 |
Wypowiedzi czytelnika Alicja Duda 09-01-2010 10:33 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 09-01-2010 10:29 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 09-01-2010 10:23 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 09-01-2010 08:28 - Odp: Czy walka z religią w tym kraju ma sens? 09-01-2010 08:24 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp 08-01-2010 09:10 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 07-01-2010 18:12 - Odp: Islam czy Katolicyzm? 07-01-2010 15:27 - Odp: Low Blow 06-01-2010 21:37 - Odp: Krakowskie patenty. 06-01-2010 19:22 - Odp: Islam czy Katolicyzm? 06-01-2010 18:16 - Odp: Dziewica może urodzić dziecko 06-01-2010 13:09 - Odp: ETPC sąd nad pontyfikatem JP2 - wkrótce 06-01-2010 11:07 - Odp: Absurd ateizmu 06-01-2010 09:12 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce 06-01-2010 08:38 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 06-01-2010 08:34 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 06-01-2010 08:33 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 06-01-2010 08:29 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce 05-01-2010 23:09 - Odp: Islam czy Katolicyzm? 05-01-2010 22:09 - Odp: Szczuka powraca 05-01-2010 20:30 - Odp: Dziewica może urodzić dziecko 05-01-2010 14:36 - Odp: Racjonalnie o Ewolucji 05-01-2010 12:12 - Odp: Racjonalnie o Ewolucji 04-01-2010 22:52 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C 04-01-2010 22:00 - Odp: Pytania do PSR 04-01-2010 19:37 - Odp: Pytania do PSR 04-01-2010 19:24 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C 04-01-2010 19:09 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 17:06 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 16:32 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 16:00 - Odp: Dzięki czemu istnieje nauka? 04-01-2010 15:55 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 15:12 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 15:06 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 13:45 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 13:18 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 13:08 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 12:51 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 12:11 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 12:02 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 11:22 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 09:15 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 04-01-2010 09:14 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 03-01-2010 23:55 - Odp: Dziewica może urodzić dziecko 03-01-2010 23:29 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 03-01-2010 23:15 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 03-01-2010 17:42 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C 03-01-2010 12:16 - Odp: Racjonalnie o Ewolucji 03-01-2010 10:13 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce 02-01-2010 21:55 - Odp: Kościół w Polsce 2009 02-01-2010 21:04 - Odp: Racjonalnie o Ewolucji 02-01-2010 19:23 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce 02-01-2010 14:39 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C 02-01-2010 10:20 - Odp: Zmienić siebie 02-01-2010 09:35 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce 01-01-2010 23:09 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C 01-01-2010 21:10 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C 01-01-2010 19:47 - Odp: Życzenia i prezencik 01-01-2010 19:35 - Odp: Wigilijny cud na porodówce - USA 01-01-2010 19:09 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce 01-01-2010 18:54 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce 01-01-2010 18:28 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce 01-01-2010 18:07 - Odp: Dzięki czemu istnieje nauka? 01-01-2010 14:33 - Odp: Dzięki czemu istnieje nauka? 01-01-2010 13:51 - Odp: Dzięki czemu istnieje nauka? 01-01-2010 13:16 - Odp: Dzięki czemu istnieje nauka? 01-01-2010 11:11 - Odp: Zmienić siebie 30-12-2009 16:19 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C 14-12-2009 21:39 - Odp: "Przyszlosc" 13-12-2009 19:52 - Odp: Święto Świateł 12-12-2009 21:27 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 17:23 - Odp: Czy chronić wegedzieciaki przed ideologią ich rodziców ? 12-12-2009 12:51 - Odp: Owieczka odchodzi 12-12-2009 12:47 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 12:29 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 12:20 - Odp: Dzięki czemu istnieje Bóg? 12-12-2009 11:53 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 11:28 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 11:24 - Odp: Dzięki czemu istnieje Bóg? 12-12-2009 10:59 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 10:09 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 09:59 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 08:42 - Odp: Owieczka odchodzi 11-12-2009 21:26 - Odp: Inkwizycja jest tuż,tuż... 11-12-2009 19:51 - Odp: Dzięki czemu istnieje Bóg? 11-12-2009 17:56 - Odp: Dzięki czemu istnieje Bóg? 11-12-2009 12:55 - Odp: Chrześcijański ateizm. 10-12-2009 13:36 - Odp: Jaruzelski cd... 10-12-2009 11:59 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego? 10-12-2009 11:48 - Odp: Zabójstwa na drogach 10-12-2009 09:30 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego? 09-12-2009 17:10 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego? 09-12-2009 16:25 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego? 09-12-2009 15:07 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego? 09-12-2009 14:52 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego? 09-12-2009 14:20 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego? 09-12-2009 13:37 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego? 09-12-2009 10:53 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego? 09-12-2009 10:16 - Odp: Krzyże w "przestrzeni publicznej"... 08-12-2009 12:19 - Odp: Donald Tusk zagrożeniem dla demokracji. Razem: 4440 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |