 |
Wypowiedzi czytelnika DKnoto 17-09-2009 16:56 - Odp: DLACZEGO ISTNIEJE RACZEJ COŚ NIŻ NIC? 25-02-2010 11:29 - Odp: "Przez ocean czasu" 25-02-2010 23:48 - Odp: "Przez ocean czasu" 04-10-2013 20:33 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 04-10-2013 20:39 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 28-03-2016 01:06 - Odp: Aborcja 28-03-2016 02:36 - Odp: Aborcja 28-03-2010 17:20 - Odp: Antyklerykalna strona www.faktyimity.pl/ została zamknieta ? 30-03-2010 07:48 - Odp: Antyklerykalna strona www.faktyimity.pl/ została zamknieta ? 30-03-2010 07:49 - Odp: Antyklerykalna strona www.faktyimity.pl/ została zamknieta ? 30-07-2011 23:32 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA 31-07-2011 16:16 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA 31-07-2011 19:03 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA 31-07-2011 19:09 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA 31-07-2011 19:16 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA 31-07-2011 19:29 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA 31-07-2011 19:44 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA 31-07-2011 19:48 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA 31-07-2011 20:02 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA 31-07-2011 20:27 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA 14-10-2010 18:10 - Odp: Ateista czyli dzika bestia 14-10-2010 18:16 - Odp: Ateista czyli dzika bestia 14-10-2010 23:02 - Odp: Ateista czyli dzika bestia 23-07-2014 00:08 - Odp: Celowo nie podaliśmy tych informacji wcześniej, żeby nie epatować 27-07-2009 12:51 - Odp: Cenzura na WP 21-10-2009 02:09 - Odp: Cybernetyczna nieśmiertelna. Umarł król, niech żyje król. 21-10-2009 13:03 - Odp: Cybernetyczna nieśmiertelna. Umarł król, niech żyje król. 21-11-2010 18:49 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć? 22-11-2010 07:47 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć? 22-11-2010 23:18 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć? 22-11-2010 23:40 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć? 24-11-2010 23:53 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć? 26-11-2010 00:05 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć? 26-11-2010 00:22 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć? 02-12-2009 23:33 - Odp: Dell - US biznes po polsku 03-08-2011 02:19 - Odp: Dymisja szefa MON 15-12-2009 10:48 - Odp: Esperanto 16-12-2009 23:43 - Odp: Esperanto 04-06-2012 20:40 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą 04-06-2012 23:44 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą 05-06-2012 08:13 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą 05-06-2012 08:14 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą 05-06-2012 20:10 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą 05-06-2012 20:34 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą 06-06-2012 21:51 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą 07-06-2012 00:57 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą 07-06-2012 11:36 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą 10-01-2010 11:54 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE? 10-01-2010 13:57 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE? 24-10-2010 14:13 - Odp: Jaki jest CEL gospodarki ? 24-10-2010 20:10 - Odp: Jaki jest CEL gospodarki ? 25-07-2009 11:03 - Odp: Jeśli po śmierci nic nie ma... 14-07-2009 18:30 - Odp: Jezus istniał 09-12-2009 01:34 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego? 09-12-2009 16:45 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego? 09-12-2009 23:59 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego? 19-01-2015 23:41 - Odp: KB3021674 01-04-2010 20:21 - Odp: Kilka myśli o młodym homo sovieticus 02-04-2010 02:50 - Odp: Kilka myśli o młodym homo sovieticus 29-11-2014 21:39 - Odp: Komiksowy świat Windowsa 30-11-2014 13:03 - Odp: Komiksowy świat Windowsa 30-11-2014 21:48 - Odp: Komiksowy świat Windowsa 23-11-2009 02:04 - Odp: Koniec wolnego internetu w Polsce? 01-08-2011 00:09 - Odp: Kosmos czy Wszechświat? 02-03-2016 14:04 - Odp: Kreacjonizm u bram! 02-03-2016 14:20 - Odp: Kreacjonizm u bram! 12-11-2009 22:45 - Odp: Krzyże w "przestrzeni publicznej"... 18-10-2011 07:56 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę 19-10-2011 07:26 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę 20-10-2011 07:29 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę 03-03-2010 13:28 - Odp: Minusowanie 26-06-2008 19:28 - Odp: Nadczłowiek - świt NOWEJ LUDZKOŚCI? 26-06-2008 19:50 - Odp: Nadczłowiek - świt NOWEJ LUDZKOŚCI? 28-06-2008 00:35 - Odp: Nadczłowiek - świt NOWEJ LUDZKOŚCI? 18-07-2009 14:41 - Odp: Naród śląski. 31-05-2010 18:05 - Odp: Natura - Cywilizacja 07-05-2010 16:45 - Odp: Niewyjaśnione naukowo fizyczne oczywistości 07-05-2010 22:07 - Odp: Niewyjaśnione naukowo fizyczne oczywistości 07-05-2010 23:59 - Odp: Niewyjaśnione naukowo fizyczne oczywistości 09-05-2010 01:02 - Odp: Niewyjaśnione naukowo fizyczne oczywistości 11-05-2010 09:13 - Odp: Niewyjaśnione naukowo fizyczne oczywistości 25-06-2010 01:48 - Odp: Nowa cząstka fundamentalna 20-12-2008 12:06 - Odp: Nowość: OpenID 20-12-2008 15:06 - Odp: Nowość: OpenID 20-12-2008 17:31 - Odp: Nowość: OpenID 02-10-2010 12:07 - Odp: Odrzuciłem ateizm z rozsądku 13-07-2011 07:51 - Odp: Odsuwamy widmo kryzysu w roku wyborów (3) 27-02-2010 14:16 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje! 27-02-2010 15:35 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje! 27-02-2010 15:40 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje! 27-02-2010 16:24 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje! 27-02-2010 17:46 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje! 28-02-2010 00:10 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje! 27-02-2010 18:18 - Odp: Piramidy finansowe 02-03-2013 11:25 - Odp: Polacy w awangardzie - nie potrzebują mieszkań! 03-03-2013 00:14 - Odp: Polacy w awangardzie - nie potrzebują mieszkań! 16-09-2012 11:42 - Odp: Polityka medialna 20-07-2009 11:45 - Odp: Polska nadgorliwość. 22-11-2009 01:51 - Odp: Popularyzacja nauki 22-11-2009 22:57 - Odp: Popularyzacja nauki Razem: 165 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |