 |
Umowa w kulturze europejskiej Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-03-2019 23:00 | Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Umowa w kulturze europejskiej
1 na 1 | Kupuje stosunkowo dużo usług internetowych pochodzących z różnych krajów, co najmniej połowę od usługodawców amerykańskich, USA wciąż wiedzie prym w sieci, a resztę z całego świata. Ostatnio akurat testuję dostawców usług telefonii voip. Popróbowałem NEXMO, 3CX i doszedłem do europejskiego SIPGATE gdzie również zrobiłem sobie konto testowe a tam: Jetzt kostenlos testen - voller Funktionsumfang - Testphase endet automatisch - ohne Angabe von Bankdaten Co można przetłumaczyć tak: Wypróbuj za darmo już teraz - Pełna funkcjonalność - Faza testowa kończy się automatycznie - bez podawania danych banku Szczególnie interesujące wydały mi się 2 ostatnie punkty tej krótkiej oferty: - Faza testowa kończy się automatycznie - bez podawania danych banku Pomyślałem - po co ktoś o tym w ogóle pisze? Choć właściwie natychmiast wiedziałem dlaczego ktoś to napisał. A czy Wy wiecie? signup.sip(*)51650170-1705116059.1551650170 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 Dalej..#421 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > > Poproszę Cię o pewien umysłowy wysiłek przemyślenia drugiej części> > zdania złożonego, którą dla ułatwienia podkreśliłem.> Najpierw sam się wysil na wykazanie, że podkreślona przez Ciebie> hipotetyczność starania wyklucza wytłuszczoną przeze mnie faktyczność> dokopywania.Naprawdę sądzisz, że intencją jego było głównie owo tak starannie i delikatnie podkreślone wykluczenie? 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej |
> > Pochlebiam sobie, że krucjaty we mnie mierzone średnio na razie wypalają.> Co więcej bardzo możliwe, że tak wlaśnie myślisz, jak tu o owym wypalaniu napisałaś..Jeśli domniemywanie moich mniemań wydało Ci się genialne, dopij wódkę i idź spać. 
Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej |
> > Najpierw sam się wysil na wykazanie, że podkreślona przez Ciebie hipotetyczność starania wyklucza wytłuszczoną przeze mnie faktyczność dokopywania.> Naprawdę sądzisz, żeNie napisałam co sądzę.
Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem. |
Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > > kto jest taki głupi, żeby kalkulując korzyści> > i straty poszedł za tobą> Najbliżej to mi się kojarzy ze Świadkami Jehowy.A mi się kojarzy po co elita wypłaca biedocie socjal choć nie sądzi, żeby komukolwiek cokolwiek należało się gratis. Jacku powiedz szczerze, wierzysz, żeby komukolwiek należał się socjal, za to, że jedynie jest i też potrzebuje choć nic nie wnosi? A tam Jacek powie szczerze.  Musiałby nie Glodzikiem być. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Jacku powiedz szczerze,Hamerliku powiedz szczerze www.racjonalista.pl/forum.php/s,772371> A tam Jacek powie szczerze.  Szczerość Hamerlika nie zna granic Cytat:Chodziłem głodny do pracy żeby pracować po 10-12h bez przerwy stojąc czasami przez 3 tygodnie bez jednego dnia przerwy.
