczego. Jacek Żmija i jemu podobni próbują zasadę o dotrzymywaniu umów przedstawiać w sytuacji, kiedy dwóch ludzi umawia się na współpracę przy zerwaniu owocu z drzewa nad przepaścią, gdzie jeden obiecuje wychylić się po owoc ryzykując upadek z przepaści, a drugi obiecuje trzymać pierwszego mocno za rękę i przyciągać do siebie, żeby pierwszy z przepaści nie upadł. Moje zakwestionowanie zasady o obowiązku dotrzymania umowy, Jacek i jemu podobni próbują przedstawiać jako prawo do puszczenia ręki pierwszego, w chwili kiedy ten tylko poda owoc. Na bazie takiej współpracy powstała zasada wzajemnego obowiązku wśród umawiających się ludzi i narodziło się przekonanie, że tego, który rękę puści należy siłą z przepaści zepchnąć. ALE Większe cwaniaki postanowiły tę zasadę rozciągnąć poza obszar równych sobie, wzajemnie uzupełniających się, zależnych od siebie stron, na obszar dominacji, w której jedna ze stron jest tak słaba względem drugiej i tak silnie od drugiej zależna, że musi przyjąć każde warunki kooperacji. Innymi słowy Jacek Żmija próbuje wmówić innym, że mój stosunek zobowiązaniowy z Vonowią, właścicielem mieszkania, w którym pomieszkuję za ponad 1000 EUR komornego miesięcznie, jak również 400.000 innych mieszkać, jest umową. Jacku, to nie jest żadna umowa, to jest całkowita DOMINACJA! Ja nie mogę absolutnie NIC i jest całkowicie, egzystencjalnie od Vonowi zależny, Vonowia może wszystko i jest ode mnie całkowicie niezależna. Taka to umowa. Większe cwaniaki urządziły sobie na tej zasadzie hucpę. Ta zasada przestała dotyczyć praktycznie jakichkolwiek prawdziwych umów lecz stała się narzędziem pogłębiania dominacji. Przemoc stała się podstawą kreacji "umów". Prawnicy koncernów tworząc zapisy kolejnych, niepodważalnych "umów" kierują się głownie państwowym przymusem egzekucyjnym a nie żadną wzajemną korzyścią. To niedopuszczalne! Jacku, sprzeciwiam się tej zasadzie, bo jest rzeczywista interpretacja w waszym świecie winna brzmieć: Dominacji należy się poddać! Dlatego też proponuję kryptograficzne zabezpieczenie świadectw własności i środków pieniężnych aby żadna ręka żadnego państwowego komornika nie zdołała ich dosięgnąć, aby państwowy przymus egzekucyjny przestał być narzędziem dominacji człowieka nad człowiekiem. |
#253 -2 na 2 Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > 1 Bredzisz. Nie spotkałem się z tym, żeby PKP, Rafineria Płock, Kompania węglowa, PZU, "odpowiednio Cie krepuje, wykreca reke i podajesz mu wszystkie hasla."> Po prostu znów się najarałeśPo prostu jedyne przedsiębiorstwo wodociągowe w mieście mówi Ci, bierzesz wodę od nas za pierdylion albo od jutra nie pijesz i się nie myjesz. Ty się zgodzisz, bo dzieci płaczą, choć dobrze wiesz, że z twojej roboty w fabryce bez okien przez agencję pracy tymczasowej pierdyliona nie zbierzesz i już Cię mają na przemoc państwową. Dalej już tańczysz jak Ci zagrają. > 3 Prawo do jakościowej reklamacji nie sprzyja wielkim monopolom, tylko nabywcomByłeś u Pana komornika, żeby zapytać ile reklamacyjnych egzekucji prowadzi? Bo jeśli żadnej a wszystkie tylko z chwilówek, to po co w ogóle o tym mówisz? Żeby podły świat usprawiedliwić i przekonania biedoty zmanipulować? Żeby z podatku od chleba, wystarczyło na twoją emeryturę? > 4 prawo do egzekucji polisy nie sprzyja wielkim monopolom, tylko poszkodowanym prywatnym osobomŻe co? Że Pan komornik prowadzi egzekucje z ubezpieczycieli? Przestań kłamać człowieku! Komornik nie przeszedłby nawet bramek chipowych w wieżowcu, bo nie ma karty chipowej a agencja ochrony go nie wpuści. Państwowa egzekucja zobowiązań jest narzędziem dominacji monopoli wymierzonym wyłącznie przeciw Januszom Kowalskim! |
#254 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | 1 Bredzisz. Nie spotkałem się z tym, żeby PKP, Rafineria Płock, Kompania węglowa, PZU, "odpowiednio Cie krepuje, wykreca reke i podajesz mu wszystkie hasla." Po prostu znów się najarałeś i znów uciekniesz znów uciekłeś 2 W niczym nie obaliłeś mojego argumentu znów uciekłeś 3 Prawo do jakościowej reklamacji nie sprzyja wielkim monopolom, tylko nabywcom 4 prawo do egzekucji polisy nie sprzyja wielkim monopolom, tylko poszkodowanym prywatnym osobom 5 nadal nie udowodniłeś swojego zarzutu, że dom pozyskałem cwaniactwem - ucieczka znów uciekłeś > że nazwanie stosunku wielkiej spółki kapitałowej z Januszem Kowalkim umową jest zwykła groteska.Pipcys. Miałem