 |
Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-02-2020 22:17 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
2 na 2 | W niemieckim RMF wyśmiano przejęcie przez LOT niemieckich linii lotniczych Condor, lecz wirtemberska prasa widzi w tym część większego planu. Jak pisze Stuttgarten Zeitung: "Prawicowy rząd PiS chce doprowadzić Polskę ekonomicznie do europejskiej czołówki do roku 2040. Wszystko zaczęło się od przejęcia niemieckiej linii lotniczej Condor oraz budowy megaportu lotniczego pod Warszawą - Centralny Port Komunikacyjny 'Solidarność' znalazłby się w pierwszej dziesiątce w Europie, przyćmiewając pogrążony w skandalach port lotniczy w Berlinie, a nawet uzależniając Niemcy od nowego lotniska." Czy Unia pozwoli na to? www.stuttg(*)49-4e71-a8a0-cf7e834840cd.html | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej..| farmer (22440 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Kompromis wynikł z uwag bo było tak:> Jeśli jeden dąży do określonego celu a drugi się temu sprzeciwia to potrzeba kompromisów.Działanie po omacku albo rozpoznanie w boju. > Przypuśćmy, że Ty jesteś właścicielem uprawy marchwi.> Zrobisz wszystko, żeby na tym prawie możliwie najwięcej zarobić, biorąc pod uwagę, że obciąża Cię podatek pochodzący z demokratycznego wyboru podatku i z wyceny twojego prawa przez innych.> Co robisz?Mówiłeś o jakości. Poprawa jakości to mniej nawozów etc c o za tym idzie redukacja etatów w innych sektorach. > Najprawdopodobniej wybierzesz wariant produkcji umiarkowanej o możliwie najwyższej jakości produktu, przez co osiągniesz optimum dochodu.Jak zaczniesz słodzić jedną łyżeczkę cukru herbatę zamiast dwóch razy ileś ludzi to producent to odczuje. Proste i logiczne. > W moim modelu uprawa marchwi bez twojej zgody i bez opłaty dla Ciebie, kiedy Ty jesteś całościowym właścicielem tej czynności jest złamaniem prawa własności.I? I co. Bo nie wiem. Zostało złamane prawo.....i wtedy....? |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > W moim ludzkim modelu twój program zostaje wysoko wyceniony przez innych, Ty chcąc nie chcąc musisz go sprzedać po podatek od niego, przy twoich biznesowych odbierze Ci całą kasę i tak program w efekcie stracisz,To ja jednak wolę obecny model niż pracować na cwaniaka, który zarobi na moim pomyśle > Program będzie miał powszechne zastosowanie a od jego posiadania będzie płacony możliwie najwyższy podatek pracownikom najemnym,Skończ już pieprzyć o tym podatku! Będzie groszowy, już ci to wyliczyłem W twoim systemie autor programu po prostu MUSI sprzedać lub tylko straci. A może ja, jako autor programu chcę przyjąć do spółki dobrego marketingowca i we dwóch zarobimy więcej? Twój system to system masowego wywłaszczania wszelkiej własności rzeczowej i intelektualnej na rzecz garstki cwaniaków Przy okazji, w mocy zostaje pytanie o możliwość wychodzenia z biedy bez prawa do oszczędności W mocy zostają argumenta o "podatkowej optymalizacji" w krystkonizmie Podawałem ci metody W mocy pozostaje pytanie co zrobić kiedy właściciel "czynności karmienia krowy" z rana podniesie cenę za licencję i nie będzie mnie stać na zapłacenie. Krowa ma być głodzona, sadysto?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > To ja jednak wolę obecny model niż pracować na cwaniaka, który zarobi na moim pomyśleWpadasz ba pomysł TYLKO jako pierwszy. Zaraz po Tobie 10 innych wpadłoby na ten sam pomysł niezależnie od Ciebie, to tylko kwestia czasu. Powinieneś być wynagrodzony ale nie nadmiernie. Nie można zahamowac wyzysku określonego ciała i określonej czynności tylko dlatego, że pierwszy kto je opanował oczekuje od innych zapewnienia mu absurdalnego w porównaniu z innymi dobrobytu. Dla spoleczenstwa mój model jest 1000x lepszy od waszego podlego. Oczywiście z perspektywy cwaniakow obecny podły system jawi się jako zbawienie ludzkości ale w umysłach cwaniakow oni powinni być potężnie wynagradzani przez najemnych roboli, którzy powinni spędzić życie w ciemnej hali wytwarzając cwaniakom dobrobyt. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >To ja jednak wolę obecny model niż pracować na cwaniaka, który zarobi na moim pomyśle> Wpadasz ba pomysł TYLKO jako pierwszy. Zaraz po Tobie 10 innych wpadłoby na ten sam pomysł niezależnie od Ciebie, to tylko kwestia czasu.> Powinieneś być wynagrodzony ale nie nadmiernie.  A kto ci dał prawo do decydowania co jest "nadmiernym" dochodem? Znów wyszła ujemna wiedza o istniejącym świecie w ślad za tym pójdzie ucieczka w lamenta lub zmianę tematu Jeśli za prawo do patentu w dzisiejszym świecie będę chciał powyżej rynkowej wartości, nikt mi tego nie kupi Jeśli w twoim modelu właściciel "prawa do karmienia krów" zażąda za dużo, to najpierw wymrze bydło a potem ludzi > Nie można zahamowac wyzysku określonego ciała i określonej czynnościPisz po polsku ale spier..... > Dla spoleczenstwa mój model jest 1000x lepszy od waszego podlego.W twoich marzeniach. W rzeczywistości będzie tylko rajem dla cwaniaków, którzy pierwsi "zaklepią sobie" prawo do uprawy kartofla, i kilka miliardów ludzi będzie na ich łasce-niełasce > Oczywiście z perspektywy cwaniakow obecny podły system jawi się jako zbawienieZnów popuściłeś w majty W twoim Hamerlikraju wystarczy zaklepać i kasa leci, a wynalazca MUSI sprzedać pomysł cwaniakowi W dzisiejszym trzeba się napracować a potem zapłacić podatek.
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#350 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Wpadasz ba pomysł TYLKO jako pierwszy. Zaraz po Tobie> 10 innych wpadłoby na ten sam pomysł niezależnie od Ciebie,> to tylko kwestia czasu.Znów wychodzi twoja indolencja w kolejnej dziedzinie. Patent to nie sprawa jednego genialnego prostego pomysłu. Dziś to system procedur, badań, modyfikacji, których efektem jest patent. To wszystko kosztuje czas i środki. Nikt nie broni 10 innym wpadania na ten sam pomysł niezależnie. Nigdy nie będzie tak, że wpadną na dojście do końcowego efektu ta sama drogą. Zrobią to inną drogą i swoja własną innowacyjność tez być może opatentują. Tworzy się rynek - handel licencjami to dziś normalna rzecz. Twoja argumentacja związana z patentami nawet nie usiłuje skrywać faktu, ze chciałbyś BEZ WYSIŁKU skorzystać na owocu cudzej pracy. Nie narobić się, nie płacić ale korzystać. Na szczęście tutaj na to zezwolenia nie ma i nie będzie. Nie masz pomysłu na swoje życie - pracujesz jako najemnik w zakładzie, możesz od czasu do czasu popasożytować sobie na swojej córce, co też skończy się szybko gdy założy swoją rodzinę.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#351 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Czyniąc założenia do własnego modelu stosunków społecznych> olewam waszą "sprawiedliwość", bo widzę jak ta działa.I dlatego cała reszta z żelazną konsekwencją olewa twoją. Im dobrze, a ty nadal w koziej du**ie. 
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > > Czyniąc założenia do własnego modelu stosunków społecznych> > olewam waszą "sprawiedliwość", bo widzę jak ta działa.> I dlatego cała reszta z żelazną konsekwencją olewa twoją.> Im dobrze, a ty nadal w koziej du**ie.  Oj chyba wcale nie dlatego. Przyczyny są raczej inne. |
#353 1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > A kto ci dał prawo do decydowania co jest "nadmiernym" dochodem?A kto dał Ci prawo przemocą egzekwowac swój patent i innych jeszcze do tego namawiać. Odpowiem. Uprawnia mnie do tego dobro wspólne. > Znów wyszła ujemna wiedza o istniejącym świecie w ślad za tym pójdzie ucieczka w lamenta lub zmianę tematu> Jeśli za prawo do patentu w dzisiejszym świecie będę chciał powyżej rynkowej wartości, nikt mi tego nie kupiNikt nie kupi i patent zostanie zablokowany, nikt na tym nie skorzysta, w moim modelu to niemożliwe. > Jeśli w twoim modelu właściciel "prawa do karmienia krów" zażąda za dużo, to najpierw wymrze bydło a potem ludziNic nie zarobi a wysokie wyceny właścicieli racjonalnych i stojący za tym podatek prawo własności mu odbierze. Kto Tobie odbierze prawo do patentu jeżeli będziesz nim rozporządzał nieracjonalnie? W moim modelu płacisz podatek od wartości "patentu" zarabiasz na nim czy nie. W waszym podlym modelu jeżeli nie zarabiasz, nie płacisz żadnego podatku i prawa nikt Ci nie odbierze, wprost przeciwnie z krwawicy biedoty będzie je dla Ciebie jeszcze egzekwowal. Widzisz różnice? Te same numery robicie z ziemią. Ziemia może stać odłogiem i czekać na wzrost wartości i nikt nie musi mieć z niej żadnego uzysku, bo nikt za brak uzysku ziemi mu nie odbierze. W moim modelu jest inaczej. Nie zaorzesz ziemi to ja stracisz i na spekulacji nie zarobisz. > >Nie można zahamowac wyzysku określonego ciała i określonej czynności> Pisz po polsku ale spier.....