Podaj adres tej fabryki szczerość to od innych, Hamerhiporytę obowiązują inne reguły 
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#426 2 na 2 | salek (4701 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > >> Pochlebiam sobie, że krucjaty we mnie mierzone średnio na razie wypalają. > >Widocznie dlatego, że w Twoich wypowiedziach zwykle widać mniej lub więcej związku z wypowiedzią przedmówcy.  > Że niby irracjonalizm jest bardziej od racjonalizmu wciągający?  Nie, jest bardziej irytujący  |
Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Podaj adres tej fabrykiPodałem ci nazwę. Nie potrafisz wygooglowac adresu? Zajmuje do 2 sekund. Wiec po co to powtarzasz? |
#428 2 na 2 | salek (4701 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > >>>>>>>>>>[Widocznie jesteś inteligentnie złośliwym trolem, a nie baranem z problemami, jak przedmówca ]> >>>>>>>>>[Myślę, że tym baranem polechtales racjonalistce.]> >>>>>>>>Czego to się nie robi, żeby Hamerlikowi dokopać.  > >>>>>>> Jego samego raczej nie przebiję, nawet gdybym się starał  > >>>>>>A to jak Ci Krystian dokopywał?> >>>>>On mi? Nie..  > >>>>To czemu piszesz "jego nie przebiję"? > >>>'Błądzić rzeczą jest ludzką, lecz tkwić w błędzie - głupotą'. I to on tak sam - sobie...> >>Czyli dokopujesz skopanego?> >Poproszę Cię o pewien umysłowy wysiłek przemyślenia drugiej części zdania złożonego, którą dla ułatwienia podkreśliłem.> Najpierw sam się wysilO, nie, moja droga. Ty zarzucasz, to Ty się postaraj. Na razie stroisz się w piórka sędziego we własnej sprawie. A, i weź poprawkę, że to zdanie złożone. > wyklucza wytłuszczoną przeze mnie faktyczność dokopywania.A to już wykazałem duużo wcześniej. Praca domowa: wykazać czym różni się dokopanie od punktowania i dlaczego złośliwe trole widząc drugie insynuują pierwsze. |
#429 1 na 1 | salek (4701 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > >>Intencja dokopania i bez tej pewności zachodzi.> >Rozumiem, że czytanie intencji odbywa się telepatycznie i wątpliwości są wykluczone.> Jeśli nie jest się baranem z problemami, to raczej się ogarnia, że lżenie autora w jego wątku nie pozostawia wątpliwości co do intencji krytykującego.Ech, żebyż to jeszcze było lżenie.. |
#430 -1 na 1 Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > Ech, żebyż to jeszcze było lżenie..A co? Wyrazy prawdy objawionej? Wciąż nie rozumiem waszego przywiązania do tajemnicy i wartościowania jej tak, że gotowi jesteście ukarać za jej zdradę. Boicie się prawdy? Tej objawionej, która sami tu wyrazacie? Gdyby inni dowiedzieli się co masz, co oddałeś i co dostałeś, boisz się, że zrozumieliby kim jesteś? Boicie się ludzkiej zawiści? Ale jak zawiść w sprawiedliwym swiecie? To jakbym zazdroscil robolowi stówy, która mu wyplacam po wykonaniu dla mnie pracy. Może ta zawiść ma podstawy i sens a wówczas warto byłoby ten sens wyzwolić? Karmisz się jak Szarley i Jacek przekonaniem, że ludzie bez niczego prócz ciężkiej pracy to lenie, beztalencia i moralny odpad? A może karmisz się tym, że już żyjemy w raju? A może po prostu masz to wszystko w dupie, pasuje Ci jak jest i koniec? |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej |
> >Że niby irracjonalizm jest bardziej od racjonalizmu wciągający?  > Nie, jest bardziej irytujący  No to mnie zirytowałeś. 
Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej |
> O, nie, moja droga. Ty zarzucaszJa? Ja tylko stwierdzam fakty. 
Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > >Podaj adres tej fabryki> Podałem ci nazwę.Doprawdy??? Pisałeś o wielu fabrykach - jednopersonalnych spółkach. Skąd mam wiedzieć w której osobiście pracowałeś?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów) (zablokowany) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | > >>Podaj adres tej fabryki> >Podałem ci nazwę.> Doprawdy???> Pisałeś o wielu fabrykach - jednopersonalnych spółkach. Skąd mam wiedzieć w której osobiście pracowałeś?Innych miejsc nie pamiętam teraz. Musiałbym sobie je odtwarzac. Wiesz jak to jest jak cię gdzieś wyślą na dzień czy 2 z agencji pracy tymczasowej? A skąd? Po kilku latach zdarzeń już nie pamiętasz. Ale nie martw się odtworzylbym z pamięci gdyby była taka potrzeba ale nie ma jej. Ciebie to w gruncie rzeczy nie obchodzi. Ciebie interesuje tylko, żeby mnie w oczach innych skompromitować aby twoje wartości stały się znowu gora. |
#435 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Umowa w kulturze europejskiej | Nieśmiało zauważam " faktyczność"  pytajnika w moim powyższym zdaniu.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|