ubezpieczeniową umowę z Wielką Giełdową Spółką i jakoś bez trudu dostałem odszkodowanie za szkodę ucieczka > Przemoc egzekucyjna jest podstawowym czynnikiem prowadzącym do nadmiernej koncentracji własności i określenie jej dobra jest wielkim błędem.Brak dowodu, teraz będzie ucieczka i jest ucieczka > Po tysiackroc czyni więcej zła niż dobra.Brak dowodu, teraz będzie ucieczka i jest ucieczka > Istnieje wiele sposobów, zeby złodzieja powstrzymać od kradzieży ale przechodzą pojęcie ludzi, którzy wierzą podobnie do zlodzieja, że kradzież się opłaca.Cytat: Przychodzi odpowiedni gosc, odpowiednio Cie krepuje, wykreca reke i podajesz mu wszystkie hasla. Pokaż choć jeden przeciwko temu opisanemu przez ciebie Z góry zakładam - ucieczka i jest ucieczka > >.... i od tej pory jest całkowicie bezkarny. nie wolno mu zabrać pieniędzy z konta, bo te można zabrać jedynie robotnikowi oszczędzającemu na motorower.Ucieczka i jest ucieczka www.racjonalista.pl/forum.php/s,772371 ucieczka i jest ucieczka > >1 Bredzisz. Nie spotkałem się z tym, żeby PKP, Rafineria Płock, Kompania węglowa, PZU, "odpowiednio Cie krepuje, wykreca reke i podajesz mu wszystkie hasla."> >Po prostu znów się najarałeś> Po prostu jedyne przedsiębiorstwo wodociągowe w mieście mówi Ci, bierzesz wodę od nas za pierdylion albo od jutra nie pijesz i się nie myjesz.Tak jest w twoim świecie, gdzie umowy nie obowiązują W "naszym" wodociągi są pod władzą demokratycznie wybranych municypalnych władz Znów orwellowska nowomowa > Ty się zgodzisz, bo dzieci płaczą,Tak jest w twoim świecie, gdzie właściciel wodociągu wie jak głosowałem za jego podatkiem , właściciel mieszkania, gazociągu, energetyki... > choć dobrze wiesz, że z twojej roboty w fabryce bez okien przez agencję pracy tymczasowejznów się najarałeś Podaj adres, przypomnę pracowałem w kopalni, leniu, nawet nie wiesz co to zarobota > >3 Prawo do jakościowej reklamacji nie sprzyja wielkim monopolom, tylko nabywcom> Byłeś u Pana komornika,Prawo do jakościowej reklamacji nie sprzyja wielkim monopolom, tylko nabywcom > Bo jeśli żadnej a wszystkie tylko z chwilówek, to po co w ogóle o tym mówisz?Nie musieli, samo ryzyko egzekucji wystarcza > >4 prawo do egzekucji polisy nie sprzyja wielkim monopolom, tylko poszkodowanym prywatnym osobom> Że co?Że to, debilu > Że Pan komornik prowadzi egzekucje z ubezpieczycieli?Nie musi, samo ryzyko egzekucji wystarcza > Państwowa egzekucja zobowiązań jest narzędziem dominacji monopoli wymierzonym wyłącznie przeciw Januszom Kowalskim!Pyerdolisz Czekam na uzasadnienie , że dom pozyskałem cwaniactwem, masz honor psiego chuja, żeby czynić zarzut bez dowodu
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#255 -1 na 1 Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Miałem ubezpieczeniową umowę z Wielką Giełdową Spółką i jakoś bez trudu dostałem odszkodowanie za szkodęDla nich to grosze, gorzej z wartością i zapłata składek obowiązkowych. > Przychodzi odpowiedni gosc, odpowiednio Cie krepuje, wykreca reke i podajesz mu wszystkie hasla.> Pokaż choć jeden przeciwko temu opisanemu przez ciebieNie ma konta w księdze kapitału. Zna hasło ale nie może przelać kasy, bo nie ma dokąd. Człowiek napadniety ma wlaczone różne mechanizmy ograniczające jego konto, nie da sie wykonac znaczacego przelewu. Ksiega kapitalu jest jawna, wszyacy wiedza gdzie powedrowala kasa, czlowiek ktory ja uzyskal i nie oddal zostaje wykreslony z ksiegi. Mogę tak długo. > W "naszym" wodociągi są pod władzą demokratycznie wybranych municypalnych władz> Znów orwellowska nowomowaAaaa zapomniałem, dobra władza centralna - ceny Ci określi, twoje minimalne wynagrodzenie, kartki na mleko wyda, program nauczania ustali, historie napisze, da Ci wolne niedziele i co jeszcze? Zatrzyma Cię w rozwoju, że będziesz głupi jak but nawet za 50 lat. > Tak jest w twoim świecie, gdzie właściciel wodociągu wie jak głosowałem za jego podatkiem , właściciel mieszkania, gazociągu, energetyki...Znowu zapomniałem, że obok waszych dobrych gróźb i kar są jeszcze wasze dobre tajemnice. Glosujesz tajnie, żeby twój wróg sądził, iz jestes jego przyjacielem? Zebys mogl go od tylu zajsc niepostrzezenie? Nie chcesz, zeby inni wiedzieli co sadzisz, dlatego udajesz poglady i potrzebujesz wybierac tajnie? Czy można rzec, ze tajna demokracja posrednia to system władzy tchorzy i kłamców? |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|