Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika klaio

13-02-2021 00:32 - Odp: czar "tygrysa"
06-02-2021 23:59 - Odp: Pastor z pistoletem za pasem
06-02-2021 09:44 - Odp: Darwina "paskudny problem"
27-01-2021 22:58 - Odp: Skończyć z seksizmem w szachach!
25-01-2021 01:11 - Odp: Zwyrodnialec kwalifikowany Berson
25-01-2021 00:54 - Odp: inny kaliber
24-01-2021 01:28 - Odp: Zwyrodnialec kwalifikowany Berson
15-01-2021 06:28 - Odp: Żydowscy turyści kradną w hotelach Dubaju
14-12-2020 23:50 - Odp: Szpaczy balet
13-12-2020 13:11 - Odp: Szpaczy balet
21-11-2020 01:09 - Odp: Pomedytujmy nostalgicznie Tarkowskiego
18-11-2020 12:23 - Odp: Samobójstwo w Wannsee
17-11-2020 18:41 - Odp: Niepodległość to nie zawsze dobry interes
16-11-2020 15:40 - Odp: skrót/metafora
15-11-2020 23:21 - Odp: Samobójstwo w Wannsee
15-11-2020 23:19 - Odp: inne kultury
15-11-2020 23:10 - Odp: słabniemy
13-11-2020 09:12 - Odp: Czy upadek Dziwisza odbrązowi JPII?
12-11-2020 22:33 - Odp: Czy upadek Dziwisza odbrązowi JPII?
11-11-2020 13:24 - Odp: Pokolenie JPII
10-11-2020 20:24 - Odp: co pan ma do powiedzenia?
07-11-2020 17:32 - Odp: Umieramy nie na covid lecz z powodu coronahisterii
04-11-2020 00:22 - Odp: Dwóch się biło, trzeci skorzystał - naprawdę Mariuszu?
04-11-2020 00:04 - Odp: Boni, czas na bardzo szybki "wypad"!
26-10-2020 19:18 - Odp: Nowy jezuityzm?
26-10-2020 18:59 - Odp: skandal śmierci
26-10-2020 07:24 - Odp: Nowy jezuityzm?
26-10-2020 01:16 - Odp: Czy jest wszechmiłosierny?
25-10-2020 14:37 - Odp: problem teodycei
25-10-2020 14:31 - Odp: problem teodycei
25-10-2020 07:37 - Nowy jezuityzm?
03-10-2020 00:29 - Odp: Zapaść onkologiczna w Polsce
02-10-2020 23:13 - Odp: Zapaść onkologiczna w Polsce
01-10-2020 06:42 - Odp: San Marino poucza Polskę ws LGBT
30-09-2020 20:34 - Odp: San Marino poucza Polskę ws LGBT
30-09-2020 19:45 - Odp: Zapaść onkologiczna w Polsce
18-09-2020 20:47 - Odp: Kłamstwo Pawła z Tarsu
18-09-2020 07:44 - Odp: Kłamstwo Pawła z Tarsu
16-09-2020 01:09 - Odp: Kłamstwo Pawła z Tarsu
14-09-2020 23:01 - Odp: Kłamstwo Pawła z Tarsu
13-09-2020 12:04 - Odp: Kłamstwo Pawła z Tarsu
04-08-2020 19:28 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ?
04-08-2020 18:58 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ?
04-08-2020 15:10 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ?
04-08-2020 15:04 - Odp: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ?
04-08-2020 15:00 - Odp: Polski myśliciel obalił religię
13-06-2020 10:02 - Odp: Bezobjawowi
08-03-2020 11:47 - Odp: Podobieństwo o robotnikach z winnicy
13-02-2020 07:46 - Odp: upadek?
12-02-2020 22:50 - Odp: upadek?
12-02-2020 22:42 - Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
12-02-2020 22:38 - Odp: upadek?
11-02-2020 21:09 - Odp: upadek?
11-02-2020 18:37 - Odp: Syndrom Bambi
11-02-2020 15:49 - Odp: Syndrom Bambi
11-02-2020 15:37 - Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
11-02-2020 10:38 - Odp: Azja stawia na węgiel
11-02-2020 10:26 - Odp: kto kogo unicestwia
11-02-2020 10:01 - Odp: kto kogo unicestwia
11-02-2020 09:43 - Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
11-02-2020 09:43 - Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
11-02-2020 09:37 - Odp: Niemiecka prasa zaniepokojona przejęciem Condora
11-02-2020 07:08 - Odp: Syndrom Bambi
05-01-2020 23:19 - Odp: Prognozy - bliski wschód
27-12-2019 17:03 - Odp: Ateistyczny Celibat
26-12-2019 20:48 - Odp: Ateistyczny Celibat
11-11-2019 09:14 - Odp: flaga raju?
11-11-2019 09:09 - Odp: Dlaczego postrzegamy rzeczywistość jako zmieniającą się?
11-11-2019 08:50 - Odp: Coś tam o istnieniu
10-11-2019 09:08 - Odp: Eutanazja w Szwajcarii
02-11-2019 17:53 - Odp: Eutanazja w Szwajcarii
19-10-2019 23:03 - Odp: Emeryt skazany za zjedzenie cukierka
28-09-2019 23:22 - Odp: Czy lista "hate symbols" jest bez wątpienia....OK?
24-09-2019 13:57 - Odp: w interesie...
23-09-2019 22:49 - Odp: antyhumanizm czy anty...niemieckość???
09-09-2019 23:26 - Odp: Czy istnieje życie we Wszechświecie? [2]
31-08-2019 00:10 - Odp: Książę Pribina i mit założycielski Słowacji
28-08-2019 21:53 - Odp: Dlaczego ludzie "wierzący" nie rozumieją czym jest wiar
28-08-2019 21:44 - Odp: Dlaczego ludzie "wierzący" nie rozumieją czym jest wiar
28-08-2019 19:45 - Odp: Dlaczego ludzie "wierzący" nie rozumieją czym jest wiar
28-08-2019 18:19 - Odp: Dlaczego ludzie "wierzący" nie rozumieją czym jest wiar
21-08-2019 21:06 - Odp: Hejt sterowany?
20-08-2019 23:38 - Odp: Masturbacja versus sublimacja?
20-08-2019 14:38 - Odp: Masturbacja versus sublimacja?
20-08-2019 08:33 - Odp: chcę takiej przemocy
20-08-2019 08:01 - Odp: Masturbacja versus sublimacja?
08-08-2019 06:30 - Odp: Powstanie Warszawskie - czy było racjonalne?
05-08-2019 07:31 - Odp: kto obalił?
04-08-2019 14:48 - Odp: Powstanie Warszawskie - czy było racjonalne?
04-08-2019 13:44 - Odp: Nie żarty mi w głowie
31-07-2019 23:29 - Odp: Socjal to nie socjalizm, a socjalizm to nie socjal
31-07-2019 19:10 - Odp: Socjal to nie socjalizm, a socjalizm to nie socjal
31-07-2019 18:55 - Odp: Dlaczego Gomułka pozwolił???
26-07-2019 10:26 - Odp: Wierzyć, a chcieć wierzyć, chciałbyś wierzyć?
15-05-2019 23:40 - Odp: Czy Kaczyński w trosce o władzę weźmie rozbrat z kościołem?
09-05-2019 15:34 - Odp: casus teologiczny
09-05-2019 15:28 - Odp: Kilka myśli "co nie nowe"???
04-05-2019 09:03 - Odp: Bunt jako istota chrześcijaństwa?
20-04-2019 11:12 - Odp: ELEGIA NA ODEJŚCIE RAD PRACOWNIKÓW
17-02-2019 20:01 - Odp: Czy istnieje życie po śmierci?
Razem: 297 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)