 |
Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-02-2020 22:17 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
2 na 2 | W niemieckim RMF wyśmiano przejęcie przez LOT niemieckich linii lotniczych Condor, lecz wirtemberska prasa widzi w tym część większego planu. Jak pisze Stuttgarten Zeitung: "Prawicowy rząd PiS chce doprowadzić Polskę ekonomicznie do europejskiej czołówki do roku 2040. Wszystko zaczęło się od przejęcia niemieckiej linii lotniczej Condor oraz budowy megaportu lotniczego pod Warszawą - Centralny Port Komunikacyjny 'Solidarność' znalazłby się w pierwszej dziesiątce w Europie, przyćmiewając pogrążony w skandalach port lotniczy w Berlinie, a nawet uzależniając Niemcy od nowego lotniska." Czy Unia pozwoli na to? www.stuttg(*)49-4e71-a8a0-cf7e834840cd.html | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > To jest twoja powinność? To jest dobre dla robola twoja marża?Dobre dla robola są moje postulaty. Jawne i opodatkowane mienie podatkiem okreslanym jawnie w demokracji bezpośredniej i bezpośrednio przelewanym z majatków właścicieli do majątków pracowników najemnych OBOK wynagrodzenia za pracę. |
#437 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >To jest twoja powinność? To jest dobre dla robola twoja marża?> Dobre dla robola są moje postulaty.> Jawne i opodatkowane mienie podatkiem okreslanym jawnie w demokracji bezpośredniej i bezpośrednio przelewanym z majatków właścicieli do majątków pracowników najemnych OBOK wynagrodzenia za pracę.Nie dostaną nawet grosza z egzekucji własności. Nic a nic. To właściciel skasuje delikwenta za świadectwo własności mieszkania w którym będzie mieszkał Przymusowa egzekucja własności? jaja se robisz? Jeśli mienie jest własnością właściciela to nie nałożysz przymusowej egzekucji własności. przypomnę twoje słowa: Dlatego, żadnych PODATKÓW DOCHODOWYCH od "patentu" a wyłącznie podatek "PODATEK OD WŁASNOŚCI".www.racjon(*).php/z,0/d,22/s,808979#w809741Własności nie mienia!!!!!!!!!!!!!! Tu jakbyś nie pamiętał > Napisałem o egzekucji mienia?> Chodzi mi o egzekujce własności.pracownik zapłaci za dojenie krowy i za prawo do dojenia krowy za prawo do mieszkania i za prawo do pracy będzie wolny asfuck. I jeszcze będzie musiał marże odrobić dla ciebie. |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Dobre dla robola są moje postulaty.> >Jawne i opodatkowane mienie podatkiem okreslanym jawnie w demokracji bezpośredniej i bezpośrednio przelewanym z majatków właścicieli do majątków pracowników najemnych OBOK wynagrodzenia za pracę.> Nie dostaną nawet grosza z egzekucji własności. Nic a nic.Egzekucją własności zajmuje się policja. Policjanci zarabiają na egzekucji własności. Farmer o co Ci chodzi? Chcesz postawić zarzut, wyrazić tezę? Formułuj je w sposób zrozumiały. Nie rozumie twojego strumienia myśli. |
| farmer (22440 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> Farmer o co Ci chodzi?To najpierw twoje: Obiektem jest każde określone ciało i każda określona czynność, tzn ograniczone, skończone, policzalne dające się zidentyfikować w czasie i przestrzeni.
Csynnosciami, których własność postuluje mogą być np: - wydobycie podziemnej wody - hodowla krowy - uprawa gruszy - wykonanie procesu przez procesor wg określonego programu
Przy czym własność hodowli krowy nie zapewnia prawa własności ciała krowy i własność programu nie zapewnia własności komputera.
