 |
Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-02-2020 22:17 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
2 na 2 | W niemieckim RMF wyśmiano przejęcie przez LOT niemieckich linii lotniczych Condor, lecz wirtemberska prasa widzi w tym część większego planu. Jak pisze Stuttgarten Zeitung: "Prawicowy rząd PiS chce doprowadzić Polskę ekonomicznie do europejskiej czołówki do roku 2040. Wszystko zaczęło się od przejęcia niemieckiej linii lotniczej Condor oraz budowy megaportu lotniczego pod Warszawą - Centralny Port Komunikacyjny 'Solidarność' znalazłby się w pierwszej dziesiątce w Europie, przyćmiewając pogrążony w skandalach port lotniczy w Berlinie, a nawet uzależniając Niemcy od nowego lotniska." Czy Unia pozwoli na to? www.stuttg(*)49-4e71-a8a0-cf7e834840cd.html | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
Agnosiewicz! Słyszałeś już o Air Italy? ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska |
#197 -1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Ty tego nie znasz po poruszasz się zawsze jednym ze swoich samochodów.> Za ile sprzedajesz numer z córką na Berlin Hbf?> ODPOWIEDZ STRĘCZYCIELU.> Masz prawo wymyślać innym życiorysy - mam prawo wymyślać tobie synyU dziwki i przygodnego klienta z uszkodzoną prezerwatywą> DOŚĆ KANALIO TWOICH CHOCHOŁÓW!> Piszesz ze mną albo wyp.... sprzedawać swoje dzieciPomylilem się? Moasz coś wspólnego z komunikacją publiczną? Wczoraj na ZDFie był program o prostytucji w Niemczech, Niemcy stały się światowym centrum turystyki seksualnej, w internecie stoi pełno ofert zorganizowanych wycieczek po niemieckich burdelach. Cały świat tu przyjeżdża, szczególnie arabski, żeby w tydzien zwiedzić np. 20 różnych burdeli i przedymac 100 dziewczyn. Na niemieckich ulicach stoja młode kobiety zazwyczaj z Europy wschodniej. Konkurencja jest tak duża, że cena za przedymanie spadła do 10-20 EUR. Dalbys się wydymac za 15 EUR. Skoro jest tak wspaniale, wszyscy dostają mieszkania, socjal, opiekę zdrowotna, edukację za darmo tylko wyciągnąć rękę, to dlaczego wiele osób sprzedaje się za 15 EUR? Bo lubi? Wiesz, że w Niemczech modne są burdele flatrate, płacisz na wejściu jedna opłatę i dymasz do bólu. Jedna dziewczyna z Rumunii, która do takiego burdelu trafiła, jako że była młoda, ładna i nowa, pierwszego dnia wg niej została przedymana przez co najmniej 100 ludzi. Ogarnięta prostytutka w Niemczech wyciąga coś około 2000 EUR I dyma się średnio 8x dziennie. Sądzisz, że nie woli wszystkiego za darmo? Albo lekkiej pracy, dobrej płacy i wspaniałego życia? Jedna psycholog, która zajmuje się terapią prostytutek od 20 lat, mówiła, że ich traumy są zdecydowanie silniejsze niż żołnierzy powracających z wojen. Wytłumacz mi. Jak to możliwe, że w waszym doskonałym świecie dzieją się takie rzeczy? Ja mam pewne wyjaśnienie. Twoja wizja świata jest fałszywa. Jako elita jesteś odizolowany od niskich warstw społecznych i nie masz bladego pojęcia jak wygląda życie takich ludzi. Znałeś te statystyki? |
#198 2 na 2 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Agnosiewicz! Słyszałeś już o Air Italy?> ****** *******> "Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza ŻmichowskaJest do wzięcia? www.anwalt(*)en-flugbetrieb-ein_163291.html |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | Przepraszam wszystkich bytowników za ostrą wypowiedź na kolejne malowanie mojej osoby przez Krystiana Hamerlika - Konopkę. Jeśli kto wrażliwy niech nie czyta **** Odpowiem w twoim stylu, synu k***y i przypadkowego klienta Napisałeś na mój temat tyle bredni, że dajesz mi prawo wymyślenia ci rodziców Mylę się? > >>Ty tego nie znasz po poruszasz się zawsze jednym ze swoich samochodów.> >DOŚĆ KANALIO TWOICH CHOCHOŁÓW!> Pomylilem się?Nie. Jak zwykle celowo łżesz Po raz kolejny piszesz mi życiorys, Stręczycielu własnych dzieci > Moasz coś wspólnego z komunikacją publiczną?Latam wyłącznie prywatnym śmigłowcem i odrzutowcem a jeśli muszę dojechać do centrum Berlina to metro dla mnie zatrzymują i sprzątają, stręczycielu własnych dzieci > Wczoraj na ZDFie był program o prostytucji w Niemczech,Szkoleniowy dla ciebie? > Konkurencja jest tak duża, że cena za przedymanie spadła do 10-20 EUR.No to twoja żona też musi pomóc córkom ... > Dalbys się wydymac za 15 EUR.Ja nie, twoja żona tak > Wiesz, że w Niemczech modne są burdele flatrate, płacisz na wejściu jedna opłatę i dymasz do bólu.Nie wiem, ale ty jak widzę wiesz. Pracujesz tam? > Ogarnięta prostytutka w Niemczech wyciąga coś około 2000 EUR I dyma się średnio 8x dziennie.Wiesz to od żony czy od matki? nie, to już stare rupiecie za 5 ojro, zresztą mamusia na Nadodrzu aż tyle nie brała > Wytłumacz mi...Nie, to TY mi wytłumacz jakim prawem wymyślasz mój życiorys, poglądy, rodzinny i majątkowy status? Niedługo wymyślisz ile mam dzieci. Twoje jakoś mocno do sąsiadów podobne Teraz odpowiedziałem w twoim stylu synu k***y i przypadkowego klienta Miło ci?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Miło ci?Korzystasz z komunikacji publicznej? Jakiej, jak często, jaki jest udział tych podróży wobec twoich podróży własnym samochodem? Stać Cię na szczerość bez zmyśleń? Odpowiedz, chcę się przekonać, że przyprawiłem Ci gebe. |
#201 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >>To miała być oddzielona strefa> >NIE!> W takim razie w eksperymencie mają uczestniczyć ludzie mieszkający wśród nieuczestniczących w nim?> Tak? Nie?> >Żadne mury, zasieki, druty pod napięciem, wieżyczki strzelnicze mnie nie interesują!> Skończ z tą demagogią> Jeśli uczestnicy eksperymentu mają mieszkać między nieuczestnikami, to jak zorganizujesz transport w celu wymiany dóbr?> Szach - matOstateczny dowód, że jest kompletnie po...dolony. Notorycznie pisze nie mając nic do powiedzenia, zamiast zająć się dziećmi, z którymi może być tylko 1,5 godziny na dobę i odciążyć swoją zatyraną żonę. Żałosny zlepek białek.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
W Niemczech i Włoszech upadają linie lotnicze. Co Ci to mówi o kondycji branży? ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > zamiast zająć się dziećmiMoje dzieci są pod moją opieką, Ty się nimi nie opiekujesz. Obchodzą Cię tyle pewnie co Jacka Glodzika, jako narzędzie do zaatakowania mnie. Chciałbyś, żebym zostawil w spokoju wasz podły kapitalizm? Żeby znowu powróciło przekonanie, iż utajniona, nieopodatkowana, państwowo, przymusowo egzekwowana własność, podatek od biedy VAT i lichwiarski pieniądz są zbawieniem dla świata? NIE! Az sie wydarzy eksperyment, który pokaże, jak twierdzicie, że się myliłem, albo jak ja sądzę, że nie. |
#204 2 na 2 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > W Niemczech i Włoszech upadają linie lotnicze. Co Ci to mówi o kondycji branży?> ****** *******Nie muszę się tym przejmować, bo nie mam też żadnych złudzeń, iż polskie przedsiębiorstwa państwowe nie należą do mnie. To nie jest moje i nigdy nie było. Ktoś tam sobie decyduje o swoim państwowym i mi nic do tego. Wylecz się ze złudzenia, że to również twoje, a przestaniesz się przejmować cudzymi wyborami. Ze to również należy do Ciebie, to jedynie propaganda i mistyfikacja służąca wyssysaniu kasy z koryta zasilanego z krwawicy roboli. Przestan się łudzić. Ci ludzie zrobią co zechcą a Ty jesteś wobec tego całkowicie bezsilny. |
#205 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >...i najarany Hamerlik, który żyje w odrealnionym świecie i posługuje się hamerlciulszczyzną zamiast polszczyzną> >Niewiarygodna nędza = luksusowe mieszkanie w Berlinie> >Pisz po polsku "ekonomisto"> Spędzam codziennie min 2,5h w s-bahn przejeżdżając z Zachodu na Wschód Berlina i z powrotem, S5 przez samo centrum obok Reichstagu 2x dziennie.> Na tej trasie przez te 2,5h przewija się bardzo reprezentatywna grupa ludzkości.> Umęczeni, zniszczeni, chorzy ludzie to norma.Boszsz... jakbyś opisywał jakieś szwalnie w Bangladeszu a nie 3 gospodarkę świata. 20 lat temu wiozłem części z fabryki w Polsce z miasta w którym mieszkam do fabryki w Hiszpanii. Ta sama firma różne oddziały. Firma z USA notabene mająca kilkaset oddziałów na całym swiecie W Polsce ludzie mówili na nią obóz pracy w której pracowało kilka tysięcy ludzi. Taki Amazon dzisiaj. Pamiętam jakie wrażenie na mnie zrobił oddział w Hiszpanii i jak im zazdrościłem porównując to co jest u nas. 20 lat temu bezrobocie chyba ze 20%. Ty piszesz o zmęczonych ludziach wracających z pracy ....człowieku to juz było od zawsze. Mam wrażenie jakbyś z Księżyca spadł. Tu gdzie mieszkam powiedzenia "kołchoz" "obóz pracy" funkcjonuje od kilku dekad bo jest tu pierwsza SSE w Polsce. A ty odkrywasz świat od paru lat. Gdy ty piszesz o Amazonie to sobie myślę gdzie qrwa byłeś i co robiłeś jak ludzie robili w kołchozach 20 lat temu? > Spędzam codziennie min 2,5h w s-bahn przejeżdżając z Zachodu na Wschód Berlina i z powrotem, S5 przez samo centrum obok Reichstagu 2x dziennie.Qrwa sorry chłopie ale dla mnie to jest żałosne w huj. Ludzi na strefę zwozi sie już z okolic oddalonych po kilkadziesiąt km. Wątpię by połowa z nich zobaczyła Berlin w swoim życiu. |
#206 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> Az sie wydarzy eksperyment, który pokaże, jak twierdzicie, że się myliłem, albo jak ja sądzę, że nie.To nie będzie eksperyment tylko rozpoznanie w boju. Gdy jakaś flanka zgłosi problem to określisz ich mianem dywersantów gdyż Amazon ludzieroboty wasz system jawność mienia bla bla. |
#207 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Miło ci?> Korzystasz z komunikacji publicznej?Tak. Stawiaczu chochołów > Jakiej, jak często, jaki jest udział tych podróży wobec twoich podróży własnym samochodem?Do Berlina, Pragi czy Warszawy jeżdżę zawsze pociągiem, jeśli muszę do jakiegoś wielkiego miasta dojechać samochodem, zostawiam auto na przedmieściach i wsiadam w co się da > Stać Cię na szczerość bez zmyśleń?Owszem, tym się różnimy. Ty zmyślasz mi życiorys na każdym kroku > Odpowiedz, chcę się przekonać, że przyprawiłem Ci gebe.Tak przyprawiłeś. Nie pierwszy raz Twierdzisz, że wysyłam dzieci do prywatnych zagranicznych szkół Twierdzisz, że latam biznesklasą na Syberię Twierdzisz, że nie pracuję Twierdzisz, że boję się autorskich programów nauczania Twierdzisz, że jestem zwolennikiem płacenia podatków wyłącznie przez biedotę Twierdzisz, że nie poradzę wyjechać na wakacje bez komornika Twierdzisz, że latam na konferencje do Dubaju Twierdzisz, że zbudowałem dom oszukując robotników Twierdzisz, że zatrudniam pracowników w spółdzielni Twierdzisz, że tworzę prawo, które cię obowiązuje Twierdzisz, że zatrudniam niewolników Twierdzisz, że biorę dotacje od biedoty Twierdzisz, że mam liczne posiadłości Twierdzisz, że znęcam się nad biedotą Twierdzisz, że wysysam krew z innych Twierdzisz, że nasyłan na ciebie komornika Twierdzisz, że mam złote wieże Twierdzisz, że mam tajne patenty Twierdzisz, że nie płacę podatków Twierdzisz, że żyję na koszt biedoty Twierdzisz, że stosuję przemoc wobec kupujących chleb Twierdzisz, że walczę o wpływy w gminie Twierdzisz, że wolę zachować współczesne benefity Więc pytam : ile bierzesz za seks z twoją córką!
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
Hamer, weź, opowiedz coś o potężnym zastrzyku amerykańskiej gotówki dla Polski! Weź, nie bądź skąpy, posyp miliardami na inwestycje! ****** *******
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska |
#209 2 na 2 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Az sie wydarzy eksperyment, który pokaże, jak twierdzicie, że się myliłem, albo jak ja sądzę, że nie.> To nie będzie eksperyment tylko rozpoznanie w boju. Gdy jakaś flanka zgłosi problem to określisz ich mianem dywersantów gdyż Amazon ludzieroboty wasz system jawność mienia bla bla.1. Nie koncentruje się na stanowieniu innym zasad społecznych a jedynie przekonuje do innych zachowań społecznych.. Nie zapowiadam kar za odrzucenie moich wartości. 2. To jest bój o wizję świata. Nie będę nazywał w moim przekonaniu zła dobrem dlatego, że ktoś będzie tego chciał. Saszisz, że z takiego eksperymentu nie sposób się wycofać i zahamowac jego rozwoju? Ja też ale pod warunkiem, że ten eksperyment przyniesie jego uczestnikom znaczące korzyści. Nikt nie będzie brnął w straty. |
#210 1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Hamer, weź, opowiedz coś o potężnym zastrzyku amerykańskiej gotówki dla Polski! Weź, nie bądź skąpy, posyp miliardami na inwestycje!> ****** *******To się tak wzniosle nazywa inwestycjami a w rzeczywistosci Amerykanie przynoszą nam swoją organizacje społeczenstwa. Nie siadasz siebie z kolegami po południu i nie popijasz piwka patrząc w chmury tylko zapierniczasz jak szalony formalnie do 17.00 a nieformalnie do 21.00 nie spotykając się już z nikim, bo musisz się szybko zregenerować przed kolejnym dniem i kolejnym wyścigiem szczurów. Ten wyścig szczurów dobrze działa na kreacje złotych wież ale zupełnie pozbawia Cię poczucia zdrowia, szczęścia i spokoju. Problem w tym, że jeśli masz w Naturze agresora to nigdy nie zaznasz spokoju. Mowi się, że homo sapiens nie ma wrogów naturalnych. Otóż ma. Innych homo sapiens. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|