Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika hunbin

19-04-2017 21:00 - Odp: Złamany
05-01-2017 17:56 - Odp: czy odpwiedzialność się rozmyła?
05-01-2017 10:28 - Odp: Nie pozwolili zbudować Arki Noego.
30-10-2015 04:48 - Odp: Czas na nową partię w Polsce o nazwie: Ateiści
02-09-2015 20:52 - Odp: Ataki medialne na Prezydenta RP
02-07-2015 21:41 - Odp: Marzenia sciętej głowy???
02-07-2015 21:36 - Odp: Wolno nawoływać do okaleczania i zabijania gejów
02-07-2015 19:29 - Odp: Kontradyktoryjność
26-06-2015 04:36 - Odp: Bezsilny obywatel. bezsilne państwo
25-06-2015 05:21 - Odp: Bezsilny obywatel. bezsilne państwo
18-05-2015 02:51 - Odp: TVN - POlityka
25-01-2015 20:53 - Odp: KB3021674
20-01-2015 17:22 - Odp: Dusza zwierząt
19-01-2015 22:59 - Odp: KB3021674
09-01-2015 16:29 - Odp: Zabijanie zwierząt dla zabawy, a P. B. Komorowski
09-01-2015 16:23 - STRACH
23-12-2014 02:51 - Odp: Polska zbrojna
22-12-2014 05:14 - Odp: Ryszard Kalisz popiera 16000000 zł dla Świątyni Boga/Wojtyły
22-12-2014 05:09 - Odp: Żarcie i picie w miejscach publicznych
16-12-2014 20:16 - Odp: Tylko negatywnie
16-12-2014 19:52 - Odp: Infantylność celebrytek
15-12-2014 02:15 - Odp: Ciała świętych, które się nie rozkładają
15-12-2014 01:39 - Odp: Komiksowy świat Windowsa
15-12-2014 01:21 - Odp: Windows 10, Cortana, wirtualna asystentka
02-11-2014 15:47 - Odp: O dniu 1 listopada z racjonalnego punktu widzenia.
28-05-2014 14:21 - Odp: Czy jesteśmy karajem demokratycznym?
28-05-2014 13:50 - Odp: Czy jesteśmy karajem demokratycznym?
28-05-2014 13:38 - Odp: Czy jesteśmy karajem demokratycznym?
28-05-2014 12:13 - Odp: Czy jesteśmy karajem demokratycznym?
28-05-2014 12:02 - Odp: Czy jesteśmy karajem demokratycznym?
28-05-2014 11:53 - Odp: Czy jesteśmy karajem demokratycznym?
28-05-2014 11:33 - Odp: Czy jesteśmy karajem demokratycznym?
27-05-2014 23:16 - Czy jesteśmy karajem demokratycznym?
27-05-2014 22:42 - Odp: Pełen nadziei widok w lokalu wyborczym
25-05-2014 21:45 - Odp: Pełen nadziei widok w lokalu wyborczym
09-05-2014 13:13 - Odp: Prawdziwy socjalizm jest równie szkodliwy jak upaństwowione relig
08-05-2014 01:50 - Odp: Jak martwić się o kwestie socjalne racjonalnie?
08-05-2014 01:32 - Odp: Legenda JP2 warta podważania - tak też
08-05-2014 01:19 - Odp: Ustępowanie starszym w autobusach
07-05-2014 12:48 - Odp: Ustępowanie starszym w autobusach
07-05-2014 00:48 - Odp: 93. rocznica zwycięskiego powstania śląskiego
07-05-2014 00:38 - Odp: 93. rocznica zwycięskiego powstania śląskiego
06-05-2014 20:01 - Odp: Ustępowanie starszym w autobusach
06-05-2014 17:12 - Odp: Ustępowanie starszym w autobusach
12-03-2014 13:14 - Odp: Bilbord
06-03-2014 01:16 - Odp: Wolę katoli od sekt-kosmitów
05-03-2014 11:44 - Odp: Bitcoin po kilku miesiącach
04-03-2014 02:58 - Odp: Bitcoin po kilku miesiącach
04-03-2014 02:36 - Odp: Niepokojące wieści z Warszawy.
24-02-2014 16:07 - Odp: Zmiany na forum Racjonalisty
24-02-2014 04:19 - Odp: Wojujący ateizm to najbardziej skrajna forma religii
24-02-2014 03:25 - Odp: Rezygnuję z moderowania forum
24-02-2014 03:16 - Odp: Rezygnuję z moderowania forum
24-02-2014 03:01 - Odp: Zmiany na forum Racjonalisty
24-02-2014 03:00 - Odp: Zmiany na forum Racjonalisty
18-02-2014 18:41 - Odp: Problem wiary i wspólnego życia
17-02-2014 22:00 - Odp: Problem wiary i wspólnego życia
11-02-2014 02:16 - Odp: Szwajcarska dziura w Europie
11-02-2014 01:42 - Odp: Soczi czyli duma i uprzedzenie
11-02-2014 01:35 - Odp: Podziękowania
09-02-2014 00:31 - Odp: Przedstawiciele nihilizmu
08-02-2014 22:36 - Odp: Soczi czyli duma i uprzedzenie
08-02-2014 21:04 - Soczi czyli duma i uprzedzenie
05-02-2014 18:56 - Odp: Pożegnanie
01-02-2014 01:18 - Odp: Ateiści są "prymitywni, brutalni, mniej moralni..."
12-01-2014 08:55 - Odp: Proszę o pomoc - hospicjum domowe bez nadmiaru religii
04-01-2014 20:19 - Odp: Co to jest "Atheism Plus"?
02-01-2014 22:53 - Odp: Mauzoleum dla Rodowicz
02-01-2014 15:09 - Odp: Mauzoleum dla Rodowicz
24-10-2013 02:20 - Odp: Prawo głosu w wyborach
23-10-2013 13:52 - Odp: Jeszcze wierzę.
23-10-2013 02:52 - Odp: Jeszcze wierzę.
19-10-2013 17:40 - Odp: Czyszczenie Rejestru w Windows
19-10-2013 04:39 - Odp: Nihil novi sub sole
18-10-2013 00:16 - Odp: Nihil novi sub sole
14-10-2013 02:44 - Odp: Przyśpiewki terrorystów
14-10-2013 01:25 - Odp: Fantastyczna ewolucja i jej przyszłość
14-10-2013 00:14 - Odp: Państwo.... to kto?
13-10-2013 23:55 - Odp: Dlaczego ateistom nie jest wszystko jedno?
13-10-2013 18:19 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele
13-10-2013 03:59 - Odp: Zmarł W. Krolopp
13-10-2013 03:43 - Odp: Co o tym sądzicie?
11-10-2013 00:20 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy
06-10-2013 02:33 - Odp: Księża uczą się o pedofilii
04-10-2013 23:11 - Odp: Statut ważniejszy od Konstytucji?
04-10-2013 14:39 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele
11-07-2013 08:55 - Odp: Cuda na stadionie
09-07-2013 11:21 - Odp: Cuda na stadionie
08-07-2013 13:14 - Odp: Cuda na stadionie
21-06-2013 12:08 - Odp: zmiana klimatu a komary
21-06-2013 10:31 - Odp: zmiana klimatu a komary
21-06-2013 09:05 - Odp: "Nasze matki, nasi ojcowie" - po emisji
21-06-2013 08:33 - Odp: zmiana klimatu a komary
21-06-2013 08:17 - Odp: O co chodzi ludziom z Frondy?
20-06-2013 12:36 - Odp: I straszne i śmieszne (c.d.)
20-06-2013 08:47 - Odp: Standardy w policji
20-06-2013 08:32 - Odp: Rydzyk vs Sąd 1 : 0
20-06-2013 08:20 - Odp: I straszne i śmieszne (c.d.)
12-06-2013 17:11 - Odp: Google delfijskie
07-06-2013 17:22 - Odp: O co chodzi z tą Warszawą?
Razem: 623 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)