> >Dla spoleczenstwa mój model jest 1000x lepszy od waszego podlego.> W twoich marzeniach.> W rzeczywistości będzie tylko rajem dla cwaniaków, którzy pierwsi "zaklepią sobie" prawo do uprawy kartofla, i kilka miliardów ludzi będzie na ich łasce-niełasceNie zakładałem od razu miliardów, na początek może być 100 i te sprawy zaczną się układać. Każdy zdolniejszy człowiek wysoką wycena wydobędzie prawo od człowieka niezdolnego. W efekcie prawa będą trafiać do tych, ktoś y poradzą zapłacić najwyższy podatek. Co będzie w interesie najemników/konsumentów, bo to oni będą beneficjentami dochodów podatkowych. > >Oczywiście z perspektywy cwaniakow obecny podły system jawi się jako zbawienie> Znów popuściłeś w majty> W twoim Hamerlikraju wystarczy zaklepać i kasa leci, a wynalazca MUSI sprzedać pomysł cwaniakowiJak musi sprzedać to nie wystarczy zaklepać. Zaklepiesz ale nie będziesz potrafił wykorzystać to będziesz musiał sprzedać, bo inaczej podatek Cię zabije, komuś kto będzie potrafił i wysoki podatek zapłaci. > W dzisiejszym trzeba się napracować a potem zapłacić podatek.W dzisiejszym podlym systemie wiele ciał i czynności jest wyłączonych z wyzysku, bo stanowią zabezpieczenie rent kapitałowych dziadostwa. |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Działanie po omacku albo rozpoznanie w boju.Zlozone koncepcje potrzebują rozwoju. Dlatego naukowy eksperyment społeczny a nie żadna rewolucja. > Mówiłeś o jakości. Poprawa jakości to mniej nawozów etc c o za tym idzie redukacja etatów w innych sektorach.Eliminacja nawozów i oprysków akurat nie odbiera pracy tylko jej dodaje. Bez chemii wybrane rośliny nie zwycięża z konkurentami jeśli im nie pomożesz. > Jak zaczniesz słodzić jedną łyżeczkę cukru herbatę zamiast dwóch razy ileś ludzi to producent to odczuje. Proste i logiczne.To zależy jak ten cukier będzie robiony i jaka będzie miał zawartość. Ostatecznie otwiera się właśnie wielka przestrzeń rzeczywistości wirtualnej gdzie ilość pracy może być nieskończona. > I? I co. Bo nie wiem. Zostało złamane prawo.....i wtedy....?Jeżeli jesteś użytkownikiem systemu, od którego jesteś egzystencjalne zależy, niech to będzie system bankowy i jeden z użytkowników system sabotuje, np. pracownik banku publikuje w sieci hasła do logowania klientów, co robisz? Odbierasz mu dostęp do haseł. Kasujesz gościa z księgi kapitału i mówisz Panu już dziękujemy, skoro Pan nie potrafisz utrzymac zasad. |
| farmer (22440 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Działanie po omacku albo rozpoznanie w boju.> Zlozone koncepcje potrzebują rozwoju.> Dlatego naukowy eksperyment społeczny a nie żadna rewolucja.Nie jestem naukowcem. Wiadro to wiadro jego funkcja nie potrzebuje licencji na użycie go do noszenia wody a innej do nasr...a do niego. > >Mówiłeś o jakości. Poprawa jakości to mniej nawozów etc c o za tym idzie redukacja etatów w innych sektorach.> Eliminacja nawozów i oprysków akurat nie odbiera pracy tylko jej dodaje.Chyba w polu a co za tym idzie rosną koszty. > Bez chemii wybrane rośliny nie zwycięża z konkurentami jeśli im nie pomożesz.> >Jak zaczniesz słodzić jedną łyżeczkę cukru herbatę zamiast dwóch razy ileś ludzi to producent to odczuje. Proste i logiczne.> To zależy jak ten cukier będzie robiony i jaka będzie miał zawartość.To jak będzie zajebiście słodki to wystarczy jeden burak na cały kraj i wtedy ile ludzi będzie potrzebnych w cukrowni? > Ostatecznie otwiera się właśnie wielka przestrzeń rzeczywistości wirtualnej gdzie ilość pracy może być nieskończona.Mówimy o zwolnionych ludziach. > >I? I co. Bo nie wiem. Zostało złamane prawo.....i wtedy....?> Jeżeli jesteś użytkownikiem systemu, od którego jesteś egzystencjalne zależy, niech to będzie system bankowy i jeden z użytkowników system sabotuje, np. pracownik banku publikuje w sieci hasła do logowania klientów, co robisz?> Odbierasz mu dostęp do haseł.> Kasujesz gościa z księgi kapitału i mówisz Panu już dziękujemy, skoro Pan nie potrafisz utrzymac zasad. Kto kasuje? Komornik? Ktoś rości sobie prawo do bycia urzędnikiem u ciebie? A co z zasadą braku egzekucji?
|
#356 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >A kto ci dał prawo do decydowania co jest "nadmiernym" dochodem?> A kto dał Ci prawo przemocą egzekwowac swój patentSpołeczny consens = prawo I nie używaj słowa przemoc . W twoim systemie aplikacja ściągnie z konta pieniądze i przeleje je właścicielowi "prawa czynności" bez negocjacji. Taka sama przemoc. > Odpowiem.> Uprawnia mnie do tego dobro wspólne.Dobro garstki cwaniaków jest dobrem wspólnym? > >Jeśli za prawo do patentu w dzisiejszym świecie będę chciał powyżej rynkowej wartości, nikt mi tego nie kupi> Nikt nie kupi i patent zostanie zablokowany, nikt na tym nie skorzysta, w moim modelu to niemożliwe.W twoim modelu paten podlega konfiskacie W dupie mam taki model, który pozbawia mnie własności Poczytaj choć podstawy ekonomii. Jeśli za towar żądam za wysokiej ceny, nikt go nie kupuje, obniżam cenę, żeby zarobić. Bezczelny kłamco udający wykształconego ekonomistę > >Jeśli w twoim modelu właściciel "prawa do karmienia krów" zażąda za dużo, to najpierw wymrze bydło a potem ludzi> Nic nie zarobi a wysokie wyceny właścicieli racjonalnych i stojący za tym podatek prawo własności mu odbierze.Pisałem ci już, zapłaci grosze, a rolnik, który musi kupić od niego to "prawo" zapłaci proporcjonalnie więcej, ale jak taki debil ma zrozumieć.... > Kto Tobie odbierze prawo do patentu jeżeli będziesz nim rozporządzał nieracjonalnie?Kto tobie zabierze mieszkanie w Berlinie, którym rozporządzasz nieracjonalnie? Własność daje prawo także to nieracjonalnego rozporządzania. Kiedyś sprzedałem samochód za połowę wartości. WOLNO MI ! Ty, zamiast budować dom, najmujesz luksusowe mieszkanie. To jest głupie, ale WOLNO CI > W moim modelu płacisz podatek od wartości "patentu" zarabiasz na nim czy nie.Jak nie zarabiam, paten nie ma wartości. Doprawdy przeczytaj choć podręcznik ekonomii dla techników, kłamco udający ekonomistę > W waszym podlym modelu jeżeli nie zarabiasz, nie płacisz żadnego podatku i prawa nikt Ci nie odbierze, wprost przeciwnie z krwawicy biedoty będzie je dla Ciebie jeszcze egzekwowal.Nie z krwawicy biedoty ciuli nieznający się na rzeczy Jak zwykle wychodzi ujemna wiedza kretyna > Ziemia może stać odłogiem i czekać na wzrost wartości i nikt nie musi mieć z niej żadnego uzysku, bo nikt za brak uzysku ziemi mu nie odbierze.Tak, w twoim systemie w którym każdy musi na starość oszczędzać w kawałkach majątku. np w nieuprawianej ziemi KŁAMCO UDAJĄCY EKONOMISTĘ > Nie zaorzesz ziemi to ja stracisz i na spekulacji nie zarobisz.Gówno prawda 1 mam debet 2 mam możliwości omijanie podatku większe niż dziś. Pisałem o nich, ale twój najarany "mózg" uciekł od odpowiedzi i teraz też uciekniesz > Nie można zahamowac wyzysku określonego ciała i określonej czynnościPisz po polsku ale spier..... > >W rzeczywistości będzie tylko rajem dla cwaniaków, którzy pierwsi "zaklepią sobie" prawo do uprawy kartofla, i kilka miliardów ludzi będzie na ich łasce-niełasce> Nie zakładałem od razu miliardów, na początek może być 100 i te sprawy zaczną się układać.piszesz o swoim eksperymencie? Intelektualny impotent, który nie poradzi nawet o nim rozmawiać. a na uniwersytet nie pójdziesz bo nie masz nawet budżetu Wiesz co to budżet, kłamco udający ekonomistę? > Każdy zdolniejszy człowiek wysoką wycena wydobędzie prawo od człowieka niezdolnego.Cwaniak wydyma biedaka PISZ PO POLSKU > W efekcie prawa będą trafiać do tych, ktoś y poradzą zapłacić najwyższy podatek.Gówno zapłacą > Co będzie w interesie najemników/konsumentów, bo to oni będą beneficjentami dochodów podatkowych.Dostaniesz 10 ojrów miesięcznie kłamco udający ekonomistę > Zaklepiesz ale nie będziesz potrafił wykorzystać to będziesz musiał sprzedać,Zaklepię i sprzedam za potężne pieniądze za kliknięcie myszą w twoim hamerlikraju cwaniak nie musi pracować > bo inaczej podatek Cię zabije,Skończ podstawówkę. Tam uczą, że pierdylion razy zero jest ZERO ZEROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Kretynie Jesteś megahipokrytą, zwolennikiem jawności , a kłamiesz że skończyłeś uniwersytet. Nie masz matury a ja nawet podejrzewam, że masz tylko pomocniczą szkołę. Twój brak elementarnej wiedzy o tym świadczy Ciulem jesteś ciulem umrzesz
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#357 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora |
> Nie zaorzesz ziemi to ja stracisz i na spekulacji nie zarobisz.Podatek od ziemi wiadra krowy pługu traktora jazdy tym traktorem obory dojenia paszy wody prądu i jeszcze milion podatków i róznych licencji o których się filozofom nie sniło ile będzie kosztował litr mleka z tymi podatkami? > Każdy zdolniejszy człowiek wysoką wycena wydobędzie prawo od człowieka niezdolnego.Nie zdolni będą mieszkać w wynajmowanych mieszkaniach pracować w fabrykach zdolnego. Będą płacić podatki jak zawsze gdyż nie można zahamowac wyzysku określonego ciała i określonej czynności |
Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > Nie jestem naukowcem. Wiadro to wiadro jego funkcja nie potrzebuje licencji na użycie go do noszenia wody a innej do nasr...a do niego.Skoro wiadro służy do noszenia wody i nikogo o żadne zdanie nie potrzeba pytać to może rzeka służy do odprowadzania ścieki, las do składowania śmieci, tlen atmosferyczny do spalania węgla w piecu, zwierzęta z lasu do wyrzniecia i pożarcia, drzewa z lasu do wykarczowania, przetworzenia lub spalenia i też nikogo o żadne zdanie nie potrzeba pytać? Nie jestem naukowcem ale dostrzegam, że szarańcza pożera wszystko na swojej drodze, bardzo szybko się rozwija a w końcowej fazie, kiedy już wszystko pożre i nic już nie ma, pożera samą siebie. Czy te liczne filmy o zoobie to projekcja przyszłego kanibalizmu, który się rozpocznie jak już ludzkość wszytko pożre? |
#359 1 na 1 Hamerlik-Konopka (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | > >Nie zaorzesz ziemi to ja stracisz i na spekulacji nie zarobisz.> Podatek od ziemi wiadra krowy pługu traktora jazdy tym traktorem obory dojenia paszy wody prądu i jeszcze milion podatków i róznych licencji o których się filozofom nie sniłoWystarczy, że każdy będzie coś miał a wtedy wszycy w demokracji bezpośredniej wybiorą ZERO podatku, bo nikt nie jest takim frajerem, żeby płacić podatek. Po prostu musisz zapłacić więcej pracownikowi w wynagrodzeniu, żeby sobie coś kupił zamiast oszczędzać na 100 centrum logistyczne w odległych krainach a wtedy nikt Ci podatku nie dopieprzy. Chyba że oskuniecie roboli do ostatniej koszuli to wtedy mogą podatek przysolic. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora | Mości zwolenniku jawności Przyznasz się w końcu jaką szkołę skończyłeś? Bo na fR udajesz absolwenta Ekonomicznego uniwersytetu a nim nie jesteś Zdradza cię ujemna wiedza z ekonomii Czytając twoje słowa, mam PEWNOŚĆ, że nigdy nie zdawałeś matury I jak zwolenniku jawności? Pospolity kłamco?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|