Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika DKnoto

17-09-2009 16:56 - Odp: DLACZEGO ISTNIEJE RACZEJ COŚ NIŻ NIC?
25-02-2010 11:29 - Odp: "Przez ocean czasu"
25-02-2010 23:48 - Odp: "Przez ocean czasu"
04-10-2013 20:33 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza.
04-10-2013 20:39 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza.
28-03-2016 01:06 - Odp: Aborcja
28-03-2016 02:36 - Odp: Aborcja
28-03-2010 17:20 - Odp: Antyklerykalna strona www.faktyimity.pl/ została zamknieta ?
30-03-2010 07:48 - Odp: Antyklerykalna strona www.faktyimity.pl/ została zamknieta ?
30-03-2010 07:49 - Odp: Antyklerykalna strona www.faktyimity.pl/ została zamknieta ?
30-07-2011 23:32 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA
31-07-2011 16:16 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA
31-07-2011 19:03 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA
31-07-2011 19:09 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA
31-07-2011 19:16 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA
31-07-2011 19:29 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA
31-07-2011 19:44 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA
31-07-2011 19:48 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA
31-07-2011 20:02 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA
31-07-2011 20:27 - Odp: Apple ma więcej pieniędzy od rządu USA
14-10-2010 18:10 - Odp: Ateista czyli dzika bestia
14-10-2010 18:16 - Odp: Ateista czyli dzika bestia
14-10-2010 23:02 - Odp: Ateista czyli dzika bestia
23-07-2014 00:08 - Odp: Celowo nie podaliśmy tych informacji wcześniej, żeby nie epatować
27-07-2009 12:51 - Odp: Cenzura na WP
21-10-2009 02:09 - Odp: Cybernetyczna nieśmiertelna. Umarł król, niech żyje król.
21-10-2009 13:03 - Odp: Cybernetyczna nieśmiertelna. Umarł król, niech żyje król.
21-11-2010 18:49 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
22-11-2010 07:47 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
22-11-2010 23:18 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
22-11-2010 23:40 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
24-11-2010 23:53 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
26-11-2010 00:05 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
26-11-2010 00:22 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
02-12-2009 23:33 - Odp: Dell - US biznes po polsku
03-08-2011 02:19 - Odp: Dymisja szefa MON
15-12-2009 10:48 - Odp: Esperanto
16-12-2009 23:43 - Odp: Esperanto
04-06-2012 20:40 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą
04-06-2012 23:44 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą
05-06-2012 08:13 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą
05-06-2012 08:14 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą
05-06-2012 20:10 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą
05-06-2012 20:34 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą
06-06-2012 21:51 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą
07-06-2012 00:57 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą
07-06-2012 11:36 - Odp: Gdy kapitalizm i wolny rynek zawodzą
10-01-2010 11:54 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE?
10-01-2010 13:57 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE?
24-10-2010 14:13 - Odp: Jaki jest CEL gospodarki ?
24-10-2010 20:10 - Odp: Jaki jest CEL gospodarki ?
25-07-2009 11:03 - Odp: Jeśli po śmierci nic nie ma...
14-07-2009 18:30 - Odp: Jezus istniał
09-12-2009 01:34 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
09-12-2009 16:45 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
09-12-2009 23:59 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
19-01-2015 23:41 - Odp: KB3021674
01-04-2010 20:21 - Odp: Kilka myśli o młodym homo sovieticus
02-04-2010 02:50 - Odp: Kilka myśli o młodym homo sovieticus
29-11-2014 21:39 - Odp: Komiksowy świat Windowsa
30-11-2014 13:03 - Odp: Komiksowy świat Windowsa
30-11-2014 21:48 - Odp: Komiksowy świat Windowsa
23-11-2009 02:04 - Odp: Koniec wolnego internetu w Polsce?
01-08-2011 00:09 - Odp: Kosmos czy Wszechświat?
02-03-2016 14:04 - Odp: Kreacjonizm u bram!
02-03-2016 14:20 - Odp: Kreacjonizm u bram!
12-11-2009 22:45 - Odp: Krzyże w "przestrzeni publicznej"...
18-10-2011 07:56 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę
19-10-2011 07:26 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę
20-10-2011 07:29 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę
03-03-2010 13:28 - Odp: Minusowanie
26-06-2008 19:28 - Odp: Nadczłowiek - świt NOWEJ LUDZKOŚCI?
26-06-2008 19:50 - Odp: Nadczłowiek - świt NOWEJ LUDZKOŚCI?
28-06-2008 00:35 - Odp: Nadczłowiek - świt NOWEJ LUDZKOŚCI?
18-07-2009 14:41 - Odp: Naród śląski.
31-05-2010 18:05 - Odp: Natura - Cywilizacja
07-05-2010 16:45 - Odp: Niewyjaśnione naukowo fizyczne oczywistości
07-05-2010 22:07 - Odp: Niewyjaśnione naukowo fizyczne oczywistości
07-05-2010 23:59 - Odp: Niewyjaśnione naukowo fizyczne oczywistości
09-05-2010 01:02 - Odp: Niewyjaśnione naukowo fizyczne oczywistości
11-05-2010 09:13 - Odp: Niewyjaśnione naukowo fizyczne oczywistości
25-06-2010 01:48 - Odp: Nowa cząstka fundamentalna
20-12-2008 12:06 - Odp: Nowość: OpenID
20-12-2008 15:06 - Odp: Nowość: OpenID
20-12-2008 17:31 - Odp: Nowość: OpenID
02-10-2010 12:07 - Odp: Odrzuciłem ateizm z rozsądku
13-07-2011 07:51 - Odp: Odsuwamy widmo kryzysu w roku wyborów (3)
27-02-2010 14:16 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje!
27-02-2010 15:35 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje!
27-02-2010 15:40 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje!
27-02-2010 16:24 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje!
27-02-2010 17:46 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje!
28-02-2010 00:10 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje!
27-02-2010 18:18 - Odp: Piramidy finansowe
02-03-2013 11:25 - Odp: Polacy w awangardzie - nie potrzebują mieszkań!
03-03-2013 00:14 - Odp: Polacy w awangardzie - nie potrzebują mieszkań!
16-09-2012 11:42 - Odp: Polityka medialna
20-07-2009 11:45 - Odp: Polska nadgorliwość.
22-11-2009 01:51 - Odp: Popularyzacja nauki
22-11-2009 22:57 - Odp: Popularyzacja nauki
Razem: 165 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)