 |
Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-02-2020 22:17 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
2 na 2 | W niemieckim RMF wyśmiano przejęcie przez LOT niemieckich linii lotniczych Condor, lecz wirtemberska prasa widzi w tym część większego planu. Jak pisze Stuttgarten Zeitung: "Prawicowy rząd PiS chce doprowadzić Polskę ekonomicznie do europejskiej czołówki do roku 2040. Wszystko zaczęło się od przejęcia niemieckiej linii lotniczej Condor oraz budowy megaportu lotniczego pod Warszawą - Centralny Port Komunikacyjny 'Solidarność' znalazłby się w pierwszej dziesiątce w Europie, przyćmiewając pogrążony w skandalach port lotniczy w Berlinie, a nawet uzależniając Niemcy od nowego lotniska." Czy Unia pozwoli na to? www.stuttg(*)49-4e71-a8a0-cf7e834840cd.html | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | |
#452 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | Czytałaś może więcej Hamerlika, niż te 10 linijek teraz? 1,2, 4 lata temu?
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> Czytałaś może więcej Hamerlika, niż te 10 linijek teraz?> 1,2, 4 lata temu?Co ma tutaj do rzeczy co ja czytałam? Wczoraj o 10:32 napisałeś co mu zarzucasz, a ja o 11:44 zapytałam na czym swój zarzut oparłeś; jak dotąd żadnego dowodu na poparcie nie wskazałeś.
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
#454 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | Jest w wielu jego wpisach, ten motyw przewija się od lat. Podałem listę jego wypowiedzi. Jeśli nie ma w pierwszych 10 linijkach, to z pewnością dalej. Rozumiem, że nie trzeba ci wskazywać jeszcze raz treści, które z uwagą czytałaś.. No dobrze, żeby nie być gołosłownym: trochę chamstwa i trochę deficytu szacunku do pracy np. urzędniczej: cytat z przed nieco ponad 3 lat: "Mam zacząć szanować wypełnianie kwitów podatkowych, działalność sektora finansowego, demokrację pośrednią? Ocipiałeś. To tak jakbym zaczął szanować bakterie powodujące u mnie zapalenie, bo poprzez walkę z chorobą stanę się bardziej odporny.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> No dobrze, żeby nie być gołosłownym: [...] cytat z przed nieco ponad 3 lat:Więc jesteś gołosłowny, bo lista wypowiedzi, którą mi tutaj zalinkowałeś obejmuje posty z niecałych 2 lat.  > "Mam zacząć szanować wypełnianie kwitów podatkowych, działalność sektora finansowego, demokrację pośrednią? Ocipiałeś. To tak jakbym zaczął szanować bakterie powodujące u mnie zapalenie, bo poprzez walkę z chorobą stanę się bardziej odporny.Choć bardzo tego chcesz, ani "wypełnianie kwitów", ani "działalność sektora", ani "demokracja" nie są osobami, więc nikt nie został tu obrażony; tym bardziej nie widać w tym chamstwa. Na razie wychodzi więc na to, że usera H-K pomówiłeś, więc chyba wypadałoby go przeprosić.
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
#456 4 na 4 | farmer (22440 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Jest w wielu jego wpisach, ten motyw przewija się od lat.> Podałem listę jego wypowiedzi. Jeśli nie ma w pierwszych 10 linijkach, to z pewnością dalej.> Rozumiem, że nie trzeba ci wskazywać jeszcze raz treści, które z uwagą czytałaś..> No dobrze, żeby nie być gołosłownym: trochę chamstwa i trochę deficytu szacunku do pracy np. urzędniczej: cytat z przed nieco ponad 3 lat: "Mam zacząć szanować wypełnianie kwitów podatkowych, działalność sektora finansowego, demokrację pośrednią? Ocipiałeś. To tak jakbym zaczął szanować bakterie powodujące u mnie zapalenie, bo poprzez walkę z chorobą stanę się bardziej odporny.Kto zdrowy na umyśle pisze coś takiego : Oskarżając Cię o przestępcze skłonności miałemi tłumaczy się jak qrwa debil > miałem na myśli raczej twoją gotowość do przymusowej egzekucji niejawnej i >nieopodatkowanej własności. Przejawiasz taką gotowość - prawda?Jest ktoś po za nim kto nie ma takich skłonności? Bo ja go nie rozumiem. Chodzenie do pracy kupno mieszkania to są przestępcze skłonności. Choć się chyba zorientował że się zagalopował bo stwierdził że: www.racjon(*)m.php/z,0/d,8/s,809658#w810242> >Jesli użyjesz przemocy lub kogokolwiek do niej uprawnisz na drodze do egzekucji >własności utajnionej i nieopodatkowanej to będziesz bandyta.> Ja wciąż czekam na odpowiedź kto uprawnia kogo> Napisałem to prowokacyjnie i widać prowokacja zadziałała, teraz opiszę to mniej >prowokacyjnie.nazywał ludzi prowokacyjnie bandytami ale się wycofał i się nie dziwię. zamienił bandytę na złego > Kto utajnioną i nieopodatkowaną własność egzekwuje przemocą lub do tego uprawnia, >namawia, przekonuje tej jest złym człowiekiem.a co to znaczy? na moje pytanie kto uprawnia > Ty, wybierając w tajemnicy na prawodawcę człowieka, który stwierdza, że przymusowa >egzekucja utajnionej, nieopodatkowanej własności jest dobra, sprawiedliwa i daje innym >ludziom prawo do agresji w celu wymuszenia uznania takiej własności przez innych.Rozumiesz jestem Zły. Zły bo zechciałem zapracować na chleb i poszedłem do pracy. Gdybym go nie docisnął to bym był BANDYTĄ z tego powodu a szarley ma przestępcze skłonnościO wyborchach: > Co mam Ci odpowiedzieć?> P rymitywne stworzenia cechują prymitywne zasady społeczne.> Ci ludzie nie wybiorą przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, >ponieważ nie znają żadnej alternatywy, zatem nie mają żadnego wyboru.> A to, że nie potrafią wyjrzeć poza NORMY zaprogramowane u nich podczas wychowywania >przez dziadostwo dobrze o nich nie zaświadczy.
prymitywne stworzenia wychowane przez dziadostwo!!!! |
#457 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> >NORMĄ jest to co jawi się jako normalne, właściwe, racjonalne, korzystne.> Czyli dla pedofila NORMĄ jest seks z pięcioletnią dziewczynkąWłaśnie tak. Co się nie kłóci z inną normą, by tak praktykujący pedofil siedział za kratkami. Dla mnie wypicie rano kubka kawy jest normą, wprawdzie czasem przekraczaną o pół kubka, ale jednak normą jest jeden kubek. > Gratuluję moralnego kodeksu> Rozumiem, mam uszanować twoją "niezgodność" zboczeńcu.Umiesz wytłumaczyć, dlaczego nazywasz zboczeńcem kogoś, komu - nb w odróżnieniu od ciebie - nie da się nawet przypisać pomysłu na seks z pięcioletnią dziewczynką?
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> >Napisałem, że w czasie kiedy ktoś w ciemnej hali zapieprza od świtu do nocy na taśmie, Ty prawdopodobnie w domu popijasz sobie 3 kawkę.> >Pomylilem się?> Nie. Celowo skłamałeśO, a niby czemu z punktu widzenia osoby ciebie osobiście nawet nie znającej nie miałoby być prawdopodobnym, że popijasz trzecią kawę, kiedy inni pracują? Dodam, że również wg mnie jest to prawdopodobne.
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
#459 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> ZłodziejZłodziej. > DebilDebil. > LeńLeń. Kto kogo przezywa, sam się tak nazywa.
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
#460 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> Cytat:Najwieksza siła wytwórcza kapitalisty staje się niczym w obliczu braku siły nabywczej. > Cytat:Gdy robole zostają pozbawieni wszelkiej własności i stają się całkowicie zależni od cudzego, wówczas wytwarzają dobra luksusowe swoim Panom za miskę ryżu. > Ale ty p*****lisz Hamerliku ale ty p*****liszMasz na to argumenty, czy tak tylko p*****lisz?
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
#461 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> >Ja znam inną bajkę.> s********j troluMasz rację, to nie była bajka. 
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> Od ujawnienia mienia ani od opodatkowania własności się nie umiera. Świat się tylko trochę zmienia i to wszytko. Nikt nie robi Ci żadnej krzywdy, żebyś się wściekał.Taka jego krzywda, że nie ma argumentów. Każdy zadufany forumowicz zapędzony w kozi róg, się wścieka.
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> Stworzyliście system, w ktorym ludzie kupują ziemię wyłącznie dla przechowania i wzrostu wartości własnego mienia. Nabywcy do niczego tej ziemi nie potrzebują poza tym, żeby jej wykluczeniem z gospodarki doprowadzić do wzrostu ceny i zysku że sprzedaży.Nie da się ukryć.  > Tym samym nie tylko odbieracie ziemię tym, którzy na niej pracują ale odbieracie też tym ludziom chleb czyniąc z nich swoich niewolników.I to się zgadza. > Podatek od własności w odróżnieniu od podatku od chleba, wódki, powietrza i biedy ma głęboki sens, bo zmusza właściciela do osiągania pożytków z własności dla dobra wspólnego.To jest bardzo przekonująca idea, ale tutaj permanentnie zwalczana; czy dałoby się zalinkować jakieś równie proste wyjaśnienie dlaczego?
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> Na tym forum są inteligentni ludzie, którzy budują mocną krytykęMocną czyli jaką? Zalinkuj, bo dobrze uzasadnionej krytyki szukam.
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> skończ powtarzać tę brednięJak nie chcesz, to nie czytaj. W tej (choć nie tylko) wypowiedzi widać, że tobie nie wystarcza zarządzić sobą, bo masz potrzebę dyktowania innym co im wolno.
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|