 |
Wypowiedzi czytelnika klaio 13-02-2021 00:32 - Odp: czar "tygrysa" 06-02-2021 23:59 - Odp: Pastor z pistoletem za pasem 06-02-2021 09:44 - Odp: Darwina "paskudny problem" 27-01-2021 22:58 - Odp: Skończyć z seksizmem w szachach! 25-01-2021 01:11 - Odp: Zwyrodnialec kwalifikowany Berson 25-01-2021 00:54 - Odp: inny kaliber 24-01-2021 01:28 - Odp: Zwyrodnialec kwalifikowany Berson 15-01-2021 06:28 - Odp: Żydowscy turyści kradną w hotelach Dubaju 14-12-2020 23:50 - Odp: Szpaczy balet 13-12-2020 13:11 - Odp: Szpaczy balet 21-11-2020 01:09 - Odp: Pomedytujmy nostalgicznie Tarkowskiego 18-11-2020 12:23 - Odp: Samobójstwo w Wannsee 17-11-2020 18:41 - Odp: Niepodległość to nie zawsze dobry interes 16-11-2020 15:40 - Odp: skrót/metafora 15-11-2020 23:21 - Odp: Samobójstwo w Wannsee 15-11-2020 23:19 - Odp: inne kultury 15-11-2020 23:10 - Odp: słabniemy 13-11-2020 09:12 - Odp: Czy upadek Dziwisza odbrązowi JPII? 12-11-2020 22:33 - Odp: Czy upadek Dziwisza odbrązowi JPII? 11-11-2020 13:24 - Odp: Pokolenie JPII 10-11-2020 20:24 - Odp: co pan ma do powiedzenia? 07-11-2020 17:32 - Odp: Umieramy nie na covid lecz z powodu coronahisterii 04-11-2020 00:22 - Odp: Dwóch się biło, trzeci skorzystał - naprawdę Mariuszu? 04-11-2020 00:04 - Odp: Boni, czas na bardzo szybki "wypad"! 26-10-2020 19:18 - Odp: Nowy jezuityzm? 26-10-2020 18:59 - Odp: skandal śmierci 26-10-2020 07:24 - Odp: Nowy jezuityzm? 26-10-2020 01:16 - Odp: Czy jest wszechmiłosierny? 25-10-2020 14:37 - Odp: problem teodycei 25-10-2020 14:31 - Odp: problem teodycei 25-10-2020 07:37 - Nowy jezuityzm? 03-10-2020 00:29 - Odp: Zapaść onkologiczna w Polsce 02-10-2020 23:13 - Odp: Zapaść onkologiczna w Polsce 01-10-2020 06:42 - Odp: San Marino poucza Polskę ws LGBT 30-09-2020 20:34 - Odp: San Marino poucza Polskę ws LGBT 30-09-2020 19:45 - Odp: Zapaść onkologiczna w Polsce 18-09-2020 20:47 - Odp: Kłamstwo Pawła z Tarsu 18-09-2020 07:44 - Odp: Kłamstwo Pawła z Tarsu 16-09-2020 01:09 - Odp: Kłamstwo Pawła z Tarsu 14-09-2020 23:01 - Odp: Kłamstwo Pawła z Tarsu 13-09-2020 12:04 - Odp: Kłamstwo Pawła z Tarsu 04-08-2020 19:28 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ? 04-08-2020 18:58 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ? 04-08-2020 15:10 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ? 04-08-2020 15:04 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ? 04-08-2020 15:00 - Odp: Polski myśliciel obalił religię 13-06-2020 10:02 - Odp: Bezobjawowi 08-03-2020 11:47 - Odp: Podobieństwo o robotnikach z winnicy 13-02-2020 07:46 - Odp: upadek? 12-02-2020 22:50 - Odp: upadek? 12-02-2020 22:42 - Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora 12-02-2020 22:38 - Odp: upadek? 11-02-2020 21:09 - Odp: upadek? 