 |
Wypowiedzi czytelnika 20-12-2008 16:57 - Wiaderko z choinką :) 09-12-2009 10:43 - Żebyśmy zdrowi byli. 01-12-2008 19:13 - O co chodzi "grinpisowcom"? 25-05-2009 20:16 - Pryszcz przenoszony drogą lotniczą. 19-10-2008 13:08 - Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy. 07-03-2009 13:13 - Paradoks humanistyczny. 21-09-2008 09:07 - "Syndrom" 4 piętra, czyli wady wzroku. 31-08-2008 12:03 - Głupie pytania 15-08-2008 21:17 - Koń u "MAXIMA" w Gdyni, czyli najdroższa melina PRL-u 22-03-2009 16:52 - Neofita, czyli nie czyń bliźniemu... 29-03-2009 12:40 - Niech rzuci kam-burgerem kto nie jadł w McDonald's.;-) 22-11-2009 23:34 - "Ach, to nazwisko.:)" 07-01-2009 07:57 - "Mecenas sovieticus" 12-09-2008 20:15 - "Sejm jak miłość' 31-10-2008 20:04 - "Śmierć się śmieje" 01-05-2010 10:39 - 1-go Maja, czyli prawie o Chubertusie. 21-11-2008 18:03 - 21 listopada- Międzynarodowy Dzień Życzliwości. 08-03-2009 07:23 - 8 Marca. 08-08-2008 22:06 - aLogika w przytaczaniu analiz pism "świętych" jako dowodów.. 20-03-2010 14:24 - Argumentum ad... emozione? 30-08-2008 19:56 - Arystoteles ewolucjonistą...? 18-09-2009 08:45 - Bez recepty...? 25-02-2009 09:09 - Biblia ognista. 02-01-2010 18:09 - Bitwa o Pietruchę? 26-04-2010 14:26 - Błękitne rozterki. 21-10-2008 06:23 - Cenzura Dworska...? 26-03-2009 16:15 - Chinki do garów...? 06-02-2010 11:42 - Cholesterol jest pysznyyy! 28-09-2008 11:06 - CU czyli: do zo 09-05-2010 17:33 - Czas na Piczki... Laptopiczki. 30-03-2009 19:02 - Człowiek bez życiorysu? 02-04-2009 15:29 - Cztery łódki. 29-09-2008 18:34 - Czym się różni Człowiek? 17-12-2008 18:45 - Dawno, dawno temu w Gdyni. 20-11-2008 07:51 - Deja vu. 01-09-2008 19:22 - Do wszystkich z IQ ponad 950 ;-) 20-10-2008 06:09 - Dobre pytania? 12-01-2010 09:17 - Dziecko - protezą...? 02-04-2009 18:55 - Edycja posta "zapunktowanego". 23-01-2010 01:05 - Ekstremalne nuty. 31-08-2008 07:26 - Firma ogólnobudowlana imienia L. Staffa 21-04-2009 15:26 - Grinpisowcy, oddajcie mój kożuch!!! 21-05-2009 15:46 - Jak działa "zgłoszenie nadużycia"? 27-01-2010 11:39 - Jak powstał Rasizm. 13-12-2008 08:56 - Jak zidentyfikować "ignoranta"? 10-04-2010 10:46 - Jarosław następnym Prezydętem? 26-11-2008 09:36 - Kara śmierci II 18-02-2010 07:42 - Kłopot z wklejeniem odpowiedzi na post. 24-09-2008 06:24 - Kobieta w domu, to jest "to" ? 04-04-2009 10:31 - Koniec hipokryzji Kościoła! 16-06-2009 22:56 - Koszerna wyszukiwarka. 10-08-2008 10:07 - Kółko i krzyżyk 01-12-2008 10:29 - Matura polityczna. 26-01-2010 10:37 - Młot na czepiaków. 20-10-2008 18:50 - Mojżesz to mały pikuś! 22-03-2009 11:45 - Morze, nasze morze... 21-09-2009 11:07 - Motyla rufa. 09-08-2009 11:23 - Na kogo wypina się Parlament Europejski? 25-11-2008 20:29 - Na Ziemi kobiety gubią szminki... 09-03-2010 01:16 - Następny proszę! 26-08-2008 15:10 - Naukowe wróżenie z fusów 08-03-2010 08:31 - Nijak bez Bab. 08-05-2010 20:55 - Nowy szef agentury watykańskiej. 22-06-2009 11:34 - Oaza spokoju, czy... ? 09-12-2009 13:30 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli. 09-12-2009 13:49 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli. 09-12-2009 14:06 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli. 09-12-2009 16:06 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli. 10-12-2009 10:00 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli. 10-12-2009 13:40 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli. 10-12-2009 14:02 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli. 11-12-2009 20:53 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli. 01-12-2008 20:03 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 01-12-2008 21:56 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 01-12-2008 22:22 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 01-12-2008 22:24 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 02-12-2008 07:26 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 02-12-2008 09:56 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 02-12-2008 11:05 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 02-12-2008 14:29 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 02-12-2008 18:56 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 02-12-2008 19:37 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 02-12-2008 21:11 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 02-12-2008 22:59 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 02-12-2008 23:11 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 07-12-2008 07:42 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"? 25-05-2009 21:14 - Odp: Pryszcz przenoszony drogą lotniczą. 27-05-2009 20:10 - Odp: Pryszcz przenoszony drogą lotniczą. 20-10-2008 19:08 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy. 20-10-2008 19:13 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy. 20-10-2008 21:08 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy. 20-10-2008 21:25 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy. 20-10-2008 23:02 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy. 20-10-2008 23:16 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy. 21-10-2008 06:10 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy. 07-03-2009 19:11 - Odp: Paradoks humanistyczny. 07-03-2009 21:57 - Odp: Paradoks humanistyczny. 08-03-2009 12:49 - Odp: Paradoks humanistyczny. 10-03-2009 08:26 - Odp: Paradoks humanistyczny. 21-09-2008 17:07 - Odp: "Syndrom" 4 piętra, czyli wady wzroku. Razem: 9936 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |
|