Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Alicja Duda

09-01-2010 10:33 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
09-01-2010 10:29 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
09-01-2010 10:23 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
09-01-2010 08:28 - Odp: Czy walka z religią w tym kraju ma sens?
09-01-2010 08:24 - Odp: Awantura o krzyże w LO XIV we Wrocławiu - szansa na postęp
08-01-2010 09:10 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
07-01-2010 18:12 - Odp: Islam czy Katolicyzm?
07-01-2010 15:27 - Odp: Low Blow
06-01-2010 21:37 - Odp: Krakowskie patenty.
06-01-2010 19:22 - Odp: Islam czy Katolicyzm?
06-01-2010 18:16 - Odp: Dziewica może urodzić dziecko
06-01-2010 13:09 - Odp: ETPC sąd nad pontyfikatem JP2 - wkrótce
06-01-2010 11:07 - Odp: Absurd ateizmu
06-01-2010 09:12 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce
06-01-2010 08:38 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
06-01-2010 08:34 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
06-01-2010 08:33 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
06-01-2010 08:29 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce
05-01-2010 23:09 - Odp: Islam czy Katolicyzm?
05-01-2010 22:09 - Odp: Szczuka powraca
05-01-2010 20:30 - Odp: Dziewica może urodzić dziecko
05-01-2010 14:36 - Odp: Racjonalnie o Ewolucji
05-01-2010 12:12 - Odp: Racjonalnie o Ewolucji
04-01-2010 22:52 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C
04-01-2010 22:00 - Odp: Pytania do PSR
04-01-2010 19:37 - Odp: Pytania do PSR
04-01-2010 19:24 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C
04-01-2010 19:09 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 17:06 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 16:32 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 16:00 - Odp: Dzięki czemu istnieje nauka?
04-01-2010 15:55 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 15:12 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 15:06 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 13:45 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 13:18 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 13:08 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 12:51 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 12:11 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 12:02 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 11:22 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 09:15 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
04-01-2010 09:14 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
03-01-2010 23:55 - Odp: Dziewica może urodzić dziecko
03-01-2010 23:29 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
03-01-2010 23:15 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
03-01-2010 17:42 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C
03-01-2010 12:16 - Odp: Racjonalnie o Ewolucji
03-01-2010 10:13 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce
02-01-2010 21:55 - Odp: Kościół w Polsce 2009
02-01-2010 21:04 - Odp: Racjonalnie o Ewolucji
02-01-2010 19:23 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce
02-01-2010 14:39 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C
02-01-2010 10:20 - Odp: Zmienić siebie
02-01-2010 09:35 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce
01-01-2010 23:09 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C
01-01-2010 21:10 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C
01-01-2010 19:47 - Odp: Życzenia i prezencik
01-01-2010 19:35 - Odp: Wigilijny cud na porodówce - USA
01-01-2010 19:09 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce
01-01-2010 18:54 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce
01-01-2010 18:28 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce
01-01-2010 18:07 - Odp: Dzięki czemu istnieje nauka?
01-01-2010 14:33 - Odp: Dzięki czemu istnieje nauka?
01-01-2010 13:51 - Odp: Dzięki czemu istnieje nauka?
01-01-2010 13:16 - Odp: Dzięki czemu istnieje nauka?
01-01-2010 11:11 - Odp: Zmienić siebie
30-12-2009 16:19 - Odp: Czego katoliku nie wiesz o ateiście, czyli czego nie powie C
14-12-2009 21:39 - Odp: "Przyszlosc"
13-12-2009 19:52 - Odp: Święto Świateł
12-12-2009 21:27 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 17:23 - Odp: Czy chronić wegedzieciaki przed ideologią ich rodziców ?
12-12-2009 12:51 - Odp: Owieczka odchodzi
12-12-2009 12:47 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 12:29 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 12:20 - Odp: Dzięki czemu istnieje Bóg?
12-12-2009 11:53 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 11:28 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 11:24 - Odp: Dzięki czemu istnieje Bóg?
12-12-2009 10:59 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 10:09 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 09:59 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 08:42 - Odp: Owieczka odchodzi
11-12-2009 21:26 - Odp: Inkwizycja jest tuż,tuż...
11-12-2009 19:51 - Odp: Dzięki czemu istnieje Bóg?
11-12-2009 17:56 - Odp: Dzięki czemu istnieje Bóg?
11-12-2009 12:55 - Odp: Chrześcijański ateizm.
10-12-2009 13:36 - Odp: Jaruzelski cd...
10-12-2009 11:59 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
10-12-2009 11:48 - Odp: Zabójstwa na drogach
10-12-2009 09:30 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
09-12-2009 17:10 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
09-12-2009 16:25 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
09-12-2009 15:07 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
09-12-2009 14:52 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
09-12-2009 14:20 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
09-12-2009 13:37 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
09-12-2009 10:53 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
09-12-2009 10:16 - Odp: Krzyże w "przestrzeni publicznej"...
08-12-2009 12:19 - Odp: Donald Tusk zagrożeniem dla demokracji.
Razem: 4440 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)