11-02-2020 18:37 - Odp: Syndrom Bambi 11-02-2020 15:49 - Odp: Syndrom Bambi 11-02-2020 15:37 - Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora 11-02-2020 10:38 - Odp: Azja stawia na węgiel 11-02-2020 10:26 - Odp: kto kogo unicestwia 11-02-2020 10:01 - Odp: kto kogo unicestwia 11-02-2020 09:43 - Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora 11-02-2020 09:43 - Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora 11-02-2020 09:37 - Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora 11-02-2020 07:08 - Odp: Syndrom Bambi 05-01-2020 23:19 - Odp: Prognozy - bliski wschód 27-12-2019 17:03 - Odp: Ateistyczny Celibat 26-12-2019 20:48 - Odp: Ateistyczny Celibat 11-11-2019 09:14 - Odp: flaga raju? 11-11-2019 09:09 - Odp: Dlaczego postrzegamy rzeczywistość jako zmieniającą się? 11-11-2019 08:50 - Odp: Coś tam o istnieniu 10-11-2019 09:08 - Odp: Eutanazja w Szwajcarii 02-11-2019 17:53 - Odp: Eutanazja w Szwajcarii 19-10-2019 23:03 - Odp: Emeryt skazany za zjedzenie cukierka 28-09-2019 23:22 - Odp: Czy lista "hate symbols" jest bez wątpienia....OK? 24-09-2019 13:57 - Odp: w interesie... 23-09-2019 22:49 - Odp: antyhumanizm czy anty...niemieckość??? 09-09-2019 23:26 - Odp: Czy istnieje życie we Wszechświecie? [2] 31-08-2019 00:10 - Odp: Książę Pribina i mit założycielski Słowacji 28-08-2019 21:53 - Odp: Dlaczego ludzie "wierzący" nie rozumieją czym jest wiar 28-08-2019 21:44 - Odp: Dlaczego ludzie "wierzący" nie rozumieją czym jest wiar 28-08-2019 19:45 - Odp: Dlaczego ludzie "wierzący" nie rozumieją czym jest wiar 28-08-2019 18:19 - Odp: Dlaczego ludzie "wierzący" nie rozumieją czym jest wiar 21-08-2019 21:06 - Odp: Hejt sterowany? 20-08-2019 23:38 - Odp: Masturbacja versus sublimacja? 20-08-2019 14:38 - Odp: Masturbacja versus sublimacja? 20-08-2019 08:33 - Odp: chcę takiej przemocy 20-08-2019 08:01 - Odp: Masturbacja versus sublimacja? 08-08-2019 06:30 - Odp: Powstanie Warszawskie - czy było racjonalne? 05-08-2019 07:31 - Odp: kto obalił? 04-08-2019 14:48 - Odp: Powstanie Warszawskie - czy było racjonalne? 04-08-2019 13:44 - Odp: Nie żarty mi w głowie 31-07-2019 23:29 - Odp: Socjal to nie socjalizm, a socjalizm to nie socjal 31-07-2019 19:10 - Odp: Socjal to nie socjalizm, a socjalizm to nie socjal 31-07-2019 18:55 - Odp: Dlaczego Gomułka pozwolił??? 26-07-2019 10:26 - Odp: Wierzyć, a chcieć wierzyć, chciałbyś wierzyć? 15-05-2019 23:40 - Odp: Czy Kaczyński w trosce o władzę weźmie rozbrat z kościołem? 09-05-2019 15:34 - Odp: casus teologiczny 09-05-2019 15:28 - Odp: Kilka myśli "co nie nowe"??? 04-05-2019 09:03 - Odp: Bunt jako istota chrześcijaństwa? 20-04-2019 11:12 - Odp: ELEGIA NA ODEJŚCIE RAD PRACOWNIKÓW 17-02-2019 20:01 - Odp: Czy istnieje życie po śmierci? Razem: 297 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |