 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-09-2020 22:41 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Własność jest władzą 0 na 2 | Postanowiłem, że Wam nie odpuszczę dopóki w definicji własności nie znajdzie się właściwy zapis jej istoty, tzn.: Własność jest władzą.Wasza współczesna definicja własności pl.wikipedia.org/wiki/Własnośćmoże być tylko dopełnieniem tej istoty i wyjaśnieniem jak ta władza się realizuje. Twierdzę, że wszyscy jesteście świadomi tej istoty własności. Twierdzę, że wszyscy świadomie ją ignorujecie. Czynicie to, bo wasze umysły opanowała ideologia kapitalizmu i wypieracie wszystko co jej zagraża. Ideologia kapitalizmu jest religią a Wy jesteście jej wyznawcami. Wasze emocje, wasze myśli, wasze wierzenia, sądy, wasze decyzje są tej religii całkowicie podporządkowane. Nie potraficie wyjrzeć poza jej przykazania ale ja Was teraz do tego zmuszam. Żądam od Was uznania władzy człowieka nad człowiekiem za istotę własności i musicie moje żądanie spełnić. Nie pozwolę Wam przed tym uciec w kolejne wyparcia, falsyfikacje rzeczywistości i fantastyczne projekcje. Mam rację i Wy to wiecie! | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Dalej..#391 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Własność jest władzą |
> Nie pójdziesz siedzieć za to, że uprawniales do przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności.Kogo nazywasz bandytą ? Polaka który ma mieszkanie i chodzi na wybory? Jesteś tchórzem. Tchórzem który się boi. Boi się bo nazwał Polaków bandytami. Bandytami bo chodzą na wybory bandytami bo mają mieszkania. Jesteś tchórzem. jesteś tchórzem i nie potrafisz temu zaprzeczyć |
#392 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >>>Kogo nazywasz bandytą? kto uprawnia?> >>Uprawniasz innych ludzi do podjęcia się przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności?> >Nazywasz mnie bandytą? Bo mam mieszkanie czy dom i chodze na wybory? Napisz to tchórzu.> Skąd mam wiedzieć co wybrałeś?> Zapytalem czy uprawniasz do egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności. Skąd mam wiedzieć tchórzu skoro strach cię obleciał za nazwanie mnie bandytą. Nie zaprzeczyłeś że posiadanie mieszkania i chodzenie na wybory to nie jest bycie bandyta dla ciebie łajzo> Obawiasz się swojej własnej wiary?> Jak mi odpowiesz co wybrałeś to będę mógł stwierdzic czy jesteś bandyta czy nie.Odpowiedz czy Polak który ma mieszkanie jest bandytą? Boisz się tchórzu |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > posiadanie mieszkaniajest moralne a wręcz konieczne > i chodzenie na wyboryudział w tajnych wyborach uznaje za niemoralny ale to jeszcze żadna bandytka Każdy prawy i godny człowiek ma odwagę przyznać się do swoich przekonan i do swoich wyborów. Ludzie, którzy tają swoje przekonania i wybory są nieprawi i niegodni. > Odpowiedz czy Polak który ma mieszkanie jest bandytą?Nie jest. |
#394 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >posiadanie mieszkania> jest moralne a wręcz konieczne> >i chodzenie na wybory> udział w tajnych wyborach uznaje za niemoralny ale to jeszcze żadna bandytka> Każdy prawy i godny człowiek ma odwagę przyznać się do swoich przekonan i do swoich wyborów.> Ludzie, którzy tają swoje przekonania i wybory są nieprawi i niegodni.> >Odpowiedz czy Polak który ma mieszkanie jest bandytą?> Nie jest.> W końcu. > Jesli użyjesz przemocy lub kogokolwiek do niej uprawnisz na drodze do egzekucji >własności utajnionej i nieopodatkowanej to będziesz bandyta.
To teraz pytanie do kogo ty się przypierdoliłeś? Whuj ludzi odpadło. Szarley ze swoim sadem na pewno. I twój wątek idzie się j***ć że własność to władza. Właściciele mieszkań to nie bandyci. Czyli też każdy inny właściciel własności....bo nie będę tłukł znów cały rok czy właściciel auta to bandyta czy własciel kozy to bandyta itd itd. I czy tenże Polak tą własność czyli mieszkanie egzekwuje i jak (dzwoniąc na policje bo jakaś łajza weszła mu na posesje) |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > I czy tenże Polak tą własność czyli mieszkanie egzekwuje i jak (dzwoniąc na policje bo jakaś łajza weszła mu na posesje)Kogo nazywasz łajzą wchodząca na posesję? Najemnego pracownika, który za mało zarabia, żeby zapłacić czynsz za pomieszkanie w cudzym w terminie? A za mało zarabia, bo całkowicie zależny od cudzego nie ma żadnych narzędzi sprzeciwu wobec niskiej wyceny swoich świadczeń? Takich ludzi nazywasz lajzami? Bo cenisz tylko swoich kolesi, którzy twierdzą, że należy ci się jeszcze więcej? |
#396 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >I czy tenże Polak tą własność czyli mieszkanie egzekwuje i jak (dzwoniąc na policje bo jakaś łajza weszła mu na posesje)> Kogo nazywasz łajzą wchodząca na posesję?> Najemnego pracownika, który za mało zarabia, żeby zapłacić czynsz za pomieszkanie w cudzym w terminie?Jeśli ktoś dzwoni na Policję że jakaś łajza mu się kręci po posesji to jest bandytą czy osobą obawiającą się o swoje życie qrwa gamoniu?
Myślisz że jesteś taki qrwa cwany? > A za mało zarabia, bo całkowicie zależny od cudzego nie ma żadnych narzędzi sprzeciwu wobec niskiej wyceny swoich świadczeń?> Takich ludzi nazywasz lajzami?> Bo cenisz tylko swoich kolesi, którzy twierdzą, że należy ci się jeszcze więcej?> Bandyci okradający mieszkania są łajzami. Ludzie maja prawo dzwonić na policję i chronić swoją własność przed bandytami. Myślisz qrwa że jesteś taki cwany? To napisz kto jest tym bandytą bo się pogubiłeś. I powiedz mi czemu chronią się przed łajzami skoro własność to władza. Skoro władza to czemu muszą dzwonić na policję. nie wystarczy sam fakt że qrwa łajza wie że to nie jest jej własność? |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > Jeśli ktoś dzwoni na Policję że jakaś łajza mu się kręci po posesji to jest bandytą czy osobą obawiającą się o swoje życie qrwa gamoniu? >No ilu cie już napdalo? Zabili ci kogoś? Zrabowali życiowy dobytek? To już nawet śmieszne nie jest tylko makabryczne? Powtarzasz brednie za szarleyem, że jak tylko wyjawic ile teść szarleya ma krów, to go zaraz napadną. Jakby nie wiedzieli gdzie szukać krów. Złodziejom wisi czyje to krowy. Drobnymi kradzieżami próbujecie usprawiedliwić tajemnice kapitału a prawodziwa bandytka rządzi. Ze tez ludzie nabierają się na takie brednie. No ale współczesne państwo wykonało dużą robotę, żeny ludzkim życiem rządził strach. Strach generuje najpotężniejsza władzę człowieka nad człowiekiem. |
#398 1 na 3 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > I powiedz mi czemu chronią się przed łajzami skoro własność to władza.Bo własność to władza nad tymi, którzy ja uznają. Dlatego nakłaniam wszystkich, żeby dla dobra wspólnego i indywidualnego przestali uznawac własność utajniona i nieopodatkowana. Dla swojego własnego dobra. |
#399 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >Jeśli ktoś dzwoni na Policję że jakaś łajza mu się kręci po posesji to jest bandytą czy osobą obawiającą się o swoje życie qrwa gamoniu? >>> No ilu cie już napdalo?> Zabili ci kogoś?> Zrabowali życiowy dobytek?> To już nawet śmieszne nie jest tylko makabryczne?Eh qrwa, napisałbym weź dziecko ale ty jesteś starszy ode mnie. > Powtarzasz brednie za szarleyem, że jak tylko wyjawic ile teść szarleya ma krów, to go zaraz napadną.> Jakby nie wiedzieli gdzie szukać krów.> Złodziejom wisi czyje to krowy.> Drobnymi kradzieżami próbujecie usprawiedliwić tajemnice kapitału a prawodziwa bandytka rządzi.> Ze tez ludzie nabierają się na takie brednie.> No ale współczesne państwo wykonało dużą robotę, żeny ludzkim życiem rządził strach.> Strach generuje najpotężniejsza władzę człowieka nad człowiekiem.Tak tak. Raj anioły ludzie się kochają nie zdradzają nie ma zawiści nikt nie chce nikomu dojebać okraść nawet dlatego że qrwa ma ładniejszy ryj od drugiego. Wszyscy są jednakowo mądrzy i nikt nikomu niczego nie zazdrości. Laski biorą sobie brzydkich typów a te brzydkie mają branie. Świat jest piękny eh qrwa i ja to piszę z zjakimś czterdziesto paroletnim typem o północy. Napisałbym weź dziecko ale ty jesteś starszy ode mnie. |
#400 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >I powiedz mi czemu chronią się przed łajzami skoro własność to władza.> Bo własność to władza nad tymi, którzy ja uznają.> Dlatego nakłaniam wszystkich, żeby dla dobra wspólnego i indywidualnego przestali uznawac własność utajniona i nieopodatkowana. Dla swojego własnego dobra.Czyli teraz ludzie chronią się przed łajzami....a u ciebie przed łajzami. Tylko jak sprawić że łajzy znikną? czary mary hokus pokus bajeczki dla frajerów trzeba opowiedzieć. |
#401 4 na 4 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >Uznanie zatajonej i nieopodatkowanej własności jest niemoralne, nie mówiąc już o jej przymusowej egzekucji, bo to juz zwykła bandytka.> p*****lisz czy piszesz prowokacyjnie?> > mam nadzieje że dopisałeś im najważniejsze> >>Jesli użyjesz przemocy lub kogokolwiek do niej uprawnisz na drodze do egzekucji >własności utajnionej i nieopodatkowanej to będziesz bandyta.> >Ja wciąż czekam na odpowiedź kto uprawnia kogo> >Napisałem to prowokacyjnie i widać prowokacja zadziałała, teraz opiszę to mniej >prowokacyjnie.> >NIE WOLNO przymusowo egzekwować utajnionej i nieopodatkowanej własności!> >NIE WOLNO, bo to jest złe.> >Kto utajnioną i nieopodatkowaną własność egzekwuje przemocą lub do tego uprawnia, >namawia, przekonuje tej jest złym człowiekiem.> Kto jest Bandytą Prezydent Polski? Posłowie? Polacy? napiszesz to tchórzu w końcu?> Napiszesz czy Polak z własnym mieszkaniem jest bandytą? A może tylko złym?> A może złym jest człowiek który był na wyborach a było ich ostatnio 20 milionów tych wyborców w Polsce?> jesteś tchórz.> Tu masz link tchórzu.> www.racjon(*).php/z,0/d,30/s,808979#w811051Farmer! To co wypisuje ten pomyleniec jest jawną i czystą prowokacją! To widać. On potrzebuje towarzystwa bo jest mało komunikatywnym osobnikiem w swojej społeczności i ludzie go nie cierpią. Na tym forum jest coraz mniej czytany i ma coraz mniej zainteresowanych jego wypowiedziami. Ale on musi! Więc agresywnie prowokuje, Wiedząc ,ze nic tak nie poruszy nikogo jak pie...lenie kosmicznych głupot. Mnie już nie interesują jego bzdurne wynurzenia.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#402 4 na 4 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >>>>Jakoś sobie radzę> >>>Dwa tygodnie nie wchodziłem na forum...po dwóch tygodniach wpadam a czas jakby się zatrzymał > >>Jest gorzej> >>Cytat:A jak będzie piec hutniczy do wyczyszczenia to robole będą je czyścić bez wygaszenia, bo Panu właścicielowi lepiej opłaca się spalić 2 roboli niż zatrzymać produkcję i sprzedaż? > >Nie dziwne że popierających jego fantazje wciąż jest zero.> A może nie zero tylko nie mają odwagi przyznać mi racji, bo musieliby wystąpić przeciw współcześniej "normalności" i skazać się na ataki agresorów broniących swojego terenu?> Nie wszyscy mamy odwagę, żeby się sprzeciwić a zwlaszcza ludzie w życiu podporządkowani innym.> To jest jednak zakwestionowanie świata, w którym żyjemy.> A to znaczy, że samemu trzeba wiedzieć co należy dalej robić a wy juz zadbaliscie o taki regres człowieka, żeby panicznie bał się podjąć jakąkolwiek decyzję samodzielnie i wziąć za nią odpwiedzialnosc.> Nie licz na to, że wszyscy ludzie was popieraja.> Oni was sie zwyczajnie boją.Ty jesteś jednak normalnie głupi. Skąd znów to spostrzeżenie? Byleś pewnie przed chwilą na sedesie i je wyciągnąłeś razem może i z tasiemcem?
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#403 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > >Nie dziwne że popierających jego fantazje wciąż jest zero.> A może nie zero tylko nie mają odwagi przyznać mi racji,W tym? : Cytat:A jak będzie piec hutniczy do wyczyszczenia to robole będą je czyścić bez wygaszenia, bo Panu właścicielowi lepiej opłaca się spalić 2 roboli niż zatrzymać produkcję i sprzedaż? > Nie wszyscy mamy odwagę, żeby się sprzeciwić a zwlaszcza ludzie w życiu podporządkowani innym.No to zobaczysz tę odwagę, jak zarządzisz jawne głosowanie lokatorów nad podatkiem który ma zapłacić właściciel kamienicy Zobaczysz jak odważnie pracownicy Bezosa zagłosują za podatkiem dla niego
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > Ile płacisz podatku od wzrostu wartości twojego mieszkania?> Czy to nie zarobek?Zarobek???  Zarobek i podatek od niego zapłacę, gdy go sprzedam w całości. Na razie ten wzrost raz jest, raz nie ma, ale jeśli nawet jest w jakiejś perspektywie stały, to i tak go nie konsumuję. Muszę przecież w czymś mieszkać. Tak zupełnie na marginesie: sprzedajesz po kawałku swój samochód, gdy potrzebujesz kasy? Później odkupujesz?  > > Skoro kiedyś byłeś członkiem zarządu firmy windykacyjnej> > i oszukiwałeś US na dużą skalę nie znaczy to zaraz, że robią tak wszyscy.> Co robiłem? Może powinienem zapytać czego nie robiłemZapominasz swoje słowa po 5 minutach? Cytat: roszczę wyjawienia i opodatkowania waszych posiadłości w miejsce opodatkowania pracy i konsumpcji roboli? (..) Naślecie na mnie swoich zabójców? Teraz sumienie troche gryzie: czyżbyś miał doświadczenie z ukrywaniem dochodów swojej byłej firmy w celu niższego opodatkowania?
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Własność jest władzą | > > Jeśli kupię mieszkanie za milion a sprzedam za 2 miliony to> > zapłacę w Polsce 330 000 złotych podatku od wzrostu wartości mieszkania> Chyba od dochodu.Dochód w tym wypadku to czasem nie wzrost wartości?  > Obchodzi mnie wyłącznie podatek od posiadłości.Dlatego od miesiąca ci powtarzam: nie dość, że taki podatek jest już dawno uchwalony, to jeszcze są różne inne opłaty: od odrolnienia, deszczówki itd. Ty je chcesz tylko zwiększyć, a obniżyć podatki od dochodów w postaci pracy zarobkowej. Proste.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|