To to jest dopiero quriozum: > Jawne i opodatkowane mienie podatkiem okreslanym jawnie w demokracji bezpośredniej i >bezpośrednio przelewanym z majatków właścicieli do majątków pracowników najemnych OBOK >wynagrodzenia za pracę.Niech zgadnę......do tego trzeba mieć świadectwo własności opodatkowywania innych hhehe chyba jebnę Qrwa kto stoi na samym końcu? BÓG jakiś który przerywa ten węzeł gordyjski głupoty? przypomnę twoje słowa: Dlatego, żadnych PODATKÓW DOCHODOWYCH od "patentu" a wyłącznie podatek "PODATEK OD WŁASNOŚCI". www.racjon(*).php/z,0/d,22/s,808979#w809741 Własności nie mienia!!!!!!!!!!!!!! Tu jakbyś nie pamiętał bo od własności będzie podatek od własności z osobnym swiadectwem.... |
#440 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> Egzekucją własności zajmuje się policja. Policjanci zarabiają na egzekucji własności.heh qrwa u ciebie tak bedzie. -halo policja.....ukradli mi rower.. -Policja....miał pan własność roweru? -Jak własność, to mój rower był.. -Policja....to rower pana, ale czy miał pan własność bo nie wiemy co robić szukać roweru czy własność roweru. -o czym wy p*****licie -Policja...no jak o czym... o tym co Hamerlik-Konopka pisał że Oprócz krowy musi mieć potwierdzone świadectwem własności prawo do jej dojenia i prawo do jej zarzniecia. nie chodzi nam o kratę rowerową którą sięma na wszystkie rowery świata.....tylko o prawo do pedałowania na tym rowerze co go ukradli huehueheh |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Egzekucją własności zajmuje się policja. Policjanci zarabiają na egzekucji własności.> heh qrwa u ciebie tak bedzie.> -halo policja.....ukradli mi rower..> -Policja....miał pan własność roweru?> -Jak własność, to mój rower był..> -Policja....to rower pana, ale czy miał pan własność bo nie wiemy co robić szukać roweru czy własność roweru.> -o czym wy p*****licie> -Policja...no jak o czym... o tym co Hamerlik-Konopka pisał że Oprócz krowy musi mieć potwierdzone świadectwem własności prawo do jej dojenia i prawo do jej zarzniecia. nie chodzi nam o kratę rowerową którą sięma na wszystkie rowery świata.....tylko o prawo do pedałowania na tym rowerze co go ukradli huehuehehJa to widzę inaczej, - halo policja .... ukradli mi rower. - chwileczkę już wchodzę na twoje konto i sprawdzam świadectwa własności, widzę, że masz jeden rower, zaznaczam, że został skradziony, wszyscy użytkownicy księgi zostali powiadomieni. Proszę poczekać na odzew. |
#442 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >>Egzekucją własności zajmuje się policja. Policjanci zarabiają na egzekucji własności.> >heh qrwa u ciebie tak bedzie.> >-halo policja.....ukradli mi rower..> >-Policja....miał pan własność roweru?> >-Jak własność, to mój rower był..> >-Policja....to rower pana, ale czy miał pan własność bo nie wiemy co robić szukać roweru czy własność roweru.> >-o czym wy p*****licie> >-Policja...no jak o czym... o tym co Hamerlik-Konopka pisał że Oprócz krowy musi mieć potwierdzone świadectwem własności prawo do jej dojenia i prawo do jej zarzniecia. nie chodzi nam o kratę rowerową którą sięma na wszystkie rowery świata.....tylko o prawo do pedałowania na tym rowerze co go ukradli huehueheh> Ja to widzę inaczej,> - halo policja .... ukradli mi rower.> - chwileczkę już wchodzę na twoje konto i sprawdzam świadectwa własności, widzę, że masz jeden rower, zaznaczam, że został skradziony, wszyscy użytkownicy księgi zostali powiadomieni. Proszę poczekać na odzew.> Co? > >>Egzekucją własności zajmuje się policja. Policjanci zarabiają na egzekucji własności.To nie mogą mu od razu powiedzieć że oni zajmują się egzekucją własności a nie mienia? Bo tak mi napisałeś czyli > >Jawne i opodatkowane mienie podatkiem okreslanym jawnie w demokracji bezpośredniej i bezpośrednio przelewanym z majatków właścicieli do majątków pracowników najemnych OBOK wynagrodzenia za pracę.Nie dostaną nawet grosza z egzekucji własności. Nic a nic. > >Egzekucją własności zajmuje się policja. Policjanci zarabiają na egzekucji własności.To czego qrwa szuka ta twoja policja mienia własności czy tego co w danej chwili ci podpasuje. Zastanawiają się tak jak ty? Czy stworzą korpobełkot z domieszką urzędniczej p*****logi tak by człowiek ni huja nie wiedział "co podpisuje jak umowę kredytową na zakup ziemi pod warszawa" > Proszę poczekać na odzew.Potrafisz przełożyć to co masz do powiedzenia na słownictwo SJP tak jak przekłada się z indiańskiego na polski? Np. Art. 44. Definicja mienia Mieniem jest własność i inne prawa majątkowe. teraz ty napisz co to własność i podaj przykłady np własność to rower mienie to nie rower |
#443 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Farmer o co Ci chodzi?> To najpierw twoje:> Obiektem jest każde określone ciało i każda określona czynność, tzn ograniczone, skończone, policzalne dające się zidentyfikować w czasie i przestrzeni.> Csynnosciami, których własność postuluje mogą być np:> - wydobycie podziemnej wody> - hodowla krowy> - uprawa gruszy> - wykonanie procesu przez procesor wg określonego programu> Przy czym własność hodowli krowy nie zapewnia prawa własności ciała krowy i własność programu nie zapewnia własności komputera.> To to jest dopiero quriozum:> >Jawne i opodatkowane mienie podatkiem okreslanym jawnie w demokracji bezpośredniej i >bezpośrednio przelewanym z majatków właścicieli do majątków pracowników najemnych OBOK >wynagrodzenia za pracę.> Niech zgadnę......do tego trzeba mieć świadectwo własności opodatkowywania innych hhehe chyba jebnę> Qrwa kto stoi na samym końcu? BÓG jakiś który przerywa ten węzeł gordyjski głupoty?> przypomnę twoje słowa:> Dlatego, żadnych PODATKÓW DOCHODOWYCH od "patentu" a wyłącznie podatek "PODATEK OD WŁASNOŚCI".> www.racjon(*).php/z,0/d,22/s,808979#w809741> Własności nie mienia!!!!!!!!!!!!!!> Tu jakbyś nie pamiętał> bo od własności będzie podatek od własności z osobnym swiadectwem....Czy ten nasz moder się mści na nas? Jeszcze go nie wy..lił? Co ten cymbał jeszcze robi na tym forum? A może całemu kolegium moderatorów daje niezłą zabawę? Tyle tylko, że ja nie mam takiego poczucia humoru!
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#444 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Potrafiłbyś przysiąc na rany Chrystusa zgodnie z twierdzeniem Wenancjusza, że tam gdzie jedna osoba lub wąska grupa osób nie kontroluje wszytkich dóbr, tam nie ma żadnego dobra? Czy nie wiesz, nie potrafisz przewidzieć?No co za menda! Przytocz i to natychmiast cytat takiej mojej wypowiedzi! Nie proszę ale żądam! Co taka menda jeszcze robi na tym forum? Jeszcze ośmiela się mnie wtrącać w swój bełkot dlatego że nie rozumie co napisane. CZEKAM MENDO NA CYTAT!
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#445 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Odrzucilem wasze maniery, bo wg mnie oznaczają wroga> manipulację. Nie wierzę, żeby za waszymi konwenasami kryła> się wyższa kultura, raczej kryje się za nimi prawdziwe zło.Nie bardzo rozumiem, o jakiej manipulacji piszesz. Dałem ci kilka rad, które w twojej sytuacji przynajmniej bym rozparzył. Jedną z nich było technikum wieczorowe dla pracujących. Ilość twoich spisów tutaj świadczy, że z pewnością znalazłbyś na nie czas. Nie skorzystałeś. Ok. Falsyfikuje tutaj twoje teorie (nie tylko ja). Jedna z nich to całkowita transparentność której nawet nie umiesz zastosować do siebie (patrz m.in. temat alimentów) www.racjonalista.pl/forum.php/s,808205#w809818Piszę również, dlaczego moim zdaniem nie znalazłeś dotąd poplecznika i nie znajdziesz. Opisuję powód, ludzie nie traktuję tutaj twoich pomysłów poważnie jak i twojej osoby. Możesz to brać do siebie, wierzyć w to, lub nie. Możesz odrzucić. Droga wolna. Gdzie tu manipulacja? Jestem manipulantem, bo ośmielam się odpisywać i poddawać ogniu racjonalnej krytyki twoje fantazje?
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#446 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > widzę, że masz jeden rower, zaznaczam, że został skradziony,> wszyscy użytkownicy księgi zostali powiadomieni. ProszęUżytkownicy? Czyli jak, zostanę powiadomiony, jeśli ktoś z 7 miliardów ludzi został okradziony z czegoś małego, lub większego?  Jak stać się użytkownikiem księgi? Jeśli jest ich tylko kilku (użytkowników) to w pewien pochmurny dzień, gdy łatwo wstać lewa nogą, jeden pan namawia kilku innych panów i odbierają ci księgę, a policja rower. Fajnie, nie? Jeśli jest ich tylko kilku a tobie faktycznie rower skradziono, to w czym pomaga powiadomienie ich?
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > dlaczego moim zdaniem nie znalazłeś dotąd poplecznika i nie znajdziesz.Nie szukam poplecznikow. Ludzie jawia mi się tak wrogo, że szukam jedynie nie worgow. Ty mi się jawisz BARDZO wrogo. Z przekonaniem mogę nazwac Cię swoim wrogiem |
#448 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Zdrowy i rozwinięty człowiek w moim otoczeniu może mi pomócZgadza się. Może, choć nie musi. Bo być może ma inne priorytety, niż pomagać akurat tobie - zwłaszcza, że nie prosisz tylko chamsko opluwasz ludzi wokół m.in. nie szanując ich pracy.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> chamsko opluwasz ludzi wokół m.in. nie szanując ich pracy.Gdzie H-K kogoś "chamsko opluwa nie szanując jego pracy"? 
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|